Házipatika fórum: fogyi-program májustól - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

fogyi-program májustól

#41 KekyKira 2006. 05. 23. - 09:32:12

Szia! Nagy súlyról indulsz, vagy csak keveset kell leadnod? Mert azok, akiknek keveset kell leadniuk, néha nehezebben indulnak meg. Nekem 30 kilótól kellene megszabadulnom, így jól el is indult a fogyás. Sokból könnyebb leadni!!! Néha meg a szervezet tartalékol. Sőt, olyan is volt már (régebben), hogy a heti méréskor nem volt súlyváltozásom, de másnap 1 kiló minusz volt. Mert a szervezet valahogy furcsán működik ... Illetve menzesz környékén vizet halmozol fel, így a zsír hiába csökken, ideiglenesen a megtartott víztől állni látszik a súlyod ... Nem ez van Nálad is? Kitartás!!! :)

#42 talma 2006. 05. 22. - 22:17:16

szerintem ez nem probléma, a szervezetednek több időre van szüksége, h átálljon a diétás életmódra, megszokja h mozogsz, stb! de lesz változás, csak ne add fel! ;)

#43 Danina 2006. 05. 21. - 21:07:52

Sziasztok! Danina vagyok. Én is újra hozzákezdtem ehhez a fogyiprogramhoz, talán most a legnagyobb erőbedobással. :) Az előző program során én is hiányoltam a tizedesjegyek beírsának lehetőségét - ahogyan most is. Így szeretnék én is beállni az erre szavazók sorába. Nagyon nagy örömmel tölt el, hogy a Házipatika szerkesztősége ilyen hamar dolgozik a problémán, és ilyen segítőkész! Ez nagyon korrekt. A hagymás dolgok miatt nem hinném, hogy aggódnunk kell, hat féle! menüsor áll rendelkezésünkre! Ez nem elhanyagolandó! Egy kérdésem lenne a résztvevőkhöz: mi a véleményetek arról, ha azt mondom, én az első héten nem fogytam. Ennek a hétnek a végeredményét holnap reggel mére le, így azt jelenleg nem tudom, mi lesz holnap, mégis kétségbeejtő, ha a statisztikát nézem, mert ott lement az átlagnak majdnem egy kiló. Én csinálok valamit rosszul, vagy ez normális egyes embereknél? Mitől lehet ez? Közben eszembe jutott mégegy kérdés. :S Mindenki a Norbi mozgássort csinálja csak, vagy más edzésformát választotok? Jóéjt! Sziasztok Kitartás...

#44 talma 2006. 05. 20. - 22:20:19

igen, szerintem is jó KekyKira ötlete a tizedesjegy bevezetésére vonatkozóan. Akkor se jó, ha felkerekítünk, de akkor sem, ha lefelé, előre iszunk a medve bőrére. sajnos a menüknél én is észrevettem, hogy párszor ugyanazt kell enni a héten, de ilyenkor inkább átmegyek másikba... lehet h nemjól csinálom, de pl a gomba nem tartozik a kedvenceim közé ;) kitartás a többi fogyózónak, ne adjátok fel, mindjárt itt a nyár! :)

#45 KekyKira 2006. 05. 19. - 16:49:50

Kedves Házipatika! Köszönöm, várom válaszukat! Üdv: Kira

#46 Törölt felhasználó 2006. 05. 19. - 16:01:31

Kedves KekyKira! Köszönjük az adattáblára vonatkozó észrevételét, dolgozunk a tizedesjegy beírásának lehetőségén. Az eddigi fogyókúra-programok alkalmával nem érkezett visszajelzés a tizedesjeggyel kapcsolatosan, de amennyiben igény van erre és technikailag is megoldható, hamarosan lesz rá lehetőség. Mindegyik menüsort dietetikus szakember állította össze. Természetesen továbbítjuk észrevételezését számára, és válaszát továbbítani fogjuk Önnek, Kira! Szíves türelmét kérjük, és még egyszer köszönjük szépen észrevételezéseit! Kitartást és sikereket kívánunk a fogyókúra-programhoz! A HáziPatika.com szerkesztősége

#47 KekyKira 2006. 05. 17. - 20:35:11

Kedves Házipatika! Ide is írok, mivel az e-mailemre nem érkezett válasz!!! Érdeklődni szeretnék, hogy a fogyókúrás (5 hét 5 kiló) adadttáblába miért nem lehet tizedesszámot írni? A legtöbbember nem egész kiló, hanem xy.t kilógramm. (Én pl. 92.2 vagyok most.) Amikor heti 1 kilós fogyásokról beszélünk, akkor nem szerencsés, hogy kerekítenünk kell a számot!!! Továbbá elképesztően sok a nyers hagyma a Ráérős menűsorban, főleg a reggeli ételekben. Ez azért nem egy jó kezdése a napnak!!! (Múlt héten 2x indítottuk így a napot, ezen a héten 3x hagymás a reggeli.) Vasárnap este hal volt a vacsora, és hétfőn, tehát másnap reggel ismét hal. Tudom, hogy lehet cserélgetni, de kissé átgondolatlan így a koncepció!!! Várom válaszukat.

#48 2006. 05. 14. - 13:54:04

Szia macikatka! Köszönöm a kért biztatást, jól esett. A GI programot választottam az első héten, elég jók a kaják, bár némi kilengésem volt. ;) Lassan indul nálam a fogyás, sajnos már tapasztaltam. A második hétre a cukorproblémás menüt választottam. mMajd meglátom. :o

#49 1Kati 2006. 05. 13. - 20:14:08

Sziasztok! Most végeztem a spenótos omlettel.Nekem nagyon bejött, ilyet máskor is csinálok.Jó éjszakát!

#50 palacsinta 2006. 05. 13. - 18:44:24

Szia Kati! Szerintem mindenkinek vannak apró kilengései.:) Pár szem sült krumpli nem a világ.Én sem vagyok fogyós fajta, de én is bízok ebben a fogyiban. Sok kitartást neked! (is). :)

#51 1Kati 2006. 05. 13. - 13:39:31

Sziasztok! Kati vagyok,a GI-diétát csinálom,elég kitartóan (eddig).Még nem szóltam hozzá, csak másokat olvasgattam.Most ebéd után vagyok,egész jó volt a párolt marhaszelet.Összességében is egész ehetőek a kaják,igaz a paradicsomleves borzalmas volt.Tegnap volt egy kis kilengésem,ettem pár szem sült krumplit,és egy-két nyalat fagyit,de ezen kívül mindent betartottam.Bár olyan is volt,hogy kihagytam pl.a szelet kenyeret.Egyébként nem vagyok egy fogyós tipus,elég ha ránézek a kajára és máris hízok.Ha lemegy az ígért 5 kg,akkor nagyon boldog leszek.Kitartást mindenkinek!

#52 2006. 05. 12. - 19:34:09

Szia anyanyuszi! Neked is van kitartásod, hiszen együtt csináljuk így mint barátnők! Lélekben is veled vagyok. barátnőd macikatka

#53 2006. 05. 12. - 19:30:48

sZIA éVA! Bizzál benne fog neked is sikerülni, soha nem szabad feladni Nagyon ügyes vagy! Együtt nekünk itt fog sikerülni:) macikata

#54 2006. 05. 12. - 19:04:21

Sziasztok! először ugy gondoltam, hogy csak olvasgatom a hozzászólásokat, de aztán kedvet kaptam a hozzászóláshoz. Olyan kedvesen biztatjátok egymást, és egy biztatásra nekem is szükségem lenne. :'(' Segítsetek légyszi-légyszi.Köszi Éva

#55 2006. 05. 12. - 16:31:40

Jaj, válaszoltam Kishutának/Csillának,csak nem tudom,hová ment az üzenet!Anyanyuszi /elég ügyetlenül kezelem a gépet/

#56 2006. 05. 12. - 16:27:36

Szia Macikata!Hogy haladsz?És honnan van benned ennyi kitartás és akaraterő?Barátnőd és párod a fogyiban:Anyanyuszi {H}

#57 2006. 05. 12. - 13:37:18

Szia Csilla! én is odavaló vagyok hol anyanyusza lakik, bartánők vagyunk:9 Igen sokat változott Huta, sokkal sokkal szebb lett:) gyere el ha van lehetőséged, mi elkísérünk anyanyuszival:) macikata

#58 2006. 05. 12. - 13:34:55

Szia talma! örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, nem maradtál le semmiről:) megvárunk, és együtt folytatjuk. Kitartás macikata

#59 2006. 05. 12. - 13:34:48

Szia talma! örülök, hogy csatlakoztál hozzánk, nem maradtál le semmiről:) megvárunk, és együtt folytatjuk. Kitartás macikata

#60 kishuta 2006. 05. 11. - 23:42:05

Szia Anyanyuszi! Barcsak ott elnek, sajna nem! A nyari szunidoket toltottem ott s nagyon szivesen visszaternek. Szep emlekeim vannak rola, s biztos nem felejtem el, mint nevet. Egyebkent csilla vagyok, s mint ilenbol is vagyunk rendesen. nem tudtam gyorsabban valaszolni, mert szulinapi bulit rendeztem, s meg mindig faradt vagyok, de nagyon jol ereztem magam, remelem a vendegek is , kulonosen a gyerekek! Irj ha van kedved, sajnalom, hogy nem vagyok kishutai, bar biztos sokat valtozott miota ott voltam. kitartast a fogyihoz. kishuta

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: