Házipatika fórum: Weight Watchers - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4

Weight Watchers

#61 danie 2003. 07. 02. - 14:53:58

Szia Dóra! Köszi a fagyireceptet nagyon jól hangzik,így az íze sem lehet rossz!Sőt... :p

#62 2003. 07. 02. - 14:38:40

Kedves szima! én ugyan nem járok ilyen WW kilubba, de a közelmúltban kaptam néhány oldalnyi fénymásolatot a módszerről, ebben pár recept is van.kérdésedre válaszolva a fogyasztható ételek megegyeznek bármely általad is fogyasztott étellel, szóval nem nagy kunszt az egész.Csak az ételek pontértékere kell figyelni.Én elkezdtem számolgatni, de mióta fogyózom nem eszem többet egyébként sem. Sok ismerőstől hallottam már bíztató eredményeket.Szóval érdemes kipróbálni. ;)

#63 szima 2003. 07. 02. - 11:02:11

kérdésem az lenne, hogy kell-e itt bizonyos termékeket vásárolni és fogyasztani, vagy nem. Gondolok itt a herbaleif és társaira, mert én az ilyesmiben nem hiszek. Ha ezek nélkül működik, akkor szerintem nem lehet rossz, érdemes kipróbálni.

#64 2003. 07. 02. - 10:55:14

Szia! Szeretném megtudni, hogy hogyan csatlakozhatnék ehhez a csapathoz. Sajnos kb 35-40 kg súlyfeleslegem van. Ettől kell megszabadulnom, mert már sajnos egészségügyi gondjaim is vannak Várom válaszodat. kissnecsilla@axelero.hu

#65 2003. 07. 02. - 10:48:47

Sziasztok, A recept egyáltalán nem titkos. A WW módszer hasonlít a kalória számláláshoz, és azon is alapszik, de figyelembe veszi az ételek zsír és rost tartalmát is. Bonyolultnak hangzik, de a valóságban sokkal egyszerűbb nyomon követni, mert a Weight Watchers "cég (?)" minden információt meg ad ahhoz hogy ki tudd számolni az általad egyébként is kedvelt ételek WW-s pontértékét. Mivel minden fogyokúrázónak más és más a napi pontérték amit elfogyaszthat, más és más mennyiségeket ehet az ételekből. Ezenkívül az összejöveteleken kapunk egy csomó jó tippet, hogy milyen termékeket érdemes vásárolni a közértben, hogy érdemes főzni, hogy minél kevesebb bújtatott zsírt vigyünk be a szervezetbe. Egyébként már 9 Kg-nál tartok... És akkor a fagyi recept: 3 ek. sovány! tejpor (1,5 pont) 250 ml zsírszegény joghurt (SOLE 1,4% joghurt) (2,5 pont) 1 teás kanál vaníliás cukor (1 pont) édesítő ízlés szerint (0 pont) (ha nem szereted az édesítő ízét, akkor nyugodtan tehetsz bele igazi cukrot! de pontot akkor fel kell számolni érte: 1 teáskanál cukor = 1 pont) 300 g mélyhűtött bogyós! gyümölcs (málna, eper, szeder, ribizli, sárgabarack) ezeknek 200g-ja 1 pont, a többi gyümölcsnak 100g-ja 1 pont. (tehát így 1,5 pont) 1/2 citrom leve. (0 pont) összesen:6,5 pont a teljes mennyiségre. Ezeket turmixba teszed, jól összekeverteted, és már fogyasztható is. Fontos: Az alapanyagok hűtöttek legyenek, és a gyümölcs pedig mindenképpen fagyasztott, így azonnal fogyasztható. De el is rakhatod későbbre a mélyhűtőbe. Az összetevők pontértékeit össze kell adni, majd elosztani a kész étel teljes súlyával és akkor mekapjuk, hogy az adott ételből hány gramm egy pont. Ja, kell hozzá egy nagyon jó mérleg!. Remélem tudtam segíteni, és ízlik majd a fagyi. Üdv mindenkinek, és sok sikert. Dóra :)

#66 danie 2003. 06. 29. - 17:02:41

Szia! Titkos a fagyirecept vagy megoszthatod velünk? Ez nagyjából hasonlít a kalóriaszámlálós módszerhez csak pontokra átírva?

#67 2003. 06. 29. - 14:14:53

Sziasztok! Milyen az a WW-s fagyi? :|

#68 2003. 06. 26. - 21:51:01

Szia Berny, Én február óta vagyok tagja a csoportnak, azóta 8 kg-ot fogytam úgy, hogy közben még szoptatok is. És a napi betevő csokoládémról sem kellett lemondanom. A fagyira azt mondom, hogy menj és egyél fagyit! DE ne többet mint amennyi a napi pontjaidba még belefér. Ez nekem általában 50g (egy gombócnyi) szokott lenni. Ha egy kicsit előrelátóbb vagy, akkor készíthetsz WW-sfagyit, és akkor abból sokkal nagyobb mennyiséget ehetsz. Egyébként mindenkinek csak ajánlanitudom a módszert. Üvd. Dóra :d

#69 2003. 06. 22. - 17:43:25

Sziasztok! A program nagyon jó és tényleg segít nekem, de néha ez kevés! Pl. Ti mit tesztek, ha olyan szituációban vagytok mint én: vasárnap délután egyedül dolgozgatok a számítógépem előtt, közel s távol senki, én pedig majd megőrülök egy kis fagyiért :p amit csak 3 percbe tellne megszereznem!;) Várom a tanácsokat! Sürgősen :) Berny

#70 2003. 06. 18. - 22:53:47

Kedves Silviask! Téged érdekelt, hogy hol lehet ilyen klubot találni. Korábbi információm szerint működött a IV. István 17. VI. Benczúr 27. VI. Eötvös 25/a. XIX. Üllői u.200. XX. Nagy Győri 4. , de biztosan ez utóbbi megszünt. Aki viszont az egészet vezette Simonné volt tel:20/344-3142 20/427-8938 Nagyon jól csinálta, rendkívül lelkes volt.

#71 2003. 06. 18. - 22:38:49

Sziasztok! Valóban nagyon jó ez a program, a rengeteg fogyókúra után ezt is kipróbáltan két éve. Talán két vagy három hónapig jártam a csoportba, heti egy alkalommal. Ennyi idő alatt talán 5 kiló körül fogytam / nálam rendkívül nehezen indul el minden ilyen/ .Aztán egyszercsak abbahagytam az idő szűkössége miatt is, meg a heti díja sem volt igazán olcsó. Úgy gondoltam sok ismeretet szereztem, tudtam, tudom az éleliszerek pontértékét, majd menni fog egyedül is itthon. HÁT NEM MENT, SOKÁIG.Mint itt írták is ez egy életformát alakít ki, amit én még nem tudtam megvalósítani. Így visszahíztam és még + is. Gondoltam rá, hogy ujra jó lenne kezdeni, de itt a közelünkben megszünt a csoport. Az összes fogyókúra közül ebben hiszek én is igazán. Valóban sokat lehet enni, úgy tudom ha kevesebbet eszünk a szükségesnél az is rendkívüli módon gátolja a fogyást.

#72 2003. 06. 18. - 21:15:06

Sziasztok! Hol lehet többet megtudni róluk? Van magyar nyelvű honlapjuk meg ilyesmi...?

#73 2003. 06. 18. - 07:08:55

Sziasztok! {h} A dolog nem feltétlenül a kalóriákon alapul és nem csak az ő receptjeiket lehet használni! Megvan minden élelmiszernek a pontértéke és így bármit ehetsz, ami belefér a napi pontjaidba! Egyébként itt nem arról van szó, hogy fogyókúrázol, nem is kúra jellegű a dolog! Ez a program abban segít, hogy egy egész életre megváltoztasd a táplálkozási szokásaidat, életmódodat! Minden erőmmel azon vagyok, hogy valóban egy életre szóló legyen a változás és már nem tűzök ki magam elé olyan célt, hogy amit nem lehet elérni, pl. 15 kg ot fogyni 1 hónap alatt! Mert még ugye sok sanyargatással :s esetleg le is tudnád fogyni, de utánna azonnal visszajönne! Inkább fogytam 2 hónap alatt 10 kg-ot, de ez tartós! :) Berny

#74 danie 2003. 06. 17. - 13:22:54

Szia kgiese! Érdeklődök,hogy ez olyan kalória számláláson alapuló módszer?Csak a saját receptkönyveket lehet használni a fogyáshoz vagy van javasolt étrend is/minnél kevesebb főzöcskével lehetőleg../ Üdv:danie

#75 2003. 06. 17. - 12:09:16

Megvettem én is az "Edd magad karcsúra" című szakácskönyvüket és igyekszem rendszeresen ebből főzni, igazán finom dolgok vannak ám benne! :p Még csoki recept is van benne :d ! Berny

#76 2003. 06. 17. - 11:17:30

Nahát! Már rég vártam, h megjelenjenek Mo-n... USA-ban elég sikeres. Remélem itthon is az lesz. És remélem magukkal hozzák a további áldásos hatásokat, pl. a részletes táapanyagtartalom mindenféle élelmiszeren, mindez rendesen ellenőrízve... Jók lennének az ilyenek...

#77 kgiese 2003. 06. 16. - 15:27:20

Sziasztok! En januar ota vagyok tagja a Weight Watchersnek. Mindenkinek ajanlani tudom. En eddig 13 kg-t fogytam, es meg szeretnek kb. 10 kg-t leadni. A modszer egyszerüen fantasztikus. A Weight Watchersnek van egy par jo receptkönyve, erdemes kiprobalni az eteleket, nagyon finomak. En csak ezekböl a könyvekböl fözök, es a csaladom nagyon elegedett. Egeszseges, taplalo, nem zsiros, es semmiröl nem kell lemondani, meg az edessegröl sem. Es meg is le lehet adni jo par kilot. A ferjem is mar 10 kg-t fogyott. Mar sikerült a szomszedokat is megfertöznöm. :d Üdv.

#78 2003. 06. 15. - 15:06:28

A "súlyfigyelők" egy olyan csapat melynek bárki tagja lehet! Az ország több pontján minden héten 1-2 alkalommal vannak találkozók, de aki nem tud ezeken résztvenni, az levelező tag is lehet! A módszer lényege, hogy bizonyos pont értéknek megfelelő ételmennyiséget együnk csak naponta és legalább 20 percet mozogjunk! Amikor kiszámultuk, hogy nekem a súlyomhoz mérten hány pontot (mennyi kaját) kell ennem, azthittem rosszul látok :|! Teljesen biztos voltam abban, hogyha én ezt mind megeszem, akkor tuti hízok 5 kilót az első héten! Nem volt igazam! Nemhogy nem híztam, de az első héten rögtön 2kg-ot fogytam úgy, hogy néha rá kellett vennem magam, hogy egyek még valamit, különben nem lesz meg a pontérték :d! Egyébként infót a neten is találtok: http://www.weightwatchers.hu és annak aki beszél valamilyen idegen nyelvet, http://www.weightwatchers.com (itt több ország is található)! Nekem nagyon beválik a dolog! Reményeim szerint december végére még legalább 25kg-tól fogok megszabadulni! Berny

#79 2003. 06. 14. - 19:52:08

Szia Berny! Én nem vagyok tagja ennek a csoportnak, éppen ezért arra szeretnélek kérni (s azt hiszem nem csak a saját nevemben teszem), hogy írj nekünk erről egy kicsit ! Biztosan sokunknak felkeltetted a figyelmét. Az eredményedhez gratulálok, jó olvasni mások sikereiről. További sok sikert!

#80 2003. 06. 14. - 14:58:21

Sziasztok! Sok csodaszert kipróbáltam már, jártam akupunktúrára .... semmi eredmény! Egyszer "koplalásos" módszerrel lement 25kg, de 35 jött vissza! Most csatlakoztam a Weight Watchers (Súlyfigyelők) csoporthoz és merem állítani, hogy nagyonis bevált a módszer! Az elmúlt hónapban 7kg-tól szabadultam meg és nem kellett sanyargatnom magam! Szeretném, ha olyasvalakit sikerülne találnom köztetek, aki szintén tagja a csoportnak és megoszthatjuk a tapasztalatainkat! Természetesen mindenki más véleménye és kérdése is érdekel a témában, sőt ;) hátha valaki kedvet kap! Addigis mindenkinek kitartást a "harchoz"! :) Berny

• 4 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: