Házipatika fórum: Mellnagyobbítás természetesen - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Mellnagyobbítás természetesen

#1 snn3179 2015. 10. 08. - 07:08:56

Mellnagyobbítás tabletta -http://goo.gl/nEPW1T

#2 orsoborso 2013. 07. 20. - 17:33:14

Sziasztok!

Egy krónikus bél-betegség miatt gyakran le szoktam fogyni és hát a mellem is sajnos kisebb lesz. Sebészhez nem akartam sosem fordulni, mert ennyire nem volt súlyos a helyzet. Mindenesetre vettem egy krémet ami valahogyan stimulálja a zsírszöveteket a mellemben és végre-végre visszatért az eredeti mellméretem...:) Ha bárkit érdekel- persze óriás mellek ettől nem lesznek- http://healthyway.go...ue-cream-3.html és http://healthyway.go...hree-pack.html.

#3 eva37181 2013. 07. 19. - 14:00:46

Mellnagyobbítás tabletta - breastfast.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#4 bioplanet 2012. 06. 11. - 10:08:59

Úgy érzi megereszkedtek mellei a hirtelen fogyás, szülés vagy korosodás által és szeretné visszanyerni feszes fiatalos dekoltázsát? Újra viselni szeretné bikini felsőjét a strandon anélkül, hogy az kényelmetlenséget okozna vagy szégyenkeznie kellene miatta? Az ERDIC Mellszépítő Program világszerte az egyik legjobb természetes módszert kínálja 100% növényi eredetű összetételével. A termék előállítása precíz felügyelet mellett történik, a minőség és a pontos összetétel biztosítása a folyamatos ellenőrzés mellett történik. Így állandó, megszokott jó minőségű és tisztaságú (összetételű) termék kerül csak forgalomba. A készítmény az Európai Uniós, legszigorúbb élelmiszeripari előírásoknak megfelel, így az Európai Unió területén bármelyik tagállamban elfogadott és kiváló minőségű és hatású táplálék kiegészítőként van nyilvántartva. Az ERDIC készítmény pontos összetétele és bevizsgálása nemzetközileg elvégzett és bejelentett. Gyakori kérdések: Mennyi időre van szükség hogy az ERDIC hatását érezni lehessen? A szedés megkezdése után 4-10 héttel épülnek be úgy a növényi összetevők, hogy ezek hatásait érezhezni lehessen. 60-90 nap rendszeres szedés után a növény összetevők a hatásukat éreztetik is a szervezetben, így indul be az ERDIC Mellszépítő Program. Mennyi ideig szabad szedni a terméket, minden gond nélkül? Az ERDIC Mellszépítő Program keretén belül, napi 10 tabletta időszakosan elosztott bevételét kell szem előtt tartani, mely évente maximálisan 9 hónapig szedhető folyamatosan minden nap, vagy napi 15 tabletta beszedése mellett maximálisan évente 6 hónapig tarthat a szedés folyamatossága. A hatása maradandó? A szedés közben bekövetkező változás az abbahagyást követően sem szűnik meg, a mellekre azonban természetesen az öregedés, fogyás ugyanolyan hatással van, mint a készítmény szedése nélkül. Fogyókúránál, megerőltető sportolásnál a mellek mérete csökkenhet, illetve az öregedési folyamatok ugyanolyan hatással vannak (megereszkedés, ráncosodás, stb...), mint a természetesen nőtt mellekre. Van mellékhatása? Az ERDIC termékének nincs ismert mellékhatása. Fogyókúra a mellméret megtartásával egyidejűleg? Az ERDIC gabonatabletta szedésének időtartama alatt, a napi 10 tabletta (vagy napi 15 tabletta) szedése mellett az étrendet sok friss zöldséggel, főzelékkel, főtt hallal és mindenek előtt sok folyadékkal (legalább napi 2 literrel) kell kiegészíteni. Hol állítják elő az ERDIC-et? Belgiumban. A gyönyörű feszes mell önbizalmat ad. Hódítson Ön is a mellével! Összetevők 1 tablettában: Árpa (35,5 %) Komló (32,2 %) Maláta (13,9 %) Kálcium Foszfát (5,8 %) Édes kömény (4,6 %) Hajdina (3,9 %) Rozs (3,09 %) Bővebb info: http://www.bio-plane...ese.aspx?gomb=1 AKCIÓ: 20/265-0365

#5 kinga99 2012. 05. 29. - 17:04:24

Szia! Megneztem a linket, de megtudnad mondani, hogyan lehet hizzajutni ehhez a dologhoz? Azt irja a honlap, kattintsak egy linkre es megrebdelheto. De nincs link ott. El tudnad kuldeni? Koszi, K.Kinga

#6 snetface 2012. 02. 04. - 20:23:33

Szia! Ez a rágó nem tudom mennyire hihető dolog, és nem tudom, hogy aktuális-e még egyáltalán a kérdésed, látom elég régen írtad. Mindenesetre én most teljes örömben vagyok, mert kipróbáltam egy dolgot, és nekem bejött. Én túl vagyok már a 35-ön és nemigazán voltam magammal elégedett, így elkezdtem bújni a netet, és ráakadtam egy oldalra, ami első olvasatra nem ígért semmi hihetetlent, és a leírás alapján úgy voltam vele, hogy ártani nem fog, mert elég meggyőzően volt ecsetelve, miként hat, amit kínálnak. Nálam bevált, ugyan azt mondják ők is, hogy mindenkinél tuti nem működik, mivel ez egy természetes dolog, és mint ilyenre a szervezete mindenkinek másképpen reagál, de nekem szerencsére bevált, így hát szívesen ajánlom mások figyelmébe is: http://legyszexi.com...ves-mellnoveles

#7 sallos 2010. 05. 07. - 10:43:19

Jo napot! En 26 eves vagyok,austriaban elek! Kerdesem a következö lenne:Hogyan es hol tudnek hozzajutni ehhez a ragogumihoz,es valoban segiti a mell növekedeset? Köszönöm!

#8 adrima 2010. 02. 02. - 16:50:01

Az a kérdésem lenne hogy mennyibe kerül a B2UP mellrágó? Hogyan juthatnék hozzá? Valóban hatásos? Köszönöm előre is a válaszokat!

#9 tesssza 2008. 10. 21. - 20:37:10

Erika! azt szeretném megkérdezni, hogy te hány szemet szedtél naponta?

#10 tesssza 2008. 10. 21. - 20:36:17

#11 tesssza 2008. 10. 18. - 17:15:30

#12 zoltan_n 2008. 01. 11. - 23:02:15

Sziasztok, a www.beautyexpress.hu oldalon 4 szakértő válaszol 24 órán belül minden hajhosszabbítás, smink és frizura kérdésre. + hajhosszabbítás, hajsérülés cikkek. Jó chatelést! Zoli http://www.beautyexpress.hu

#13 Törölt felhasználó 2006. 05. 19. - 10:08:21

Kedves Erika! Amenyiben szakorvos válaszát szeretné olvasni, kérjük, használja "Kérdések" szolgáltatásunkat, ahol szakterületenként tud válogatni az orvosaink közül, mert ezt az oldalt inkább a felhasználóink egymás közötti tapasztalatcseréjére ajánljuk. Üdvözlettel: HáziPatika.com szerkesztősége

#14 KErika33 2006. 04. 06. - 11:14:57

Tisztelt doktor úr! A gyógynövényi alapú mellnövesztő rágógumival kapcsolatban érdeklődnék. 34éves vagyok. A B2UP-Mellrágóból a 2. dobozt használom. Változást már a 2. héten tapasztaltam. Mellfeszülés, érzékenyek lettek a melleim. Méretbeni változást a 3.héten 1cm, majd a következő héten 2cm-ben mérhető. Meglepődtem azon, hogy a mellnagyobbodás mellett jobb lett a közérzetem és kisimultak az apróbb ráncaim. Abban kérnék megerősítést Öntől, hogy normális-e, hogy a fitoösztrogének ilyen gyorsan fejtik ki hatásukat a szervezetben? Várom mielőbbi válaszát Köszönettel K.Erika

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: