Házipatika fórum: Szem erőstése - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Szem erőstése

#1 bioplanet 2012. 07. 12. - 14:37:52

A lutein segít fenntartani a szem egészséges működését. A beszűkült látásfunkcióval rendelkezők esetében segít fokozni a látásszélességet és javítja a vizuális teljesítményt. A lutein megvédi a retinát és a lencsét a szabad gyököktől, következésképpen az UV sugárzástól. Védi a szemet a látható fény okozta sérülések ellen. Összetevők: Zselatin, Áfonya, C-vitamin, Lutein, E-vitamin, Cink, Réz, Színezék: E 131 (patentkék V) Kiszerelés: 30 szem 4 doboz (120 szem) vásárlása esetén 6990 ft szállítással együtt! Érd.: 20/265-0365 Bővebb infó: http://www.bio-plane...se.aspx?gomb=63

#2 pk1719 2012. 06. 13. - 16:45:20

A szem erősítésében nagy segítség lehet a SUNRICE a Kyanitól! Alaszkai vad áfonyát tartalmaz, ami nagyon kedvező hatással van a retinára! Kevesen tudják, hogy háborúkban a vadászpilóták bevetés előtt ezt fogyasztották, nem véletlenül. SUNRICE az alaszkai vad áfonyán kívül concord szőlőt, piros málnát, gránátalmát, aloe verat, nonit, tőzegáfonyát, goji bogyót, szőlő magot/szőlő héjat és virágport is tartalmaz. 100%-ban természetes és 95%-ban felszívódik! SUNRICE a szem erősítésén kívül kiváló a magas vérnyomás és cukorbetegség kezelésében, de segít az emésztésnél, magas koleszterin szintnél, alvászavarnál, allergiánál, asztmánál és menstruációs fájdalmaknál is. Napi egy ízletes uncia tartalmazza testünk napi vitamin és ásványi anyag szükségletét! Szintén ajánlani tudom a Kyani egészség háromszöget! Bővebb információ itt: https://pindes.kyani.net

#3 bioplanet 2012. 03. 28. - 07:40:46

A lutein segít fenntartani a szem egészséges működését. A beszűkült látásfunkcióval rendelkezők esetében segít fokozni a látásszélességet és javítja a vizuális teljesítményt. A lutein megvédi a retinát és a lencsét a szabad gyököktől, következésképpen az UV sugárzástól. Védi a szemet a látható fény okozta sérülések ellen. Összetevők: Zselatin, Áfonya, C-vitamin, Lutein, E-vitamin, Cink, Réz, Színezék: E 131 (patentkék V) Kiszerelés: 30 szem 4 doboz (120 szem) vásárlása esetén 6990 ft szállítással együtt! Érd.: 20/265-0365 Bővebb infó: http://www.bio-plane...se.aspx?gomb=63

#4 kiraly4750 2011. 10. 21. - 11:47:07

Vizio kapszula http://flavinkiraly....x_visio_100_db/ A szemet ugyancsak megterhelik a különböző munkák pl.: számítógép használata, vezetés, mivel a feszült koncentrálástól a szem hamar elfárad. Lutein: Napi 6 mg lutein elfogyasztása az egészséges életmód keretein belül, hozzájárul a szem egészségének meg. Lutein: Napi 6 mg lutein elfogyasztása az egészséges életmód keretein belül, hozzájárul a szem egészségének megőrzéséhez. A lutein segíti a szem egészségének fenntartását. A retina és a szemlencse egyik összetevő anyaga. Természetes antioxidáns a szem számára. Segíti a szem védelmét a fény káros hatásaival szemben. Crystal Complex Visio kapszula 100 db A szemünk a legfontosabb érzékszervünk, egyben a legtöbbet használjuk, ezért is érdemel kitüntetett figyelmet látásunk megóvása. Szemünket veszélyeztetik a különböző betegségek, pl.: cukorbetegség, érelmeszesedés, magas vérnyomás is. A szemet ugyancsak megterhelik a különböző munkák pl.: számítógép használata, vezetés, mivel a feszült koncentrálástól a szem hamar elfárad. Lutein: Napi 6 mg lutein elfogyasztása az egészséges életmód keretein belül, hozzájárul a szem egészségének megőrzéséhez. A lutein segíti a szem egészségének fenntartását. A retina és a szemlencse egyik összetevő anyaga. Természetes antioxidáns a szem számára. Segíti a szem védelmét a fény káros hatásaival szemben. Fekete áfonya gyümölcs (Vaccinium Myrtillus Fruit): A fekete áfonya antioxidáns antocianianjai segítik a retina normál működésének fenntartását. A fekete áfonya antocianianjai segíthetik a szem kollagén tartalmának egészséges szinten tartását. A-vitamin: Az A-vitamin nélkülözhetetlen a normális látáshoz. Elősegíti a szem egészségének megőrzését. Cink, C-vitamin, E-vitamin, Béta-Karotin, Réz kombináció: A kombináció hozzájárulhat a szem egészségének megőrzéséhez idős korban. Az említett vitaminok, ásványi anyagok antioxidáns hatásuk révén késleltetik a szem öregedését.

#5 ezustkolloid 2010. 10. 15. - 11:09:09

Egy szemtornához nem kell sok rákészülés. Munkámból adódóan sok időt töltök számítógép előtt, és érzem, h estére már fáj a szemem. Fontos, h óránként tartsunk szünetet, legalább 5percre, és végezzünk szemtornát. Írjunk le a szemünkkel nyolcasokat, próbáljunk miindenfelé nézni, távolról-közelre és fordítva. Ettől hidd el, h kevésbé fog romolni és fájni a szemed.

#6 2010. 09. 16. - 21:15:28

Szép estét!van itt valakinek galucomája?Zöldhályog!Két éves kisfiam igy született....szeretnék kérdezni, ha van itt ilyen ember...köszönöm szépen előre mindenkinek!!Ildi

#7 pinczesjanosne 2010. 09. 10. - 08:27:43

Több mint egy évtizede száraz tipusú macula degeneraciót dianosztizáltak mind két szememben. Azóta a gyógyszeres és vitaminos kezelés ellenére éleslátásom egyre inkább romlik. Szeretnék megalapozottnak tekinthető információt kapni arról, hogy ezt a fajta szembetegséget polarizált fénnyel szabad-e, eredményesen lehet-e kezelni? E tekintetben ugyanis a tudomásomra jutott orvosi vélemények igen változatosak, beleértve a tiltást is.

#8 aranyoslaci 2010. 03. 03. - 17:38:37

2010-ben újabb lépés történt. a komplementer medicina területén.Az ÁNTSZ szükségesnek tartja a dolgozók ellenőrzését a minőségi elvárásoknak megfelelően. A pályázat elbírálásig ideiglenesen, a doktornőt bízták meg a feladatokkal. Dr. Ozsváth Mária 1979-ben diplomázott orvosként. Öt éven keresztül általános orvosként, illetve üzemorvosként teljesített szolgálatot, majd 1988-ban szemész szakorvosi képesítést szerzett a HIETE-n. Dolgozott magánorvosként, kórházi- és szakrendelői szemorvosként egyaránt. A HIETE Orvosi Továbbképző Központjában Társadalom Orvostanból is szakvizsgázott. Akupunktúrás és ultrahangos jártassági vizsgát tett a HIETE-n, illetve a Debreceni orvosi Egyetem Radiológiai Osztályán. 1997-ben a szaktárca megbízása alapján részt vett a Magyar Szemtréning Eljárások oktatóinak vizsgáztatásában, illetve a hallgatók oktatásában és a szakmai követelményrendszer kidolgozásában. Idén januárban kinevezték az ÁNTSZ Országos Szakfelügyeleti Módszertani Központ Komplementer Medicina regionális szakfelügyelő főorvosává, illetve megbízott országos szakfelügyelő főorvossá.

#9 imre.karna 2009. 01. 11. - 20:10:47

Sziasztok, A napokban akadtam rá a neten egy szemtréner nevű cuccra, gyakorlatilag automatikusan megtornáztatja a szemedet azzal, hogy viseled. Nekem azért tetszett ez a megoldás mert a szemtornát gyakran lusta voltam megcsinálni, ezt a rácsszemüveget viszont csak egyszerűen felveszem 10 perce és megvan a napi torna. :) Amikor kipróbáltam arra lettem figyelmes, hogy sokkal jobban tudok fokuszálni, amikor rajtam van. Közel tettem egy írott lapot a szememhez, és a betűk össze folytak, aztán amikor felvettem a szemtrénert és megismételtem a műveletet, döbbenten vettem észre, hogy a betűket élesen ki tudom olvasni. Kíváncsian várom az eredményeket, elvileg 1 hónap folyamatos használat után jelentkezni kell! Gondoltam hátha érdekel valakit azért osztottam meg. Ha valaki nem tudja elképzeleni, esetleg nézze meg itt : http://www.sz-eptest.hu Üdv : Imi

#10 barmoni1 2008. 08. 28. - 07:43:58

Tisztelt Érdeklődő, leendő kollegánk, 2008 szept 06 szombat Az első találkozó napja a Szemtréning-Iriszdiagnosztika tanfolyamra jelentkezettek számára. A tanfolyam egy tanévig tart,azaz 2009 június végéig. Minden hónapban egy szombaton találkozunk 9-16 között.Ekkor az anyag elméleti részét tanuljuk meg., és otthonra kap házifeladatot, azaz gyakorlát minden hallgató. A gyakorlatot és az elméletet összekapcsolva tanuljuk, részletesen. minden hónapban egyszer az Ingyenes szemtornán veszünk részt a hallgatókkal,ahol lehetőségük van gyakorolni a vendégekkel,. a szemtornát. A tanfolyam elvégzése után az ETI-ben Egészségűgyi Továbbképző Intézetben tesznek szakvizsgát szemtréning eljárásokból,.A vizsga díját külön a tanfolyamon az Iriszdiagnosztikát részletesen tanuljuk és gyakoroljuk, mert a szemtrénerek életmód és életviteli tanácsadásának eza az alapja. A tanfolyam ára 100.000/egyszázezer forint/A tandíjat lehet kettő részletben is fizetni.Az első alkalommal az első részletet ,azaz 50000/ötvenezer forintot be kell fizetni.erről számlát is kapnak a hallgatók. Kézi nagyítót é elem lámpát kérem hozzanak magukkal. Az Oktatás helye: 1132 Bp,Csanády u 8 kapu 20 tel 06209805472 l

#11 barmoni1 2008. 03. 13. - 10:55:02

SEGÍTS A SORSTÁRSAIDON!!!-Ingyenes szemtorna Minden hónapban egy szombaton ingyenes szemtornát tartunk a szemtréner kollegák közreműködésével a budapesti Szt. István parkban, melyen közösen gyakoroljuk a szemtorna technikákat. A legközelebbi szemtornát április 05-én tartjuk 12-13 óra között. Látástréning =szemtréning=a különböző látási funkciók fejlesztése, a megváltozott észlelési körülményekhez és a környezeti feltételekhez való alkalmazkodás kialakítása .Látást tehermentesítő életmód és életviteli korekciók összessége. A szemtrénerek=látástrénerek az Egészségűgyi Továbbképző Intézetben /ETI/ szereznek szakképestítést,és ezzel a szakképesítéssel ÁNTSZ engedély megszerzése után hivatalosan dolgozhatnak. A megtévesztések elkerülése érdekében ,saját érdekében kérjük előzetesen tájékozódni, mielőtt szemtréning foglakozásra kezdene járni. Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk! A Képernyő előtt dolgozóknak Primér prevenciós foglakozásként tanítjuk a látástréninget.Szeretettel várjuk a fiatalokat is a Szt István parkban az ingyenes szemtornákra. SEGÍTS a SORSTÁRSAIDON!!! A felnőttkorban látássérültté vált, aktív korú emberek rehabilitációját végezzük,nem állami feladatként, ingyenesen. Kérjük segítégét, hogy az információk a rehabilitációról minél több emberhez eljussanak. Tapasztalataink szerint nagyon sok látássérültté vált ember azért nem jut el hozzánk, mert nem tudják, hogy létezik ilyen szolgáltatás,ingyenesen nem állami feladatként.A szemtornát államilag képesített szemtréner szakemberek tartják a Szent István parkban. Kérjük, hogy levelünket küldje tovább ismerőseinek, és ha van az Ön környezetében érintett ember, hívja fel figyelmét szolgáltatásainkra. Előre is köszönjük önkéntes munkáját! (Kérjük, előzetesen jelezzék részvételi szándékukat a 06-20-5457940-es telefonon!) Kedvezőtlen időjárási feltételek mellett (eső, hó stb.) a torna elmarad!

#12 stavag 2007. 04. 21. - 06:01:09

Mindenképen kérlek írj egy emailt, válaszolok, gyógynövényes termékkel segíthető, csak ezt itt nem írhatom, melyik. Zsanna stavag@chello.hu

#13 iIbolya55 2007. 02. 06. - 16:21:44

Kedves Fórumozók! Két éve van mindkét szememen zöldhályog betegség. Azóta reggel,este kétféle szemcseppet használok, több, kevesebb sikerrel. Azóta se volt kielégítő egyszer sem a szemnyomásom. Amióta ezeket a szereket kénytelen vagyok használni, még ráadásul fellépett egy kóros könnytermelés elégtelenség. E miatt aztán állandóan fáj, ég a szemem, néha alig látok. Gyakran le kell feküdnöm, pihentetni a szemem. A műkönnyek, gélek közül többet kipróbáltam, eredménytelenül. Arra gondoltam, hátha valaki hallot már valamilyen természetgyógyászati módszerről, esetleg akupresszúra, gyenge masszázs ami serkenthetné a könnytermelést. Ha valaki jár hasonló cipőben, szívesen vennék jó tapasztalatokat. Üdvözlettel: B. Ibolya

#14 2007. 01. 08. - 16:34:35

Sziasztok! A múlt héten voltam a szemészeten és megállapította a főorvos asszony, hogy a bal -0,5 a jobb -1 -es. Egy optikusnál megvásároltam a szemüveget (17.000Ft), és azt vettem észre, hogy a bal szememmel rosszabbul látok a szemüveggel mint nélküle. Az optikus azt javasolta, hogy a szemorvosnál reklamáljak, holnap megyek vissza, hogy mérje meg újra a bal szemem. Elképzelhető, hogy javult pár nap alatt a vizsgálat és a vásárlás között?? Nem akarok többet fizetni a szemüvegért. Szerintetek ebből a szituból van megoldás? A jobb szememre tökéletes a lencse.

#15 rocky50 2006. 10. 12. - 09:22:01

Kedves Rövidlátók! Javaslom a vitaminokat, pl. patikában az OCUVITE LUTEIN 60 db-os napi 2 szem, vagy az ACTIVAL, /mindenféle vitamin amiben lutein van/ sok ságarépa, szemtorna, de nem biztos, hogy a rövidlátás megszünik, lehet, hogy csak megáll.

#16 2006. 03. 31. - 14:31:01

Szia! Elmondod nekem mit érdemes használni? András

#17 agi2 2006. 01. 05. - 12:23:08

Nekem nagyon hamar elfárad a szemem és homályosan látok. Egész nap számítógép előtt ülök. Kb. másfél hónapja használok két terméket az aloesek közül és egyre jobbnak érzem a szemem. Megadom az elérhetőségem, szívesen megírom mit és honnan vehetsz meg. e-mail: e.agi2@freemail.hu

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: