Házipatika fórum: Százalék - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Százalék

#1 mellow_ 2009. 04. 23. - 11:44:09

Üdv mindenki! Szerintem a legjobb minoségu csempéket az S & Co. forgalmazza. Árban és minoségben is kifogástalan. Én nemrégiben építkeztem a legtöbb alapanyagot náluk szereztem be, és meg is vagyok elégedve a termékeikkel, ezért is ajánlom mindenkinek. Ezenkivül ezer minden dolgot forgalmaznak mint pl: kádak,mosdók,csempék,szaniterek,radi átorok,zuhanytálcák és még ezer féle kiegészíto. Minden kapható ami egy igazi modern lakás kialakításához kell. Az oldalukon minden megtekintheto képekkel: http://www.s-and-co.hu ,de azt hiszem van egy bemutatótermük is az Aradi úton Budapesten

#2 Lucaanya 2007. 11. 30. - 10:49:12

Szia Ilona! Írtam neked mailt az Indexen megadott mailcímedre :) Üdv:Anikó

#3 Lucaanya 2007. 11. 30. - 10:47:55

Most néztem a dátumot, h ezt mikor írtad, huhhh, akkor már biztos kiderült minden azóta :d A.

#4 Lucaanya 2007. 11. 30. - 10:46:08

Szia! Sziasztok! Az én lányom klasszikus galaktozémiás, ezért regisztráltam. Endre, miért nem hívjátok fel a PKU labort? Hol csinálták szűrést? Budapesten vagy Szegeden? A levélben nem írták, h keressétek fel sürgősen a gondozóközpontot? Ha nem, akkor nincs baj :) Üdv:Anikó

#5 golyos 2007. 11. 27. - 13:19:19

Szia!Én most regisztráltam.Láttam,hogy babátoknál 5 mg volt a galaktóz érték.kérdezném,hogy a továbbiakban történt-e változás?Lejjebb ment,magasabb lett.Azért édekelne,mert a kislányomnál ez az érték a vérében 7,1.Viszont a vizeletében mérhetetlenül magas.Ő most 6 hónapos.Az orvosok galaktozémiát állapítottak meg nála.Kérlek ha esetleg neked is az a babád,jelentkezz hogy valakitől tudjak tanácsot kérni.Illetve érdekelne még,hogy budapesti vagy-e?Én igen.Köszönöm,Ilona

#6 2006. 04. 05. - 16:06:52

KAptunk egy levelet, amelyben az újszülött fiúnknál 5mg% galaktózt mutattak ki. Szeretném tudni, hogy ez az 5mg%-kot hogyan kell értelmezni. Ez sok, kevés,vagy.... Kérem aki tud felvilágosítást nyújtani, az segítsen. Köszönettel: Egy aggódó szülő.

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: