Házipatika fórum: inkontinencia - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

inkontinencia

#21 Incostress 2009. 02. 09. - 11:42:38

Szia! A segédeszköz neve IncoStress, amely egy szilikon tamponszerű eszköz és arra sarkalja a gátizmokat, hogy megerősödjenek. Az IncoStress-t a hüvelybe kell felhelyezni, ahol nyomást gyakorol a húgycsőre. Ez a finom nyomás szabályozza az önkéntelen vizeletvesztést, helyreállítja a húgyhólyag természetes anatómiai helyzetét, amivel megelőzi a stressz inkontinencia okozta problémákat. Az IncoStress egyedülálló alakjával gyengéd mozgásra készteti a gátizmokat, amelyek így egy idő után megerősödhetnek. Ez nem egy gátizom erősítő segédeszköz, így javasolt, hogy a termék használója gáttornát is végezzen, akár az IncoStress viselete közben is. www.incostress.hu

#22 Pirchi 2009. 02. 08. - 21:39:13

Szia, Kifejtenéd nekem bővebben mit takar ez a diszkrét segédeszköz? Ugye nem ön katéter? Előre is köszi pirchi

#23 Tituszka 2009. 01. 21. - 11:37:05

Üdvözlöm.Nem régiben olvastam a nem mindennapi problémájárol. Segitenék ha 1csomag tena flex és 3 csomag tena gumibugyi segitséget nyujtana a fia ápolásában.Természetesen bontatlan csomagokrol van szó!Ha felkeltettem az érdeklődését kérem irjon!Ha megfelel postán tudnám küldeni a pelenkákat, joval a bolti árak alatt.

#24 Sheller 2009. 01. 15. - 00:13:13

Üdvözletem! Rám maradt 3 csomag pelenka és 30 darab betét. Ezeket szeretném árúba bocsátani, gondolván, hogy más nagyobb hasznát venné ezeknek mint én. Szegény nagymamámé volt, de mivel ő már nincs közöttünk, nem tudom rendeltetése szerint használni. Az alábbi linken mindent megtudhatnak az eladásra kínált darab ról: http://apronet.hu/one.php?adid=8080553 További jó napot!

#25 Incostress 2008. 12. 17. - 12:59:03

Nemrég inkontinencia problémákkal küszködtem. Elviselhetetlenné vált, amikor találkozókon és utazások során kínos helyzetbe kerültem, legszívesebben otthon maradtam volna. Találtam egy gyógyászati segédeszközt, amely nagyon diszkrét, el tudtam menni céges kiküldetésre is, anélkül, hogy nyomasztott volna az inkontinencia tudata. Megváltozott az életem, magabiztos lettem, hogy nincs veszélye a vizeletvesztésnek és normális életet élhetek. Most már minden a régi, megszűnt a stressz inkontinenciám. Ajánlom nektek is! :)

#26 kuna67 2008. 09. 24. - 13:26:04

Nem tudom, hogy meg van e még a pelenka és hogy ez pelenkanadrág e? Nagy szükségem lenne rá. Mennyiért lehetne elhozni?Ha megadná a telefonszámát felhívnám. Előre is köszönöm Kuna Istvánné

#27 oksa8 2008. 09. 06. - 11:16:27

szia anna engem érdekelne a dolog:)ezek jó nagy pelenkák?l :)

#28 banfianna 2008. 06. 27. - 22:06:30

Nekem lenne kb 25 csomag SENI SUPER MAXI M méretü eladó pelenkám ,sajnos ingyen nem tudom odaadni ,mert munkanélküli vagyok és minden fillérre szükségem van BP.N lakom a XV.kerületből vihetö el a pelenka banfianna@t-email.hu

#29 kuna67 2008. 06. 17. - 12:52:31

Segítségre lenne szükségem. Ha lenne valakinek maradék felnőtt Tena vagy más tipusú pelenkája,nagy szükségem lenne rá 23 éves agyvérzéssel született fiam számára. Előre is közsönöm: Kuna Istvánné ózd

#30 kuna67 2008. 06. 17. - 12:48:27

Most olvastam a hirdetését a megmaradt pelenkáról. Lehet, hogy már nincs meg, de ha meg van, nagyon nagy szükségem lenne rá 23 éves fiam részére. Ózdon lakunk, de laknak Pesten rokonaink, és el tudnák hozni. Köszönöm: Kuna Istvánné

#31 terpal 2007. 11. 03. - 08:44:45

Megmaradt 3 csomag Tena (Medium) felnőtt nadrágpelenkám. Nagyon szívesen odaadnám valakinek, akinek szüksége van rá. Postázni nem tudom, de a III.kerületből elvihető.

#32 ennyx 2007. 04. 28. - 20:38:32

Egy egészségügyi kutatáshoz keresek olyan budapesti hölgyeket, akik egy beszélgetés során mesélnének arról, hogyan befolyásolja életüket az inkontinencia, mi a véleményük a terápiás lehetőségekről, az orvosok hozzáállásáról. A résztvevők honoráriumot kapnak. e-mail cím: ennyx85@gmail.com

#33 2007. 04. 01. - 17:11:38

Inkontinenciánál használatos felnőtt pelenkák ELADÓK!!!! Természetesen jóval kedvezőbb áron, mintha ugyanezeket közvetlenül a gyógyszertárból szereznék be! Érdeklődni a kiseper@citromail.hu e-mail címen lehet.

#34 2004. 02. 27. - 06:27:30

Hüvely és vaginális elektródák Figyelem! Mielőtt ezt az elektródát használná, betegségét szakorvossal pontosan diagnosztizáltassa és a kezelési javaslatot vele egyeztesse. Az elektróda rövid ismertetése: Az elektróda a TENS készülékek (SE-30, SE-33, SE-35, EV 904) kiegészítő tartozéka. Felhasználása a medencefenék izomzat renyheségének a javítására javasolt. Az izmok rendszeres ingerlésével a normális tónus helyreállítására alkalmas, így jótékony hatása lehet a vizelési inkontinencia kezelésénél. A vaginális elektróda a szigetelő nyélből vagy fogantyúból és a kombinált kétpólusú vezetőképes elektródarészből áll. Anyaga egészségre ártalmatlan szilikon. A nyél végén két furat szolgál az elektróda vezetékek csatlakoztatására. Javasolt használat: Az elektródát csatlakoztatni kell a készülékkel is összekapcsolt elektróda vezetékekhez. A vaginába (hüvely) felhelyezhető elektródát a kezelés előtt célszerű TENS géllel vékonyan bekenni a csúszás könnyítésére és a vezetőképesség fokozására. Mindenkor a kezelőorvos javaslatát, tájékoztatását, tanácsát kell követni. A kezelés ajánlott időtartama 15-20 perc a kezelendő személy állapotától függően. A stimulálás mértékét az alkalmazott készüléken kell beállítani. A vaginális elektróda használatának előnyei: nincs hidegérzés kitűnő komfortérzés bármilyen sterilizálási technológia alkalmazható nincs allergiás hatás erős mágneses térben is működtethető - vagyis MR vizsgálattal az izomingerlés követhető Karbantartás, tárolás: Az elektródát használat előtt (a nyéllel együtt) langyos szappanos vízzel le kell mosni és tiszta vízzel le kell öblíteni. Használat után az elektródát le kell tisztítani és dezinficiálni kell. Az elektróda autoklávban is sterilizálható. Tárolása pormentes, tiszta helyen, lehetőleg fóliazacskóban történjen. Tájékoztató adatok: * benyúlási hossza: kb. 70 mm * átmérője: 25 mm * elektróda távolság (középvonalon mérve) 25 mm * villamos ellenállása: < 500 Ohm * anyaga: vezetőképes és szigetelő szilikon Nekem és sokan másoknak már segített. :d

#35 2003. 10. 28. - 13:01:09

Kedves Mindenki! A vidékiek nevében és érdekében szólok. Ki tud vidéken intimtorna-tanfolyamokról? Nagyon örülnék, ha nyomára bukkanhatnék ilyeneknek. Köszönettel: Georgina

#36 2003. 06. 24. - 19:47:04

Kedves Kérdező! A vizeletelcseppenés nem feltétlen CSAK műtétileg kezelendő. Egyre gyakrabban lehetőség van gyógyszeres és elektrostimulációs kezelésre is a panaszok megszüntetésére. A műtét indikációjáról az urodynámiás vizsgálat dönt. Az urodynámiás vizsgálat alapján tudjuk megmondani, hogy amennyiben valóban szükség van a műtétre, akkor melyik típus a választandó. Általánosságban az inkább nőgyógyászok által végzett hüvelyfali plasztikák, melyek eredményessége nagyon egkérdőjelezendő, mert már rövid távon is kiújul a probléma. Nyílt műtéttel hólyagfal megemelés. Kis bikini metszésből végzendő, nagyon jó hosszú távú eredmények állnak már rendelkezésünkre. Szalagplasztika, melyet az elmúlt években fejlesztettek ki. A műtét kis megterheléssel jár és középtávú eredményei nagyon biztatóak. Tisztelettel: Dr. Nyirády Péter Semmelweis Egyetem Urológiai Klinika nyiradyp@hotmail.com

#37 kiszix 2003. 06. 24. - 08:14:15

Üdvözlök mindenkik! Műtéti megoldások iránt érdeklődnék az inkontinenciával kapvsolatban. Jell: 50 körüli nő, 3*szűlt :'(

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: