Házipatika fórum: AEROBIC MIX, ZENE - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

AEROBIC MIX, ZENE

#1 aerobicmixek 2011. 09. 12. - 16:10:41

Sziasztok! Az ország legnagyobb aerobic mix választéka a legkedvezőbb feltételekkel! A legfrissebb slágerek és nagy klasszikusok mindenféle stílusban! Egyéni Bpm ingyenesen, cseregarancia, belehallgatási lehetőség választás előtt és egyéb szakmai meglepetések! Profi órákat szeretnél tartani? Ehhez profi zenékre is szükség van! Írjatok e-mailt ide: aerobicmixek@gmail.com és küldöm a részleteket!

#2 2011. 03. 29. - 12:16:24

Hali! Két év után tegnap este lementem a kedvenc kondi és aerobik termembe!!! :) S teljesen elámultam, mert megváltozott minden, régen kicsit langyi mix zenéket adtak , de most igen "kemény volt"!! Ja és teljesen átalakították a termet. Régen nem volt klíma most van!!! emlékszem néha nyáron egy kimerítő edzés után nem kaptam levegőt, de talán így idén már jobb lesz a helyzet!!!! :)

#3 szutyorka 2011. 03. 29. - 11:52:05

AKCIÓÓÓ!!!3dvd-nyi zene 8000ft+pk!!! Aerobik mix cd-k (sima, latin, step, box), AKCIÓS 500 Ft/db.+postaköltség Érdeklődöknek emailben, listát küldök! Email cimem: szutyorka@citromail.hu

#4 szutyorka 2010. 09. 20. - 22:27:33

Már meglévő mixeimet, szívesen cserélném!akit érdekel irjon! szutyorka@citromail.hu

#5 szutyorka 2010. 09. 20. - 22:18:24

Sziasztok! Aerobik mix cd-k (sima, latin, step, box), AKCIÓS 500 Ft/db.+postaköltség áron!3 dvd-nyi 10000+pk Érdeklődöknek emailben listát küldök! Email cimem: szutyorka@citromail.hu

#6 herbalifeakcio 2010. 07. 15. - 21:05:27

HERBALIFE TERMÉKEK OLCSÓBBAN! 25 % KEDVEZMÉNY! ShapeWorks Shake italpor: 12.900 Ft helyett 9.739 Ft Formula2 Multivitamin: 5.600 Ft helyett 4.216 Ft Formula3 Fehérje koncentrátum: 9.100 Ft helyett 6.907 Ft Shapeworks Rost tabletta: 5.100 Ft helyett 3.901 Ft. Az akció a készlet erejéig érvényes a táplálék kiegészítő és a kozmetikai termékekre egyaránt. A herbalife hivatalos weboldala: www.herbalife.hu Az akció felől érdeklődni lehet: herbalifeinfo@freemail.hu Fontos: a kedvezmény más tanácsadókon nem kérhető számon!!!

#7 webstarlaura 2010. 04. 25. - 14:07:06

A KOR TÚLHALADTA A SIMA AEROBIK CD.-t, DVD.-t! DE MÉG A MÉREGDRÁGA SZEMÉLYI TRÉNEREKET IS! ITT A 3D SZEMÉLYI TRÉNER ÉS TÁPLÁLKOZÁSI TANÁCSADÓ, DÍJMENTESEN A SAJÁT LAKÁSODBAN VAGY AKÁR A SAJÁT MOBIL TELEFONODON! http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8

#8 szutyorka 2010. 04. 12. - 22:16:24

Sziasztok! Aerobik mix cd-k (sima, latin, step, box), AKCIÓS 500 Ft/db. áron! Érdeklődöknek emailben listát küldök! Email cimem: szutyorka@citromail.hu

#9 capoeiraaerobic 2010. 04. 11. - 13:12:57

Ezta acikket nemrég olvastam! Elég érdekes :D Czanik Balázs capoeira aerobik sikerei óta egyre többet hallhatunk Tóth Andrásról, aki egyre több babért kíván magának szerezni az aerobik világába. Hírforrásaim szerint,már 3 fittnes központban oktat a fővárosban és környékén, és szabad idelyében magán személyeket tanít vagy segít nekik formába hozni a testüket a nyárra. A közelmúltban fölkereste egy tv csatorna is , hogy forgassanak vele egy interjút és ,hogy fölvegyék az óráit. Egy tanítványát megkérdeztük,hogy mit gondól Andris óráiról : " Nagyon intenzív és hatékony alakformáló órákat tart. Én személy szerint nagyon kedvelem az óráit, mivel mindig jó kedvűen és barátságosan tartja ezeket és ezek melett , minden órán teljesen elfáradok ami annak a jele ,hogy jól megdolgoztat minket! Amióta hozzá járok edzeni, érzem ,hogy fittebb és mozgékonyabb lettem és nem fáj már a hátam sem. Ezek az edzések nagyon jól formálják a combot (belül, kívűl ) ,erősítik a hasizmot és a hát izmot, valamint az egész testet formálja,feszesíti. "

#10 capoeiraaerobic 2010. 04. 11. - 13:02:14

Ezta acikket nemrég olvastam! Elég érdekes :D Czanik Balázs capoeira aerobik sikerei óta egyre többet hallhatunk Tóth Andrásról, aki egyre több babért kíván magának szerezni az aerobik világába. Hírforrásaim szerint,már 3 fittnes központban oktat a fővárosban és környékén, és szabad idelyében magán személyeket tanít vagy segít nekik formába hozni a testüket a nyárra. A közelmúltban fölkereste egy tv csatorna is , hogy forgassanak vele egy interjút és ,hogy fölvegyék az óráit. Egy tanítványát megkérdeztük,hogy mit gondól Andris óráiról : " Nagyon intenzív és hatékony alakformáló órákat tart. Én személy szerint nagyon kedvelem az óráit, mivel mindig jó kedvűen és barátságosan tartja ezeket és ezek melett , minden órán teljesen elfáradok ami annak a jele ,hogy jól megdolgoztat minket! Amióta hozzá járok edzeni, érzem ,hogy fittebb és mozgékonyabb lettem és nem fáj már a hátam sem. Ezek az edzések nagyon jól formálják a combot (belül, kívűl ) ,erősítik a hasizmot és a hát izmot, valamint az egész testet formálja,feszesíti. "

#11 serika78 2010. 03. 31. - 18:24:55

Kedves edzők! Elkészült a La-la-la nevet viselő(5.) aerobik mix: ha érdekel itt tudsz belehallgatni: aerobikmix.mindenkilapja.hu Itt érdeklődhetsz: serika78@freemailhu

#12 Nettibaba 2010. 02. 21. - 14:45:11

Sziasztok! A tegnapi nap folyamán beszereztem Füzessy Balázs legújabb lemezét, melyet elcserélnék az eggyel régebbijére (Crispy & Cream). Ha érdekel a biznisz, kérlek írj a baybee@freemail.hu címre. Szép napot, Netti

#13 serika78 2010. 01. 21. - 13:01:46

Ha zenét keresel látogass el ide: http://aerobikmix.mindenkilapja.hu/

#14 serika78 2010. 01. 18. - 23:12:49

Sziasztok! Elkészült a 2. mix . Ha érdekel itt hallgasd meg:(Sun Risin Up Mix) http://www14.zippysh...19351/file.html Írj ha kérdésed van: serika78@freemail.hu

#15 serika78 2010. 01. 12. - 21:09:58

Sziasztok Aerobik Oktatók! Én magam is edző vagyok, és saját magam készítem a zenéim. A cd-k folyamatosan készülnek a legelsőbe a következő helyen bele is tudsz hallgatni: http://www29.zippysh...88874/file.html A zenék 32 ütemre vannak szerkesztve, a bpm. szám választható. A stílus dallamos vokál house. Ha érdekel, vagy kérdésed van, írj a következő címre: serika78@freemail.hu

#16 szutyorka 2009. 10. 07. - 02:14:38

Sziasztok!! Aerobikos zene cd-k 500ft/db áron...listát kérésre küldök. Részletek email-ben. szutyorka@citromail.hu

#17 webstarlaura 2009. 08. 06. - 15:15:27

Sziasztok ! AEROBIC MIX, ZENE, dietetológus, személyi tréner! Használata díjmentes!!!!! A megjelenő oldalon található bőséges információ a "Gyorsabb áttekintés?" és a "Mi vár rád?" menüpontok alatt. http://www.webstar.b...=FHHF-42EE-E1F8 Az "Új vagy itt?" feliratra kattintva lehetőség van regisztrálni. Fontos, hogy az e-mail cím valós és pontos legyen, mert erre küldjük a 3D személyi tanácsadót aktiváló hivatkozást! (Ha a többi adat nem valós, akkor is tudja használni a Webstar portalt! Az adatok a későbbiekben törölhetők és módosíthatók!) Keresünk munkatársakat is a programmal kapcsolatos otthoni munkára! Az üzleti érdeklődés jelezhető a regisztrációnál!!!!! A portál tovább ajándékozható a "Barátok meghívása" menüpontból.

#18 timi0112 2009. 07. 22. - 15:12:59

Sziasztok!Engem is ugyanez érdekelne! Itt a címem:timi0112@freemail.hu

#19 Trien 2009. 04. 18. - 21:45:02

Sziasztok Kedves Fórumozók ! 130-140 BPM közti aerobic zenei albumokat keresnék ! Ha valakinek vannak eladó a jojo01@citromail.hu címen várom a jelentkezését ! (ár stb. e-mailban) Üdv :)

#20 szutyorka 2009. 04. 10. - 18:12:47

Sziasztok, nem tudom esetleg valakinek nincs meg az easy power sláger 26,27,28,29 mert akkor szívesen elcserélném valami másra!Elöre is köszönöm! szutyorka@citromail.hu-ra irj.

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: