Házipatika fórum: Fogyókurához társkereső - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 337 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Fogyókurához társkereső

#21 hjozsef1 2008. 08. 24. - 17:38:45

Nagyon sokféle fogyókúrás módszer létezik, ezek többé-kevésbé használnak is a kúra ideje alatt. A gond csupán akkor kezdődik, ha abbahaggyuk a fogyókúrát, mert azt gondoljuk, leadtuk a súlytöbbletet. Ezért szokott előfordulni, hogy nagyon sokan visszahíznak. A nehezen leadott kilókat újból felszedjük. Mit lehet tenni? Nem akarom megvádolni a fogyókúrás termékeket gyártó cégeket, de bizony van aki (tisztelet a kivételnek) rászoktatja a fogyasztókat a saját termékeikre és ezeket folyamatosan kell fogyasztani, különben visszahízik. Vannak ilyenek is, de józanul belegondolva, ki hiszi el, hogy amit esetleg 5-10 év alatt felhalmoztunk, attól majd pár hónap alatt megszabadulunk? Ilyen nincs, vagy legalábbis anélkül, hogy a szervezetünk ezért ne büntetne meg. Mert előbb-utóbb megérezzük a fogyókúrák hatását: tápanyaghiány stb. Engem Tóth Gábor független előadásai (nonprofit cégnél dolgozik, így nem befolyásolják) győztek meg, hogy az egészséges táplálkozás és mozgás a legfontosabb. Vannak akik öröklik az elhízásra hajlamosságot, de akinek nincs ilyen problémája, az biztosan le fog tudni fogyni, ha odafigyel a testmozgásra és táplálkozásra. Az előadások meghallgathatóak itt: http://www.vitaminba.../toth_gabor.php A rendszerességet emelném még ki, mert csak akkor lehet maradandó és hosszútávú eredményt elérni, ha kitartóan és rendszeresen étkezünk, mozgunk. Eleinte nehéz, mert nem szoktunk hozzá, de a későbbiekben ez az életvitel általánossá és megszokottá válik. Sőt, talán rosszul fog esni, ha kimarad egy-egy edzés, vagy nehéz, zsíros ételt kell megenni.

#22 netty64 2008. 06. 25. - 10:43:50

Sziasztok! Szeretnék erőt és egy új megközelítést adni a fogyáshoz, talán lesz, akinek ez jön be. Íme olvassátok el Dr. Robert Young szavait a túlsúlyról. Részlet a PH Csoda c. könyvből: "Az elsavasodott belső környezetnek köszönhetjük azokat a plusz kilókat, amelyeket magunkon hordozunk. Védekező manőverként a szervezet zsírsejteket termel, hogy így távolítsa el a savakat a létfontosságú szerveinktől, ezzel próbálva megvédeni őket. Bizonyos értelemben a zsírrétegeink mentik meg életünket! De pontosan ez az, ami miatt a testünk olyan nehezen szabadul meg tőlük. Ha úgy étkezünk, hogy a szervezetünk lúgosabb legyen, akkor a szervezetnek nem lesz többé szüksége arra, hogy megtartsa ezeket a zsírrétegeket. A testsúly-problémák adódhatnak abból is, hogy az élesztő- és más gombák akadályozzák a táplálék emésztését. A kialakuló tápanyaghiányok ténylegesen arra sarkallják a szervezetet, hogy plusz kilókat raktározzon, részben azért, mert mindig éhesek vagyunk. Még gyakoribb, hogy a mikotoxinokkal mérgezett vér a májba áramlik méregtelenítés céljából, és ez a plusz megterhelés akadályozza a májat abban, hogy lebontsa a zsírt és a cukrot. A felborult egyensúlyú szervezetben létrejött zűrzavar kimeríti a mellékveséket, és az így kialakuló alacsony energiaszint miatt hízunk. A másik várható probléma az anyagcsere sebességét meghatározó pajzsmirigy kimerülése. A cukoréhség, a túlzott étvágy, és az alacsony vércukorszint, mind a káros élesztő- és penészgombák szervezetünkben történő elszaporodásának következményei. Mindezek a tényezők együttesen megkönnyítik a zsír lerakódását, és megnehezítik a tőle való megszabadulást. Ennek tetejébe rossz emésztés és esetleg depresszió alakul ki, vagy rosszabbodik. Ez mindössze néhány módja annak, ahogy az egyensúlyzavar keltette káosz megnyilvánul..." Ha érdekel a program, melyet Dr. Young nyújt az elhízásra, keress meg, nagyon szívesen segítek és támogatlak. Már két éve lúgosítok ezerrel:-) hszunai@gmail.com vagy 70-360-2697

#23 DrSchemmelAgnes 2008. 06. 17. - 12:37:28

Neked alakformálásra van szükséged. Izom növekedésre, ami elégeti a hasadon, hátad közepén és a tokán levő zsírokat,úgy hogy nem lóg majd a bőröd. Ha írsz címet az emailemre, küldök tájékoztatót, magyarázatot és képeket betegeinkről, fogyasztóinkról. Mindenképpen olyan szert kell választani ami szója és cukormentes, és laktalbumin tartalmú.Sajmos drága pénzen megvetetik veletek a cukortartalmú fogyi szereket, ahelyett,hogy engedne szénhidrátot enni, amit a mi gyomrunk híván. Az általunk 2 éve használt szer megfelel ennek a kívánalomnak.Keressél!

#24 DrSchemmelAgnes 2008. 06. 17. - 12:31:17

10 kg-ot fél év alatt kell leadni, hogy a jojóhatás ne "hozza vissza" áfástól a súlyodat. Fél év alatt áll be az alapanyagcsere égetésre raktározás helyett.(Nem zsír formában raktározza, hanem CO2-re és vízre bontja) Ez a kémiai alapja. Segítőtársat találok azok között, akik az általunk ajánlott módszert és élelmiszert fogyasztják. Nem koplalás, nem kérdezem mit ebédeltél, és nem csinál izomgyengeséget, tehát az aktivitás megmarad.Keressél az emailcímemen!

#25 DrSchemmelAgnes 2008. 06. 17. - 12:24:27

Kedves fogyni vágyók!Tudjátok miért hízlal a fogyókúra?Mert nem jól csináljátok. Hova tünik a zsír?Azt az izom égeti el. A fogyókúrával vizet, IZMOT és kis zsírt veszítetek, ezért sikertelen. Először azt az izmot kell felépíteni, amelyik a zsírt bontja és a bélflórát rendbe tenni.Az általunk alkalmazott szer és módszer ezért sikeres. És mivel a zsírokat a szénhidrátok égetik el , lehet enni krumplit, kenyeret, rizst. Ezért fogadják el betegeink, mert magyar gyomornak való.Kérdezzetek, válaszolok, gyermekorvos vagyok.

#26 tarbeata55555 2008. 06. 16. - 12:25:46

Szia Melin! Én szívesen lennék a társad, ha még számodra aktuális. tbtarbea@gamil.com címen megtalálsz Üdv: Bea

#27 tarbeata55555 2008. 06. 16. - 12:19:21

Sziasztok! Kedves Ildikó én is fogyókúrás társat keresek. Ha még számodra aktuális akkor kérlek keressél meg a tbtarbea@gmail.com e-mail címen. Szívesen várok oda mindenkitől levelet aki hasonló cipőbe, fogyni szeretne, csak jó volne egy társ, aki biztatja, akivel megoszthatja tapasztalataid, kudarcat stb. Üdvözlök mindenkit: Bea

#28 kati_9 2008. 05. 22. - 05:24:44

Szia! Előbb utóbb itt is lesz nek többen, de a másik topik címe: fórum / sport, fitnessz / öthét-ötkiló Ott engem is megtalálsz. Később még írok csak most a gyerkőcöt kell elvinnem a suliba. Vágj bele, segítünk!!!!!!! Üdv: Kata

#29 papucska 2008. 05. 21. - 20:25:12

Szia!Hol találhatok társat a fogyókúrámelinditásához,vagyis melyik topikban?Mer egyedül képtelen vagyok elkezdeni,kell a segítség,a biztatás,meg hogy párhuzamosan csinálom valakivel. És tudod az a gond,hogy nekem olyan körte alakom van,vagyis felül vagyok erősebb,és a lábaim viszonylag vékonyak.3éve sikerült leadnom 10kg-t,és képzelheted,combom szinte alig volt,mert az is vékonyabb lett.Tudom hogy atorna is kéne,de egyedül nem megy! Szóval kéne egy társ,és belevágok. Hol lehet keresni ehhez társat? Köszi hogy írtál. ildikó

#30 kati_9 2008. 05. 21. - 09:45:09

Szia! Akkor egy cipőben járunk, kivéve hogy az én férjem nem nem így vélekedik a formámról. Nekem már van fogyókúrás társam egy másik topikban, de attól függetlenül írhatunk egymásnak. Én 43éves leszek, 60 kg vagyok, a 153cm-es termetemhez. Hát gondolhatod milyenek a paramétereim. A tapasztalatokat jobb többmindenkivel megosztani és a tudat hogy más is ad tanácsot, szerintem mindent megér. Biztosan lesz neked is társad, de remélem a kapcsolatot nem szakítjuk meg. Üdv: Kata

#31 papucska 2008. 05. 20. - 22:07:06

Szia!én szintén egy 10-12kg-tól szeretnék "megválni",most 75kg vagyok.40éves,és a párom szerint egy dagadt disznó. Ha talán valakivel együtt párhuzamosan csinálnám,akkor biztos könnyebben menne. Hogy gondolod ezt az egészet? Ildikó

#32 kati_9 2008. 05. 19. - 07:17:38

Sziasztok! Társat keresek a most induló fogyókúra programhoz. 10-12kg feleslegem van amit szeretnék eltüntetni. Kata

#33 MELLIN 2008. 02. 17. - 10:41:51

Kedves csibe4 ! Gratulálok a dupla sikeredhez. Kívánok sok-sok boldogságot az eljövendő picivel. A 15 kg meg fantasztikus, erőt adtál a hátramaradottaknak. Vigyázz, vissza ne hízz, a terhesség alatt is lehet egészségesen táplálkozni. Üdv: MELLIN

#34 csibe4 2008. 02. 16. - 16:59:30

kedves fogyitársak! reditke, majdnem társam az én utam véget ért...no nem azért, mert feladtam, hanem, mert elértem a célomat. Azért áltam neki fogyózni még júliusban, hogy mire megint babát várok, ne legyek nagyon súlyos, mert se neki, se nekem nem jó. Nos januárban Isten áldásával teherbe estem. A leadott 15 kiló, majdnem a cél elérésével azonos, 3 hiányzott igazából... Mindenkinek szurkolok tovább, és jövőre újra csatlakozok, de remélem, addigra ti is eléritek a célotokat! Az első gyermekem mesterséges módon született, nagy csoda most nekem az ágyban párnák közt összehozott kisember! Kívánok sok boldogságot, kitartást mindenkinek! Üdv Csibe

#35 MELLIN 2008. 02. 09. - 08:57:21

VÉGRE!!!!!!!ELÉRTEM AZ 5. KG SÚLYCSÖKKENÉST!!!!!!!!!!Kíváncsi vagyok, megint megáll-e a súlyom. vagy emelkedik egy kicsit, hogy aztán ismét lefelé ágazzon SZÉP NAPOT NEKTEK!!!!!!!

#36 MELLIN 2008. 02. 07. - 09:40:10

Ne keseredj el. Ha vezeted az itteni TESTSÚLYNAPLÓDAT, és megnézed a grafikont, jól látszik, hogy vannak álló, sőt növekvő szakaszok, amik után rövid fogyás iszakasz következik. Persze csak akkor, ha közben nem adod fel. Én is az álló szakaszban vagyok, most növelem a testedzést egy kicsit. Legyen szép napod! Én majd ilyen leszek!!!!!!!!

#37 reditke 2008. 02. 06. - 22:16:05

Miért nem megy a mérleg nyelve lefelé?????????? :'(' :'(' :@ :@

#38 MELLIN 2008. 02. 06. - 07:26:59

Szia, szívesen lennék a fogyitársad, én 57 kg szeretnék lenni. Január 14-én kezdtem, de szeretném a következő tusnusokban is folytatni. Eddig 4 kg-ot fogytam, megfigyeltem sok érdekességet, ciklikusságot. NEM ADOM FEL, HOSSZÚTÁVÚ RENDSZERES ÉLETMÓDOT TERVEZEK. Vezetem az itteni TESTSÚLYNAPLÓT. A megjegyzéshez odaírom a torna, a séta, a folyadék mennyiségét....stb, amit aznapra fontosnak tartottam. GRAFIKONON követhetem a változást, visszamenőleg bárhova kattintok, láthatom a bejegyzéseket. Fantasztikus. FOGYÓKÚRÁS SZÁMOM. 102930673222 jÓ FOGYÁST, SZIA . MELLIN

#39 MELLIN 2008. 02. 05. - 09:59:21

:'(' Szomorú vagyok, mert egy hete áll a súlyom!!!!!!

#40 MELLIN 2008. 02. 01. - 07:26:51

Napsütéses szép reggelt MINDENKINEK! 76 kg-ról 72-re fogytam JANUÁR 14 ÓTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! Vagyis, ami számomra is hihetetlen: 4 kg-ot. NEM VÁLASZTOTTAM MINDEN NAPRA AZONOS ÉTRENDET. Előző nap tervezem meg a következőt. A RÁÉRŐS MENÜT nézem meg, ha ízlik benne minden, akkor azt eszem. Ha valamelyik étkezés nem tetszik, választok valamit az aznapi másféle menüből. ÍGY AZ ÉTKEZÉS MINDIG ÉLVEZETES. A kelletlenül megevett étel nem segíti a fogyókúrát. Vásároltam cserépben kapható fiss fűszernövényeket, , de más sokféle fűszert is, hogy az ételt a magam ízlése szerint alakíthassam plusz kalóriák nélkül. Napi 30 percet edzek NORBI DVD-RE, nagyon élvezem. Este a TV alatt M A S S Z Á Z S Ö V E T használok / vibro shape seven / Javítja a narancsbőrt, nincs izomlázam a torna miatt sem, meg még kellemes. Megérte a 20000 Ft körüli befektetést. VALAMI ILYESMI SZERTNÉK LENNI ...Miért érnénk be morzsákkal, ha az egész a miénk lehet....

• 337 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: