Házipatika fórum: fogyókúra - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

fogyókúra

#21 vargaerzsi 2011. 12. 19. - 09:40:17

REDUCTIL 15mg fogyókúrás gyógyszer ÚJRA ((( Sibutramin ))) 10 szem 4.000.- (10 napra elég) ORSZÁGOSAN ELADÓ! 06 - 30 - 22 - 33 - 829. Nem kell tovább aggódnod, hogy nem találod a kedvenc fogyókúrádat. Vidékre egy nap alatt küldjük postai utánvétellel. Bővebb információért klikkelj a www.profifogyas.hu oldalra.

#22 vargaerzsi 2011. 12. 19. - 09:37:49

Sziasztok! ADIPEX RETARD {{{ NEM HIÁNYCIKK! }}} (Eredeti) fogyókúrás kapszula 2.500.- / 10 szem (az új levél 20 szemes: 5.000.- ft., páratlan levélszámú rendeléshez kettészedjük) ORSZÁGOSAN ELADÓ! Tel: 06-30-22-33-829. Bővebb információkért klikkelj a www.adipex-gerot.hu weboldalra; AKCIÓ, teljes használati tájékoztató, gyakori kérdések, és fórum. Vidékre egy nap alatt küldöm postai utánvétellel.

#23 nemeth 2011. 10. 15. - 20:23:42

Fogyás futással mozgással: http://www.futas.net...loriaegetes.php

#24 yulya1984 2011. 09. 13. - 11:54:34

nekem ebben az egészséges étkezésben gyakorta fáj, hogy igaz a "több pénz, egészséges ételek". nem beszélve arról, hogy az én szerevezetem abszolút furán működik és nagyon oda kellene figyelnem, hogy mit eszem s nem mindig sikerül anélkül, hogy ne tudnék megvenni magamnak mindent, ami egészséges és drágább. hát most pont nem ilyen életfázisban vagyok. illetve eddig a futás sem volt megoldható. most majd meglátjuk, hogyan alakul. biciklivel járok dolgozni és ma is elmegyek futni. hogy ez és egy közepesen egészséges étkezés elég lesz-e...majd elválik

#25 andifeher 2011. 07. 14. - 17:56:55

Nekem már az is elég ha valaki kimondja a stand szót :D. Szerintem is az a tuti ha okosan eszünk és mozgunk csak az okosan evésnek is vannak azért fokozatai, és vannak készítmények amik segítenek a fogyásban és nem csak arra valók hogy eltelítsenek hanem pl ott vannak a probiotikumok(pl protexin) amik az anyagcsere folyamatokban hasznosak és semmi közük a varázsláshoz :)

#26 simonl 2011. 06. 13. - 17:52:34

A természet IGAZI EREJE HRI-FOLYADÉK-EGYENSÚLY HRI-TECHNOLÓGIA: Lényege, hogy a tiszta növényi hatóanyagokat egy célirányosan megtervezett rendszerben kapcsolják egymáshoz. Ezzel egyrészt egymás hatását felerősítik, másrészt intenzíven és a megcélzott betegségre koncentráltan, célirányosan fejtik ki hatásukat. E HRI technológiának tudható be a készítmények kiemelkedő hatásfoka. Nem gyógyszerek, nem helyettesítik az orvosi és gyógyszeres kezelést. A szervezet saját öngyógyító mechanizmusait segítik, erősítik, támogatják, hatásait rengeteg nagyon jó tapasztalat mutatja! A fogyasztók beszámolói alapján összegzett legfőbb tapasztalatok: FOGYÁS Ha a zsírszövetek közül eltávozik a folyadék, ez önmagában is jelentős fogyást eredményezhet, de sokkal fontosabb, hogy e raktározott folyadék gátolja a zsírbontó enzimeket is a munkájukban! E folyadék- és lipidgyűrűk megcsapolásával a szervezet saját zsírégető folyamatai sokkal hatékonyabbá válhatnak, az enzimek közvetlenül hozzáférnek a zsírszövetekhez. Különösen kedvező hatás érhető el, ha intenzív testmozgással kombinálva használjuk a készítményt! CISZTÁK Sok fogyasztói terméktapasztalat számol be arról, hogy akár a külső, akár a belső folyadékkal telt ciszták is leapadtak, leszáradtak a készítmény használatát követően; PANGÓ FOLYADÉKOK, CELLULITISZ Optimálissá teszi a készítmény a szervezet folyadék- és vízháztartását, elősegíti a felhalmozódott méreg- és salakanyagok maradéktalan kiürülését, ezzel tehermentesítve a máj és a vese működését; Kiválóan használható a cellulitisz ellen. Összetevők: Gyermekláncfű, buchu, petrezselyem, medveszőlő Klubtag áron hozzájuthat a termékhez. www.simon.vitalioncsapat.hu

#27 zsuzsakiss 2011. 05. 25. - 11:38:36

Kedves Fórumozók! Figyelmetekbe ajánlom nagy szeretettel új honlapomat,ahol sok-sok információt találtok. Az eddigi visszajelzésekből az derül ki, hogy számos olvasó talált számára megfelelő terméket, megoldást a problémájára. www.visionweb.shp.hu Várom a visszajelzéseket! Üdvözlettel,sok sikert! Kiss Zsuzsanna ui: Valóban hatékony segítséget találsz / persze,ha igazi döntés született meg benned és mellé keresel egy kiegészítő "mankót"/ ha lenyitod a " Testsúlycsökkentés" fülecskét. Sok sikert,kitartást és tartós eredményt kívánok.

#28 fazonir 2011. 05. 22. - 21:34:44

csatlakozom az előttem szólóhoz. nem kell semmi hókuszpókusz a fogyáshoz, a "gyorsan fogyni sokat, közben semmit nem csinálni" -féle szlogeneknek pedig pláne nem kéne bedőlni. a fogyás képlete egyszerű: kevesebbet enni, többet mozogni. ezt megvalósítani viszont baromira nehéz. akinek bátorítás, lendület, kedvcsináló kell, az kukkantson ide: http://fazonir.blogs...trandfazon.html

#29 petrusss 2010. 11. 09. - 13:10:53

Úristen ez az a téma, amivel kapcsolatban annyi tévhit él!! Sajnos az emberek kárára! Leszögezném, hogy úgy írom le a véleményem, hogy nem vagyok semmilyen fogyással kapcsolatos cég alkalmazottja, egy nő vagyok, aki már sikeresen fogyott 10 kilót, s meg is tartotta. Szerintem a legeslegfontosabb a mozgás. Mozgás, sport nélkül nem lehet tartósan fogyni. Második sarkalatos pont a táplálkozás. Mindent lehet enni, csak tudni kell, hogy mikor és mennyit. Én is ettem szinte mindent, csak sosem szedtem tele a tányéromat és figyeltem arra, hogy 7 után csak maximum zöldséget vagy gyümölcsöt egyek. Egyetlen dolog volt, amit igyekeztem szinten teljesen kivonni az étrendemből, és az a fehér liszt. Kenyeret egyáltalán nem ettem, szerintem ez nagyon sokat segít. Minden nap mozogtam valamit. Hogy ne legyen unalmas, egyik nap futottam, a következő napon pedig tornáztam. És általában a vasárnap volt a pihenőnap. Szóval én ezektől a bogyóktól rosszul vagyok!! És sajnos, mindenki azt a módszert keresi, amivel a lehető legrövidebb idő alatt, a legtöbbet fogyhat, persze nulla mozgással. :s

#30 herbalife2002 2010. 10. 19. - 20:13:10

HERBALIFE AKCIÓ -25 % Minden herbalife termékre 25 % kedvezményt adunk! ShapeWorks Shake italpor: 12.900 Ft helyett 9.739 Ft Formula2 Multivitamin: 5.600 Ft helyett 4.216 Ft Formula3 Fehérje koncentrátum: 9.100 Ft helyett 6.907 Ft Shapeworks Rost tabletta: 5.100 Ft helyett 3.901 Ft. Fontos, hogy a kedvezmény más tanácsadókon nem kérhető számon! Érdeklődni lehet: herbalifetermekek@mailbox.hu

#31 lightterapy 2010. 09. 29. - 19:42:03

ogyókúrázóknak gyors, napi 10 perces gyakorlattal otthon már egy hónap alatt álomalak érhető el a Leg Magic, Leg Trainer kondigéppel. Ajánlott azoknak, akik napi 10-15 perces edzéssel szeretnének fogyni és egyúttal a fenékformálást is megoldani. Intenzív mozgásra készteti a láb, a fenék és a has izmait, valamint segít elégetni a lerakódott zsírt és feszessé teszi a bőrt. Olcsón, már 11.000 Ft-ért a tiéd lehet. Pesten a Corvin mozi közelében átvehető. Könnyű, összecsukott állapotban kézben 1 fő akár tömegközlekedéssel is elszállíthatja. Hívj, ha könnyedén és gyorsan akarsz az otthonod biztonságában súlyfeleslegedtől megszabadulni. 70-570-0662

#32 lightterapy 2010. 09. 29. - 19:41:05

Fogyókúrázóknak gyors, napi 10 perces gyakorlattal otthon már egy hónap alatt álomalak érhető el a Leg Magic, Leg Trainer kondigéppel. Ajánlott azoknak, akik napi 10-15 perces edzéssel szeretnének fogyni és egyúttal a fenékformálást is megoldani. Intenzív mozgásra készteti a láb, a fenék és a has izmait, valamint segít elégetni a lerakódott zsírt és feszessé teszi a bőrt. Olcsón, már 11.000 Ft-ért a tiéd lehet. Pesten a Corvin mozi közelében átvehető. Könnyű, összecsukott állapotban kézben 1 fő akár tömegközlekedéssel is elszállíthatja. Hívj, ha könnyedén és gyorsan akarsz az otthonod biztonságában súlyfeleslegedtől megszabadulni. 70-570-0662

#33 ivanmagyari 2010. 09. 23. - 17:00:32

Európa legkedveltebb zsírégető és étvágycsökkentő tablettái eladók!A legjobb áron! Minőség és árgarancia!Tekintse meg honlapunkat! http://potenc.uw.hu/ Szóköz nélkül. Adipex eladás! Regenon eladás! Spiropent eladás! Zenslim eladás!

#34 herba1980 2010. 09. 06. - 14:59:23

HERBALIFE AKCIÓ! -25 % KEDVEZMÉNY A KÉSZLET EREJÉIG! ShapeWorks Shake italpor (csoki, vanília, eper, krémes keksz ízekben): 12.900 Ft helyett 9.739 Ft Formula2 Multivitamin: 5.600 Ft helyett 4.216 Ft Formula3 Fehérje koncentrátum: 9.100 Ft helyett 6.907 Ft Shapeworks Rost tabletta: 5.100 Ft helyett 3.901 Ft Shapework QuickStart : 32.700 Ft helyett 24.765 Ft 25% -os engedménnyel eladnám az összes készleten lévő Herbalife termékemet. Az akció a készlet erejéig érvényes a táplálék kiegészítő és a kozmetikai termékekre egyaránt. Fontos! A kedvezmény más tanácsadóktól nem kérhető számon semmilyen esetben sem! Érdeklődni lehet: herbalife1980@freemail.hu

#35 slimfit 2010. 08. 02. - 20:54:34

A legjobban bevált fogyasztószer a slimtrim ami 15mg szibutramint tartalmaz minden kapszula. egy dobozba 3*10 szem van .a legolcsobban itt 7500/doboz akár több is

#36 herbalifeakcio 2010. 07. 15. - 21:01:47

HERBALIFE TERMÉKEK 25 %-KAL OLCSÓBBAN A KÉSZLET EREJÉIG! ShapeWorks Shake italpor: 12.900 Ft helyett 9.739 Ft Formula2 Multivitamin: 5.600 Ft helyett 4.216 Ft Formula3 Fehérje koncentrátum: 9.100 Ft helyett 6.907 Ft Shapeworks Rost tabletta: 5.100 Ft helyett 3.901 Ft. Az akció a készlet erejéig érvényes a táplálék kiegészítő és a kozmetikai termékekre egyaránt. A herbalife hivatalos weboldala: www.herbalife.hu Az akció felől érdeklődni lehet: herbalifeinfo@freemail.hu Fontos: a kedvezmény más tanácsadókon nem kérhető számon!!!

#37 moncsi72 2010. 06. 04. - 11:01:58

Szia Timi ! Ne haragudj,hogy ilyet írok de a te módszered a HERBALIFE 150%-os haszonnal dolgozik! A családom nagy része orvos és tőlük kaptam meg a választ ÜZLET!!! A fogyás nem maradandó ezt saját és baráti kör tapasztalatából mondom! Nekem is felajánlottad,valami hasznod van benne!!! Mert a Herbalife jo-jo efektusa van,egy darabig tartod a súlyod utána vissza az egész. És a 17 éves gyerekem is így járt!!! Ne csapd be azokat akik bíznak benned,ez egy jó tanács! Üdv. Móni

#38 moncsi72 2010. 06. 04. - 10:51:50

Sziasztok ! Szeretnék hozzászólni a fogyókúrás dolgokhoz mert én szinte már mindent kipróbáltam!!! Nekem sajnos betegségből van súlyfeleslegem,de rátaláltam 2 db tuti dologra,ami segített. Magyarországon még nem lehet kapni,de akit érdekel annak segítek. Az egyik a MADURA ez egy MLM hálózat én azért regisztráltam,hogy jutányosan hozzá jussak a termékekhez! A másik TLC ez egyvonalas hálózat de itt is regisztráltam és nagyon kedvezően jutok termékekhez!!! Nem kell a magyarországi forgalmazóknak 100%-150%-200%-os hasznát is kifizetnem.Mert Ők ennyit tesznek a termékekre! Nekem sikerült a fogyás és nem károsítottam a gyomrom a májam és stb. teljesen természetes alapanyagú termékek pl.(ISAO TEA). Akit érdekel annak szívesen segítek. email címem:kucsma.istvanne@gigikabel.hu skype : kucsma.istvanne.móni

#39 webstarlaura 2010. 04. 25. - 14:10:48

A KOR TÚLHALADTA A SIMA AEROBIK CD.-t, DVD.-t! DE MÉG A MÉREGDRÁGA SZEMÉLYI TRÉNEREKET IS! ITT A 3D SZEMÉLYI TRÉNER ÉS TÁPLÁLKOZÁSI TANÁCSADÓ, DÍJMENTESEN A SAJÁT LAKÁSODBAN VAGY AKÁR A SAJÁT MOBIL TELEFONODON! http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8

#40 capoeiraaerobic 2010. 04. 11. - 13:13:51

Ezta a cikket nemrég olvastam! Elég érdekes :D Czanik Balázs capoeira aerobik sikerei óta egyre többet hallhatunk Tóth Andrásról, aki egyre több babért kíván magának szerezni az aerobik világába. Hírforrásaim szerint,már 3 fittnes központban oktat a fővárosban és környékén, és szabad idelyében magán személyeket tanít vagy segít nekik formába hozni a testüket a nyárra. A közelmúltban fölkereste egy tv csatorna is , hogy forgassanak vele egy interjút és ,hogy fölvegyék az óráit. Egy tanítványát megkérdeztük,hogy mit gondól Andris óráiról : " Nagyon intenzív és hatékony alakformáló órákat tart. Én személy szerint nagyon kedvelem az óráit, mivel mindig jó kedvűen és barátságosan tartja ezeket és ezek melett , minden órán teljesen elfáradok ami annak a jele ,hogy jól megdolgoztat minket! Amióta hozzá járok edzeni, érzem ,hogy fittebb és mozgékonyabb lettem és nem fáj már a hátam sem. Ezek az edzések nagyon jól formálják a combot (belül, kívűl ) ,erősítik a hasizmot és a hát izmot, valamint az egész testet formálja,feszesíti. "

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: