Házipatika fórum: hólyaghurut ellen tőzegáfonya kivonat - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

hólyaghurut ellen tőzegáfonya kivonat

#1 jimmy1 2013. 11. 27. - 11:12:56

sziasztok, ha természetgyógyászt szeretnétek felkeresni az egri természetgyógyászt tudom ajánlani. én régóta járok hozzá, nagyon kedves,rendes és nekem évek óta tünetmentes a betegségem. Az orvosok nem igazán értik.
ha valakit szeretné felkeresni itt a honlapja:
www.lukacsgyogytea.hu

#2 arankaparanka 2013. 09. 18. - 11:03:08

Üdv! Ezt az oldalt ajánlom mindenkinek aki jó orvosokat keres: http://www.docplanne...asz/szombathely
Itt mindenki megtalálja a megfelelő orvost! A nőgyógyász szombathely várja a gyógyulni vágyó pácienseit!

#3 saranagy 2013. 08. 11. - 15:31:03

Így hosszabb idő után úgy tapasztaltam hogy a candid plus és a gynophilus egyszerre a nagyon hatékony! Kitartás a nyárra!

#4 kati12 2013. 07. 28. - 21:13:12

A Tőzegáfonya tényleg jó, de kiegészítésre szorul.
A hatás érdekében szükség van még egyéb kiegészítő hatóanyagokra is.Emiatt alakul ki az a helyzet, hogy hatástalan vagy hatása csak rövid ideig nyújt megoldást, visszatérő lesz a betegség.
Többet erről, akit érdekel:Kati

#5 srgkata 2013. 07. 19. - 16:33:09

A neten akciós most a gynophilus az intimflórán. Én most betankolok mert így azért jóval olcsóbb.
sing

#6 anna156 2013. 06. 07. - 13:25:28

Az biztos hogy gyulladásra kell antibiotikum, de arra meg felszaporodik a gomba. Candid plus szerintem is jó, meg persze a diéta.
sing

#7 srgkata 2013. 05. 17. - 19:25:25

Üzenet megtekintéseIdézve: andifeher - Dátum: 2011. július 14. - 18:32:05

Nálam felfázásra tuti:Minden ami forró, aloa verás spray, candid plus, sok sok fokhagymát enni, gynophilus hüvelykapszula, sok-sok innivaló (nem alkoholos :)) pár nap candida diéta. Hogy miért? Mert valahogy a felfázás candidával jár együtt amit az orvosok nem szeretnek kezelni, vagy nem is érdekli őket. Ha meg antibiotikumot adnak nan akkro jön ám csak a candida!

Teljesen egyetértek én is így csinálom és tartom a candida diétát is.
sing

#8 csikungmester 2012. 10. 22. - 20:44:30

Énnekem nincs jó véleményem a mesterséges C vitaminról amikkel a patikák és áruházak tele vannak, sem a gyógyszeres kezelésről - hisz ez csak tüneti kezelés...

Viszont annál több jó tapasztalatom van gyógynövényteákkal és természetgyógyászati termékekkel!

Hólyagproblémákra ajánlom a feketeáfonya teát ( levelét forrázzuk) kapható a gyógynövényboltokban és a tózegáfonya kapszulát. Én nagyon sok terméket ezen a weboldalon szerzek be : Tőzegáfonya kapszula

Aki pedig egy picit "spirituálisabb" a hólyaggal akkor van gond ha nem tudod elengedni az írányítást vagy félsz a jövőtől - érdemes ezeket a témaköröket megvizsgálni, nekem egyszer amikor magamba néztem egy a semmiből jött felfázás kapcsán, rájöttem a kiinduló problémára és szó szerint megszünt a fájdalom. Csak annyitól, hogy rájöttem és gondolatban elengedtem.

Van még egy nagyon jó termék amit használok: anionos betét - ez nemcsak hogy természetes anyagokból van, hanem a benne lévő anion csík vírus, baci és gombaölő hatással rendelkezik és kiszívja a szervezetből a "gócpontot", a gyulladást. A fent említett oldalon ez is megrendelhető.
sing

#9 senga1986 2012. 05. 16. - 15:42:32

Sziasztok! Én is sokáig szenvedtem a sexuális együttlétek utáni "felfázásban". Próbáltam a pisilni egyből utána, meg előtte utána zuhizni de semmi nem segített. Ettem a tőzegáfonyát 1,5 évig de hasztalan volt. Nekem végül,a problémámat a C-vitamin oldotta meg Nitrofurantoin kombóval. A mai napig 1000mg C-vitamint eszek (500mg reggel, 500 mg este) és a sexuális együttlétek után 1 szem nitrofurantoint. Ezzel a kettővel teljesen "kilábaltam", bár egyszer abba hagytam a nitro-t és 2 hónap múlva megint elő jött a felfázás, szóval elkezdtem szedni ismét. A nitrofurantoint receptre adják ez egy vizelettisztító nem antibiotikum, körzeti orvos is felírhatja

#10 supernova24 2012. 01. 30. - 21:39:50

Szia! A hólyaghurut matt írok. Tudom már eltelt több mint 2 év, amióta írtál, de engem érdekelne az orvosod neve és címe, aki segített rajtad! Köszönöm!

#11 zsu1001 2011. 07. 19. - 16:23:26

Sziasztok! Új talán vagyok ezen az oldalon, tanácsot szeretnék kérni Tőletek a problémámra. Kb. másfél hónappal ezelőtt kezdődött, a párommal közösülés után kb. egy nappal azt vettem észre magamon, hogy sokkal sűrűbben kell járnom wc-re, de két-három csepp vizelet ürült csak. Nem mondhatnám hogy annyira fájt, nem csíp, olyan furcsa, szinte égető érzést érzek. Egyik pillanatról a másikra elmúlik, de ugyanilyen hirtelen elő is jön, nem feltétlenül közösülés után. Egyik pillanatról a másikra jön ez a furcsa, égető érzés. Közösüléskor pedig mintha azt érezném, hogy bepisilek. Mi ez??? És mit tegyek szerintetek??? Segítsetek kérlek!!

#12 andifeher 2011. 07. 14. - 18:32:05

Nálam felfázásra tuti: Minden ami forró, aloa verás spray, candid plus, sok sok fokhagymát enni, gynophilus hüvelykapszula, sok-sok innivaló (nem alkoholos :)) pár nap candida diéta. Hogy miért? Mert valahogy a felfázás candidával jár együtt amit az orvosok nem szeretnek kezelni, vagy nem is érdekli őket. Ha meg antibiotikumot adnak nan akkro jön ám csak a candida!

#13 sziszo88 2011. 06. 14. - 11:59:26

Üdv mindenkinek, Én még relatíve új vagyok a felfázás témakörében, eddig 2x voltam felfázva, az első borzalmas volt, véres, fájt, csípett, minden finomság, amit az itteniek bőven el tudnak képzelni... aztán átestem ezen még1x. Kiegyensúlyozott párkapcsolatban élek, házassági szándékkal, nem volt soha más partnerem a páromon kívül. Különösebb lelki okok nálam nem hiszem, hogy közrejátszhattak volna. Leleteim, a vizsgálatok negatívak. Az egyik munkatárs, aki hasonló problémával küszködött, javasolta, hogy ha megérzem a betegség kezdeti tüneteit, vegyek be azonnal vagy 1500-2000 mg C-vitamint sok folyadékkal plusz aszalt áfonya vagy tőzegáfonyakapszula. Ez nekem tényleg hatott :) legutóbb alkalmaztam ezt a módszert, és nem lettem beteg. Azt mondja ez nem 1x-i megoldás, többször előjöhet egy ilyen "kezelés" után is, de ha újra és újra C-vitaminozok és eszem az áfonyát, akkor egy idő után próbálkozni se fognak a bacik :) ő azóta tünetmentes, kb 10 éve. Az első siker már bekövetkezett nálam is, és remélem segíthetek még vkinek ezzel a tanáccsal. Szilvi

#14 tasizsuzsa 2011. 02. 21. - 09:32:05

Kedves 23 éves lány! Remélem hogy a problémád már azóta megoldódott, de ha mégsem, akkor én a Protexin Candid plusz-t tudom javasolni! Ez a készítmény hat az egész szervezetre a hüvely és bélflórára, továbbá a gombákat is elpusztítja. Elvileg 3 hónapig kell szedni de nekem elég volt az egy hónapos kezelés is! Ezt a kezelést évente vagy félévente fontos megismételni de ha antibiotikumot szedtél akkor pedig közvetlen a gyógyszeres kezelés után ezzel a szerrel kell visszatelepíteni a jó baktériumokat a azervezetbe! Gyógyulást kívánok! Sari

#15 geminie 2011. 02. 18. - 09:48:35

Szia vercsa7! Elég sok idő eltelt már, hogy írtál, nem tudom fenáll-e még a problémád. Nálunk a kislányomnak volt visszatérő hólyaghurutja, s végül hosszas kivizsgálási folyamat után az eredmény a következő. Nála egy kissé tágabb a húgyhólyag torok, ezért nagyon könnyen megfertőződik, jellemzően E-colli bacival. Megelőzés orvosi javaslatra: - a tusfürdők, szappanok, habfürdők és egyéb vegyszerek teljes elhagyása. - lehetőleg mindennapi áztatás (értsd fürdő) teljesen tiszta vízben - a fehérnemű öblítő mentes mosása, lehetőleg természetes mosószer használata, utána többszörös tisztavizes öblítés - lehetőség szerint szoknya viselése - fájdalom, "büdös" vizelet jelentkezésekor hígított fertőtlenítőszeres (Betadine) lemosás Mióta ezeket betartjuk, már egy éve, tünetmentes. :) Azóta annyit változtattam még a dolgon, hogy öblítő helyett ecetet használok, és a fürdővizébe mézben oldott 5 csepp teafaolajat keverek. Mindkettő fertőtlenítő hatású. Remélem, segítettem. :)

#16 vercsa7 2010. 12. 02. - 23:11:12

Sziasztok! Egy 23 éves lány vagyok és visszatérő hólyaghurutom van. Egy éve jelentkeztek az első komolyabb tünetek és akkor kezelő orvosok cystiis acut-ot diagnosztizáltak. Telenyomtak egy csomó antibiotikummal, ami után elmúltak a panaszok, de szexuális együttlét utána pár órán belül kiújultak. Rendegetek orvosnál, jártam, különböző rendeléseken, mint pl urológia, nőgyógyászat, sebészet stb. Senki nem tudott nekem konkrét választ adni a bajomra. Több vizelettenyésztésen, katéterezésen vettem részt de minden eredmény negatív lett. Antibiotikumot már nem tudnak nekem felírni mert nem reagál rá a szervezetem, az immunrendszerem teljesen legyengült, nem tud már olyan aktívan védekezni a baktériumok, fertőzések ellen. Ez év szeptember óta folyamatos gyulladásban vagyok, égő, csípő, szúró érzés ami a párommal való együttlétet teljesen megnehezíti, sőt lehetetlenné teszi. Csak védekezéssel tudjuk esetlegesen megoldani, de arra meg érzékeny vagyok. A mostani vizsgálat során kimutattak gombát mind nőgyógyászati részen, sőt a vizeletemben is. Ami még tetőzi a problémát egy chlamydia fertőzés is meg egyéb ilyen dolgok, ciszta:( Igazából már nagyon sok gyógyszert, krémet és egyéb készítményeket kipróbáltam, pl tőzegáfonya, ezüst kolloid, gyógyszerek, de nincs javulás. Ha van valakinek egyéb hasznos ötlete azt szívesen venném , mert ez az "ismeretlen" betegség tönkreteszi az életemet.

#17 dalis76 2010. 11. 22. - 17:56:25

Szia! Azt hiszem, nekem lenne egy javaslatom. Az interstitialis cystitis fórumoldalon olvasd már el a leírtakat légyszi, hátha segít. Én ott már szinte regényt írtam erről. (Nitrofurantoin!!! Ha ez nem segít akkor nézesd meg a gombát a húgyhólyagodban!)

#18 miusuzu 2009. 12. 11. - 13:32:49

Szia! Neked, és mindenkinek, akinek szexuális együttlét után jön elő a hurut: menjetek el pisilni utána! Nekem egy éve ez oldja meg a problémát. Ha emellett még mindig elő-előfordul, akkor a legelső apró érzésnél, amikor tudod, hogy jönni fog (én már tudom, gondolom, akinek gyakran van, tudja milyen érzésre gondolok), meg kell inni egy ültő helyben 1-2 liter folyadékot, ha van vmi vizelethajtó tea, akkor mondjuk olyat is lehet. Akkor fordul nálam még elő, ha keveset iszok aznap. Figyelni kell arra is, hogy eleget igyon az ember. Persze lehet más ok is háttérben, de nekem egy évnyi szenvedés után ez a megelőzés és a tűzoltás. Azóta nem pisilek véreset és nincsenek álmatlan éjszakáim. :) (Álmatlan éjszakához még: ha már megvan a baj, akkor napközben rengeteget kell inni, az a jó, ha negyed-félóránként pisil az ember. Ilyenkor álatalában javul a helyzet, reggelre viszont megint rosszabodik, mert azalatt megint panganak a bacik, és nem viszi ki őket a pisi. Erre érdemes azt csinálni, hogy éjjel felkelni legalább óránként, inni egy pohárral, és pisilni. Ez fenntartja a tisztulási folyamatot.)

#19 oegervari 2009. 11. 27. - 15:06:23

Lehet hogy mar nem aktualis a dolog -ugye az jo lenne, mert akkor mar megygyogyultal- a urell expresszt tobb helyen is lehet kapni, de pl. az olcso.hu egy jo hely. Feltetlenul megeri, de az olcsobb tozegafonya kapszulat is ajanlom es a zsurlofu-teat feltetlenul, az a DrogeriaMart-ban patikaban, gyogynovenyszakuzletben talan meg a Tescoban is lehet kapni. Az ezust kolloid (oldat) az bakteriumolo es nagyon hatasos, a biodepo.hu-n lattam, azzal kell irrigalni, esetleg meg lehet probalni szemcseppentovel a hugyvezetekbe felnyomni es probalni bennttartani 5-6 percig, ezalatt kepes a bakteriumokat megolni. A huvelyt is lehet vele obliteni es szajon keresztul is beveheto, 3x1 kanallal naponta, de 6-8 het utan jo 3-4 het szunetet tartani. Remelem mar erre nem volt igazan szukseged, de ha megis akkor remelm segit!

#20 tymea23 2009. 08. 19. - 13:02:55

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OLVASD EL!!!!!!!!!!!! ÉN TÖBB MINT 3 ÉVEN KERESZTÜL SZENVEDTEM FELFÁZÁSOS TÜNETEKKEL. RENGETEG UROLÓGUSNÁL, NŐGYÓGYÁSZNÁL VOLTAM, TENYÉSZTÉSEIM MIND NEGATÍVAK. DE MOST TALÁLTAM EGY ORVOST, AKI MEGGYÓGYÍTOTT. A MEGOLDÁS, HOGY NEM "VALAMIFÉLE" BAKTÉRIUM VAN A HÓLYAGOMBAN, AHOGY AZT 35.000 FT-ÉRT AZ EGYIK ORVOSOM MONDTA, HANEM A TÜNETEKET GOMBA OKOZZA. ÉS ERRE EGYIK ORVOS SEM GONDOL! 6 HÉTIG KELLETT SZEDNEM FLUCONAZOL TARTALMÚ GOMBAÖLŐ TABLETTÁT, ÉS 2 HÉT UTÁN MÁR GYAKORLATILAG TÜNETMENTES VOLTAM. PEDIG ELŐTTE NAPONTA TÖBBSZÖR JELENTKEZETT AZ ELVISELHETETLEN FÁJDALOM, AMIT 2 NOSPA, EGY CATAFLAM SZEDÉSÉVEL ENYHÍTETTEM, HOGY NEM AKARJAK BELEHALNI. TANÁCSOLOM MINDENKINEK, HOGY KÉRDEZZEN RÁ AZ ORVOSÁNÁL, MERT NEM ELÉG, HOGY ELKÜLDIK AZ EMBERT AHOGY ENGEM IS VAGY 25 ALKALOMMAL, HOGY HÁT A TENYÉSZTÉSE NEGATÍV, NEM TUDJUK MILYEN BACI, DE SZEDJE BE EZT AZ ANTIBIOTIKUMOT...MERT HÁT A GOMBA UGYE ABBÓL MEG CSAK TÁPLÁLKOZIK, ÉS A TENYÉSZTÉS MEG NEM MUTATJA KI...

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: