Házipatika fórum: fogyi-program májustól - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

fogyi-program májustól

#1 eva244 2017. 05. 07. - 14:08:23

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/5ZOckv
10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

.

#2 maria3761 2014. 04. 21. - 09:54:41

Fogyókúrás tabletta - http://thermacuts.hu Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#3 bioplanet 2011. 05. 17. - 09:15:57

Anorex fogyókúrás kapszula INGYENES termékminta Kipróbált már számtalan fogyókúrás módszert? Kapszulák, teák, zsírégető készítmények sokaságát ismeri kívűlről? Nagyon szeretne megszabadulni a felesleges kilóktól, de nincs ideje ezzel foglalkozni? Az Anorex egy olyan speciális növényi rostot tartalmazó készítmény, amely a világon egyedülálló módon, saját súlyának 2-300 szorosát magába szívva, az elfogyasztott táplálékot olyan állagúvá alakítja át, amely megakadályozza a nagy mennyiségű kalória felszívódását. Ezáltal Ön bár kalóriadúsan étkezett, a szervezet számára mégis úgy tűnik, hogy egy könnyű, alacsony kalóriatartalmú ételt fogyasztott. Az AnoreX tehát a működési elvének köszönhetően, a súlycsökkentésen túl, szabályozza a vércukorszintet és koleszterin csökkentő hatással is bír. Érd. 0620/2650365, vagy rendeld meg online: http://www.bio-plane...se.aspx?gomb=51 Ingyenes termékminta: http://www.bio-planet.hu/anorex

#4 edinalorant 2011. 04. 20. - 10:06:04

Miről is van szó pontosan? Egy ősi titok, amit több ezer japán nő használ azért, hogy megfeleljenek az ultra vékony Geishák páratlan szépségének. Egy alga, ami spontán módon növekedik a csendes-óceánban és a Japán-tenger mélyén. Tény, hogy a hatása ősi idők óta ismert! a koleszterin, cukorbetegség és az elhízás kezelésére használatos. Egyesült Államokban, Kínában és Japánban, ahol gyorsan fogytak és nem fosztották meg magukat semmitól Egy igazi élvezetté vált! vedd be étkezések előtt vagy napközben! Semmi különöset nem kell tenned, nem kell fogyókúráznod, nem kell semmilyen testmozgást űznöd fogyasztó hatása automatikusan megszabadít minden felesleges kilódtól, még akkor is, ha sokat eszel. És ez így lesz mindaddig, amíg ideális súlyod el nem éred. Ha célod elérted, szüntesd meg a kezelést. Megjegyzés: az eredmények véglegesek akkor is, ha leállítod a kapszulák szedését. Nincs rászokás, nincs hiányérzet, nincs másodhatás. Ez egy fogyasztó, fantasztikus kezelés amit a tengerből nyernek. Ultra karcsúsító tengeri moszatot tartalmaz, ami egy szempillantás alatt eltünteti: - a régebbi fennmaradt kilókat - a felesleges centimétereket - a klaszter zsírszöveteket - a párnácskákat (has tájék) - a lerakódott zsírt a csípőn - a rezisztens cellulitiszt, még a régit is (fenék, comb, karok) Az eredmény FANTASZTIKUS és végleges, 100%- ig GARANTÁLT. Az ára 6000Ft/doboz dr.lorant.edina@gmail.com

#5 szokefeny1988 2011. 01. 06. - 15:36:52

Nekem is van egy csodafogyi szerem, én kb 2 hónapja szedem, kellett hozzá türelem, de beindult. Nem bántam meg. Árban is elfogadható...) a www.bio.planet.hu oldalról lehet rendelni, illetve érdeklődni. Anorex néven árulják. Egyébként azt szerettem meg benne, hogy nem kellett megszakadnom, vagyis éheznem :))) mert valami olyan funkciója van, hogy nem engedi a gyomorban lerakódni az anyagot, kijön a kapszulával együtt... Azt hiszem ingyenes termékminta lehetőség kérése is van.

#6 zsuzsavec 2011. 01. 06. - 12:15:39

Kedves Rege! Először is gratulálok neked az elért eredményeidhez, irigykedve olvaslak! Zsuzsa vagyok várpalotáról, és szeretném kérdezni a konkrétumokat: mivel fogytál le, hol lehet beszerezni, mennyibe kerül, hogyan lehet hozzá jutni, stb. E-mail címem: zsuzsavec@gmail.com vagy vecsei.zsuzsanna@freemail.hu Nagy-nagy köszönet előre is!

#7 anyecs 2006. 10. 31. - 16:42:06

Sziasztok!Én egy Nobel-díjas kutató által összeállított shake-kel fogytam le.A tanácsadóm a táplálékok Ferrarijának nevezte,mert igazából rengeteg vitamin+ásványi anyag van benne és semmi mesterséges anyag.Még a tartósítást is szőlőcukorral oldották meg.Tehát abszolút egészségesen fogytam.Reggeli+vacsi helyett ittam és még mindig iszom,de már csak 1x,mert már nem akarok fogyni,de nagyon jó hatással van rám így is(köröm,haj....).Ja és csak onnan fogytam,ahonnan kellett...tehát míg combból meg egyebekből heti 2-3cm ment le,addig mellből max.1cm. :d

#8 2006. 10. 03. - 07:19:57

Sziasztok! Nekem szerencsére sikerült lefogynom, igaz gyógyszerrel. Sajnos Magyarországon nem kapható hatásos fogyasztószer, de Németországban és Amerikában igen. A kapszula az éhségközpontot blokkolja, így könnyel lehet 7-8-900 kalóriát enni egy nap, nem kell lemondani semmiről, mert nem kívánsz meg dolgokat, a csokiról édességről is leállsz. Valamint a kalóriaégetést sokszorozza meg, és ezért nagyon hatékony ez a párosítás. Diéta és sport nélkül is szépen lehet vele fogyni. Én 6 hét alatt adtam le 13 kg-ot, ami heti kb 2 kg minuszt jelentett, így a bőröm sem viselte meg. Szívesen küldök róla infót ha kér valaki, az nem kerül semmibe. :) rege@citromail.hu

#9 vanikoo 2006. 09. 30. - 10:06:11

Sziasztok Mit ne mondjak én is a súlyommal küzdök.Szedtem Reductilt .Abban segített hogy nem szenvedtem az éhségtől elvette az étvágyamat szinte alig ettem napi 1000-1200kcal-át, reggel csak gyümőlcs délben husi zöldséggel öt körűl ugyan az majdnem mint az ebéb, semmi kenyér vagy tészta, színhús semmi zsír ásványvíz napi 3liter. Tehát mindent úgy ahogy a nagykönyvben meg van írva. 5 hét alatt fogytam 4 kilót. Lehet hogy centiben több ment le mint amit gondoltam. Indulás képpen jó volt a Reductil most ha így betudnám tartani hogy így egyek tovább akkor lebírnék fogyni.Most segíthet a Metabol ami főleg jódból és krómbol áll, ami felgyorsítja a pajzsmirigy működést és elveszi a nassolás utáni vágyat ez mellé még lehet inni természetes alapú zsírégető teát és kész a hatás. mindenkinek kívánok sok erőt és kitartást .Majd írok hogy hol tartok a súlyok leadásában.Anikó

#10 jutiek 2006. 06. 20. - 20:25:07

Nem tudom jó helyen járok-e, én is indultam az 5 hetes fogyókúrán, s most nagyon csalódott vagyok, hogy a befejezés óta úgy látom meghalt a házipatika.com semmi hír, nem szüntetik meg a fogyókúrás oldalt, nem adnak további tanácsot, szóval nem törődnek velünk tovább, s ez számomra olyan rossz szájízt ad, mint mikor valaki csak tölteléknek kellett.

#11 talma 2006. 06. 17. - 18:54:31

nahát. az a 10centi tényleg nagyon sok wow. énis örülnék egy -5nek még derékból..minimum... én is boldog lennék, mert nem tudom, h mennyire bírom majd megállni, de ha meglesz lesz, legalább nem kívánok enni. akkor lennék a legboldogabb, ha még fogynék is a nyaralás alatt! :D na jó, álmok... én ma 2 fánkot ettem ebédre, tehát azárt bűnözés jól megvan nálam nyaralás nélkül is :D

#12 KekyKira 2006. 06. 17. - 10:06:18

Azta! Nekem a combom csak 1 centit fogyot :-( A derekam viszont (ami inkább has!!!) több mint 10 centivel lett vékonyabb. De ehhez nem merem elárulni, honnan kezdtem ... 1 lvvel szülés után még mindig úgy néztem (nézek) ki, mint aki babát vár :p :@ Nekem most nagyon nehezen mennek le a dekák, és én is megyek nyaralni göröghonba, ahol sok lesz a csábítás ... Ha ugyanazzal a súllyal jönnék haza, mint amivel elmentem, már boldog lennék!!!

#13 talma 2006. 06. 15. - 19:12:56

azért Norbi is tudhat valamit :p a combomból az öt hét alatt kemény hat centi ment le! mondjuk mindenhonnan ilyen 5-7 körül, csípőm "csak" 4-et csökkent. jaj de örülök!

#14 talma 2006. 06. 15. - 19:02:03

húha, gratula :o :) én 4,5 kg-ot adtam le, de sztem ez a fél meglesz még hétfőig. nekem még 3kg-ot kéne fogynom és izmosodnom elvileg július 4-ig, akkor megyek nyaralni.. de nem fog sikerülni, szóval elég lesz aug.4-ig, mert akkor meg elutazom tanulni :) azt is remélem, hogy a két hét nyaralás alatt nem szedem vissza ezeket a kilókat. igyekszem nem túl sok fagyit enni, meg gyrosozni, bár az eredetit meg kell kóstolni :)

#15 KekyKira 2006. 06. 13. - 20:49:15

Én 6 kilót fogytam az 5 hét alatt :-) Az utolsó hét viszont nagyon furcsa volt, 3 nap alatt fogytam 80 dekát, és most hétfőre visszajött 50 deka!!! Pedig pontosan betartottam a diétát :-( Viszont hétfőre annyira kiéheztem a csokira, hogy a hétfő nálam szünnap volt. Megettem 1 tábla (10 deka) csokit, viszont cserébe nem vacsoráztam. Mától újra csinálom a diétát, kezdjük elölről a menüt :-) Karácsonyig még 25 kilót akarok fogyni. Úgyhogy ez még csak az eleje volt ... Mindenkinek kitartást!!!

#16 Danina 2006. 06. 08. - 12:05:45

Talma! Asszem' nekünk a fejünket veszik, ha még sok ilyen hozzászólást írunk...:-P Megmondom őszintén, én újra a tanácstalan korszakomat élem ezügyben. Soha nem csináltam végig, ahogyan most sem :( De csak az uccsó hét maradt ki. 4 hétnek pedig elegendőnek kellene lennie ahhoz, hogy egy új folyamat elindulhasson a szervezetemben. Ráadásul másfél kiló? Szóra sem érdemes. Szal én azt mondom, mozogjon mindenki sokat! A mozgás maradt az utolsó reményem, hogy fogyni tudjak. Nekem ez az így egyek úgy egyek nem jön be. A receptekért azonban hálás vagyok. Még csak 3 éve főzök kb., így nekem ezek sok ötletet adtak. Köszi ezúton is! Visszatérve a mozgásra, azt legalább nem fogom fel úgy, hogy itt a vég, stb. Mindenki csináljon annyit, amennyi jól esik, amihez kedv van. Csomó mindenre jó: jó a vérkeringésnek, izmoknak, állóképességnek, stb. Hab a tortán, jó kedvem is lesz tőle. :) Nem lemondanom kell, csak tennem... Hát így látom én. :-$ Azért a következő fogyin is itt leszek, és tartom az öt hetet! ;-)

#17 talma 2006. 06. 07. - 16:40:38

halihó nekem is visszajött.. 1 egész kiló. de mostanában sokat idegeskedtem, ezért ettem. Szülinapkor igazán lehet édességet enni! Az mindig megbocsátható ;) nálunk sajnos nem lesz mostanában semmi :p :d

#18 Danina 2006. 06. 07. - 13:44:40

Sziasztok Lányok! Ki hogy alakul? Ki hol tart? Én ezalatt a 4 hét alatt leadtam másfél kilót, de a hétvégén meg visszajött fél. Szóval...nálam valami nem működik. Istibizi nem ettem sok édességet...Csak most hétvégén, mert szülinapoztunk. Na mindegy. Én nem jártam sok sikerrel, remélem Ti többiek igen!

#19 KekyKira 2006. 06. 05. - 09:35:57

Jó reggelt! Rég nem néztem be, csak most olvastam a kérdésed. Igen, az anyósom főzi a menüt, hogy nekem az 1 éves kislánommal maradjon időm mindenre :-) Itt lakik 50 méterre. Én 5.8 kilót fogytam a 4 hét alatt. (Csak a tizedesek hiánya miatt nem tudok, csak 5 kilónyit beírni ...) Combban és csípőben egyelőre alig van változás, de a szülés után óriásin maradt hasamból már jön le! :d Mindenkinek további jó fogyókúrát!

#20 Törölt felhasználó 2006. 06. 01. - 09:19:38

Kedves Antibarbie! Köszönjük szépen az észrevételt, az ötletet a fórum működésével kapcsolatban. A felvetését továbbítottuk a műszaki kollégák felé, akik elemzik ennek megvalósíthatóságát. További hasznos időtöltést kívánunk a hazipatika.com oldalain, és sok sikert, kitartást kívánunk a fogyókúra programhoz. A HáziPatika.com szerkesztősége

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: