Házipatika fórum: 5 hét-5 kiló - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

5 hét-5 kiló

#1 maria3891 2016. 12. 30. - 07:57:15

Fogyókúrás tabletta -http://bit.ly/15iTAzM
Megkаptаm a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnаk.

#2 tengerszint 2013. 04. 06. - 10:22:01

Sziasztok,

Jelenleg a diplomamunkámat az úszás és túlsúly kapcsolatáról írok. Készítettem egy kérdőívet és örülnék, ha kitöltenétek. Elsősorban azoknak szól, akik fogyni szeretnének, vagy túlsúlyosak.

Itt a kérdőív:

https://docs.google....Oy7gNeAVT9rPslu

Előre köszönöm!

Ha kérdéseitek lennének a témáról, az úszásról, a testsúlycsökkentésről szívesen válaszolok itt.
sing

#3 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 12:50:09

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta2

Érdemes legalább átolvasni, lehet másnak is használ
sing

#4 buzesz 2012. 01. 18. - 20:41:16

Sziasztok! Újra belekezdtem, de nagyobb elhatározással. GI szerint eddig mindent úgy ettem és készítettem, ahogy le van írva. Amit érzek, az egyenlőre bízható. Minden finom és sok, nem kell mellette nasizni. Ki fogok tartani, a férjem is rácsodálkozik, hogy mennyire más ízek kerülnek az asztalra. Neki is megfelel, ő a cukrával küszködik. Szorítok magamnak és mindenkinek, aki tenni akar az egészségéért! Eszter 59

#5 2010. 01. 30. - 19:27:17

Bocsi a hibákért !

#6 2010. 01. 30. - 19:26:14

Sziatok! nekem csak 1 kilo ment le 2 hét alatt lehet hogy az a baj hogy én egy kicsit többet eszek abbol ami elövan irva, miota csinálom ezt a diétát azota nagyon fárat vagyok semmihez és senkihez nincs kedve pedig iszom a mate teát amitöl felkéne hogy dobodjak mi lehet a baj ? vagy ez majd elmulik ?

#7 baloghany 2010. 01. 21. - 18:30:45

Szia! Itt vagyok én is ! Én a GI-t csinálom és nagyon jó.Nem is gondoltam volna, hogy ilyen jól fog menni. :)

#8 bimbike666 2009. 01. 16. - 18:02:55

Ja, és nem álldogálok óránként a mérlegre. Vasárnapra tervezem az első mérlegelést!

#9 bimbike666 2009. 01. 16. - 18:01:53

Helló fogyizók! Nem találtam még idei hozzászólást az "5 hét-5 kiló" programmal kapcsolatban! Lehet, hogy nem jó helyen kerestem? Nekem meglepően jól megy! Tetszenek a menüsorok, be lehet tartani. Bár olykor-olykor rásegítek egy kis gyümölccsel. Kinek hogy megy? Írjatok sok pozitív tapasztalatot! Gabi

#10 hetyke 2008. 08. 28. - 08:18:07

Kedves Szerkesztőség! Sokakkal együtt nagyon örültem a fogyi programuknak, szerintem nagyon jó és sikeres volt. Köszönet érte!!! Azonban szomorúan olvastam, hogy a következő csak év vége felé lesz. Véleményem szerint sokan szeretnének csatlakozni egy mielőbbi, újabb programhoz, mert kell, hogy valaki vezessen, tanáccsal ellásson bennünket, hogy végig tudjuk csinálni. Nem lehetne mondjuk szeptemberben is egyet, aztán év elején és nyár kezdetén csinálni, vagyis egy évben 3-at? Többekkel együtt reménykedve várom hátha lesz lehetőségük egy újabb közeli fogyiprogram beindítására. Mégegyszer hálás köszönet a munkájukért! Üdvözlettel: GR

#11 Törölt felhasználó 2008. 08. 14. - 13:41:10

Kedves Olvasónk! 5 hét - 5 kiló fogyókúraprogramunk előreláthatóan ez év végén fog indulni! Az indulásról értesítést küldhetünk, ha a program oldalán (http://www.hazipatik...ices/weightloss) e-mail címe megadásával kéri. Ezen kívül hírlevelünkben is beszámolunk majd a regisztrációs időszak indulásáról. Üdvözlettel: A HáziPatika.com szerkesztősége

#12 zsoka01 2008. 08. 13. - 10:20:46

Sziasztok! Mikor indul újra a fogyi.program? Párt is keresek hozzá. Nem találtam róla információt. Nagyon érdekel! Köszönöm a váélaszokat előre is.

#13 malonyai 2007. 05. 18. - 20:46:44

sziasztok! hétfő óta nyomom. nem tudom ki hogy van vele, de azóta este 9 körül összeesem a fáradtságtól és napközben is csak kb fele teljesítményemet tudom nyújtani. nagyon gáz. érdekelne ki hogy van ezzel.

#14 csibi66 2007. 05. 16. - 20:25:44

Sziasztok! Van valaki aki a "sietős" menüt választotta? A mai, szerdai menü valahogy nem jött be. Kezdve attól, hogy egy egész csomag üvegtésztát kellet volna megcsinálni, de még 20 dkg is sok volt emédre. vacsorára. Ez nem lesz a kedvencem, már a füszerezése miatt sem. Sajnos torna ma sem volt, helyette padlástakarítás. Legalább 50-szer másztam fel és le és cuccoltam a lomtalanításra. Viszont sikerült uralkodnom magamon és nem volt semmi nasi. Nagyon várom már a holnapi meggyes müzliszeletet!!

#15 hpmarika 2007. 05. 15. - 06:45:21

Sziasztok fogyni vágyó társaim ! Túl vagyunk az első napon kezdődik a második, tényleg jó volna leadni azt a fránya 5.kg-ot !!! Persze igaz ez csak rajtunk áll! Két éve rendszeresen tornázom tehát ez most sem jelenthet problémát nekem most a mozgást egy kis súlyzóval nehezítem. A menűkből én egyiket sem választottam, hanem közülük választok mindég amit éppen kívánok ez nekem bejött !!! Igy nem ácsingok semmiért ! A zabpelyhet natur joghurtal egy kis mézzel még nem ettem, csak tegnap nagyon finoooooooooooooooooooooom!!!! Sok sikert mindenkinek a célja eléréséhez !

#16 csibi66 2007. 05. 14. - 22:41:10

Szia Panka! Én is most akadtam a fogyi programra és már az eső napon túl vagyok a tornát kivéve. A mozgás nem az én kenyerem, túl kényelmes vagyok, igaz ez meg is látszik rajtam, de majd probálok változtatni rajta. Én a "Sietős menüt" csinálom, szerintem nagyon jó volt a mai kaja. Bár én kezdő netező vagyok, de szívesen segítek, ha bármi kérdésed lenne! Várom kérdésed. Üdv: Ágota

#17 csibi66 2007. 05. 14. - 22:31:20

Sziasztok sorstársak! Túl vagyok az első napon, a tornát kivéve! /Lehet,hogy lusta is vagyok?/ Én a sietős menüt csinálom, és az első nap kajája nagyon jó volt. Mindenkinek sok sikert kívánok!

#18 2007. 05. 10. - 11:03:55

Sziasztok! Gondolom ti is úgy vagytok vele, hogy igen-igene kellene egy kicsit fogyni, de az lenne az igazi, ha meg lehetne rendelni az ebédet. Most erre találtam megoldást itt a HáziPaitka.com-on. :) A következő helyen ti is megtudjátok rendelni a fogyis menüt: http://hazipatika.co...ightloss/order. Egyelőre ezzel csak a budapestiek élhetnek. Még szerencse, hogy Pesten dolgozom és oda meg tudom rendelni. :d

#19 2007. 04. 22. - 10:14:04

Udv mindenkinek!! En most talàltam ra a hazipatika.com-ra es az 5 het 5 kg programra.Mar regisztraltattam magam a kovetkezo fogyokurara.Mivel kulfoldon elek es lenne szuksegem egy-ket jo magyar szora a fogyokura alatt , keresek egy kitarto tarsat a dologhoz!Talan itt a forumon egymasra talalunk mert igazan nem tudom hogyan mukodik az egesz. Minden segitseget szivesen fogadok es elore is koszonom!! Sziasztok Panka :$

#20 Törölt felhasználó 2007. 04. 05. - 12:17:23

Kedves Zsuzsanna! Őszintén örülünk, hogy programunk segítségével sikerült Önnek és édesanyjának is ilyen jelentős - és látványos - eredményeket elérnie. Bízunk abban, hogy a fogyás tartós lesz, sőt az életmódváltás más előnyeit is megtapasztalhatják. Érdeklődő ismerőseinek nyugodtan árulja el a titkot! :-) További jó egészséget kívánunk Önnek! A HáziPatika.com szerkesztősége

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: