Házipatika fórum: Here fájdalom. - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Here fájdalom.

#1 leslie18 2013. 10. 11. - 15:31:04

Üzenet megtekintéseIdézve: krisz0123 - Dátum: 2013. szeptember 24. - 15:20:38

sziasztok. segítséget kérnék! 2 hete fáj a bal herém, legfőképp ülő helyzetben. A fájdalom felmegy a hasüregbe kb 10 centis sugárban a herétől. Voltam urológusnál. semmi elváltozást nem talált. vizelet vizsgálaton is voltam, az is negatív. CSak hát az a bajpm, hogy ettől még nekem ugyanúgy fáj. azt vettem még észre hogy szex után intenzívebb a fájás. mit tehetnék még? előre is köszönöm

Szia Krisz!

Sajnos nincs túl jó tippem, csak az keress egy jó hírű urológust akinek van magánrendelője. A magánrendeléseken van ultrahang is és a pénzedért jobban kivizsgálnak! Akit kiválasztasz nézz utána fórumokon milyen tapasztalatokat osztanak meg akik már jártak ott. Remélem ezt is hasznosnak érzed, sajnos segíteni nem tudok csak ennyit, nekem ez bevált.
Örülnék, ha tájékoztatnál az eredményről. laci18@lajt.hu

Leslie

#2 krisz0123 2013. 09. 24. - 15:20:38

sziasztok. segítséget kérnék! 2 hete fáj a bal herém, legfőképp ülő helyzetben. A fájdalom felmegy a hasüregbe kb 10 centis sugárban a herétől. Voltam urológusnál. semmi elváltozást nem talált. vizelet vizsgálaton is voltam, az is negatív. CSak hát az a bajpm, hogy ettől még nekem ugyanúgy fáj. azt vettem még észre hogy szex után intenzívebb a fájás. mit tehetnék még? előre is köszönöm

#3 leslie18 2013. 02. 06. - 11:48:53

Üzenet megtekintéseIdézve: pumika55 - Dátum: 2013. február 05. - 18:04:52

Azt szeretném kérdezni, hogy amikor a barátnőmmel vagyunk együtt egy nap többször, vagy egymás után két napon a második harmadik ejakuláció után fájnak a heréim. Nem látszik rajta semmi változás és pár óra múlva el is múlik, olyan mintha nem lenne spermám. Hogy tudom ezt elkerülni ?

Szia!

Nem tudom mi okozhatja a here fájdalmat ejakuláció után, de utána olvastam több probléma is okozhatja. Mellékhere gyulladása, prosztata gyulladás és még más is, de egyáltalán nem biztos, hogy Neked ez a problémád. Javaslom sürgősen keress fel egy urológust, gondolom tisztában vagy azzal, hogy a nemi szervek betegségét is kezeltetni kell. Szívesen megírom, ha nem vagy vele tisztában mire számíthatsz vagyis, milyen egy vizsgálat az urológusnál, ha esetleg szégyenlős vagy és ezért nem szeretnél menni, lehet maszekon is orvoshoz fordulni, és ott más nincs mint a doki. Egyébként nincs miért tartani vagy szégyenleni egy ilyen vizsgálatot.

Üdv. Laci

#4 pumika55 2013. 02. 05. - 18:04:52

Azt szeretném kérdezni, hogy amikor a barátnőmmel vagyunk együtt egy nap többször, vagy egymás után két napon a második harmadik ejakuláció után fájnak a heréim. Nem látszik rajta semmi változás és pár óra múlva el is múlik, olyan mintha nem lenne spermám. Hogy tudom ezt elkerülni ?
sing

#5 pumika55 2013. 02. 05. - 18:04:51

sing

#6 leslie18 2013. 01. 19. - 14:05:51

Üzenet megtekintéseIdézve: alfahim23 - Dátum: 2013. január 08. - 21:22:31

Helló mindenkinek!!

Lehet hogy az én kérdésem egy kicsit szokatlan lesz az eddigi témákhoz mert elolvastam egy párat. Nekem az a problémám akadat hogy amikor a barátnőmmel túl hosszú előjátékba keveredünk és már merevedésem van egy ideje elkezdenek fájni a heréim. És ha tényleg nagyon sokáig csak az előjátékkal vagyunk elfoglalva akkor kicsit a hasfalam alsó része is megfájdul. Máskor nem szokott fájni és megvizsgáltam a heréimet nincs rajtuk daganat nem nagyobb egyik se mint a másik. Inkább érzékenyek az érintésre maguktól hogyha nem ér hozzájuk semmi akkor nem fájnak . Ha eseteleg volt már valakinek hasonló problémája és talált rá megoldást azt nagyon megköszönném ha megosztaná velem. Én nagyon laikus vagyok ebben a témában nem is tudom mire gondoljak vitaminhiány vagy a kevés pihenés nem tudom de nem akarok ezzel még orvoshoz menni.

Előre is köszönöm mindenkinek!!

Szia!

Nem volt ugyan hasonló problémám, illetve volt herefájdalmam és más férfi problémám, ezek megoldódtak, de rendszeresen járok / évente/ szakorvoshoz akkor is ha nincs panaszom! Azt a tanácsot szeretném adni, keress fel egy urológus szakorvost. A leírtak alapján nem lehet tudni mi a baj, lehet valaki tanácsot ad és inkább árt mint használ.
Gondolom félsz, mert nem tudod mire számíthatsz az orvosnál, szívesen elmondom, ha érdekel e-mailben, címem: laci18@lajt.hu. Nincs mitől félni, ez fontos, hogy megoldódjon.

Üdv. Laci

#7 alfahim23 2013. 01. 08. - 21:22:31

Helló mindenkinek!!

Lehet hogy az én kérdésem egy kicsit szokatlan lesz az eddigi témákhoz mert elolvastam egy párat. Nekem az a problémám akadat hogy amikor a barátnőmmel túl hosszú előjátékba keveredünk és már merevedésem van egy ideje elkezdenek fájni a heréim. És ha tényleg nagyon sokáig csak az előjátékkal vagyunk elfoglalva akkor kicsit a hasfalam alsó része is megfájdul. Máskor nem szokott fájni és megvizsgáltam a heréimet nincs rajtuk daganat nem nagyobb egyik se mint a másik. Inkább érzékenyek az érintésre maguktól hogyha nem ér hozzájuk semmi akkor nem fájnak . Ha eseteleg volt már valakinek hasonló problémája és talált rá megoldást azt nagyon megköszönném ha megosztaná velem. Én nagyon laikus vagyok ebben a témában nem is tudom mire gondoljak vitaminhiány vagy a kevés pihenés nem tudom de nem akarok ezzel még orvoshoz menni.

Előre is köszönöm mindenkinek!!
sing

#8 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 13:37:37

Sziasztok!

Én a neten találtam megfelelő terméket a Dragont, ezt párommal ki is próbáltattam és azóta szexuális helyzetünk nagyon jó lett, főleg ő részéről. :):):)
Nagyon nagyon olcsón hirdetik 5000 környékén és még a postaköltséget is átvállalják, ingyen küldik.
http://www.bioplanet.hu/dragon2

Érdemes legalább megnézni
sing

#9 serika23 2012. 06. 24. - 05:36:43

Sziasztok. Egy kicsit kínos, hogy én írok de fiúk tőletek kérek segítséget és kérlek segítsetek. A férjem hetek óta panaszkodik, hogy fáj neki a bal heréje, fekvés állás közben nem, járás és főleg üléskor oly annyira,hogy teljesen belenyilal az alhasába. Csomó ilyesmi nincs, de saját velemény, tapasztalat hogy nagyobb és keményebb neki csak nem akarja beismerni. Tisztába vagyok,hogy menni kell urulógushoz neki, de makacs mint az öszvér pont ezért fordulok hozzátok, hogy legyen távlati pontom. E-mail cím: sandorattilane@freemail.hu megköszönném a segítséget mégha ciki is számotokra sziasztok

#10 rebeca 2011. 10. 19. - 15:10:38

Kedves Fórumozók! Szíves figyelmetekbe ajánlom a következő két ingyenes oktató videót. Nézzétek meg, és gondolkodjatok el rajta!! Hererák, hereciszta http://vimeo.com/29067976 Prosztatarák, prosztata gyulladás http://vimeo.com/29926062

#11 ferenc714 2011. 10. 10. - 18:34:30

Helo nekemis ez a panaszom sajnos de én csak akor tapasztalok ijet amikor sokat szeretkezek a barátnömel pl 7-8 alkalom/északa én még nem merek ezel a panaszal az orvoshoz fórdulni még várok irj szegasztk!

#12 laszloattila 2011. 04. 01. - 21:35:54

Helo! 5 napja elkezdett fájni a bal herém és majdnem kétszer nagyobb már mint a jobb. Csak akkor fáj amikor megyek vagy akkor amikor ülök és ugy fáj mintha elötte megütöttem volna :( Nemtudom mitől lehet ez de az orvoshoz csak két hónap mulva tudok bejutni. Ha valakinek lenne ötlete azt nagyon megköszönném!!! e-mail cimem: laszloattila9@totalcar.hu Elöre is köszönöm a segitséget!

#13 pandras 2011. 03. 30. - 08:31:33

Szia Richi! Én nem vagyok orvos (és nem szoktam orvoshoz járni, kivéve most voltam a bal herém fájása miatt) , de azt tanácsolom keresdd fel a dokit, hogy ki tudjátok zárni daganat/rákot. Amíg nem fogsz elmenni, addig az fog járni a fejedbe " lehet rákos vagyok". És sajnos ez fogja felemészteni az idegeidet, amíg nem tudod meg az igazat. Üdv.

#14 richi94 2011. 03. 29. - 20:38:43

hello!! pár napja elkezdett fájni a jobb herém pontosabban az alján van1fél rízsszemnyidarabka/csomó ami nagyon fáj ha vmi hozzá ér illetve sajog is néha de az föleg szerintem csak utó fájdalom!! remélem nincs nagygond de félek dokihoz elmenni és reméltem 1 könnyítőválaszt!!

#15 pandras 2011. 03. 29. - 15:06:15

Sziasztok! Pár hete nekem is el kezdett fájni bal herém. Én se találtam semmi elváltozást ill voltam Orvosnál és ő se talált semmit. Nekem is azt ajánlotta, hogy borogassam. Igazából csak tompult a fájdalom, de nem múlt el teljesen. 1hete kaptam egy jó tanácsot, illetve azt mondták nekem, hogy lehet felfáztam. Tanácsok: 1. Tőzegáfonya. Ez húgyúti problémákra ill felfázásra jó( mert lehet attól fáj, hogy felfáztál), meg ha nem az bajod, akkor se ártasz vele leglább egy kcsit kitisztitja húgyhólyagodat. 2. Kamillatea. Ezzel a vesében, ill húgyhólyagban,húgycsőben levő gyulladás csillapítjuk, mert lehet, hogy húgyhólyagod fáj, és kisugároz a herékre. Minden nap csináltok egy 2liter kamilla teát és megisszátok, meg amúgy is tanácsolom napi 2liter folyadékot 3. Érdemes néha-néha borogatni. Ha 1,2 héten belül nem múlik el, akkor menjetek orvoshoz, mert akkor nagyobb a baj. Ez csak az én tapasztalatom és nekem bevált, és azért osztottam meg, mert látom sokan félnek az orvostól( amúgy én is:D:D). Üdv mindenkinek.

#16 arpibb 2011. 03. 01. - 13:30:00

Tisztelt doktorúr! Meg december végen felfáztam és ebből heregyulladásom alakult ki, elmentem urológushoz ahol kaptam antibiotikumot (zanocint) meg fájdalomcsillapítót, eltelt 2 hónap és nem gyogyultam meg, mar nincsenek fajdalmaim, de meg mindig érzem, hogy nincs rendben ott lent, mert borogatnom kell úgy lángol és nem tudok aludni vagy rosszul alszom emiatt. mit tegyek urológusnál mar voltam szedtem antibiotikumot ittam korpafű teát is, de nem javulok. mi a tanacsa? Tisztelettel: Cs.A

#17 limited 2011. 02. 11. - 20:56:11

19 éves vagyok, és az lenne a problémám, hogy a bal herém mintha nagyobb lenne, és hátul érzek is valami kis duzzanatot. az utóbbi napokban egyre jobban zavar. mit tegyek?

#18 lexy002 2011. 02. 09. - 23:47:48

Vagy is a jobb herém sajog, pláne este tájt, és nem érzek elváltozást, csak az ért látom.

#19 lexy002 2011. 02. 09. - 23:45:22

Ugyan ebbe a helyzetben vagyok, és én sem tervezem, h elmennék orvoshoz, de félek.

#20 attila906 2010. 10. 31. - 22:50:15

Valamiért fáj a jobb herém de nem mindig és a jobb herém az lejjebb van néha :s az miért lehet ?

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: