Házipatika fórum: Rejtett heréjuség - tanácsot kérek! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Rejtett heréjuség - tanácsot kérek!

#1 starbar 2009. 03. 07. - 04:43:05

Sziasztok! Hat sok helyen vannak ilyen gondok! Mi nem vartunk sokat,amig kicsi a gyerek hamar elfelejti az egeszet . Mi sem vartunk 2 eves kornal tovabb ,megerzesbol. ami jo is volt mert a here zsinorja nem volt eleg hosszu es ezert nemtudott leszallni. Nem kell mondanom hogy dupla hosszu mutet hogy mentsek ami mentheto. 2 honapig mellette voltunk ejjel-nappal hogy amennyire lehet ne ugraljon, ne sirjon mert egy eros hasizom munka is felranthatja ujra es az csak bonyolitotta volna a tovabbi muteteket. Ma 4 evesek vagyunk es szerencsere nem volt tobb mutet amit az orvosok csak csodakent emlegetnek. A mutet elott eggyutt koplaltunkt megittunk egy kis dormicum syrupot ha jol emlekszem, mire a mutohoz ertunk(20 perc) mar se kep se hang nem volt de hagytak hogy en vigyem a muto ajtajaig. Az ebrededes es 48 ora nehez volt de folyamatos eros fajdalomcsillapitassal(percre pontosan adagolva hogy ne legyen eros fajdalom) es erdekes programokkal atveszeltuk(egesz szoba lufikkal tele, uj szines kepek, babakocsis kirandulas, kisebb setak, kicsi allatok) Ma nem emlekszik semmire es alig latszik a helye. Szerintem a varakozas nem tesz jot a melegben tartozkodo herenek es egy 4-5 eves meg ha azt mondja megerti mi tortenik vele akkor is sok a bizonytalansag es a felelem benne es egy eletre benne marad a stressz es a fajdalom ,mert az kemeny a mutet utani par napban.

#2 Dalma4 2008. 03. 24. - 09:48:54

Hahó, Rozi! Felvidék udvozli Erdélyt... Egész véletlenul jártam erre, s láttam, hogy írtál..olyan sokáig senki... Hál´Istennek, mi is túlestunk még akkor a mutéten, igaz, nem ott, ahol terveztuk, de jobb is volt így...Ti odahaza muttettétek? Minden rendben zajlott...szntem még szukség lesz némi korrekcióra, de azt már csak akkor hagyom megcsináltatni, ha a fiam elég nagy lesz, s elmagyarázhatok, mikor mi fog torténni... En sem szeretném a mutét napját még egyszer átélni... Nagyon koszonom-igy utolag is- a biztató szavakat, s kívánom Nektek a legjobbakat.. Barátsággal, Dalma

#3 orban.rozi 2008. 02. 05. - 14:08:46

hello dalma!! nem tudom mennyire nyugtat meg a tudat,hogy masok is utaznak veled 1 hajoban?! én erdéyből vagyok,az én kisfiamnak is mutetre volt szuksege,mert nem szallt le az egyik heréje.Ő 4 éves volt mikor mutötték,bekiserhettem a muttobe,ott lehettem vele amig elaludt,utana kijottem.szornyu latvany volt vegig nezni mig elaltatjak,de tul vagyunk mar rajta. masnap haza is engedtek,ott lehettem vele egesz nap bent a korhazban,estere hazamentem ,a ferjem maradt vele ejszakara,mert a kissebbik fiam meg 10 honapos volt es szopott. fel a fejjel,minden rendben lesz,hamar tul lesztek rajta.sok sikert a mutethez,remelem sikerult valamennyire megnyugtatnom teged!!! ;)

#4 Dalma4 2006. 04. 22. - 15:19:02

Udvozlok minden idelátogatot! A kisfiam problémájával kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni... Rejtett herékkel szuletett (az egyik oldalon magasabban találhato, mindketto a vezetékben ,s nem a hasuregben).Eddig vártunk, a gyermekorvos ellenorizte, nem szállnak-e le idokozben, de sajnos, eddig mindketto a helyén maradt, nem indultak el lefelé... A kis ficko most lesz 2 esztendos, a mutét nem halogathato már sokáig, bár van, aki még legalább 1 évi várakozást javasol... Kérném azok tanácsát, akik voltak már hasonlo helyzetben, meddig érdemes várni...s ha mutétre kerul a sor, mennyi ido a benttartozkodás... Az I. számu gy.klinikára készulunk vinni, s nagyon orulnék, ha megosztanák velem a tapasztalataikat olyan szulok, akik már jártak ott...Erdekelne,bent maradhatok-e a kicsivel, mennyi ido nagyjábol a bentlét, ill. hogy viselik a gyerekek a kórházat?, stb Nagyon aggodom, hiszem mégiscsak 1 mutétrol van szo... Minden tanácsot, tapasztalást orommel, kozsonettel és oszinte hálával fogadnék... Udvozlettel: Dalma

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: