Házipatika fórum: Nem tudok lefogyni,segits! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3

Nem tudok lefogyni,segits!

#41 2006. 02. 02. - 16:36:06

Helló Niki! Nekem is legalább ennyit kéne fogynom kérlek irjúnk a tapasztalatokról! Kata

#42 2006. 02. 01. - 17:57:38

Már én is próbálkoztam többféle táplálékkiegészítővel, de még egyik sem volt "nagyon" hatásos. Te mit szedtél?

#43 lola124 2006. 01. 27. - 19:59:32

Szia Monic! Újra itt vagyok, csak megzavartak. Van honlapjuk is www.ceragem.hu ott vannak képek és rövid leirás. Nyitva H-P 08-18 Szo 08-14-ig. Tel: 06/1/288-0912 Kellékek: fehér pamut lepedő magad alá az ágyra, fehér pamut poló és világos pamut nadrág, ez lehet cicanadrág, vagy akár pizsmanadrág. Ott át lehet öltözni. A masszász fény-, hő, és akupresszurás terápia egyszerre. 30-60 Cfok hőmérséklet állitható be, amit kérésre a kezelő személyzet állit be. A kezelés 40 percig tart és 3 órai intenziv tornának felel meg, tehát ne menj éhgyomorra. Jádekőből lévő masszázsgörgök masszirozzák a gerinc két oldalát, fellazitva az izmokat és igy szabaddá téve a belső szervekhez kapcsolódó ideggyököket és ezeket hélium és infavörös fény és hőterápiával stimulálja, ezzel javitva az egészséget. Fogyaszt, méregtelenit, kezeli az érrendszeri, izületi, mozgásszervi, nőgyógyászati és prosztata problémákat. Jó még a pszichiátriai problémákra is depresszióra, pánikbetegségre stb. És mindez ingyen van. Én ma voltam 32. alkalommal, szük két hónap alatt fogytam 6 kg-ot, kitünő a közérzetem és a kedélyem, lazák az izmaim, igy sokkal mozgékonyabb frissebb vagyok. Üdv Lola

#44 lola124 2006. 01. 27. - 19:18:24

Szia Monic! A Ceragem masszázs Bp-en a Váci út 168. "R" épület Rénó-udvar a Rénó cipőbolt mellett van. A 3-as metróvonalon a Forgács utca és Gyöngyösi utca megálló között a Duna Pláza oldalán. Inditottam egy topicot "Fogyás Ceragem masszázságyon ingyen" cimmel, azt nézd meg ott vannak a részletek. Az utolsó hozzászólást keresd meg. Üdv Lola

#45 2006. 01. 27. - 15:03:10

Kedves Lola! Légyszíves segíts nekem. 8 kg plussz van rajtam és azt láttam, hogy beszéltek valamilyen Ceragem ágyról. Mit tud ez az ágy. Tényleg ingyenes. Hogyan és hol lehet jelentkezni? Várom válaszod Köszi Monic :)

#46 lola124 2006. 01. 25. - 12:06:41

Kedves Erzsike és minden fogyni vágyó! Ma regisztráltam újabb heti egy kg minuszt, hála Norbinak és a Ceragem masszázsnak. Ma is megyek immár 30. alkalommal. Mankónak használom a diétához a trim24seven tapaszt kb 120 ft naponta. Megszünteti az étvágyat és a falási rohamokat. Elkészült a ceragem magyar nyelvü web-lapja www.ceragem.hu, ha érdekel nézd meg. Jövő héten megnyilik az új terem Székesfehérváron. Már tervezik új terem nyitását Szegeden és Pesten a Nyugatinál. Ha megnyilik, majd felteszem az internetre, hogy minél többen igénybe tudják venni. Szép napot és sikeres fogyást kivánok. Üdv Lola

#47 2006. 01. 16. - 08:01:10

kedves Erzsike én január elsején 110kg voltam most 101vagyok tornáztam magamtól napi fél órát vagy bicikliztem és ali ettem valamit de soha nem voltam rosszul ,fittnek éreztem magam .még most is fogyni akarok de 3-4 nap pihi és folytatom. muszályilyen drasztikusan csinálnom ,nem akarok továbbra is dagadt maradni,undorodok magamtól .célom a 80 kg.nagy akarat erő kell és menni fog kitartás.niki

#48 2006. 01. 16. - 07:37:48

Szia Nagyerzsebet !!! kerlek irjal nekem hogy hogyan tovabb, mert gondolom korban es sulyban is egyformak vagyunk!!! Egyebbkent , nekem sikerult jo par kilot le fogynom, de sajnos mar tobb 2 honapja hogy stagnalok, s ezert nagyon elkeseredettnek erzem magam!!!:(((( Koszike!!!!

#49 lola124 2006. 01. 13. - 12:06:53

Kedves Erzsébet! Már irtam neked a Ceragem masszázsról. Azóta nyitottam róla egy topicot. Ott elolvashatod a részleteket. Tegnap hallottam a masszázson, hogy 1-2 héten belül megynyilik egy új terem Székesfehérváron. Előbb-utóbb lesz minden nagyvárosban és minden pesti kerületben is. Ezt azért irom, mert nem tudom pesti vagy-e, vagy sem. Én ma is megyek, ez lesz a 25. alkalom és újabb kiló ment le rólam. Üdv Lola

#50 2006. 01. 12. - 09:06:26

Szia! A Reganont nem találom a gyógyszerkönyvben!

#51 2006. 01. 11. - 22:46:07

Ha fogyni szeretnél, az azt jelenti, hogy változtatni szeretnél az eddigi életeden!!!!!!!!!!!!!! Ha csak szeretnél, az kevés!!!!!!!!! Akarni kell!!! Én! Azt mondtam: Ha nem kell éheznem, le (AKAROK), (FOGOK) fogyni. A FELESÉGEM talált egy hirdetést. Pontosan egy évvel ezelött. Elmentm, meghalgattam, (majdnem kidobtak), mert nem hittem el semmit !!!! 4 az-az négy hónap múlva 30 kg-mal kevesebb voltam.!!!!!!!!!!!! ÉS AZÓTA IS VAGYOK!!!!!!!!!!!! a KULCS SZÓ: TÁPLÁLÉK KIEGÉSZÍTŐ!!!!!!!!! DE EZ MIND SEMMI. Amiért ezt mind leírtam, az nem az, hogy lefogytam, hanem, hogy mennyit javult a közérzetem. Én bizton állítom, hogy min.:10 évvel érzem magam fiatalabbnak, fogyókúra után!! Ezt az érzést, csak a táplálék kiegészítő tudja nyújtani! Nem akarok reklámot csinálni, de ha van kérdésed, és ha valóban segítségre vársz: obanyai@msn.com :) :)

#52 lola124 2006. 01. 04. - 12:05:07

Kedves Erzsike és fogyni vágyó társai! Én is Norbi-diétát próbálok betartani, de emellett felfedeztem egy ingyenes, tornát helyettesitő gerincmasszász lehetőséget. És láss csodát megindultak a kilók lefelé. Már 18-szor voltam és 4 kg-ot fogytam. Sajnos a csak diéta nem használt nálam. Nézz be a 90 napos fogókúra fórumba, ott leirtam a helyet időt és kellékeket. "CERAGEM" masszázságy a Rénó-udvarban Bp-en. Próbáld ki érdemes Üdv Lola

#53 2006. 01. 02. - 15:53:03

Erzsike! Az jó, hogy tornázol, de azt ne csináld, hogy nem eszel!Nem mindegy, hogy mit és mikor. Próbáltad már a NORBI féle diétát? Én a kis zsebkönyvét megvettem, és azt próbálom betartani. Már nagyon sokan sokat fogytak vele. Én még keveset, de mindig bezavar valami ünnep.Sok sikert! Vicus

#54 anyasajt 2006. 01. 02. - 15:15:26

Szia! Gyere át a mindenki másképp csinálja topicba, ott mindannyian fogyózunk! Meglátod, segítünk!

#55 2005. 12. 26. - 12:56:57

50 éves vagyok nem tudok lefogyni nem ettem tornaztam szedtem a catabolt stb :( nagyon szeretnek le fogyni kerlek segits sos

• 3 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: