Házipatika fórum: fogyókúra - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »

fogyókúra

#41 webstarlaura 2010. 04. 06. - 17:48:13

Díjmentes személyi tréner az interneten, hamarosan már mobiltelefonon is! http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8 A hivatkozásra kattintva a megjelenő oldalon található bőséges információ.

#42 mogyiera 2010. 03. 02. - 12:06:28

hogy csináltad?? Mond eeeeel :d

#43 placida 2010. 01. 21. - 01:11:16

sziasztok! hálistennek hosszu fáradozás után én is fogytam elég sokat de nem program szerint ;) ;) számomra a program csupán az volt hogy naponta sok folyadék emellett számos más tulajdonsággal is rendelkezik és tudom a csodával egyenesen határos de úgy fogytam hogy este 6 után még tömtem magam :p szuperül vagyok :d

#44 kokuszdejo 2009. 10. 05. - 15:47:41

3 hónap alatt 20 kiló az elég derék munka. érdekel a dolog, úgyhogy mindenképpen fel fogom venni veled a kapcsolatot. de remélem nem vmi fogyasztótablettáról van szó

#45 sztj80 2009. 08. 19. - 06:35:01

Sziasztok! Én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg. Azóta is tartjuk a lefogyott súlyunkat! :)))) Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával! Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni. Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni. Forduljatok hozzám bizalommal, itt vannak az elérhetőségeim: msn: sztj80@hotmail.com Skype: sztj80@freemail.hu e-mail: sztj80@gmail.com Puszi Nektek! Timi

#46 bendeguz61 2009. 08. 02. - 14:01:55

Sziasztok! A fogyókúra, a sportolás bármilyen formáját választod mindig ügyelj a bélflórádra. Ez nem alaptalan, hanem számos tudományos bizonyítékon alapul. Kifejezetten ilyen célra készített probiotikum a ProGastro Immun-aktív. Ha a témáról olvasni akarsz, azt a www.progastro.hu oldalon a tanácsok vagy a ProGastro Immun-aktív rovatban teheted. üdv Ben

#47 makka75 2009. 07. 27. - 00:01:37

Sziasztok! Nekem egy ingyenes program segítségével sikerült elérnem a kívánt testsúlyt és most sokkal-sokkal jobban érzem magam a bőrömben! Teljesen újszerű, 3 dimenziós, interaktív komplett program, életvezetési tanácsokkal, személyi edzővel, fittness tanácsokkal, étrenddel, személyre szabottan. Csak regisztrálni kell, és már kezdheted is: http://www.webstar.b...=INTE-3362-27EA Makka

#48 subudubi 2009. 07. 22. - 15:08:18

Nekem az akaraterőm segített, nem kell azzal szórakozni kevesebb cukor kevesebb szénhidrát és egy jó adag mozgás és kész

#49 meaditti 2009. 05. 12. - 09:08:32

Sziasztok! LEFOGYTAM! :))) A bőröm nem nyúlt meg, az egészségem kitűnő és nem koplaltam, zsírból fogytam!!! Segítek Nektek is, írjatok! meaditti@gmail.com üdv, Ditti

#50 Marci101 2009. 05. 10. - 10:50:52

Sziasztok! A fogyókúra során azért az is nagyon fontos, hogy a szervezetünk minden szükséges tápanyagot megkapjon. Egy lehetséges megoldás erre: http://www.eleted.egeszsegoldala.hu Sok sikert: Marci

#51 flores91 2009. 03. 29. - 16:10:43

Sziasztok,én még elég fiatal vagyok,de mindig is a kg-kal küzködtem egész életemben.Pedig nem mondanám magam kövérnek,de sosem voltam valami nádszálkarcsú. Szóval már 14 évesen elkezdtem fogyókúrázni,nem is tudom miért,talán mert mindenhol ezt láttam,a tv-ben,otthon pedig anyukám figyelt oda a súlyára midnig.Szóval elkezdtem fogyókúrázni, és éheztettem magam szó szerint, nem ettem édességet,és utána mikor már nem bírtam ellenállni a kísértásnek nekiestem a hűtőnek,és először 53 kg lettem, egy ideig maradt is stabilan ez a súly.De télen az ünnepek alatt egyre több és több kg szaladt fel rám,míg ne elértem az 60-at! Még úgy sem voltam az a kimondott kövér,de duci voltam,és nem éreztem jól magam a bőrömben.Strandra egyáltalán nem jártam és takargattam magam.Aztán a elkaptam egy betegséget,de az viszonylag hamar el is múlt.De azután folyamatosan vesztettem el a kg-kat,persze azért mert sokat sportoltam,futottam,bicikliztem,úszt am,tenniszeztem,vagy csak sétáltam. De már az is mozgás,már egy porszívózással is 40 kalóriát lehet elégetni,előtte meg pont hogy sosem mozogtam semmit. Szóval folyamatosan mentek le a kg-ók,de persze egyre kevesebbet is ettem. Egyszerűen nem figyeltem rá hogy mikor mit kéne ennem,hanem elmentem mondjuk biciklizni,amitől elszálltak a gondolataim az evésről.Abbahagytam a cukros üdítők ivását,és ha valami édessgére voltam éhes,bekaptam egy cukrot vagy egy gyümölcsös rágót! Azt azért hozzá kell tennem hogy nem 2 hét alatt szabadultam meg a felesleges 10 kg-tól,hanem 3-4 hónap alatt,de az a lényeg,hogy nem is sürgettem annyira hogy fogyjak. Ha megkívántam egy csokit,megettem,nem úgy mint mikor koplaltam,így nem akartam egy hét múlva megenni 10 táblacsokit. Szóval elértem az 50 kg-t,de utána se álltam meg,akkorra már hozzászokott a szervezetem a kevés ételhez,és már a normálisnál is kevesebbet ettem,így még 4 kg-ót fogytam,46 kg lettem. Nagyon jól éreztem magam,hogy végre úgy néztem ki ahogy a sztárok,sovány voltam,nem kellett szégyenkeznem,de közérzetileg nem voltam valami jól.Nagyon fáradékony,levert,lassú voltam.Volt mikor egy nap nem ettem semmit, pedig mikor ettem akkor se ettem valami sokat.Reggelire egy műzliszeletet,ebédre valami levest,és estefele esetleg 1-2 kekszet.Szóval a lényeg hogy azóta már híztam,az ünnepek alatt ugyanis feljött megint pár kg-de most azon vagyok,hogy egészséges legyek.Nem is az hogy fogyjak,mert a sok sportolással,úgyis formábajön az ember,de az egészséges ételek is fontosak,ha egészéges szeretnék lenni. A lényeg a történetemből,hogy nem szabad feladni,ha nem fogyunk rögtön,akkor sem szabad feladni,és nekiesni a hűtőnek.Én mikor kövérebb voltam a mostaninál akkor is tudtam,hogy egyszer úgy is le fogok fogyni,ez sikerült is.Nektek is nagyon erősen el kell határozni magatokat,és NAGYON SOKAT SPORTOLNI.Nem musáj mellőzni azt amit nagyon szeretsz,mert akkor az csak a visszájára fog fordulni.A lényeg a MENNYISÉGen,és a SPORToláson van! Ez a kettő a biztos fogyáshoz. Sportolásként tudom ajánlani a futást,minden nap fél óra,az nem megrőltető.Ha nagyon unalmassá válik,akkor járj el valamilyen aerobik órára,én is jrok hetente 2-szer,vagy hétvégén ne a süteményen járjon az eszed,hanem menj el egy biciklitúrára,a jó időben! És ne nézd minden nap mennyi kg vagy,mert lehet nem azt fogja muatatni a mérleg amit szeretnél.Csináld INTENZÍVen a kúrát! Olyan diétát kell találnod ami nem 2 hetes,vagy 90 napos,hanem egy egész életen át tudod vinni. Én csak azért írtam,hogy ne keseredjen el senki, és ha valami tanácsra van szükséged akkor írhatsz nyugodtan, a freemailcímem: flores91@freemail.hu Én még 20 éves sem vagyok most sem,de szerintem az egész életemben már a kg miatt fogok aggódni,és ez nem annyira jó érzés.Nem kellett volna elkezdenem 14 évesen már fogyokúrázni,és állítom,hogy akkor nem is híztam volna így meg...stb....szóval ennek a lényege,hogy ne koplaljunk,mert annak csak a jojó efektus lesz a következménye.Na most már tényleg befejezem, köszi hogy elolvastál.

#52 thotti 2008. 11. 19. - 09:34:21

Sziasztok! Olvastam, hogy valaki ajánlotta a www.baucsek.tv weboldalt. Régebben én is néztem már ott videót, de a fél év alatt, amíg nem látogattam az oldalt, valahogy eltűnt. Tudna nekem valaki segíteni, hogy hol találom? Előre is köszönöm.

#53 sztj80 2008. 10. 06. - 10:25:22

Sziasztok! Én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg. Azóta is tartjuk a lefogyott súlyunkat! :)))) Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával! Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni. Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni. Forduljatok hozzám bizalommal, itt vannak az elérhetőségeim: Skype: sztj80@freemail.hu e-mail: sztj80@gmail.com Puszi Nektek! Timi

#54 gabor0928 2008. 08. 03. - 14:35:47

Sziasztok! Aki szeretne egészségesen fogyni, az próbálja ki a Herbalife programot. Egyáltalán nem éheztem 3x ettem egy nap, és 1 hónap alatt 7 kg-tól szabadultam meg. Ehhez még hozzájön hogy nem túl sokat mozogtam, és nem is volt rajtam túl sok felesleg. 68-ról 61-re sikerült fogynom minden szenvedés nélkül. Nekem ez nagyon bejött, és még jobban is érzem magam. Még olyan is volt, hogy 1x elfelejtettem vacsorázni... Nézzétek meg ezt a lapot, bővebb tájékoztatást ad: http://shapeworks.try.hu

#55 G.Gabor 2008. 08. 01. - 16:16:25

Szia! Csak néhány kiló hiányzik ,hogy elégedetten nézzél a tükörbe? Kipróbáltál számtalan diétát és zsírégetőt de a fogyás elmaradt? A szervezetedet nem csaphatod be, a koplalás vagy a rosszúl megválasztott ételek nem vezetnek eredményre. Ha nem tudsz vagy nem akarsz lemondani a hízlaló ételekről akkor is van megoldás!!!!!!!!!! Zsírégetők,étvágycsökkentők elsőkézből. epptestben@hotmail.com

#56 fulesdumbo 2008. 07. 30. - 23:03:16

Szia! Ha még mindig szeretnél éhezés nélkül, egészségesen és tartósan fogyni, a www.rostolo.hu oldalon megoldást találsz!

#57 sztj80 2008. 07. 17. - 11:23:42

Sziasztok! Én is LEFOGYTAM azzal az egészséget javító programmal, mivel az anyósom és az unokahúgom lefogyott 3 hónap alatt 20 kg. Azóta is tartjuk a lefogyott súlyunkat! :)))) Nem éheztem, nem volt nehéz betartani. Vidám vagyok, tele vagyok energiával! Még az is jó benne, hogy a kedvenc ételeimről sem kellett lemondanom. Szívesen segítek Nektek is lefogyni. Mindenkinek válaszoltam eddig is aki írt nekem és ezután is fogok. Örülök, hogy már ilyen sokan fordultatok hozzám és tudtam segíteni lefogyni. Forduljatok hozzám bizalommal, itt vannak az elérhetőségeim: msn: sztj80@hotmail.com Skype: sztj80@freemail.hu e-mail: sztj80@gmail.com Puszi Nektek! Timi

#58 masszazsgep 2008. 04. 01. - 07:35:15

sziasztok. a fogyókúránál is figyeljetek a szervezet állapotára, a megfelelő méregtelenítésre. a nyirokcsomók nem megfelelő működése a méreganyagok felszaporodását idézik elő a szervezetben. a lymfoven nyirokmasszázs gépek a test nyirokrendszerét stimulálva a szervezetet méregtelenítik, a felesleges szövetközi folyadék távozik a szervezetből. "mellékhatásként" fogyasztó hatású, valamint a narancsbőrt csökkenti. bővebb info:www.masszazsgep.extra.hu

#59 ancsi13 2008. 03. 23. - 08:37:55

Szia! Küldenél nekem egy tájékoztatót? Kíváncsivá tettél! Köszönöm szépen! Anita

#60 adele80 2008. 01. 11. - 15:29:21

Kedves Timi! Augusztus óta fogyókúrázom, eddig 17 kilót sikerült leadnom. Azt gondoltam, jól megy a dolog, egyértelműen látványos a változás, de ahogy olvasgatom a fórumot, vannak nálam sikeresebbek. Hozzáteszem, nincs különösebb módszerem: nem eszem pékárut, édességet, barnacukorral vagy gyümölcscukorral iszom a kávét, és minden este, vagy kétnaponta ha úgy alakul, tornászom. Sokkal jobban érzem magam azóta a bőrömben, nagy öröm, hogy régi nadrágjaimat, felsőimet újra viselni tudom. De néhány hete megtorpant a fogyás, nem akar csökkenni a súlyom (most 80-81 kg vagyok és 163 cm). Már gondolkodtam zsírégető tablettákon is, de azért félek is tőle, ebben is kérek tanácsot mindenkitől. Másik kérdésem, hogy ti hogyan oldjátok meg a kávé édesítését, édesítőszertől elzárkózom, de két rosszalvó kis lurkó mellett muszáj két-három kávét innom napközben. A másik problémám, hogy két három év alatti gyerekem van, akik sok törődést igényelnek, nem hiszem, hogy lenne időm külön magamnak főzőcskézni, persze arra is nyitott vagyok, hogy az egész család étkezési szokásait megreformáljam. Mindenki tanácsát nagyon köszönöm! Adél

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: