Házipatika fórum: Nem tudok lefogyni,segits! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Nem tudok lefogyni,segits!

#21 2006. 10. 26. - 17:58:32

Kedves Linda kérlek hívj telefonon, 30/2605048, vagy hivj a Messengeren erzsi.forintosne@freemail.hu lapján elérsz, vagy a Skypon Erzsi46 címszón. Tudok nakad újat mondani, és hálás leszel érte. Üdv Forintosné Erzsi

#22 2006. 10. 26. - 17:32:16

Szia Linda ! Forintosné Erzsi vagyok, és tudom milyen rossz a jó ízekről lemondani. Tudok Neked segíteni, hogy ne kelljen lemondanod az ízekről. Természetesen szükséges egy kis torna is, de minimum séta a fogyáshoz. Egyetértesz ezzel? Budapesten lakom és szívesen segítek, ha a szándékod valóban az hogy le fogyj. Természetesen van egy segítség is ami az egészséged megóvásához is sikert ad, és semmi zavarást nem okoz az életedben. Temészetesen a kávét el fogod hagyni, automatikusan, legfeljebb néha megkóstolod. Telefonom: 30/2605048 erzsi.forintosne@freemail.hu Skypon is hívhatsz: Erzsi46 Messengeren is be tudsz lőni. Szivesen segítek

#23 2006. 10. 26. - 17:24:48

Válogatni szeretnél, hogy hogyan foggyál? nos hivj telefonon engem és segítek: 30/2605048 Ha budapesti vagy úgy találkozhatunk és az még gyorsabb üdv. Forintosné Erzsi erzsi.forintosne@freemail.hu Skypon Erzsi46, Messngeren is kereshetsz

#24 2006. 10. 26. - 17:19:40

Forintosné Erzsi vagyok, ilyet még nem hallottam, hogy ingynes. Mit kértek csereként. én ezt csak így tudom elképzelni erzsi.forintosne@freemail.hu

#25 2006. 10. 26. - 08:44:07

Kedves Lola 124! Ennek a helynek a telefonszámát ha megadnád nagyon megköszönném! Érdekel a dolog és ráadásul nem is lakom messze hozzá! Mennyibe kerül, mert hogy ingyenes azt úgy sem hiszem. Köszi válaszod üdv. Mano100 :)

#26 2006. 10. 26. - 08:07:18

Sziasztok! fogyókúra... még a nevétől is kiráz a hideg :-) Én 110kg vagyok. Rengeteg módszert kipróbáltam..., mint gondolom ahogy ti is.. De ami számomra világossá vált,hogy ÉN nem tudok,nem is akarok lemondani a normális! ízekről. Annyi negatív hatás éri az embert valami kis örömre pedig szükség van. Nem fogyókúrázom. ÉLETMÓDOT váltottam. és kezdenek nagyok lenni rám a ruháim. :) És hogy mit is jelent az életmódváltás? Roppant egyszerű.... mindössze kétféle FINOM teát iszom. (kizárólag természetes alapanyagból készül) és azért írtam,hogy finom ,mert megkóstoltam a különféle "gyógytermékekből" is egy párat,de szörnyű ízük volt. Ha gondolod beszélgessünk babucili@freemail.hu az email címem. -Linda-

#27 2006. 10. 07. - 13:55:30

Annemari Nézd meg jól a dátumot.

#28 Annemari 2006. 10. 07. - 09:50:25

KISHUTA!! Legalább beszólhattál volna a másik fórumba, sokan keresnek ott, véletlenül vettem észre hogy itt vagy! Jelezhetted volna, hogy nincs semmi bajod!

#29 2006. 10. 06. - 21:42:38

Sziasztok! Én szívesen megosztanám eddigi tapasztalataimat, hogy szerintem mi segíthet egy sikeres fogyókúrát. Én most megyek az úton, és még mindig látom a reményt, hogy elérhetek a célomig. Nem nagy kaland, viszont elég sok időbe és kitartásba kerül, ami persze energia is. Ha valakit érdekel, írjon: refibernadett@yahoo.com Üdv: Betti :)

#30 2006. 08. 23. - 10:46:33

SZIA NE SZEDJ REDUKTILT NEM HASZNÁL FELESÉGEM SZEDTE É NEM FOGYOTT TŐLE MOST FEHÉRJE DIÉTÁT CSINÁL ÉS 1 HÉT ALATT 2 KGOT FOGYOTT

#31 2006. 08. 19. - 16:47:02

Helló Zsóka! Én is Zsóka vagyok, igy jó lenne ha összefognánk! ;) Sajnos sokszorosan visszaeső vagyok, ( sajnos a pajzsmirigyem alul müködik és ezért már minden reményem elszállt. ) Kb 15 kg-t szeretnék fogyni. Jelenleg is fogyizok, de már semmit nem reagál a szervezetem a fogyókurákra.Ha megosztanád az általad kipróbált kurát , azt köszönettel venném. Az e-mail cimem: toblerone01@t-online.hu Novákné ZSÓKA

#32 kishuta 2006. 07. 01. - 23:10:21

gratulalok! hogy csinaltad? nalam a jojo a baj, le fol s kezdem erezni a hatranyait, ezert is kell fogynom de most mar tartosan. szivesen vennem ha megosztanad a Te sikered tortenetet, biztos tanulok belole. kishuta

#33 2006. 07. 01. - 20:02:23

Sziasztok!Ismeri valaki a Reduktil tablettát?/csak orvos irhatja fel,étvágycsökkentő,kb.20 ezer ft.1 havi adag/Ha szedte valaki irjon róla,utolsó reményem lehetne talán.Évi :$

#34 2006. 06. 19. - 20:40:22

Szevasz Zsoka! En is kemenyen kuzdok a kiloimmal,raadasul tenyleg sokfele modszert kiprobaltam mar,de semmi nem segitett hosszabb tavra,legyszi oszd meg velem ezt a modszert,mivel neked sikerult 9 nap alatt lefogynod 5kg-ot. Elore is koszonom!Erika

#35 2006. 05. 21. - 10:27:26

Szevasztok! Én is sokfélét kipróbáltam, átmeneti sikerekkel. Most a 9 nap alatt 5 kg volt az utólsó és tartós fogyást eredményező. Ha érdekel írj, s megosztom veled a módszert. Sok sikert mindenkinek! Zsóka

#36 lola124 2006. 02. 24. - 19:30:22

TÉRITÉS MENTES GERINCMASSZÁZS Ceragem Hungáry Budapest Váci út 168. Rénó-udvar a cipőbolt mellett. Nyitva: H-P 08-18, Szo 08-14 Új terem: Székesfehérvár, Széchenyi út 1. Ny: 08,40-18 Ez egy fény és hőterápiás gerincmasszász, 40 percesek a kezelések és 3 órai tornának felelnek meg. Kellékek: Fehér lepedő magad alá az ágyra, ha takarozni is sajáttal akarsz akkor két lepedő. Fehér póló és vékony pamut nadrág, amibe ott át lehet öltözni. Fehér pamut zokni. Lehetőleg ne legyen rajtad semmi müszálas holmi. Mire jó? Fogyaszt, méregtelenit, javitja a testtartást, kezeli az érrendszeri, izületi, nőgyógyászati, prosztata panaszokat. Jó depresszióra és egyéb pszihiátriai megbetegedésekre is. Kiknek? Bárkinek korra és nemre való tekintet nélkül, gyerek is 5 éves kortól, ha tud 40 percig nyugodtan feküdni. Kiknek nem? Állapotos kismamáknak. Szülés után lehet meni. Frissen mütött embernek, mütét után 3 hónappal már lehet. Akinek komolyabb egészségügyi problémája van, az konzultáljon kezelőorvosával előtte. Pészmékerrel rendelkezőknek szintén nem javasolt, de van olyan, aki jár. Tapasztalatok: Én már 45 alkalomal voltam, 6 kg-ot fogytam, a kedélyem és a közérzetem kiváló és tele vagyok energiával. Üdv Lola

#37 lola124 2006. 02. 23. - 10:32:04

Szia Mimma! Elég soká válaszolok, mert két hete nem tudtam gépközelbe kerülni. Engem is érdekelnek a tabletták, igy szeretném tudni mi az ami felkeltette az érdeklődésedet. Lehet, hogy én is kipróbálnám, csak először tudnom kell miket tartalmaz. Légyszi ird meg miről van szó a lola124@citromail.hu e-mail cimemre. Két hete nem dohányzom és teljesen lalassult az anyagcserém, jönnek vissza a nehezen leadott kilóim. Remélem nem sokáig tart, hogy a szervezetem átálljon. Üdv Lola

#38 2006. 02. 13. - 19:37:05

Szia Lola! Azt hiszem minden diétának a lényege a HIT. Sajnos nekem ebből van kevés. Most ott tartok, hogy 5 hét alatt sikerült lefogynom 2 kg-ot, de úgy hogy nem vacsiztam, esetleg gyümölcsöt. Kín volt. Most olvastam egy újabb tablettáról ( a női magazinok hírdetik) valószínű megbróbálom. Az önsanyargatásból már elegem van. Alog eszem egy nap - reggeli: 1 szelet kenyér+felvágott, ebéd: tányér leves+második csínnyán, vacsi: gyümölcs és így sem akarnak a kilók lemenni. Már-már azt hiszem, hogy van valami pajzsmirigy bajom! Üdv Mimma :( :(

#39 lola124 2006. 02. 13. - 11:39:23

Szia Mimma! A táplálékkiegészitők, amik fogyást kinálnak szerintem nem érnek semmit. Megfigyeltem, hogy mindegyik mellé javasolják a diétát és a mozgást, de kérdem én e kettő mellé minek a szer? Ne dőlj be a csábitásnak. Én Norbi diétát tartok és mozgás helyett masszirozásra járok és ezzel december óta lement rólam 6 kg. Mankónak a diétám betartásához használom a trim24seven tapaszt, ez elmulasztja a kivánósságomat. Nem gyors fogyás, de remélem tovább folytatódik, mert még van rajtam 29 kg fölösleg. Én is próbálkoztam táplálékkiegészitőkkel, de mindegyik csak a pénytárcámat fogyasztotta. Üdv Lola

#40 lola124 2006. 02. 13. - 11:30:09

Sziasztok! Új ingyenes Ceragem masszázsterem nyilt Székesfehérváron a Széchenyi út 1. szám alatt. 15 ággyal működik és reggelente 08,45-kor nyit. Minden ott és környéken lakó fogyni és gyógyulni vágyót szeretettel várnak. dv Lola

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: