Házipatika fórum: Here fájdalom. - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Here fájdalom.

#41 papa002 2009. 02. 05. - 20:36:14

Kedves Mini-mano! Hasonló problémával küzdök én is. A kérdést elég régen tették fel, de nem láttam rá választ. Találtak már a párjával módszert vagy orvosságot a problémára? Nálam 1 éve jelentkezett ez a dolog először, de a megoldást még nem találtam meg. Ha azóta sikerült javítani a helyzeten akkor kérem osszák meg velünk is a módot! Előre is köszönöm! Tiszteletted: Dénes

#42 mentalist 2009. 02. 04. - 13:20:06

Üdv. Én Péter vagyok, 19 éves, és szintén herefájdalmaim vannak. Nekem a jobb herémben csak, a ballal egyáltalán nincs semmi gond. Nekem már régebben is jelentkezett ez a probléma, pár éve. Régebben olyankor jött elő, amikor aktívan mozogtam vagy például hideg érte - legalábbis szerintem. Most viszont szimplán előjön és bár nem olyan fájdalmas, mint anno, de most folyamatos a fájdalom és enyhébb. Köszönöm a segítséget. Péter

#43 Mareszkukac 2009. 02. 03. - 21:30:17

Sziasztok lenn egy problémám ha valaki tudja rá a választ akkor légyszi írjon! 18 éves vagyok és herefájdalmaim vannak a bal herémben, de ezek a fájdalmak csak akkor jelentkeznek amikor több órát is együtt vagyok a barátnőmmel. Mármint nem szexuális együttlétre gondolok csak mondjuk smárolgatunk meg ilyesmi. Ilyenkor utánna pár órán keresztül fáj a bal herém úgy mint ha megrúgták volna. Előre is köszönöm.

#44 Boka... 2008. 04. 26. - 09:43:37

Üdvözlöm Önöket ! Nagy gonddal fordulok azokhoz, akik tudnak segiteni, vagy tippet adni. Egy éve kb Fájások kezdődtek a jobb, majd később a bal herémben is. Ezek, mintha belerúgtak volna, máskor pedig mintha "fáznának" fájnak. Később apró pöttyök jelentek meg a makkon. Az elélvezés pedig egy gyötrelem volt. A pöttyök eltüntek, de a herefájás és a gyötrelmes élvezés megmaradt. Már többször voltam orvosnál, de semmi. Persze tévedés is lehetett a negativ eredmény. Ha valaki tudna tnácsot adni, hogy mi is lehet ez, nos szeretném visszakapni a régi életem. Köszönöm

#45 mini-mano1988 2008. 04. 23. - 15:30:37

Üdvözlöm Önnöket! Én egy Nő vagyok és a párommal (21 éves) vannak problémák és szeretnék utánnajárni ennek a betegségnek! :s >A betegség tünetei: >Fájlalja mind a kettő mellékheréjét. (de nem mindig fáj) >Úgy érzi, mint, ha nehezek lennének a heréi. >Valamint merevedési problémái is vannak. Ha nem kellene, akkor feláll neki a nemiszerve és rendesen meg is merevedik, mindaddig amég oda nem kerül a sor, hogy betegye, akkor meg kis idő múlva lelankad :s >Hát nem tudom, de szerintem ez nem normális... Kérem, ha valaki tudja, mondja meg, hogy mitől lehet, mert nagyon féltem! :( Köszönöm szépen! Tisztelettel: Mini-Manó

#46 palai 2008. 04. 07. - 19:16:41

Ági! Volt még egy gondolat: ezüst kolloid. Fontos a minőség, legalább is szerintem, nézz utána a neten. Persze ezek mind csak az antibiotikum kiegészítéseként. A legfontosabb a diagnózis. Addíg ne hagyd békén a dokit, amíg ki nem találja, mitől van. Nem túl vészes a helyzet, megmaradsz. Türelem

#47 lacoek 2008. 01. 26. - 13:43:53

szia komisi és többiek Hasonló tüneteim vannak mint neked. kb 4 hónappal ezelőtt piros makk alatti rész, majd gomba kialakult, de nehezen vitte le bármilyen kenőcs is. Idokozben borgyogyasz, bakteologus, tenyesztesekbol semmi nem mutathato ki. Most gomba nem észlelhető de a piros sáv mamaradt. 3 hónap után elkezdődött erős hasfájás - ez lehett akkor stresztől is, de kiserte egy balhere erős fájadlaom, amire szedtem 3x 1000 sumamedet, de nem nagyon segitett. Prosztata kivizsgálás, here stb ultrahang... minden ok. Időközben egy kád forróvizes fürdő után durván begyulladt valami bennem, mert néha szétégek a gát környékén. Ez erősebb, majd enyhül. Majd partnernel uerraplasmat talaltak, erre szedtem én is klion és doxiciklin kurat 2 hétig. A kura utan a herefajdalom tompult, de erzem, az égés szintén erősebb-gyengebb, de még létezik. Plussz egyutlet utan égető fájadlaom a hugycsoben. Szintén van barna pigmentes rész a makk alatt, illetve hugycsonyilas részén is hasonló (bár ott csak a széle rajzolodik ki valminek) mit javasolsz, bevált valami a módszerek közül, amit használtál, mert már elegem van nagyon... Ezer köszönet a válaszért. üdv, A Fél éve szennvedő.

#48 palai 2007. 06. 19. - 13:55:09

STD ambulancia, PCR vizsgálat? Állítólag a tudomány mai állása szerint ez mutat a legpontosabban..

#49 2007. 06. 17. - 18:24:18

Szia! Történetem folytatása. Fél éven keresztül szedtem a széles spektrumú antibiotikumokat Azi Sandoz, Sumamed, majd váltottak a Ciprinolra. Egyiktől sem múlott és megelégeltem. Elementem magánredelésre, ahol kb 5. éve már jártam hasonló panaszokkal. Akkor azt mondták, hogy nincs gond, de ha erősebb, más jellegű fájdalmat érzek, menjek vissza. Ilyet nem éreztem, nem mentem vissza. Viszont most felkerestem megint, mert jó orvosnak mondják. Megvizsgált, majd ultrahangra rendelt. Nem javasolt sem műtétet az enyhe visszértágulat miatt, sem gyógyszereket a prosztatagyulladásra. El volt képedve, hogy ennyi antibiotikumot beszedettek velem. Azt is mondta, hogy ugye beteggé tettük, mert betegnek hittek. Igaza is van, amióta nem gondolok rá, szinte alig érzek valamit. Talán egy héten 1* érzek jobban fájdalmat, de ezt sem mindig. Talált még prosztatakövet, 2 picikét. 40 felé (bár még 35 sem vagyok) ez már előfordul, mondja. Azzal váltunk el, ha továbbra is zavar ez a fájdalom az alhasban, herében, akkor jelentkezzek, kitalál valamit (gondolom jó pénzért). A prosztatakőről olvastam olyat, ami még rá terelte a gyanút. De ki tudja? http://www.netdoki.c...dg_nev=&lapid=2 A teák közül én is kipróbáltam párat. Minden este kisvirágú füzikét ittam. Ezt már elhagytam. De kedvesemmel minden reggel cickafarkfű teát iszunk. Neki folyása van néha, de orvosa szernit nem kóros. A makkon én is találtam 3 foltot, de az inkább olyan, mintha pigmentes (barna, anyajegy színű) lenne. Remélem nem gomba! Üdv: Komisi

#50 2007. 06. 17. - 15:04:32

szia komisi! A problémám, szinte hajszálra ugyanaz mint a tiéd, csak a gyógyszerezésem nem. Kb. 1/2 éve apró pöttyök jelentkeztek a makkomon amivel tipli el a bőrgyógyászhoz, ahol is pimafucort krémet kaptam amitöl gomba elment. Elképzelhető, mivel viszonylag sokáig használtam, h az mászoot rá a mellékherémre ott is a bal o.-i ra. Dokik nem látják bizonyítottnak, de vizeletből gombát mutattak ki. Prosztata gyulladás is kísérte. I. körben Zitrocin tablettát írtak fel ,amitől hirtelen javulni kezdett, majd visszatért a fájdalom melyet diclac tbl.-val csökkentettek ami sajna lájtos gyomor vérzéshez vezetett. Diclac kilőve II. Gombaűzésre Dermyc tabletta----eredmény nem sok here még mindig fáj. III. Aktil duo 1000mg os eredmény semmi. IV. kör párom nőgyógyásza reménytelin verte a mellkasát, hogy tudja a megoldást: Flucohexal 2x2 tbl és Dalacin C tbl 1 doboz javulás, majd lassan visszatért a fájdalom. V. kör most kezdődik Orungal tbl heti 1 bogyó, Mellé Zitrocin 3tbl. ,supplin 500 napi 2x1 tbl. eredmény még nem ismert! Summázva prosztata gyulladás alábbhagyott mellékhere még nem. Közösülés csak gumival javallott még ki nem derül mi a franctól van ez az egész! Megfigyeléseim szerint esténként ill. szex után erősődnek a fájdalmak. Már a t...öm kivan az egésszel. Gyerek még nincs, de lehet, h nem is lesz ha ennyi bogyót bezabálok. A fenti eredmények 4 azaz négy különböző orvostól származnak!!! Ez már szégyen!!!!!!!!!! Ha nincs időben megoldás bizony mellékhere v. here vesztés lesz a vége. Most kezdeka teák a és a természetgyógyászok felé fordulni, mert a magyar orvosokat már nem tartom a világ legjobbjainak, egyszerűen bele Sz...nak az egészbe és inkább vegyük ki mintsem jöjjünk rá az okára! Vizitdíjjal együtt most tartok kb. 30 e forint ára gyógyszernél + 1 magánrendelésnél. Az a helyzet, hogy most már jöhet a woodoo is és a gyógyulásért akár sz...pok, ny..lok gombot varrok csak lenne már vége! Ha a sorstársaink közül van akinek valamilyen gyógyszer v. tea esetleg bármilyen csoda segírtett kérem szánjon rá 10 percet és írjon ebbe a fórumba.!!! Üdv: Az elkeseredett!!!!!!!!

#51 palai 2007. 06. 10. - 15:29:02

Habár infót kerestem, azt nem találtam, de azért T. Sorstársaknak itt van az én tudományom: Hát ugye tompa fájdalom, dagad a here: mellékhere gyulladás, krónikus most épp már 5 hete Terápia: széles spektrumú antibiotikum, hosszú ideig (Doxy immár 4 hete), lassú vagy igen - vagy nem javulás, vazzeg valamit még tenni kell, mielőtt kiszedik! Utánaolvasva még ezt találtam (Maria Treben: Férfibetegségek): Reggel éhgyomorra korpafű tea Majd bekenjük a herét orbáncfű olajjal nappalra Délután felváltva zsurló borogatás és kamilla borogatás (ez utóbbi saját próba de egyenlőre ezt tartom a leghatásosabbnak) Este kamilla és/vagy cickafarkfű tea Végül estére bekenjük körömvirág krémmel és svédkeserűt teszünk rá És fohászkodunk, hogy valamit javuljon a dolog (ez fontos - agykontroll :-) ). Egyenlőre pár napja végzem, csoda nem történt, de javulok, hogy mitől nem tudom. Hát ennyi. Ha valaki tud jobbat, kérem írjon!! Nehéz az élet...

#52 2007. 06. 07. - 18:21:37

Sziasztok! Az mitől van, hogy néha a bal herémnél érzek fájdalmat.(van, amikor ha hozzáérek akkor is) Az baj ha a bal lejjebb van mint a jobb? Köszönöm a választ!

#53 2007. 05. 11. - 08:03:47

az mitől lehet hogy mozgás közben amikor a herezacskó is mozog akkor lép fel fájdalom?

#54 2007. 04. 13. - 18:34:06

Sziasztok! Nekem egy jo ideje a hereim megdagadnak es borzalmasan fajnak a peting-nel.Onkielegitesnel sohasem tapasztaltam.21 eves srac vagyok Koszonettel:Gedeon

#55 2007. 03. 22. - 07:56:01

Sziasztok! Én is a heréimmel küszködöm. már több ezer forintnyi gyógyszert meg ettem és semmi javulást nemtapasztaltam. Az orvosnő már gyógyszert sem adott, azt mondta menjek vissza 1 hónap mulva mivel ugyis akkor lesz a sterilizáló mütétem. Szerinte attól elmúlik. Ráadásnak ott van még a vizelet visszatartási problémám is,de már arra sem tudott gyógyszert adni. szónélkül irja ki a pelenkákat és ezt is ráfogja a mütétre. A fájdalommal kapcsolatban csak annyit még, mondtam a Dr.nönek ugyis lesz a mütét onnantol fogva nem lehet majd baba akkor meg semmi szükségem a golyókra vegye ki.Igy is fizetnem kell 26000ft. de nem hajlandó rá.Ráadásul ez az állandó pisilés már meg bolondít,néha napközben is becsurog az este az meg 1 katasztrófa, 1-2 pelenka elmegy.Szerintem ez 40 évesen egy kicsit korai.

#56 2007. 03. 06. - 10:24:41

Sziasztok! Már több éve érzek időnként apró fájdalmat a bal herében, illetve a mellékhere részen. Bal oldalon az alhasi fájdalom is jelentkezik néha. 34 éves vagyok. Gyereket tervezünk és októberben elmentem urológushoz. Ott mondtam a panaszaimat, azóta krónikus prosztata gyulladással kezelnek. Azi Sandoz antibiotikumot kaptam és amikor nem lehetett kapni, akkor a 12.000 Ft-os Sumamedet szedtem 2 alkalommal. Legutóbb új gyógyszert kaptam. Ha jól elékszem Ciprinolt. A kezelés elején hirtelen javulást tapasztaltam és minimális szintre csökkent a fájdalom érzet. De az utóbbi időben jobban érzem ismét főleg az új gyógyszer mellett. Hosszabb állás után, este étkezés után fekve az ágyon érzem leggyakrabban a fájdalmakat, de nap közben is, ha úgy ülök le, oda terelődik a figyelmem, hogy megint érzek valamit. A fájdalom nem éles, csak jelentkezik és érzem, hogy ott van. Herét megmasszírozva általában elmúlik. Nekem is mondta az orvosom, hogy hosszan tartó kezelésre számítsak. De ennyire? Már fél éve gyógyszerezem magam, aminek nagy ellenzője vagyok. Vitamin párti vagyok. Jelenleg szedek aloe verás multi maca-t. Sokszor arra gondolok, hogy nem is prosztatagyulladásom van. Majd kiderül, ha végre hatnak a gyógyszerek. "Van valaki hasonló cipőben, mint én?"

#57 2006. 09. 14. - 13:46:38

hello Tudna valaki segíteni abban ,hogy .: kb egy hónapja érzek a jobb herém lellet egy kinövést, néha hasi fájdalmaim vannak főleg reggel, valaki tudna segíteni ,hogy mit csinájjak?

#58 2006. 09. 01. - 00:10:39

sziasztok 20 éves vok é kb 4éve érzek kisebb csomót a bal herém mellett közvetlenül de nem okozott problémát!nemrég hodgkint diagnosztizáltak és a 3. chemo után ujabb nagyon apró fájdalmas csomó keletkezett ugyanezen a herémen.nekem is ütéshez hasonló fájdalmat okoz! az lenne a kérdésem hogy összefügghez e a chemoval vagy a hodgkinnal? lehet hererák?a válaszokat előre is köszönöm! ratt

#59 frendy 2006. 05. 26. - 07:37:50

Egy levél: Helló! > Nekem is a streptococcussal van problémám. Hónapokkal ezelőtt jelentkezett, de nem tudtuk, hogy mitől. Csak később derült ki a munkahelyemen, ahol is vizeletből kitenyésztették. Kaptam rá Augmentint, a legerősebbet szedtem egy hétig, meg is volt a hatása, de sajnos csak pár napig, most újra jelentkezett a probléma (ti. a merevedéssel). Valószínűleg újra elszaporodott. > Namost. Olvastam, hogy neked is voltak vele problémáid. > Érdekelne, hogy elmúlt-e már, illetve mennyi időbe telt, míg elmúlt. > > üdvözlettel sorstárs ... > :'(' válasz: Szia, hát nem tudok sajnos jo hireket mondani, már jo pár éve ezzel élek, már kedvem sincs orvoshoz menni, a gyogyszerek hatását meg lassan nem is érzem, amig szedem a gyógyszereket jól vagyok, ha nem máris roszabb a helyzet, sőt ilyenkor még kórai megömléssel is kinoz...Azt ajánlom vegyél tökmagolajat, meg kisvirágu fuzike teát és azt igyad, azt is ittam én is és akkor jobba éreztem magam, de az a baj ez mellé kellene a megfelelő antibiotikum. A prosztatába ha belekrült a sztreptokusz nagyon nehéz kiirtani onnan, talán soha ezzel -vigasztalnak- még az orvosok is, mert ottan gyenge a vérellátás eért nem tudja leszálitani a vér a megfelelő menyiségü orvosságot. Valaki azt ajánlotta, egy jo barat itt a H.p. n keresztül,hogy maszirozni kell a prosztatát és sok folyadékot kell inni, na meg a megfelelő antibiotikumot szedni hoszu hosyu ideig. Én is szedtem volt alég sokáig de már anyagilag sem birtam, de kb 4 hónapig nagyon jól éreztem magam azután ijra előjött,..kell vigyázni arra is hogy ne fertőződjél vissza, mert valószinü és igy jártam mert átadtam a barátnőmnek, majd tölle ismét visszakaptam, neki is csak azt vettük észre hogy folyásai lettek, stb. Az is nagy baj hogy nagyon megviseli a baci a spermiumokat. Most pedig megint szedem a gyogyszereket most jól vagyok, amikor nem szedem egyre szarabbul. Sőt most még sokszor a heréim is fájnak na meg meg totálkárosak a veséim, ...enyit a sztreptokokuszról..... Anyit ajánlok nekd hogy valahogy , mindegy hogy de IRTSD KI.... Az volna a legjobb hogy atmosni valamivel a prosztatát, vagyis mütét, az a végleges megoldás, ......esetleg..... Nem tudom mit csináljak már én sem már mindent kiprobáltam... Légyszi irj te is visza s hogy tudjuk tájékoztatni egymást........ Köszi Szép napot... frendy

#60 2006. 03. 24. - 19:08:39

Helló Pár napja enyhe fájdalmat érzek a jobb herémnél, ami hasonlit arra mikor ütés éri. Mi lehet a probléma? Feltétlen fontos orvoshoz fordulni? Előre is köszönöm a segítséget.

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: