Házipatika fórum: 5 hét-5 kiló - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

5 hét-5 kiló

#21 sereszsu 2007. 03. 30. - 08:51:59

Kedves Házipatika munkatársak! Részt vettem édesanyámmal együtt az idei 5 hét-5 kiló programban.Nagyon elégedettek vagyunk, neki kevés mozgással sikerült 4 kg-ot leadnia. Mivel az 5 hét letelte után próbáltam a diétát továbbra is betartani, így 8kg-mal vagyok jelenleg kevesebb, mint amikor nekifogtam (ekkor 60kg voltam). Látványos eredményt sikerült elérnem és nagyon jó érzés 36-os ruhákat hordani. Az utóbbi 2 évben gyomorproblémávall küszködtem, mely valószínűleg a sok rostanyagbevitelnek köszönhetően mára teljesen megszűnt. Azóta több ismerősöm érdeklődött a diéta titka után. Köszönöm. Seres Zsuzsanna

#22 szekelya 2007. 02. 05. - 08:37:50

Mi a férjemmel együtt kezdtük az "5 hét-5kg" fogyiprogramot. Én regisztráltam , az én fogyásaim kerültek fel,( 4 hét alatt 4,8 kg.) A férjem slankulása jóval látványosabb, Ő 9 kg-ot fogyott ez alatt a négy hét alatt. A 188 cm-es testmagasságához 105 kg helyett most 96 kg-ot mutet a mérleg.Ha letelt az 5 hét, újból végigcsináljuk ezt az 5 hetes fogyit. Nemcsak a saját kényelmünk és egészségünk miatt csináljuk! Májusban vezeti férjem oltár elé a nagylányunkat , akkorra csinosak szeretnénk lenni! Párosan könnyebben megy, pláne családban! :)

#23 Ker-Ker 2006. 07. 13. - 17:07:41

Sziasztok! Nos én egy kicsit másként vélekedek az 5 hét-5 kg program lezárása után. Lement az öt kg, feljött egy és azóta tartom a súlyomat. Mivel falun élek - itt mindenki mindenkit ismer - sok kedves mondattal és gratulációval találkoztam az ötödik - sőt még addig se kellett várni - hét után. Sokan megkerestek a munkahelyemen, hogy hogy csináltam, segítsek nekik, áruljam el a titkom. Csodálkoztak, hogy napi ötször étkeztem és mégis fogytam!? Igen, és a legnagyobb örömöm az, hogy centiben is nagyon sok lement, leginkább a legkritikusabb helyekről. A tornát csak az első napokban csináltam. Ha osztályzatot kellene rá adnom, hármast adnék. Boldog vagyok, mert rámjönnek az alig használt ruháim és ismét bátran fel merem venni a bikinit. Szóval: KÖSZÖNÖM! ;)

#24 Agneta 2006. 03. 02. - 03:06:22

Újra Én, közben megtaláltam az játék eredményét, edig nem tutam hol keressem, ez az állandó változás! Szóval az EXTRA azon belül pedig a játékok, és ott van, ;) Az én nevem nincs ott, bár ezt eddig is sejtettem. :)

#25 Agneta 2006. 03. 02. - 03:00:37

Kedves Ági! Én már többször is nekifutottam a programnak. Az 5 kiló fogyás nálam is elmaradt, vagyis lement ugy 3, ami aztán szépen vissza is jön. Most azért látogattam ide, hogy megírjam, valahol megírhatnák a nyertesek nevét. Ösztönöz a páros fogyi, de eddig még sehol nem találkoztam egyik alkalommal sem, ki nyert. Nagyon sok receptet összegyűjtöttem, sokat használok is, a legjobb talán, hogy a kal. értékeket így még jobban látom, magamnak ezután is könnyebben tudok étrenet összeállítani. Ha az 5 kiló nem is sikerült, az életmódváltáshoz nagy segítséget ad, az étrenddel. A torna nekem nem tetszik, azon lehetne változtatni valamit. Már legalább harmadik alkalommal ugyanaz. Üdv., P. Ágnes

#26 2006. 03. 01. - 07:28:00

szia,sziasztok! Tegnap kezdtem el szedni a metabolt és sehol nem találok, információt, hogy mennyiidőn belül fejti ki hatását

#27 2006. 02. 27. - 22:14:40

Kedves Házipatika Munkatársak! Lezárult az "5 hét..." program. Ami utána maradt? Hiányérzet:)!!! Ami elmaradt? 5 kiló:)!!! Nem lehetne meghosszabítani az idejét?Lehetne 10 hét is... Rám kimondottan jól hatott a "versenyszellem", nagyon motiváló volt a párosfogyi. (ennek eredményéről még nem tudunk) Sajnos viszont az 5. hét után kissé belelazítottam...Gondolom megoldható lenne e remek program időtartamának megnyújtása,amennyiben másoknak is igénye lenne rá. Az eddígi segítséget is nagyon köszönöm és remélem hamarosan-talán a tervezettnél előbb is-indulhat a következő menet! Addígis jó munkát mindenkinek! Garamvölgyi Ágnes

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: