Házipatika fórum: hólyaghurut ellen tőzegáfonya kivonat - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4

hólyaghurut ellen tőzegáfonya kivonat

#61 2006. 11. 03. - 18:01:56

szia kedves judit! nem írhatnánk valahol máshol egymásnak, vagy ez itt nem nyílvános...? mert azért elég személyes dolgokról van szó... ez azt akarja jelenteni hogy ez egy allatomos dolog és aki hajlamos rá nem szabadul tőle soha? ha gondolod az e-mail címem n.nagy@freemail.hu, írj inkább oda. csak még annyi, hogy nekem a második babám, emiatt ment el...úgyhogy hálás lehetek hogy eszter(a kislányom) megszületett! írj ha van kedved puszi noémi

#62 sarmanyjudit 2006. 11. 03. - 16:10:24

Lehet, hogy túl sokmindent fognak a candidára, de van alapja. Hogy lásd, milyen nagy jelentősége van komolyan venni: 26 éves koromban tetőzött a hólyaghurut betegségem, már havonta jelentkezett nagyon erősen. Mondta egy természetgyógyász, hogy nézessem meg a candida-értékemet. Én sem vettem komolyan, de azért megnézettem. Nagyon magas volt. Ezért rendkívül szigorú diétát tartottam. Lecsengőbe lett a betegségem kisebb fájdalmakkal, majd egyáltalán nem jelentkezett és sokkal jobb volt a közérzetem. Beállt 28 napra a havi ciklusom is (előtte soha).Fél év múlva alakult úgy, hogy gyereket szerettünk volna, első próbálkozásra összejött. Szülés után újra éreztem, hogy jönnek vissza a "felfázós" dolgaim, ekkor bukkantam rá a Thujára és nekem valóban csodaszernek bizonyult. A lányom már 3 éves múlt, és csak most kezdett összeállni a kép, hogy miért volt olyan könnyű teherbe esnem, a tesó meg miért nem akar jönni 2 éve (szülés után megint rendszertelen lett a ciklusom). Hólyaghurutom egyébként kb.3 éve nem volt most októberig (elköltöztünk családi házba, hideg volt, keveset ittam...). Szóval most újra diéta meg minden egyéb. A barátnőm egyébként szintén ezzel szenvedett sokáig, és kiderült, hogy a férje fertőzi vissza. Sajnos pontosan nem tudom, mi volt a helyzet, de a lényeg, hogy a férjének állandó gyulladás volt a szervezetében, és ez egy spermavizsgálaton derült ki. Így fertőzte a feleségét. Üdv.! Judit

#63 2006. 11. 02. - 22:57:06

szerintem ezt a candidát is nagyon felkapták mostanában...mindent erre fognak, de bocs ha tévedek! nem tudom, most megvettem ezt a tőzegáfonyát, szedni fogom pár hónapig, és meglátjuk mi lesz. neked végül is teljesen elmúlt? és a homeopátiás szerektől? ja annyit még, hogy igaz ez nagyon személyes dolog, de megfigyeltem hogy mindig sexuális együttlét után jelentkezik, és nem gondolom hogy nem figyelnék a higiéniára... nagyon köszönöm hogy válaszoltál, nagyon kedves vagy, és ha van kedved és időd nagyon szivesen fogadnám a további tapasztalatokat! minden jót! noémi

#64 sarmanyjudit 2006. 11. 02. - 22:00:43

Szia! A Thuja patikákban kapható recept nélkül (mint minden homeopátiás szer), nem is drága, 4-5oo Ft. Krónikus húgyúti fertőzésekre ajánlják, hetente egyszer kell belőle elszopogatni egyszerre 10 golyócskát. Előtte, utána fél órával ne egyél, ne igyál (ha muszáj, csak vizet). Emellett van mégegy homeopátiás szer szintén hólyaghurutkor, gyakori vizelések, húgycsőégés esetére: Delphinium Staphysagria 9 CH, ebből naponta 2x5 golyócskát kell elszopogatni. És most jön a neheze: megnyugtatni sajnos (nekem is legnagyobb bánatomra) nem tudlak. Nagyon remélem, hogy segíteni fog, de eddig egy visszajelzés érkezett, hogy az illetőnek nem használt. Teljesen együttérzek veled, tudom, milyen ennyi ideig ettől szenvedni. Ezért szeretném, ha valamit írnál a betegségedről, tudod-e, hogy mi lehet az oka? Azt gyanítom, hogy magas Candida-értéked lehet - szedtél visszatérően antibiotikumot? Az a leggyakoribb kiváltóoka a candida-betegségnek, annak pedig egyik legjellemzőbb tünete a hólyaghurut. És ha így van, nem elég egy homeopátiás szer a rendes gyógyuláshoz... Mindenesetre ha éppen benne vagy, először gyors fájdalomcsillapítás kell. Ennyi rossz élmény után már bizos tudod, hogy a meleg tesz a legjobbat. Én vettem gyógyászati segédeszköz boltban hasmelegítőt (kék gél van benne, forró vízben lehet felmelegíteni), és egy héten keresztül azt tettem a hasamra. Emellett rengeteg gyógyteát ittam. Még ha féltem is, hogy így gyakrabban megyek wc-re, gyakrabban fog csípni... Sokmindent tudnék még írni, ha úgy érzed, hogy tudok segíteni, szólj. j.

#65 2006. 11. 02. - 12:51:52

kedves judit! remélem még megtalállak itt és meg tudsz engem nyugtatni, hogy valóban van valami varázsszer ami végleg megszabadít a hólyaghuruttól, mivel én már kb 15 éve szenvedek ezzel a problémával!!! felírtam ezt a golyócskát amit írtál, de abban tudnál segíteni, hogy mennyit és meddig kell szedni? és hol jutok hozzá, kell e recept, vagy megvehetem patikában? előre is köszönöm, és örök hálám ha tényleg valamit tudok tenni, mert már végképp elkeseredtem... köszönöm noémi

#66 2006. 03. 24. - 22:39:19

De örültem volna ennek az infonak korábban! Én gyermekkorom óta ismerem ezt a betegséget. Az évek során egyre gyakoribbá vált (antibiotikum hátán antibiotikum - anyu ugyanis orvos...), és 26 éves koromra annyira tetőzött, hogy egyik percről a másikra erős görcsökkel, fájdalommal, szemmel láthatóan sötéten véres vizelettel jelentkezett - már szinte havonta. És persze a fürdők, stb. mit sem értek. Még a legjobb kezelés a MOXÁZÁS volt, azt hiszem, nagyrészt annak is köszönhetem a gyógyulást. Viszont nagyon bevált egy homeopátiás szer, a THUJA OCCIDENTALIS CH15 (heti 10 golyócska), amit KRÓNIKUS HÓLYAGHURUTRA írnak. Ezt a gyógyítóerőt annyira csodálatosnak tartottam, hogy tulajdonképpen ezért írom ezt a levelet. Használatával végre úgy éreztem, hogy teljesen rendben vagyok. Azért lecsengésében még később is jelentkezett enyhébben hólyaghurut, ekkor rögtön bevettem belőle, kivert a víz, kicsit rosszabbul lettem, de fél óra után semmit nem éreztem! Mindennek 3 éve. És boldog vagyok, hogy már nem jelentkezik. Ezért az internet bekötése után az az első dolgom, hogy ezt megosszam veletek. Judit

#67 2006. 01. 06. - 19:40:14

Szia! A tőzegáfonya kivonat egy nagyon jó szer. Nem csak gyógyít, hanem megelőz is.

#68 2006. 01. 03. - 17:25:14

Sose gondoltam volna, hogy nekem ilyen kellemetlen betegséggel kell felvennem a harcot, mint amilyen a hólyaghurut. 4 évig hosszabb-rövidebb megszakításokkal küzdöttem ellene. Megjártam minden szakrendelést: urológiát(3x), nőgyógyászatot(3x), belgyógyászatot(1x). Voltam mindenféle vizsgálaton, tükrözés, ultrahang, vér- vizelet laboron. Minden vizsgálati eredményem negatív lett -kivéve azt az egyetlen egy alkalmat ahol egyetlen 1x kimutattak coli bacit. Antibiotikumok sorát szedtem ami persze tönkretette a normál bélmüködésem és kevés étel elfogyasztása után is úgy felfújodtam mint egy lufi . A hasam -vagy a beleim rossz müködése miatt vagy a hólyagom ismételt gyulladása miatt- szinte folyamatosan fájt. Sokat foglalkoztatott a természetes anyagok jótékony hatása, és talán ennek köszönhetően rábukkantam a tűzegáfonyára, erre a csodálatos szerre. Már 2 hét szedés után egyáltalán nem fájt a hólyagom 1 hónap után pedig a beleim is sokat javultak. Az én esetemben az orvostudomány komplett csödöt mondott. Pedig egyáltalán nem hanyagoltam el magam. Én -régen is, de mostmár különösen jobban- hiszek az alternatív gyógymódok jótékony hatásában. Hát csak ennyit szerettem volna veletek megosztani. Cat

• 4 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: