Házipatika fórum: Rhinolight - valoban meggyogyitja a szenanathat? - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Rhinolight - valoban meggyogyitja a szenanathat?

#1 gabikovacs81 2012. 05. 10. - 12:20:28

Sziasztok! Én is allergiás panaszoktól szenvedek. Amellett, hogy folyt az orrom, fulladás-szerű köhögésrohamok törtek rám és állandóan könnyeztek a szemeim. Szerintem kevés, nálam erősebb szénanáthával küzdő beteg lehet, ezért ajánlom Nektek azt a módszert, ami nálam bevált, a Sensolite-ot. Mivel több panasszal rendelkezem és összetett a problémám, úgy gondoltam, hogy a teljes testfelületet kezelő fényágy a segítségemre lehet. Sok kezelésre mentem el (30 alkalommal), de már elmondhatom, hogy panaszmentessé váltam. Aki hozzám hasonlóan szenved az allergiás tünetektől, és akinek fontos az egészsége, csak ajánlani tudom a polarizált fényterápiás kezelést! Remélem, segítettem...

#2 kati28 2011. 11. 09. - 21:23:12

Nekem Ők nagyon sokat segítettek! Mindenkinek csak ajánlani tudom: http://www.jumed.hu/rhinolight.html

#3 2006. 01. 02. - 22:44:55

Sziasztok, Kattintsatok rá,megéri.Otthoni sóbarlang-hatás észrevétlenül.Nekünk működik.www.soslevego.hu

#4 pecsanek 2005. 07. 28. - 23:45:58

Igen.A sóbarlag jó.Csak hűvos van benne kb 17-20 fok.Budán van az Ormos intézetben például.

#5 2005. 07. 22. - 09:27:36

Szia! Én is évtizedek óta allergiás vagyok (télen, nyáron). Pár évvel ezelőtt voltam két helyen is Úgynevezett "sóbarlang"-ban. Először (több évvel ezelőtt) Őrbottyánban voltam, ahol nagyon hatásos volt az egyszeri alkalom is, de az utazás, és idő hiányában nem tudtam ezt rendszeressé tenni. Az üzemeltető neve Bíróné Erzsébet volt. Kolleganőm szerint már valahol pesten is vannak. A következő próbálkozásom Újpesten volt (mivel ott laktam). Ez az Árpád úton, az uszoda és a felüljáró között van. Ez Nekem nem jött be, pedig szerintük Ők az "igaziak". Van a Szemlőhegyi-barlangban is (itt nem jártam), de ide beutalást lehet kérni, vagyis ingyenes, a többi óradíjas. Hallottam, hogy van a III. ker.-ben is. Lehet, hogy a tudakozó alapján ki lehet deríteni hol van még. Üdv.:SzeM

#6 Pelekutya 2005. 07. 05. - 15:39:39

:) Sziasztok! Én rentgeteg mindenre vagyok allergiás, szinte egész évben és ennek már sok-sok éve. Nyáron fújom az orrom és könnyezik a szemem. Borzasztó. Télen volt, hogy éjjelente már fulladoztam, de a tüdő orvos azt mondta ez még nem asztma csak allergia. Homeopátiával is próbálkoztam de csak kis mértékű volt a javulás. Tavasszal egy természetgyógyász ajánlotta, hogy ha érzem, hogy kezd előjönni vagy fokozódni az allergiám vegyek be óránként 5 csepp grapefruitmagolajat 1 napon keresztűl. Utána naponta 2x10 majd 1x 10 cseppet (ne az alkoholosat!) narancslébe keverve. Mit mondjak a hatása lenyűgözött. A második napon sokkal jobban voltam és szedem a cseppeket. Ha rosszabbodni kezd az allergiám azonnal beveszek 5 cseppet- óránként és rohamos a javulás. Bátran próbáljátok ki mert 1 kis üveg 2990Ft körül van (csak a zöld dobozos alkohol nélküli a jó!) és sokáig elég. A papírzsepi drágább havonta a rossz közérzetről nem is beszélve! De ki kell bírni a keserű ízt. A gyerekeim mindig kapnak utána 1 kocka sokit így rá tudom venni őket is, hogy bevegyék. Ráadásúl megfigyeltem, hogy ha szedik kevesebbet betegszenek meg. Rajta próbáljátok ki és írjátok meg, hogy nektek segített-e. A szomszédomnak is sokat - remélem nektek is! :) :d :)

#7 2005. 06. 30. - 12:38:59

Sziasztok! Szeretném tudni, hogy allergiára használtátok-e a sonadrin sóoldatos sószobát vagy sóbarlangot valahol és használt-e? Illetve ha igen, hol lehet Bp-en ilyeneket fellelni? Köszi, Gabi anary@vipmail.hu

#8 2005. 06. 19. - 23:20:51

Kedves Szénanáthások! Hadd meséljem el a saját esetem: Évek óta allergiás vagyok. Illetve már nem biztos. Már kora tavasszal kezdődtek a tüneteim és egészen őszig papírzsebkendőkön éltem. Az orrspray-k csak éppen, hogy segítettek, hogy elviselhetőbb legyen az élet. Egészen tavaly tavaszig, amikor Németországból kaptam egy Rhinobeam nevű kézikészüléket. Piros villódzó fénnyel ígérték a leírásban, hogy segít az allergiámon. Hát a tapasztalatom több hét után is röviden összefoglalható volt: a világon semmit sem ér! Na ezután mentem el a Budai Allergiaközpontba, ahol a Rhinolight kezelést is végzik. Nem kicsit vonakodtam belefogni a fénykezelésbe, de látván, hogy egy komolyabb orvosi műszerről van szó, hát kipróbáltam. Az első három kezelés után majdnem vissza se mentem olyan rossz volt. Majd a következő héten megjött a csoda. Gyakorlatilag teljesen megszüntek a tünetek. Ez tavaly május végén volt. Végül hat kezelést kaptam 23000Ft-ért, de megérte. Semmit nem használtam a kezelések után és így telt el az év. (Ilyen kb. 15 éve nem volt!) Majd jött az idei szezon. Már éreztem, hogy viszketni kezd az orrom, jöhet a fényterápia. Megvettem a Medinose nevű otthoni fényterápiás eszközt. Én hülye! Azt hittem megőrülök. Ez ugyanaz a marhaság mint a Rhinobeam. A világon semmi hatása. Kidobtam egy halom pénzt, és mi lett a vége? Elmentem újra a Rhinolight kezelésre. Végigment újra a 6 kezelés. Megint jól vagyok. Ez sem lett olcsóbb, de legalább hat. (Kis túlzással, ennyi pénzt papírzsebkendőre elköltöttem egy nyáron.) Azóta megnéztem a honlapjukat is. www.rhinolight.hu Nem beszélnek a levegőbe. Több szakmai publikációi is olvasható. Tiszta szívvel ajánlom bárkinek. Jó tanács: mielőtt kipróbáltok valami csodaszert, kérjétek ki allergológus véleményét! Nem beszélnek mellé. Üdv: Manka

#9 humer 2005. 05. 03. - 10:25:22

Kedves Arpad, A rhinolight kezeléssel kapcsolatban nincs kérdésem mert a feleségem is kipróbálta Budapesten és kb. ugyanazt tapasztalta mint Ön. Ami viszont inkább érdekelne ha nem terhelem ezzel az az hogy milyen allergia vizsgálatokon esett át és mi volt azok eredménye. Nyílván van egy többé kevésbé kialakult képe arról hogy mire allergiás. Ha igaz hogy egész évben szenved akkor nyílván sok dologra... Rhinolight nem állítja hogy készülékük ill. terápiájuk végleges megoldás de céljuk enyhíteni a tüneteket. Nyílván a kezelő orvos maga sem tudta miért nem hatott a kezelés tehát normális hogy nem hazudhatott önnek viszont kítérő válasza csak részben igaz. Mindenkinek segíthet ideig óráig de nem minenkinél tartós a hatása. Ez pedig igaz hiszen a Rhinolight cég képviselői sem állítják az ellenkezőjét. Megértem csalódását. A véleménye érdekel: 1, A kezelőorvosról (akinél kapta a 6 kezelést). Pl. csínált-e valamilyen előzetes felmérést vagy egy minimális figyelmet fordított az őn esetére a kezelést megelőzően? 2, Mint már fönt említtem ön-magáról - természetesen - ami a betegségre vonatkozik. 3, Akikről tud a környezetében vagy aki önnek ajánlotta és hatékonyabbnak találja. Minden információ érdekel ezzel kapcsolatban. Előre is köszönöm segítségét és a rám fordított időtt Üdvözlettel Tibor GERGELY

#10 2005. 01. 29. - 21:25:15

keresem az egész évben szénanáthásokat,jótanácsokat várnék köszönettel:Vera

#11 jojojo 2004. 07. 08. - 11:25:15

Sziasztok! A Rhinolight-hoz hasonló eszközt próbáltam, és a mai napg használom nagy megelégedéssel. Egy éve allergiám elviselhetetlenné vált, folyamatos orrfújás és tüsszögés volt reggeltől-estig. Hallottam a fényterápiáról és felkerestem egy budai klinikát, ahol ezzel kezelik a pácienseket. Biztosan hatékony, viszont nagyon drága (nekem) és mindig be kell mennem a kezeléshez. Ekkor ajánlotta egy ismerősön a RhinoBeam-et, amit megvettem és használom a map napig. Azért jó, mert magammal vihetem bárhová, elemmel működik és a legfontosabb, hogy a tüneteket jelentősen csökkentette. Az ára meg = a már említett budai klinikán 3 kezeléssel... A neten is megtaláltam a www.sunimex.hu oldalon a webshopjukban.

#12 2004. 07. 05. - 18:15:26

Szia Árpika! Olvastam a leveledet és arra reagálva szeretném felajánlani azt a termék családot ami nekem is és sok más embernek elmulasztotta az allergiáját. Most kezelünk vele egy hölgyet már kivették az ormanduláját is de nem változott semmi. Most elkezdte szedni és szépen elkezdett javulni az állapota, de ha érdekel hivj a 06-20-462-9182-es telefonon vagy irj a tatine@freemail.hu-ra. Köszi Ildikó

#13 2004. 07. 05. - 18:10:09

Szia! Ha nem sikerült megtalálnod a megfelelő terápiát akkor én segitek nekem elmult az allergiám az ismerősömnek a tüdőasztmája és még sorolhatnám de nem akarlak untatni, ha érdekel felhivhatsz a 06-20-462-9182-es telefonszámon vagy irhatsz a tatine@freemail.hu-ra köszi

#14 2004. 04. 23. - 18:13:46

:d

#15 2004. 03. 15. - 17:44:55

Szervusz! Irma vagyok, és szeretném megkérdezni, elmúlt-e már az allergiád? Leveled erre a címre várom: irmama@fbi.hu

#16 2004. 03. 15. - 17:42:28

Szevasz Árpika! Irma vagyok, és láttam leveled a Fórumon. Segíthetek neked? Szivesen teszem, ha írsz: irmama@fbi.hu

#17 2004. 02. 08. - 18:57:44

Én részt vettem egy Rhinolight kezelésen! Tekintettel arra, hogy én egész évben allergiás vagyok, igyekszem mindent kipróbálni, ami valamennyit is enyhít a bajomon! Sajnos azt kell mondanom, hogy a Rhinolight kezelés után is keresem a megoldást, mert - NEKEM - ez nem sokat segített! A kezelés 8 alkalomra szólt. Teljesen fájdalom mentes - bár inkább fájhatott is volna, csak hatott volna! A kezelés előtt egy orr spray-vel kezelnek, majd jön a lámpa 2-5 percig. A kezelés végéig egyre növekvő időtartamig. Az első kezelés után nagyon bizakodó voltam, mert teljesen kitisztult az orrom és talán csak évekkel ezelőtt tudtam ilyen jól levegőt venni az orromon, mint ekkor! Sajnos a hatás csak másnap reggelig tartott. Ez pedig nem változott a kezelés végéig, amikor összesen 40 ezer forint kifizetése után ott tartottam ahol kezdtem. (megjegyzem az összeg többszörösét lennék hajlandó fizetni annak, aki tud megoldást az allergiámra) Egy haszna mégis volt, mert ráakadtam egy orr spray-re, ami sokkal jobb, mint amit eddig használtam! A kezelést végző doktornő semmilyen támpontot nem adott arra vonatkozóan, nekem miért nem hatott a kezelés! A hiba biztosan bennem van, hiszen szerintük rajtam kívül mindenkinek használt! Ennek oka valószínűleg abban keresendő, hogy nagyon sokan a parlagfűre allergiásak, és mire vége a kezelésnek addigra elmúlik a parlagfű szezon! Az én szezonom viszont 365 napig tart és évek óta nincs vége! Ennek ellenére nem azért írtam le mind ezt, hogy bárkit is visszatartsak attól, hogy kipróbálja - hiszen lehet, hogy van, akinek használ -, csupán egyetértésemet szerettem volna kifejezni a "kétkedőnek"! Ha van kérdésetek a kezeléssel kapcsolatban, és tudok szívesen válaszolok! Jobbulást mindenkinek! Árpika!

#18 2003. 10. 03. - 21:25:21

Üdvözlet mindenkinek! Szeretném megkérdezni mennyire tartják hatásosnak a homeopátiás kezelést parlagfű pollenalergia esetében? Hol lehet ilyen gyógykezelésre jelentkezni? Előre is köszönöm!

#19 cibardela 2003. 09. 17. - 09:01:18

Sajos csak most fedeztem fel ezt a fórumot. Valószinü, hogy már nem aktuális a kérdés de annak ellenére ide irom a Broadway Klinika címét. Ennek is most neztem utánna. Ha esetleg felveszik a kapcsolatot a klinikaval es netalán több mindent megtudnak akkor szívesen fogadnám a tájékoztatást mivel én nem élek Magyarországon de érdekel minden ami az allergiával kapcsolatos. Köszönöm. http://www.broadwayklinika.hu/

#20 2003. 08. 29. - 08:57:30

Üdv az érdeklődőknek! A www.rhinolight.hu-n minden információt megtaláltok!

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: