Házipatika fórum: Cisztás Fibrózis - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Cisztás Fibrózis

#1 norbert94 2011. 11. 06. - 16:13:40

Sziasztok tanácsotokat szeretném kérni a következő inhalátorral kapcsolatban : PariTurboS melyet megszeretnék vásárolni de fogalmam sincs hogy milyen. Ha lehet még ma válaszoljatok mert holnap megszeretném venni.

#2 2006. 01. 21. - 14:15:21

Kedves FEFE007 Megnéztem az oldalt és elolvastam a betegségről szóló cikkeket. A betegségről még magáról nem is hallotam de azt hiszem kicsit jobban átolvasom a cikkeket. Ahogy kiveszem ez egy nagyon összetett betegség. De a legszörnyűbb, hogy mindezt gyermekként kell megélnie az mebrnek és ezzel kell felnőnie. üdvözlettel:

#3 2006. 01. 21. - 13:17:35

Tudom hogy itt nem illik reklámozni de kénytelen vagyok hiszen sokan nem ismerik a Cisztás Fibrózis nevű betegséget, így a CF-es honlapot belinkelem ide http://cftreningtabor.tx.hu nézzék meg vagy az Országos CF Egyesület honlapját www.ocfe.hu Szánjon ránk 5 percet hogy valami kis fogalma legyen erről a súlyos betegségről. A honlapon információt találhatnak a CF-ről és a fórumon beszélhetnek személyesen CF-esekkel. (Felnöttekkel, Betegekkel, vagy akár Orvosokkal, Gyógytornászokkal)

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: