Házipatika fórum: Futószemölcs - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 9 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Futószemölcs

#1 lesli70 2013. 05. 09. - 12:00:23

Üzenet megtekintéseIdézve: beci46 - Dátum: 2013. február 25. - 07:25:28

Kedve lesli70!

Kérnék egy elérhetőséget, amin felvehetem veled a kapcsolatot.

Üdvözlettel:
beci46

Sziasztok!
Kedves szenvedő Emberek!!!!!!!!!!!Nagyon régóta figyelem a fórumot,és elmondhatom,hogy vegyes érzelmek keringenek bennem ! Annyi bajban lévő ember(gyermek) van , aki szemölcs (futószemölcs) problémával küzd ,sokan évekig!!!! Rengeteg pénzt ráköltenek mindenféle kezelésekre,fagyasztás lézeres kezelés,homeopátiás kezelések tömkelege.........stb,és eredménytelenül,vagy időszakos tünetmentesség a vége,ami néha tényleg bizakodásra serkenti az embert,de aztán jön a Hideg zuhany!! Még több lesz belőle! Ugyanezt éltük át a gyermekeinkkel ,(szerencsénkre,csak)közel másfél évig ,A szívem szakadt meg,amikor láttam a gyermekeimet szenvedni! A felnőtteknek talán könnyebb valamivel, de ott meg az van, hogy szégyenli az ember,főleg,ha látható helyen van, szóval,mindenképpen bosszantó! Amikor jött a megoldás!!!! Kedves Szülők, emberek! Ezt a tortúrát,négyezer forintból, egy-maximum két hét alatt el lehet felejteni véglegesen!!!!!Már nagyon sokan megkerestek,és az eredmény nem maradt el . Nem tudok mindenkihez személyesen eljutni,de akik engem megkerestek,kivétel nélkül,túl vannak a dolgon.Természetgyógyászok is megkeresnek,és ez igazolja ,hogy tökéletes a módszer.Aki gondolja,nyugodtan keressen meg , és segítek!!!!!! Ráadásul,otthon tudja mindenki magának kezelni , nem kell eljárni sehová, semmiféle kezelésre.További szép napot mindenkinek! Elérhetőségeim: 06 70 565 14 38 E-mail.:ohm.lesli70@gmail.com

#2 lesli70 2013. 05. 09. - 11:58:41

Sziasztok!
Kedves szenvedő Emberek!!!!!!!!!!!Nagyon régóta figyelem a fórumot,és elmondhatom,hogy vegyes érzelmek keringenek bennem ! Annyi bajban lévő ember(gyermek) van , aki szemölcs (futószemölcs) problémával küzd ,sokan évekig!!!! Rengeteg pénzt ráköltenek mindenféle kezelésekre,fagyasztás lézeres kezelés,homeopátiás kezelések tömkelege.........stb,és eredménytelenül,vagy időszakos tünetmentesség a vége,ami néha tényleg bizakodásra serkenti az embert,de aztán jön a Hideg zuhany!! Még több lesz belőle! Ugyanezt éltük át a gyermekeinkkel ,(szerencsénkre,csak)közel másfél évig ,A szívem szakadt meg,amikor láttam a gyermekeimet szenvedni! A felnőtteknek talán könnyebb valamivel, de ott meg az van, hogy szégyenli az ember,főleg,ha látható helyen van, szóval,mindenképpen bosszantó! Amikor jött a megoldás!!!! Kedves Szülők, emberek! Ezt a tortúrát,négyezer forintból, egy-maximum két hét alatt el lehet felejteni véglegesen!!!!!Már nagyon sokan megkerestek,és az eredmény nem maradt el . Nem tudok mindenkihez személyesen eljutni,de akik engem megkerestek,kivétel nélkül,túl vannak a dolgon.Természetgyógyászok is megkeresnek,és ez igazolja ,hogy tökéletes a módszer.Aki gondolja,nyugodtan keressen meg , és segítek!!!!!! Ráadásul,otthon tudja mindenki magának kezelni , nem kell eljárni sehová, semmiféle kezelésre.További szép napot mindenkinek! Elérhetőségeim: 06 70 565 14 38 E-mail.:ohm.lesli70@gmail.com

#3 lesli70 2013. 04. 06. - 15:26:00

Sziasztok!
Elfelejtettem megadni az elérhetőségeimet,most pótolom.
Kedves szenvedő Emberek!!!!!!!!!!!Nagyon régóta figyelem a fórumot,és elmondhatom,hogy vegyes érzelmek keringenek bennem ! Annyi bajban lévő ember(gyerek) van , aki szemölcs (futószemölcs) problémával küzd ,sokan évekig!!!! Rengeteg pénzt ráköltenek mindenféle kezelésekre,fagyasztás lézeres kezelés,homeopátiás kezelések tömkelege.........stb,és eredménytelenül,vagy időszakos tünetmentesség a vége,ami néha tényleg bizakodásra serkenti az embert,de aztán jön a Hideg zuhany!! Még több lesz belőle! Ugyanezt éltük át a gyerekeinkkel ,(szerencsénkre,csak)közel másfél évig ,A szívem szakadt meg,amikor láttam a gyerekeimet szenvedni! A felnőtteknek talán könnyebb valamivel, de ott meg az van, hogy szégyenli az ember,főleg,ha látható helyen van, szóval,mindenképpen bosszantó! Amikor jött a megoldás!!!! Kedves Szülők, emberek! Ezt a tortúrát,négyezer forintból, egy-maximum két hét alatt el lehet felejteni véglegesen!!!!!Már nagyon sokan megkerestek,és az eredmény nem maradt el . Nem tudok mindenkihez személyesen eljutni,de akik engem megkerestek,kivétel nélkül,túl vannak a dolgon.Természetgyógyászok is megkeresnek,és ez igazolja ,hogy tökéletes a módszer.Aki gondolja,nyugodtan keressen meg , és segítek!!!!!! Ráadásul,otthon tudja mindenki magának kezelni , nem kell el járni sehová.További szép napot mindenkinek! Elérhetőségeim: 06 70 565 14 38 E-mail.:ohm.lesli70@gmail.com

#4 lesli70 2013. 04. 06. - 15:19:32

Üzenet megtekintéseIdézve: eszter0501 - Dátum: 2013. április 05. - 18:06:58

Kedves lesli70!
Engem nagyonis érdekelne a Te módszered, mert az INFECTODELL sajnos végleg nem mulasztotta el a kislányom aprócska szemölcseit , folyamatosan újak jelennek meg a kis testén, már a nyakán is.A nagy szemölcsökre nekem is van egy tuti módszerem, 15./.-os ecetbe kell reggeltől-estig marhahúst beáztatni, este szorosan a szemölcsre kötözni, reggelre volt, nincs szemölcs! És tuti nem nő újra! De a picurkákra ezt nem merem használni! Köszi: Eszti

Szia Kedves Eszter!
Most néztem,hogy nem írtam elérhetőséget. ohm.lesli70@gmail.com Telefon:06 70 565 1438. Ezeken el tudsz érni,és meg tudjuk beszélni a dolgot. Nagyon sok csecsemő is szenved ezektől a szemölcsöktől,igen az ő bőrük , sokkal érzékenyebb mindenre.További szép napot nektek!

#5 eszter0501 2013. 04. 05. - 18:06:58

Kedves lesli70!
Engem nagyonis érdekelne a Te módszered, mert az INFECTODELL sajnos végleg nem mulasztotta el a kislányom aprócska szemölcseit , folyamatosan újak jelennek meg a kis testén, már a nyakán is.A nagy szemölcsökre nekem is van egy tuti módszerem, 15./.-os ecetbe kell reggeltől-estig marhahúst beáztatni, este szorosan a szemölcsre kötözni, reggelre volt, nincs szemölcs! És tuti nem nő újra! De a picurkákra ezt nem merem használni! Köszi: Eszti
sing

#6 lesli70 2013. 02. 25. - 13:40:19

Üzenet megtekintéseIdézve: beci46 - Dátum: 2013. február 25. - 07:25:28

Kedve lesli70!

Üdvözlettel:
beci46

Szia! A telefonszámom.:06 70 565 14 38 De E-mailben sokan írnak ez ügyben ohm.lesli70@gmail.com belföldre postai úton tudom elküldeni,Budapesten pedig személyesen is átvehető. Postán,másnapra van ott,tehát,elég gyorsan érkezik. További szép napot,és kitartást.

#7 beci46 2013. 02. 25. - 07:25:28

Kedve lesli70!

Üdvözlettel:
beci46
sing

#8 erzsebetvasas3 2013. 02. 24. - 23:32:54

Üzenet megtekintéseIdézve: lesli70 - Dátum: 2013. február 19. - 19:25:12

Szia! A Nagymamám csinálja,én csupán leírtam a történetet,mert azt láttam,hogy milyen sok ember szenved akár évekig is,holott,pár nap alatt el lehet felejteni a dolgot.

Üdv! Elküldenéd a receptjét, mert 2 éves fiammal küzdünk a szemölcsök ellen, lehetetlenül. Köszi
sing

#9 lesli70 2013. 02. 19. - 19:25:12

Üzenet megtekintéseIdézve: gadriennn - Dátum: 2013. február 19. - 05:53:38

szia:) en is hasonlo problemaval kuszködök..edekelne hogy hogy keszited a tinkturat..köszönettel adrienn

Szia! A Nagymamám csinálja,én csupán leírtam a történetet,mert azt láttam,hogy milyen sok ember szenved akár évekig is,holott,pár nap alatt el lehet felejteni a dolgot.

#10 gadriennn 2013. 02. 19. - 05:53:38

szia:) en is hasonlo problemaval kuszködök..edekelne hogy hogy keszited a tinkturat..köszönettel adrienn
sing

#11 gadriennn 2013. 02. 19. - 05:51:56

Üzenet megtekintéseIdézve: lesli70 - Dátum: 2013. február 12. - 12:43:55

Sziasztok! Kedves szenvedő Emberek!!!!!!!!!!!Nagyon régóta figyelem a fórumot,és elmondhatom,hogy vegyes érzelmek keringenek bennem ! Annyi bajban lévő ember(gyerek) van , aki szemölcs (futószemölcs) problémával küzd ,sokan évekig!!!! Rengeteg pénzt ráköltenek mindenféle kezelésekre,fagyasztás lézeres kezelés,homeopátiás kezelések tömkelege.........stb,és eredménytelenül,vagy időszakos tünetmentesség a vége,ami néha tényleg bizakodásra serkenti az embert,de aztán jön a Hideg zuhany!! Még több lesz belőle! Ugyanezt éltük át a gyerekeinkkel ,(szerencsénkre,csak)közel másfél évig ,A szívem szakadt meg,amikor láttam a gyerekeimet szenvedni! A felnőtteknek talán könnyebb valamivel, de ott meg az van, hogy szégyenli az ember,főleg,ha látható helyen van, szóval,mindenképpen bosszantó! Amikor jött a megoldás!!!! Kedves Szülők, emberek! Ezt a tortúrát,négyezer forintból, egy-maximum két hét alatt el lehet felejteni véglegesen!!!!!Már nagyon sokan megkerestek,és az eredmény nem maradt el . Nem tudok mindenkihez személyesen eljutni,de akik engem megkerestek,kivétel nélkül,túl vannak a dolgon.Természetgyógyászok is megkeresnek,és ez igazolja ,hogy tökéletes a módszer.Aki gondolja,nyugodtan keressen meg , és segítek!!!!!! Ráadásul,otthon tudja mindenki magának kezelni , nem kell el járni sehová.További szép napot mindenkinek!

sing

#12 lesli70 2013. 02. 12. - 12:43:55

Sziasztok! Kedves szenvedő Emberek!!!!!!!!!!!Nagyon régóta figyelem a fórumot,és elmondhatom,hogy vegyes érzelmek keringenek bennem ! Annyi bajban lévő ember(gyerek) van , aki szemölcs (futószemölcs) problémával küzd ,sokan évekig!!!! Rengeteg pénzt ráköltenek mindenféle kezelésekre,fagyasztás lézeres kezelés,homeopátiás kezelések tömkelege.........stb,és eredménytelenül,vagy időszakos tünetmentesség a vége,ami néha tényleg bizakodásra serkenti az embert,de aztán jön a Hideg zuhany!! Még több lesz belőle! Ugyanezt éltük át a gyerekeinkkel ,(szerencsénkre,csak)közel másfél évig ,A szívem szakadt meg,amikor láttam a gyerekeimet szenvedni! A felnőtteknek talán könnyebb valamivel, de ott meg az van, hogy szégyenli az ember,főleg,ha látható helyen van, szóval,mindenképpen bosszantó! Amikor jött a megoldás!!!! Kedves Szülők, emberek! Ezt a tortúrát,négyezer forintból, egy-maximum két hét alatt el lehet felejteni véglegesen!!!!!Már nagyon sokan megkerestek,és az eredmény nem maradt el . Nem tudok mindenkihez személyesen eljutni,de akik engem megkerestek,kivétel nélkül,túl vannak a dolgon.Természetgyógyászok is megkeresnek,és ez igazolja ,hogy tökéletes a módszer.Aki gondolja,nyugodtan keressen meg , és segítek!!!!!! Ráadásul,otthon tudja mindenki magának kezelni , nem kell el járni sehová.További szép napot mindenkinek!

#13 lesli70 2013. 02. 12. - 11:54:58

Üzenet megtekintéseIdézve: jokati - Dátum: 2012. február 22. - 13:36:11

Sziasztok!Kérem a segítségeteket, unokámnak is van futó szemölcse, sajnos most egyre több jön ki rajta, a bőrgyógyászaton egy párat már lecsíptek, de úgy látom nem sok eredménnyel, mivel újabb és újabb jön ki rajta. Voltam vele gyermek bőrgyógyásznál, aki azt javasolja, hogy altatással eltávolítják az összes futó szemölcsöt. Ettől nagyon félek, ezért kérem a segítségeteket, ha van más megoldás Köszönöm

Szia! nem tudom,sikerült-e ki lábalnod ebből a bajból,mindenesetre,azért írok neked!

Sziasztok! Kedves szenvedő Emberek!!!!!!!!!!!Nagyon régóta figyelem a fórumot,és elmondhatom,hogy vegyes érzelmek keringenek bennem ! Annyi bajban lévő ember(gyerek) van , aki szemölcs (futószemölcs) problémával küzd ,sokan évekig!!!! Rengeteg pénzt ráköltenek mindenféle kezelésekre,fagyasztás lézeres kezelés,homeopátiás kezelések tömkelege.........stb,és eredménytelenül,vagy időszakos tünetmentesség a vége,ami néha tényleg bizakodásra serkenti az embert,de aztán jön a Hideg zuhany!! Még több lesz belőle! Ugyanezt éltük át a gyerekeinkkel ,(szerencsénkre,csak)közel másfél évig ,A szívem szakadt meg,amikor láttam a gyerekeimet szenvedni! A felnőtteknek talán könnyebb valamivel, de ott meg az van, hogy szégyenli az ember,főleg,ha látható helyen van, szóval,mindenképpen bosszantó! Amikor jött a megoldás!!!! Kedves Szülők, emberek! Ezt a tortúrát,négyezer forintból, egy-maximum két hét alatt el lehet felejteni véglegesen!!!!!Már nagyon sokan megkerestek,és az eredmény nem maradt el . Nem tudok mindenkihez személyesen eljutni,de akik engem megkerestek,kivétel nélkül,túl vannak a dolgon.Természetgyógyászok is megkeresnek,és ez igazolja ,hogy tökéletes a módszer.Aki gondolja,nyugodtan keressen meg , és segítek!!!!!! További szép napot mindenkinek!

#14 lesli70 2013. 02. 12. - 11:51:57

Sziasztok! Kedves szenvedő Emberek!!!!!!!!!!!Nagyon régóta figyelem a fórumot,és elmondhatom,hogy vegyes érzelmek keringenek bennem ! Annyi bajban lévő ember(gyerek) van , aki szemölcs (futószemölcs) problémával küzd ,sokan évekig!!!! Rengeteg pénzt ráköltenek mindenféle kezelésekre,fagyasztás lézeres kezelés,homeopátiás kezelések tömkelege.........stb,és eredménytelenül,vagy időszakos tünetmentesség a vége,ami néha tényleg bizakodásra serkenti az embert,de aztán jön a Hideg zuhany!! Még több lesz belőle! Ugyanezt éltük át a gyerekeinkkel ,(szerencsénkre,csak)közel másfél évig ,A szívem szakadt meg,amikor láttam a gyerekeimet szenvedni! A felnőtteknek talán könnyebb valamivel, de ott meg az van, hogy szégyenli az ember,főleg,ha látható helyen van, szóval,mindenképpen bosszantó! Amikor jött a megoldás!!!! Kedves Szülők, emberek! Ezt a tortúrát,négyezer forintból, egy-maximum két hét alatt el lehet felejteni véglegesen!!!!!Már nagyon sokan megkerestek,és az eredmény nem maradt el . Nem tudok mindenkihez személyesen eljutni,de akik engem megkerestek,kivétel nélkül,túl vannak a dolgon.Természetgyógyászok is megkeresnek,és ez igazolja ,hogy tökéletes a módszer.Aki gondolja,nyugodtan keressen meg , és segítek!!!!!! További szép napot mindenkinek!

#15 idgie84 2012. 07. 24. - 07:58:41

Nálunk úgy kezdődött, hogy a nagy kapta el kb. hat-hét évesen egy strandon. Nem igazán törődtünk vele, egy darab volt, nem zavart senkit. Aztán egy napon, magától leesett, viszont helyette lett három másik, különböző helyeken, és a két és fél éves kishúgán is három. Mivel közeledett az iskola, és tudtam, hogy úszni fognak járni, elmentünk bőrgyógyászhoz, aki mindkét gyerekről levette mindhármat. (a nagy akkor hét és fél éves volt, a kicsi három.) A nagyról egy kis hegnyommal, de elmúltak, bár az emlék nagyon rossz neki, mai napig emlegeti, mennyire fájt. A kicsin viszont iszonyúan elszaporodtak! Ekkor kezdődött a kálvária. Először a különböző leszedő krémekkel, savakkal próbálkoztunk, de ha egy leesett, lett helyette öt... Elmentem egy magánbőrgyógyászhoz, de addigra már az internetről is rájöttem, hogy az első lépés az immunerősítés. Az első bőrgyógyásznak nem lett szabad volna leszedni őket, csak egy immunerősítő kúra után. A fizetős bőrgyógyász Echinaciát javasolt, vagy Thuját és hozzá Infectodellt. Nem vagyok egy homeopátia mániás, a gyógyteákban már inkább hiszek, de az Echinácia hatására elkezdtek begyulladni, és leesni a szemölcsök. Viszont a kúra után ez abbamaradt, és ami az Infectodelltől leesett, helyette új nőtt, mint a korábbi szereknél. Végül a netről okosodtam megint. Elkezdtem a kislánynak grapefruit mag kivonatot adni, és heti egyszer Thuját C30-as higításban. A begyulladó szemölcsöket és környékét pedig minden nap kétszer-háromszor lefertőtlenítem. Nem mondom, hogy gyors, de nem nőttek újak egy ideje, és szépen potyognak le a meglévők. Nagyon sok szemölcsre gondoljatok, negyven-ötven, vagy annál is több, az egész testén (arc, váll, comb, kar, mellkas). Ennek a fele az elmúlt két hétben nyom nélkül, heg nélkül leesett. Szóval én azt mondom, a szervezetet kell erősíteni, hogy saját maga tudja legyőzni őket, mert akár a kanállal leszedés, akár a maró szerekkel lemaratás után újak nőnek sajnos. Persze a fertőtlenítés sem árt, de az nem fáj, Betadine oldattal kicsit bekenem a szemölcsöt és környékét. Sok sikert, és kitartást!

#16 nagyliviav 2012. 06. 19. - 21:10:24

Sziasztok! A szemölcsökkel kapcsolatban nekem nyolc éves eredménytelen és fájdalmas próbálkozás után 2 hónap alatt sikerült a jobb kezemről eltüntetni 32 db-ot. Fájdalommentesen, dunsztolás, ecsetelés, kenegetés nélkül. Az első egy igen nagyra nőtt szemölcs volt 1-1,5 cm-es, majd évek alatt sikerült ötre feltornáznom. Minden kipróbáltam, csak a fagyasztást és a lézeres műtétet nem. 2010-ben terhes lettem, és a szemölcseim a terhesség végérem megszaporodtak 32 db-ra. Gondolhatjátok, hogy milyen csúnya volt, és csak nőttek és nőttek. A kislányomhoz havonta jár a doktornéni és tőle kértem segítséget. A homeopátia nálunk egyébként is bevált, tehát nem okozott problémát a szedése. A recept a következő: Echinacea angustifolia D6-os hígításban 2 hétig napi 2x5 golyócska, ezt két hét szünet követi. Majd ismét 2 hétig szedni és 2 hét szünet. (gyártó: Remedia, ebben az üvegcsében nagyon sok van, nem úgy mint a Boiron által gyártottban. Ára 1400.- ft. körül, szerintem ennyit megér. Nekem ez a 8 hét elég is volt, teljesen eltűntek, kezdetben észre sem vettem, csak annyit hogy kicsit viszket és már nem is látszott, pedig egy szemölcsöm a belső ujjhajlatban volt, bőrkeményedéssel, ez tűnt el legkésőbb. Többször is meg lehet ismételni a kezelést. A lényeg, hogy a szedését úgy kell időzíteni, hogy előtte és utána fél óráig csak vizet lehet inni, mivel a nyálkahártyán szívódik fel. A mentolos termékek csökkentik a hatékonyságát. Sokan nem fogadják el a homeopátiás szerek hatékonyságát, de egy csecsemőnek nem tudod bebeszélni, hogy ettől nem fog fájni a hasad, és ettől észre sem veszed ahogy kibújnak a fogaid. Én a kislányomnak (1 éves) születésétől fogva adom a "bogyókat", mert hasfájós, frontérzékeny, majd pedig a fogacskái bújnak jelenleg is úgy, hogy nem dühöng, nem sír, észre sem veszi. Remélem tudtam segíteni.

#17 lesli70 2012. 06. 13. - 12:07:29

Sziasztok! Én már tudom kezelni,a futószemölcst,miután évekig szenvedtünk,a,gyerekekkel.Ezek, a tízezer forintos lézerkezelések sem értek semmit.Tudok olyan készítményt,amit már két éve adom,és eddig mindenkinek,kivétel nélkül bevált! Az eredmény változó:1héttől 4 hétig változik,de teljesen végleges az eredmény. Öt éve kezdtük csinálni a gyerekekkel,és azóta soha nem jött vissza,pedig az egyik gyereknek , Csak a nagylábujján volt 16szemölcs.Tel.:06 70 565 14 38 Ezen a számon hívhattok.Sziasztok. ohm.lesli70@gmail.com

#18 bogimati 2012. 06. 08. - 21:11:12

kedves Mindenki! nem teljesen témába vágó, de azért írok...hátha valaki erőt merít belőle. emlékszem még a kétségbeesésemre.... most "normál" szemölcsökkel küzdöttünk a lányom kezén. ugye hülye az ember lánya, hisz még néha ebben-abban. kenegettük ahogy meg lett mondva. tényleg precízen, gyógyszertári izével. a nevét sajnos nem tudom, mert dühömben kihajintottam. szépen megnőttek tőle. mármint a szemölcsök. szerencsére a fiamon elért sikereimen felbuzdulva (aki tökéletesen tünetmentes azóta is), legalább már nem a "késbe dőlés" volt az egyetlen alternatíva. viszonylag hamar rádöbbenve a lényegre, visszanyertem az egyensúlyom és kutakodni kezdtem a neten. tökéletes receptet találtam. szalicilt kézkrémhez kevertem, ezt tettem a szemölcsökre, majd dunsztoltam Leukoplaszttal. reggelente cseréltük a kötést. sorba haladtunk, szemölcsönként kb. 4 nap kellett. fontos, hogy a kevert kence nagyon mar! és nem csak szemölcsöt, hanem a mellette lévő bőrt is! nagyon precízen kell csinálni. újfent győztünk! ezúton nagy köszönet a "recept" kitalálójának! :) m.

#19 marya82 2012. 03. 18. - 15:41:45

Szia! Régen jártam ezen a fórumon, úgyhogy nagyon remélem azóta megszabadultatok a szemölcsöktől. Mivel 2-3 napos kezelés után azért csípi a szemölcsöket az infactodell mert már akkor gyulladásba kerülnek a szemölcsök az ecsetelőtől, ami teljesen normális. A kezelést követő 4-6 héten kezdenek el lepotyogni a szemölcsök. Remélhetőleg mostanság kell, hogy leessenek a szemölcseitek. Nekünk két ilyen kezelés kellett, hogy az utolsó darabig megszabaduljunk a szemölcsöktől. Borzasztóan sajnáltam én is a gyermekemet a kezelés ideje alatt, de az ő érdeke volt és nem tartott tovább 3 napnál a kezelés. Üdv.: Marcsi

#20 jokati 2012. 02. 22. - 13:36:11

Sziasztok! Kérem a segítségeteket, unokámnak is van futó szemölcse, sajnos most egyre több jön ki rajta, a bőrgyógyászaton egy párat már lecsíptek, de úgy látom nem sok eredménnyel, mivel újabb és újabb jön ki rajta. Voltam vele gyermek bőrgyógyásznál, aki azt javasolja, hogy altatással eltávolítják az összes futó szemölcsöt. Ettől nagyon félek, ezért kérem a segítségeteket, ha van más megoldás Köszönöm

• 9 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: