Házipatika fórum: Nem tudok lefogyni,segits! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Nem tudok lefogyni,segits!

#1 eva244 2017. 05. 07. - 14:11:11

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/5ZOckv
10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

.

#2 stt2401 2014. 03. 29. - 11:16:19

Fogyókúrás tabletta - http://thermacuts.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#3 euscorpius 2009. 04. 19. - 14:40:09

sziasztok! vmikor én is dundi voltam, de annyira nem foglalkoztam vele. egyéb okokból szakítottam az akkori barátommal és szerelmi bánatomban elkezdtem bringázni, reggel-este 1-1 jó kört,egyre nagyobbakat,mikor mennyi esett jól.nagyon megszerettem. kínomban még esténként súlyzóztam otthon, meg gyógytornás gyakorlatokat végeztem,ccsak hogy ne kelljen gondolkodnom. rájöttem,h.jéé,ez fogyaszt. rásegítettem még azzal,hogy este 6 után nem ettem semmit,egyébként nappal ettem,amikor csak jól esett,kicsiket,de gyakran,és hipp-hopp eltűnt rólam 8 kg.szóval nekem csak egy sport kellett nagyjából,ami igazán megtetszett,kikapcsolt és élvezettel töltött el. hát ennyi,remélem lesz még,akinek bejön.

#4 jalil 2009. 04. 14. - 22:29:30

Sziasztok, én is egész életemben túlsúllyal küszködtem, míg 26 évesen a 170 cm-hez 92 kg-ot nyomtam. Epilepsziáhhoz hasonló rohamok kezdtek gyötörni, és nagyon rosszul éreztem magam. Elhatároztam, hogy lefogyok, meg is tettem: fél év alatt 30 kg-tól szabadultam meg. Semmilyen tápszert meg fogyasztószert nem szedtem, csupán áttértem az egészséges táplálkozásra, és nagyon durván elkezdtem sportolni. Beosztottam magamnak, hogy melyik nap mennyit kell teljesítenem, és vasakarattal mindig mindent megcsináltam. Most nagyon jó érzés, ahogy régi ismerősök elmennek mellettem az utcán, és a döbbent arckifejezésük, mikor üdvözlésem után felismernek... Hihetetlen! Kívánom mindenkinek, hogy hasonlóképp érjék el céljukat, de a legfontosabb, hogy egészségesen!

#5 keszlet 2009. 03. 29. - 17:58:59

HERBALIFE KÉSZLETÜRÍTÉS!!! Eladom megmaradt HERBALIFE TERMÉKEIMET költözködés miatt. MINDEN TERMÉK JÓVAL ÁRON ALUL. 7 DB CSOKIS FORMULA 1 SHAKE ITALPOR 12.400 FT HELYET 10.400 FT-ÉRT 5 DB VANILIÁS FORMULA 1 SHAKE ITALPOR 12.400 FT HELYET 10.400 FT-ÉRT 4 DB EPRES FORMULA 1 SHAKE ITALPOR 12.400 FT HELYET 10.400 FT-ÉRT 6 DB KRÉMSKEKSZ FORMULA 1 SHAKE ITALPOR 12.400 FT HELYET 10.400 FT-ÉRT Minősége éppannyira garantált, mint minden herbalife terméknek. herbalifekeszleturites@gmail.com címen lehet megrendelni a termékek egészét vagy részét a készlet erejéig!

#6 racznemagdika 2009. 03. 29. - 12:35:54

Bizonyítani tudom Én is az előző hozzászóló tapasztalatát, mivel Én is úgy jártam, mint Ő, annyit fogyóztam és jojóztam már az élet folyamán, aminek semmi érteme nem volt. Gyorsan akartam megszabadulni a súlyfeleslegtől és annál több jött vissza. Ez év január 14-én az öt hét öt kiló programba belevágtam már ki tudja hányadszor, de amikor megláttam az összeállitott étrendet, eldöntöttem, hogy nem csinálom , mert semmi újjal nem tudott kirukkolni a diatetikus, ugyanazok voltak, mint már többször ezelőtt, nem beszélve róla, a nyári zöldségek ilyenkor megfizethetetlenek ilyenkor. Viszont csak csípett a légy, hogy jó lenne ledobni néhány kilócskát és eldöntöttem, hogy nem fogok kácsingózni a család kajája után, ugyanazt ettem, mint Ők csak lecsökkentettem az adagomat zónaadagra, lessz ami lessz alapon. Nem ragaszkodtam görcsösen ahhoz, hogy minden héten lemenjen több kiló és láss csodát szépen lassan megindult a mérleg nyelve lefelé, már 9 kiló minusznál járok, pedig semmi mozgást nem csinálok pluszba, majd amikor alakul az idő, akkor esténként sétálok. Már megszokta szervezetem a féladagokat, nem is kiván többet, de semmit nem vonok meg magamtól. Aki nem hiszi el, próbálja ki, meglesz az eredménye, mert igaz az a közmondás ezek szerint, hogy lassan menj, tovább érsz. Kivánok mindenkinek sok elvesztett kilót, puszi: Ráczné Magdika

#7 mateneszollosi 2009. 03. 28. - 16:20:32

Hello! Engem 1 éven belűl 2-szer műtöttek. Mozogni alig tudok, rosszabb mint műtét elött. Különösebb mozgás nélkül szeptemberóta fogytam 15kg. Este 6 után nem ettem,naponta 3-szor ettem amit fokozatosan 1 adagról féladagra csökkentettem, ha nagyon éhes voltam egy gyümölcsöt ettem étkezések között. Egyedűl a vacsoránál ettem legtöbbször könnyebb ételt. pl.: Gyümölcsöt, joghurtot, sovány túrót. Nálam bevált pedig 10 éve küzdöttem túlsúllyal. Átlagosan kb. 3kg fogytam havonta mozgás és szenvedés nélkül, a vacsorán kívűl még a többi étrendemen sem változtattam szeretem a jó magyaros ételeket beleértve a szalonnát is. A bőrömet sem viselte meg mivel nem hirtelen fogytam. Máténé

#8 dudriadri 2009. 03. 22. - 12:53:35

Kedves Xanduska! Magam is hasonló cipőben járok,mint te.Én,sajnos a műtét előtt is túlsúlyos voltam,de azóta még 15kgot sikerült magamra szednem.Ha sikerül olyan tornát vagy fogyókúrát találnod,amelyet a gerinced és az akaraterőd is bír,kérlek írd meg nekem is.Előre is köszönöm! dudriadri ui:a gerincműtét után töredékére vagyok képes fizikailag,mint előtte és a hajolgatás abszolút nem megy,csak gyógyszerek hatására,illetve reggel 1-2 óráig,míg be nem járódik a saját nagymamám vagyok.

#9 admissy 2009. 03. 03. - 14:36:34

Üdv Mindenki Valaki próbálkozott már a TurboDiétás módszerrel? Ha igen, szívesen olvasnék 1-2 tapasztalatot . . . edzek, heti 4x (20p bringa+30p sífutás+20p gyaloglás) nem zabálok gyorséttermi kajákat és semmiféle jó kis pöriket sem ! Na ok, nem untatok senkit csak.... Tele a hócipőm a súlycsatávaaaaaal ! :'('

#10 Alleirbag 2008. 09. 17. - 12:19:12

Kedves Xanduska! Én tudok egy jó módszert a fogyásra, kezdj el edzeni. Csodák nem léteznek a testünkért nekünk kell megküzdenünk. A gerincműtét mögé nem szabad bújni, hiszen az csak egy újabb kifogás. Már az is szörnyű, hogy a műtét utáni lábadozásban nem figyelt rád senki, és nem készített diétás ételt neked. Fekvés közben a legkönyebb elhízni.Ha már azonban ez megtörtént, ne keseredj, irány a konditerem! A gerincednek semmi baja, csak egy platinarúd van mellette, ettől még nyugodtan sportolhatsz, mozoghatsz vele, hasizomerősítő gyakorlatot is csinálhatsz, persze kezdjed kevésbé megterhelővel. Cicahátat, bukfencet esetleg nem csinálj. Ráadásul ha a gerinctornát végzed folyamatosan, hogy a mélyhátizomzat erősödjön, akkor is mozogsz, az úszás is nagyon jót tesz a hátadnak és fogyaszt is. Kezdj neki a mozgásnak most, és meglátod karácsonyra kockás hasad lesz. :-) Sok szerencsét és kitartást.

#11 xanduska 2008. 08. 30. - 10:01:05

Szis Ibolya! Először is köszönöm, hogy válaszoltál! :) Érdeklődnék, hogy hol tudom megtalálni ezt a készítményt? gyógyszertárban vagy esetleg rendelni kell valahonnan? És az ára? Gondolom nem a legolcsóbb megoldás... De nekem pontosan valami ilyesmire ven szükségem. Pedig szívesebben tornáznék, ha a hátam egészséges lenne. Egyébként ha bármilyen kérdésed van a gerincbántalmaddal kapcsolatban, szívesen válaszolok. :) Írj az e-mail címemre: szandy016@citromail.hu Köszi a segítséget! :) és várom a válaszod! :)

#12 ilbolya 2008. 08. 30. - 07:37:57

2008.08.13. 17:47 ilbolya Hogyan fogytam 11 kilót egy év alatt, minden diéta nélkül? Én ahhoz a típushoz tartozom, akinek a szervezete mindent elraktároz, 1-2 kilógramm fogyáshoz is vértizzasztó diétát kellett tartanom, így aztán igen hamar elment tőle a kedvem. Sajnos így elég nagy súlyfelesleg halmozódott fel rajtam. A lábaim estére úgy bedagadtak, mint egy vödör, naponta vízhajtót kellett szednem. Nem fogyókúrás célból, hanem vízhajtásként elkezdtem inni a Natúr Varázs Forte méregtelenítő teakeveréket. A hatás már néhány nap fogyasztás után jelentkezett. A felesleges vizet elhajtotta, a bokám néhány nap alatt olyan vékony lett, mint lánykokomban. Ezért úgy gondoltam, egészségesebb, mint a vízhajtók, így abba sem hagytam a fogyasztását. Néhány hónap múlva észrevettem bizonyos fogyást is, és azóta is folyamatosan fogyok, igaz csak nagyon lassan. De ha azt nézzük, hogy ezért nem kell semmit megvonni magamtól, akkor szerintem ez is eredmény. Azóta a mérleg egyszer sem lendült plusz irányba. Tehát nincs jojóefektus. Egyedüli kitartást igényel, hogy minden nap meg kell főzni, és meginni. Én egy filtert forrázok le naponta fél liter forróvízzel, és azt 3 részre elosztva iszom meg . Mindíg étkezés közben víz helyett, szénsavmentes ásványvízzel felhigítva. Az íze nem kellemes, mint legtöbb gyógynövénynek, de higítva egészen hamar meg lehet vele barátkozni. Én eddig tényleg a víztől is híztam, most ehetek bármit, bármikor, és egy kiló sem jött még vissza egy év óta. Melléhatásként az elején lehet némi hascsikarás, mert a beleket salaktalanítja, gyakori a wc-re járás. De ez hamarosan elmúlik. A koleszterinem is ragyogó lett, vérnyomásom beállt normálisra. Egy próbát azt hiszem megér.

#13 ilbolya 2008. 08. 30. - 07:35:31

Kedves Xanduska! A további témák címszó alatt az Egyéb kategóriában írtam:Fogyás diéta nélkül címmel. Keresd ki, olvasd el, hátha segít neked is. Ha esetleg nem találod meg, jelezd, és bemásolom ide neked. Amilyen lassan feljöttek rád a felesleges kilók, olyan szép lassan el is tűnnek ezzel a módszerrel. De nagy kitartás kell hozzá, hogy minden nap megigya az ember a napi teaadagját. Nekem nem okoz problémát. Sikeres fogyást kívánok. Még annyit, hogy nekem is pont gerincbetegségem van, ami miatt már a járás is problémát okoz, nemhogy a mozgás. Üdv. Ibolya :) :)

#14 xanduska 2008. 08. 28. - 09:34:45

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni! Én egy 18 éves, gerincműtött lány vagyok. ( egy platina támasztja a gerincemet.) A műtét után felszedtem kb 12 kilót, ami egy kissé zavaró. :S A legtöbb felesleg a hasamon van és ettől szeretnék vmilyen módon megszabadulni A baj csak az, hogy hasizomgyakorlatot ill. erősítést nem szabad csinálnom a gerincem miatt. Próbáltam kevesebbet enni, de ettől a felesleg megmarad. Sok helyre írtam már, de nem nagyon kaptam választ, úgyhogy ha valaki tudna ajánlani egy jó módszer, nagyon megköszönném!!

#15 Vasmagda 2008. 08. 24. - 19:40:38

Sziasztok! Már nagyon régóta fogyókúrázom, szinte folyamatosan koplalok, és mégis van feleslegem. Nem szeretnék újabb fogyókúrát kipróbálni, hanem végleg szeretnék ettől a küzdelemtől megszabadulni. Tegnap a barátnőm, aki hasonló cipőben jár - mesélt nekem arról, hogy főleg lelki okai vannak az elhizásnak, és ezek megváltoztatása nélkül nem lehet tartósan lefogyni. Mondta, hogy ő májusban csatlakozott egy pszichodráma csoporthoz, ami a testsúllyal kapcsolatos problémák lelki hátterével foglalkozik. Engem is érdekel...Van valakinek tapasztalata erről? Gyorsan kell döntenem, még szeptemberben lehet csatlakozni. Előre is köszi, sziasztok, Magda

#16 hjozsef1 2008. 08. 24. - 17:47:14

Nagyon sokféle fogyókúrás módszer létezik, ezek többé-kevésbé használnak is a kúra ideje alatt. A gond csupán akkor kezdődik, ha abbahaggyuk a fogyókúrát, mert azt gondoljuk, leadtuk a súlytöbbletet. Ezért szokott előfordulni, hogy nagyon sokan visszahíznak. A nehezen leadott kilókat újból felszedjük. Mit lehet tenni? Nem akarom megvádolni a fogyókúrás termékeket gyártó cégeket, de bizony van aki (tisztelet a kivételnek) rászoktatja a fogyasztókat a saját termékeikre és ezeket folyamatosan kell fogyasztani, különben visszahízik. Vannak ilyenek is, de józanul belegondolva, ki hiszi el, hogy amit esetleg 5-10 év alatt felhalmoztunk, attól majd pár hónap alatt megszabadulunk? Ilyen nincs, vagy legalábbis anélkül, hogy a szervezetünk ezért ne büntetne meg. Mert előbb-utóbb megérezzük a fogyókúrák hatását: tápanyaghiány stb. Engem Tóth Gábor független előadásai (nonprofit cégnél dolgozik, így nem befolyásolják) győztek meg, hogy az egészséges táplálkozás és mozgás a legfontosabb. Vannak akik öröklik az elhízásra hajlamosságot, de akinek nincs ilyen problémája, az biztosan le fog tudni fogyni, ha odafigyel a testmozgásra és táplálkozásra. Az előadások meghallgathatóak itt: http://www.vitaminba.../toth_gabor.php A rendszerességet emelném még ki, mert csak akkor lehet maradandó és hosszútávú eredményt elérni, ha kitartóan és rendszeresen étkezünk, mozgunk. Eleinte nehéz, mert nem szoktunk hozzá, de a későbbiekben ez az életvitel általánossá és megszokottá válik. Sőt, talán rosszul fog esni, ha kimarad egy-egy edzés, vagy nehéz, zsíros ételt kell megenni.

#17 lola124 2006. 10. 27. - 10:24:28

Szia Mano 100! Eddig megnyilt ingyenes szalonok: Bp. Váci út 168. Réno udvar /központ/ Tel: 06-1-288-0912 Bp. XI. Nádorliget 7/A. Tel: 06-30-611-5350 Debrecen, Postakert u. 2. Tel: 06-52-531-934 Székesfehérvár, Széchenyi ut 1. Tel: 06-22-311-048 Szeged, Pulc u. 33. Tel: 06-62-553-356 Nyugodtan próbáld ki és viheted a családot is. Bővebben olvashatsz a zöld lakatos topikban a dologról. FONTOS A KELLÉKEK, ANÉLKÜL NEM LEHET HASZNÁLNI AZ ÁGYAT. Annyi kellék kell ahányan mentek. Fehér pamut lepedő, polo, nadrág, zokni és innivaló viz vagy tea a kezelés előüttre éa utánra. Üdv Lola ;) ;) ;)

#18 2006. 10. 26. - 18:15:26

Az utólsó reményed a had ne mondjam ki, hogy mi lesz! Hát idefigyelj, hívj légyszives a telefonomon és segítek Neked 30/2605048. Boldog leszel és nyugodt, ha rám hallgatsz. Üdv, Forintosné Erzsi. Ha e mailben keresel, igy találsz erzsi.forintosne@freemail.hu Skypon Erzsi46, Messengeren az email és a telefonom alapján. Kérlek hívj hogy segíthessek.

#19 2006. 10. 26. - 18:07:28

Helló Bett! Forintosné Erzsi vagyok, és engem érdekel, hogy hogyan érted el. Fel tudnál hívi a Skypon, Erzsi46 a jelem. Messenger is be van kapcsolva, ehhez az E mail cimem: erzsi.forintosne@freemail.hu telefonom 30/2605048. Úgy érzem, jó ha tapasztalatcserével elbeszélgetünk. Esténként el tudsz érni. Szeretettel Erzsi

#20 2006. 10. 26. - 18:03:22

Kedves Betti! erzsi.forintosne@freemail.hu néven a messengeren ingyen tudsz hívini, amennyiben elfogadod a segítségemet. Valamint a Skypon Erzsi46 jelen megtalálsz. Normál telefonom 30/2605048. Ezt is bátran megadom. Szeretek segíteni, és tudok is. Üdv, várom jelzésedet. Erzsi

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: