Házipatika fórum: Fogyókurához társkereső - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 337 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Fogyókurához társkereső

#1 lisa7731 2016. 04. 26. - 14:19:10

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/55G3Xw
Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#2 addalk 2015. 05. 18. - 09:19:58

Jó receptek: lelkesdietazo.blogspot.hu van mindenféle gluténmentes tejmentes cukormentes recept.

#3 tiercet1 2014. 03. 04. - 13:26:49

Gergő vagyok és személyi edzőként, illetve táplálkozási tanácsadóként dolgozom. Segítséget tudok nyújtani étrend elemzésben, tervezésben, sokaknak sikerült már az általam összeállított étrenddel és esetleg edzéstervvel komoylabban fogynia.
06 20 912 3081
szebenigergely@gmail.com

#4 beus55555 2014. 02. 01. - 12:29:49

Sziasztok!

Bea vagyok és fogyókúrás partnert keresek. Elérhetőségem: akarom99999@gmail.com

#5 eva3307 2013. 11. 01. - 11:56:27

Fogyókúrás tabletta - http://acaiberry900.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#6 szani72 2013. 01. 19. - 14:08:00

Sziasztok!

Anikó vagyok.Igaz hogy eltelt már egy hét de esetleg van még valaki aki fogyipárt keres?

Együtt talán könnyebb lehet...

#7 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 12:47:16

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta2

Érdemes legalább átolvasni, lehet másnak is használ
sing

#8 kisvukk 2012. 01. 19. - 16:03:44

Van már párom, köszi :)

#9 behanne 2012. 01. 18. - 13:30:18

5hét-5kiló fogyókúrás kódom, ha valaki társulna: 102057733635

#10 behanne 2012. 01. 18. - 13:27:40

Szia! Nem tudom, hogy még lehet-e társulni, vagy hogy egyáltalán keresel-e még társat, de nekem sincs még társam a programhoz. Ha gondolod, fogyizhatunk együtt. E-mailcímem: csibea@citromail.hu Ha érdekel, keress meg ott, és a többit, majd személyesen!:)

#11 kisvukk 2012. 01. 12. - 16:41:52

Köszi szuperfater! Megnéztem az oldaladat! Gratulálok hozzá! :)

#12 szuperfater 2012. 01. 11. - 19:54:54

Kedves kisvukk! Nekem már sikerült leadnom három hónap alatt 13-kg-ot, így ha nincs még bevált tipped, javaslom olvasgass oldalamon, ahol sok lehetőség van a fogyáshoz. Tisztítókúra (nekem így sikerült), aztán egy olyan diéta, melynek lényege a sokszor keveset elve. Fogyókúra napi öt étkezéssel: http://goo.gl/QvAHq Aztán olvashatsz a fogyasztó-masszázsövről is ezen az oldalon: http://goo.gl/IlBQW Vagy különböző teakeverékekről és természetes növényi kivonatokról, melyekkel hatékonyan és egészségesen fogyhatsz! Sok "csodaszer" van a piacon, de kevés mely több-ezer éves tapasztalatokon alapul! Itt ilyesmiket találsz. Sok sikert hozzá!

#13 kisvukk 2012. 01. 11. - 18:24:12

Sziasztok! Az 5 hét 5 kg-s fogyihoz keresek társat. 86 kg vagyok és 10 kg-t szeretnék leadni, de már az 5kg -nak is nagyon örülnék 5 hét múlva. :)

#14 maja31 2011. 04. 28. - 06:38:07

SZIASZTOK! VÉGRE ITT A FOGYOKURÁS ÉTRENDKIEGÉSZITÖ CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON lindaxa@lajt.hu

#15 edinalorant 2011. 04. 07. - 15:17:12

Sziasztok! Dr Loránt Edina vagyok egy olyan fogyokurás teát ajánlok nektek ami biztos siker a fogyokurában. Kövér vagy és már mindent kiprobáltál de semmi nem sikerül!! Sztárok nagyon kedvelt fogyokurás teája Ez a tea a hiresemberek isszák amikor gyorsan lekell hogy fogyanak egy szerepért vagy éppen valamiért John Goodman Kirstie Alley Tyra Banks Bridget Jones stb... És még sorolhatnám a sok szinészeket és énekeseket akik ettöl a teátol szabadultak meg a nem kivánatos kilojuktol A teát boldban nem leht megvenni!!!! Töllem lehet megrendelni 6000ft !!!! Szerintem mindenkinek megéri hogy egéséges legyen!!! dr.lorant.edina@gmail.com

#16 katalinka76 2011. 03. 23. - 21:33:13

Hali! Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani hogy a fogyokurám hogy lett sikeres 4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal. De jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek mindig 55 kilo voltam Na az elsö gyerekután már 20 kiloval több lett és lesem ment rollam 70 kilo maradtam nagyon idegesitett nem dudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom öszintén hogy a baba ugy lefoglalt hogy nem is érdekelt A második gyerek után plusz 30 kilo istenem mi ez velem mi ez nagy suly rajtam hogy hizhatam meg igy 100 kilo na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilo hurá ujra sovány vagyok a harmadig gyereknék (persze aki fiu két lányután) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem 30 kilo val ujra több lettem a kisfiam nem szopot igy egy deka sem ment le rollam 85 kilo maradtam 7 év után jött egy ujjab baba 85 kiloval keztem a terhességem és hiztam 30 kilot ,depreszi ,sok sirás meg minden ami ilyenkor lenni szokot a terhesség alatt amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznö megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pazsmirigyem nem jol müködik tovább fogok hizni igy is volt még 10 kilo fell jött rám borzaszto volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagat a lábam fuladtam itt londonban lehet kapni valami furcsa nevü teát na azt elkeztem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom mostmár mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszu polokat felhuzzak hogy takarjam a kilogo kilokat Ha te is szeretnél ilyen teát akkor irj és segitek neked ITT RENDELHETÖ!!! : katalinka76@citromail.hu NE HAGYD HOGY A KILOK URAJÁK AZ ÉLETEDET

#17 2011. 03. 23. - 20:26:58

SZIASZTOK VÉGRE ITT VAN A RÉGI KAPSZULA UJ KÜLSÖVEL A LINDAXA ÉS A REDUCTIL !!!!! CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE KIVONTÁK A KÁROS ANYAGOKAT ÉS MOST UJRA PIACRA DOBTÁK MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! KEDVEZÖ ÁRON!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON lindaxa@lajt.hu

#18 edinalorant 2011. 03. 03. - 17:09:28

Dr Loránt Edina Dietetikus Magán Táplálkozási tanácsadó Tisztelt Forumozok! Jelenleg gyesen vagyok. Általános kérdésekre e fórum keretében szívesen válaszolok, ha egyéni tanácsadásra van szükséged, a lenti e-mail címen tudod felvenni velem a kapcsolatot. Elsősorban táplálékallergiával, babavárás és szoptatás alatti táplálkozással fogyokura kapcsolatban várom kérdéseiteket. Számítógépes állapotfelmérést, elemzést, kiértékelést végzek. Anyagcserezavarokban, fogyokurában, táplálékallergiákban szenvedőknél, diétát igénylő betegségekben, betegséghez társuló táplálkozási zavarban, megváltozott élettani helyzetekben egyénre szabott táplálkozási, életvezetési tanácsadást vállalok, Segítséget nyújtok étrend-összeállításban, tervezek mintaétrendet. Tanácsot adok diétás ételkészítésben. dr.lorant.edina@gmail.com

#19 2011. 02. 25. - 16:38:56

SZIASZTOK KEDVES FOGYNI AKARÓK! ÉN IS SOK MINDENNEL PRÓBÁLKOZTAM TEÁVAL,TORNÁZTAM,TÖBB,KONZULTÁCIÓN MEG JELENTEM FÓGYOKURA PROGRAMON DE KISEBB NAGYOBB SIKERREL MINDIG VISSZA JÖTTEK A KILÓK. KAPTAM 1 ÉVVEL EZELÖTT ANGLIÁBAN(LONDONBAN)EGY MUNKA LEHETÖSÉGET ÉS KIMENTEM. OTT PANASZKODTAM AZ EGYIK KOLEGINÁNAK,HOGY FOGYNI SZERETNÉK DE NEM SIKERÜL. TULAJDON KÉPEN Ő SEGITETT ÉS AJÁNLOTT EGY GYÓGYSZERT A NEVE YERDAXA PARAGUARENSIS KIPRÓBÁLTAM ÉS 1 HÉT ALATT SIKERÜLT 1 KG-MOT FOGYNOM LONDONBAN RECEPT NÉLKÜL. A TÁJÉKOZTATÓJA TULAJDON KÉPP CSAK ARROL SZÓL,HOGY A NAPI 1200 kalóriát NE LÉPJEM TÚL. ÉS ÍGY HETENTE 1-2 KILÓ FOGYÁS SIKERÜLT. SEMMI MELLÉK HATÁSA NINCS SZERETNÉM AJÁNLANI AZOKNAK AKIK UGYAN EBBEN A "SZENVEDÉSBEN"VANNAK AMIBEN ÉN VOLTAM.MOST,HOGY HAZA JÖTTEM MEG VETTEM 120 SZEMET MAGAMNAK TARTALÉK KÉNT DE NEKEM MÁR NINCS RÁ SZÜKSÉGEM EZ A GYÓGYSZER TULAJDON KÉPP A FELESLEGES ZSÍRT ÉGETI EL A SZERVEZETEDBÖL DE AZ ELSÖ HÉTEN SALAKTALANITÁST VÉGEZ. HA VALAKIT ÉRDEKEL AZ ELÉRHETŐSÉGEMrafaelnevargamariatunde @citromail.hu IRJ EMAILT GARANTÁLOM A SIKERT ÉS 100%GARANCIÁT VÁLLALOK ÉRTEAZ ELÉRHETŐSÉGEMrafaelnevargamariatunde @citromail.hu KÉPETKÉSÖBB TUDOK CSATOLNI MERT VALAMI VAN A GÉPEMMEL ÉS AHOGY RÁKATINTOK A TALÓZÁSRA AZZONAL LEFAGY A GÉPEM ÉS KIDOB.

#20 2011. 02. 24. - 09:36:34

SZIASZTOK VÉGRE ITT VAN A RÉGI KAPSZULA UJ KÜLSÖVEL A LINDAXAÉS A REDUCTIL !!!!! CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE KIVONTÁK A KÁROS ANYAGOKAT ÉS MOST UJRA PIACRA DOBTÁK MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON lindaxa@lajt.hu lindaxa -8000ft 30 szem reuctil- 7500 ft 30 szem + 1300ft postakötség akció ha többet rendelsz akkor lindaxa-7500ft reductil 7000ft Van lehetöség postai utánvételre itt 1300ft a postakötség és párnap mire megkapod Van lehetöség banki átutalásra itt csak 500ft a postakötség és másnap reggel megkapod de csak abban az esetben ha K&H bankban utalsz

• 337 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: