Házipatika fórum: fogyi-program májustól - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

fogyi-program májustól

#61 talma 2006. 05. 11. - 19:23:44

sziasztok! én ma csatlakoztam be ebbe a fogyi programba, próbálom pótolni a lemaradásom, remélem utolérlek titeket! ;) sok sikert mindenkinek!

#62 palacsinta 2006. 05. 11. - 08:56:57

Szia Ági! Én azt hiszem lehetséges a menüket váltogatni. Szerintem az a lényeg,hogy kevés legyen a bevitt kalóriamennyiség. Nem tudom másnak mi a véleménye.

#63 senki 2006. 05. 10. - 21:33:32

Sziasztok! Csak most találtam rátok! Fogyis partnert kerestem volna, de nem találtam! Szerintetek, lehet a diéták között mászkálni?? Engem érdekelne, mert ha véletlenül nincs időm főzni valamit - általában van - akkor a sietős menüt választhatom-e?? Köszi majd az infót! Sziasztok! Ági

#64 palacsinta 2006. 05. 10. - 14:07:13

Sziasztok! Én a GI menüt választottam. A mai sárgarépa krémlevest kihagytam. Helyette a hétfői paradicsomlevesből csináltam többet és ma is azt ettem.Veletek mi újság?

#65 2006. 05. 09. - 19:23:24

Sziasztok! Rmélem mindenki jól van és kitartó! Én nagyon örülök, hogy egymást biztatjukígy könnyebb mindenkinek a dolog. Szeretném ha sikerrel járna mindenki! Pusz macikatka

#66 2006. 05. 09. - 18:35:30

Szia Kishuta!Én csak azt szeretném megkérdezni,hogy miért Kishuta?Csak nem ezen településen élsz?Ha igen,légyszi válaszolj nekem,én S.Újhelyi vagyok!Kitartást és sikert mindenkinek:anyanyuszi :)

#67 2006. 05. 09. - 15:34:25

Sziasztok!Csinálja valaki a cukorproblémás menüt? Milyen az első másfél nap tapasztalata? Nekem valami nem oké ezzel a menüvel.Tegnap ebédig nem volt semmi baj.A cukkínitekercs viszont valahogy betett.Olyan szinten felment a gyomorsavam,hogy este a virslisalátára már rá sem tudtam nézni.Szegény azóta is a hűtőben kuksol otthon.Mikor elkezdtem mára az ételek elkészítését és megláttam,hogy a karfiolos salátához mustárt írnak az öntethez,minden porcikám tiltakozott ellene.pedig ezt a hetet végig kellene csinálni ebből a menüből,mert mindent megvettem hozzá a hétvégén.Most mit csináljak?Simán álljak át egy másik menüre?

#68 palacsinta 2006. 05. 09. - 10:11:43

Sziasztok ! Na hogy telt az első nap? Én sikeresen átvészeltem. Én még nem csináltam egy diétát sem, de ezt nagyon jónak találom.Betartható. Szerintetek teát esetleg kávét lehet inni? Természetesen csak édesítővel :) Móni, neked milyen volt az első napod? Megcsináltad már az ebédet? Mindenkinek hajrá! :)

#69 kishuta 2006. 05. 09. - 00:50:52

Sok sikert mindenkinek! Aki nem talalt tarsra az sincs egyedul, hisz itt olyan sokan vagyunk akik biztatjuk egymast. En nehezen tudok hozza szolni, mert igencsak ejszakai bagoly vagyok, s illyenkor nem igazan egnek a vonalak, de olvassgatva benneteket, is meg tobb akarat szall meg, hogy igenis vegigcsinalom a kituzott itz kilomat. En mar benne vagyok a masodik napban, most elmegyek aludni, hisz reggel var egy jo kiss rantotta, hmmmmm..... Kishuta

#70 palacsinta 2006. 05. 08. - 10:37:48

Itt mindenki milyen aranyos! Mindenki próbál segíteni, főleg lelkileg és ez sokat számít. Máris úgy érzem, hogy több társat is találtam a fogyihoz. Tök jó! :) Móni. Köszi az ajánlkozást! Vágjunk bele!Az én kódom:101120325152 Azt gondolom nekem elég lenne, ha 10 kilótól meg tudnék szabadulni, de az öttel is kiegyeznék. ;) Együtt menni fog!! Csimbonak köszönöm a biztató szavakat. Mennyire igaz, amit leírtál! :)

#71 2006. 05. 08. - 05:40:48

Sziasztok! Ma kezdődik a rajt! Mindenkinek sok sikert és kitartást kívánok! Kata

#72 2006. 05. 07. - 22:28:12

Drága Szerkesztőség! Nemrég regisztráltam hozzátok a fogyiprogram kapcsán és a fórumozásba is belekóstoltam. Ezzel kapcsolatban lenne egy javaslatom: Szerintem jó lenne, ha a fórumozó tudhatná, hogy van-e más fórumozó is jelen rajta kívül, esetleg azzal finomítva, hogy regisztrált-e vagy sem. A társalgás folyamatát szerintem elősegítené.Perzse nem tudom, hogy ez technikailag megoldható-e vagy sem Csak egy ötlet volt. Köszi Antibarbie

#73 2006. 05. 07. - 21:51:53

Sziasztok! Gyöngyi, szívesen leszek a fogyi társad! úgy látom ma már mindenki alszik, csak én kukorékolok! Még én is egyedül vagyok, és holnap RAJT! Igazából egyedül akartam nekivágni, de úgy látom a hozzászólások alapján is, hogy talán együtt eredményesebb! A fogyikódom: 103332901998. Ha gondolod vágjunk bele!:) Mindenkinek nagyon kellemes fogyizást! Én egyébként a tipikus mindent kipróbált, igazi jojós fogyós, mindig újrakezdős, enni imádós típus vagyok. 15-20 kilótól szívesen elköszönnék. Minden jót holnapig: Moncsi

#74 2006. 05. 07. - 14:54:49

Szia Gyöngyi ! Nem tudom , ismered-e azt a meseszereplőt aki bizonyos helyzetekben nagyon elkeseredett és nagyon szomorúan tóbbször is elpanaszolta,hogy "Éhes is vagyok, fáradt is vagyok , fázom is és ráadásul nem is tudok hol aludni ". Ezt a figurát nagyon tudtuk sajnálni , de Ő úgy emlékszem nem akart lefogyni Tehát , úgy gondolom : ki kell cserélned bizonyos szavakat a szótáradban.Javaslom kitörőlni - nem igen,megpróbálom , egyedül , remélem ...- szavakat. Javaslom helyettük felvenni - IGEN , AKAROM , KÖZÖSEN , ELHATÁROZOM , TUDOM , VÉGREHAJTOM , ELÉREM....szavakat. Ezen szavak értelmezése sokat segithet abban , hogy ELÉRD AZT AMIT AKARSZ. ;)

#75 2006. 05. 07. - 14:18:54

Gyöngyi Nem baj ha nincs társad, itt ha beszélünk erről a dologról a többiekkel. akkor máris társak lettünk:) Soha nem leszel egyedül, itt vagyunk mindig közösen:) Kata

#76 2006. 05. 07. - 14:17:03

Szia csimbó! Igen abban igazad van, hogy az embernek magátólkell rájönni a dolgokra. Fontos a belső elhatározás, de én hiszek abba, hogy ha beszélgetni fogunk erről egymással, akkor nagyobb lesz a kitartás és lelkileg is segíthetjük egymást. Én nagyon várom ezt az öthetet :) Tudod szokták azt mondani, hogy " egyedül nem megy", itt ez nem érvényes, de ha megbeszéljük a tapasztalatokat akkor mindenkinek könnyebb lesz. Kata

#77 palacsinta 2006. 05. 07. - 12:22:53

Szia Macikatka! Köszi a biztatást. Társat nem igen fogok találni . Azért megpróbálom egyedül. Remélem menni fog. :) Szia: Gyöngyi

#78 2006. 05. 07. - 10:26:23

Egy ilyen programban akkor van értelme részt venni , ha ennek szükségességére SAJÁT MAGADTÓL jöttél rá. Én erre az elhatározásra most / 50 éves férfi vagyok / jutottam el. Ebben sokat segített a Norbi UP.Minden résztvevőnek kitartó és sikeres /eredményes/ fogyit kívánok! Ebben az öt hétben sokat tudunk egymásnak is segíteni. Együtt "könnyebbek" leszünk !

#79 2006. 05. 07. - 09:15:58

Szia Gyöngyi. Nagyon jól teszed, hogy csatlakozol hozzánk:) Eyget tudok neked tanácsolni, hogy keressél magadhoz párt. Nekem a legjobb barátnőm a párom, így sokkal könnyebb lesz a dolog. Probáld meg Te is találni valakit. Én szorítok neked. Pusz Kata :d

#80 palacsinta 2006. 05. 06. - 16:54:28

Sziasztok! Én is belevágok ebbe a fogyókúrába. Remélem lesz elég kitartásom. Legalább öt hétre. :o Mindenki sok kitartást és sikert! Gyöngyi

• 5 Oldal +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: