Házipatika fórum: leszokás feszültségoldokról - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

leszokás feszültségoldokról

#1 robert2552 2017. 05. 11. - 05:32:19

AlcoBarrier hatékony szer az alkoholizmus elleni harcho - leadbit.biz/S51V

#2 grezike 2012. 03. 09. - 09:35:40

Amit leírok csak egy töredék Nem is tudom hol kezdjem. A lényege a sanax lenne. Egyszerűen elegem van belőle nem hogy segít hanem inkább már ront rajtam. Le akarom tenni de nem megy sikerült lecsökkentenem úgy hogy reggel egy felet és este egy felet szedek. Próbáltam még jobban csökkenteni de nagyon nem megy. Rettentően szédülök, hányok, ver a víz, zavart vagyok. megszenvedtem az antidepresszánsal is mire abba hagytam. Nem vagyok az a gyenge jellem sőtt de amikor arrol szoktam le sírógörcseim és öngyilkossági gondolataim voltak és néha egy hajszállon mult hogy tényleg ne tegyem meg. a probléma hogy amikor ezt a sanax nevű gyógyszet próbálom abbahagyni ugyan ezek is fellépnek és nem tudom hogy segítség nélkül kibírom e még egyszer hogy leszokjam erről is. Kérem dr urat segítsen mert nem tudom hová fordulhatnék. az életem néha boldog néha meg senkinek nem kívánnék ilyen szar életet mint amiket érzek. Abba szeretném hagyni kérem dr úr segítsen.

#3 babi58 2011. 07. 14. - 18:24:08

Sziasztok! Én 15 éve szedem a xanaxot, igaz most már csak múlt időben, mert kórházban voltam és elvették a xanaxot, helyette viszont rivotrilt kaptam, amit úgy tudok erősebb a xanaxnál. Csöbörből-vödörbe. Sajnos nem tudom letenni a gyógyszert, mikor utoljára megpróbáltam kórházba kerültem. Most meg azt érzem, hogy a rivotril sem segít igazán a mindennapokban. Pánikbeteg és depressziós vagyok hosszú évek óta, kevés javulással.

#4 napocska73 2011. 06. 14. - 12:07:05

Sziasztok! Nagyon szomorúan olvasom a leveleiteket,én is szenvedek immár 9 éve szedem a xanaxot és már nem azért veszem be mert jobban vagyok tőle hanem,hogy ne érezzem az elvonási tüneteket. Kegyetlen rosszul vagyok ,nem ér semmit épp csak az elvonási tüneteket csökkenti. Ápolónő vagyok,körülvéve orvosokkal de mégsem tudnak mit tenni.Igen elmondják hogyan kell leszokni róla...de ezt a harcot NEKEM kell megvívnom! DR. CSERNUS sem tudott leszoktatni ,csak üvöltözik és trágár módon beszél... 22 éve vagyok pánikbeteg és kegyetlenül szorongok. Stresszbetegséget is diagnoztizáltak,én ennek ellenére 5 gyermek édesanyja vagyok,ebből már 2 nagykorú(20 és 18 évesek) a harmadik 16 éves és a két kicsi 9 és 5 évesek. Teljesen normális vagyok és ellátom a nem kevés felelőséggel járó munkám a betegágy mellett,nevelem a gyerekeim...de viszont van valami ott benn ami miatt nem tudok ellazulni,a félelem nem hagy élni. Maximális támasza vagyok másoknak,higgadtan tudok segíteni bárkinek,én viszont élem a belül kegyetlenül félelemmel teli életem....aki állandó halálfélelemmel küzd. Mindenfajta antidepresszánst elutasítok és mindent megtennék ha le tudnék szokni erről az átok xanaxról.... Éveken át a (22-ből csak 9 éve élek ezen) voltam olyan erős,hogy küszködtem gyógyszer nélkül vagyis volt nálam anno seduxen és ha nagyon rosszul lettem egy felet bekaptam,de nem szoktam rá viszont a xanax óta pokol az életem.Higyjétek el sokat számít ha valakivel beszélsz amikor jön a pánik,van amikor itt a barátnőm és elmegy a nap úgy,hogy azon kapom magam be se vettem még ma..... :d

#5 mikormarta 2006. 05. 19. - 22:19:03

Szia Kata52 és Gabocica! Ha van időtök, írjatok egy pár sort, a helyzetem nagyon hasonló. Jó lenne tapasztalatokat szerezni,és okulni belőle. Nem szeretem a nagy nyilvánosságot, ezért kérnélek benneteket, hogy a következő címre írjatok: Várom leveleteket! Cím. mikormarta@freemail.hu Segítségeteket előre is köszönöm.

#6 2006. 05. 16. - 18:57:50

Sziasztok! Én xanaxot szedek pár éve. egy ideig csak ugy hogy feleket,ritkán ha rosszul lettem. Nemrég sulyosbodott a helyzet,és most 3*1-et szedek(1 hónapja),de nekem ez is tiszta light-os,magyarul kevés. Meg sem érzem.

#7 kata52 2006. 02. 08. - 20:52:33

szia niky! elindította valaki ezt a topicot,utána 2xválaszolt ,és eltünt!úgylátszik a legtöbb topicnak ez a sorsa!pedig segíteni szerettem volna neki!te mire szeded ezt a rexetin nevű gyógyszert?én effectint szedek pánikbetegségre 4 éve,és az elején szedtem xanaxot is.ha éreztem,hogy jön a rosszullét,bevettem 1 xanaxot,és ezzel megelőztem,hogy nagyon rosszul legyek.még nem szoktam le az effectinről,de a napi 1 kapszula helyett,hetente 2-3 szor veszek csak be.xanaxot csak nagyon -nagyon ritkán veszek csak be,ha nagyon muszáj!szerintem max 2-3 hetente 1/2 szemet.csak fokozatosan tudsz leszokni,és nagyon lassan!próbáltad már,hogy pl.a reggelit vagy a délit kihagyod?csak így fog menni!és mennyi ideje szeded a gyógyszereket?

#8 2006. 02. 08. - 14:56:14

Szia Kata52, szeretném megtudni Te hogyan szoktál le a gyógyszerekről, én Rexetint napi 1 -et, és Xanaxot 0,25g-3*1/2-et, étsd úgy hogy a 0,25 öt megfelezem, reggel, délben , és este, felet-felet-felet szedek be. Te hogy szoktál le? Várom nagyon válaszod. Köszi,Niky

#9 kata52 2006. 02. 04. - 14:45:39

szia!biztos,hogy 2mg-os?én 0,5mg-osat szedek/de nagyon ritkán/még 2 mg-ról nem is hallottam!gondolom orvos írja ki,vele nem próbáltál beszélni az abbahagyásról?nekem pánikbetegségem volt/remélem múlt időben/akkor szedtem xanaxot és még más antidepresszánst is.legegyszerűbbleszokás,hogy csökkenteni kell az adagot,mondjuk háromszor félre!biztos vagyok benne hogy menni fog,vagy te olyan erős,ha abbahagytad az alkoholt!!van melletted valaki,aki segít,támogat? de mindenképpen próbálj beszélni az orvosoddal,mert a xanaxhoz nagyon hozzá lehet szokni!

#10 istvandobo 2006. 02. 04. - 06:53:40

sajnos már 5 éve és egyre nagyobb adagba.Most naponta 3x1 2mg-os adagnál tartok.Azért írták ki annak idején mert elötte a feszültségem alkohollal vezettem le.És,hogy abba hagytam az ívást nagyon feszült voltam

#11 kata52 2006. 02. 03. - 18:01:08

szia!mióta szeded a xanaxot,milyen dózisut,naponta hányat és mire?elsősorban ezeket kellene tudni ahhoz,hogy esetleg tanácsot tudjak neked adni!

#12 istvandobo 2006. 02. 03. - 05:05:07

nem tudom,hogy lehetne leszokni a xanaxról.Már mindent megpróbáltam,de ha nem veszek be remegek,álmatlan vagyok és nagyon tehetetlenek érzem magam

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: