Házipatika fórum: fogyi-program májustól - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5

fogyi-program májustól

#81 2006. 05. 05. - 18:26:07

Sziasztok! Nagyon várom, hogy hétfő legyen és kezdjük a nagy kúrát! Én nagyon örülök, hogy regisztráltam magam, és megismerkedhetek a programmal. Igaz nekem nagyon sokat kell fogyni, hiszen a nevemhez hű vagyok mert macika vagyok. Nem csak a nevem az,de az alkatom is maci. Sok sikert és kitartást mindenkinek és segítsük egymást,így könnyebb lesz. Pusz kata :)

#82 2006. 05. 05. - 17:25:27

Szia HNoci! Már én is alig várom,hogy kezdjük!Na,nekem se ártana a heti 3 kiló!Akkor 10 hét múlva egészen jól is néznék ki!Amúgy meg se érdemelném,mivel eddig mindig csak siránkoztam,és nem igazán tettem az ügy érdekében túl sok mindent!Vagyis nem elég időn át. :( De hétfőtől új élet indul! :) Szia, Anyanyuszi

#83 meinschatzi 2006. 05. 05. - 13:16:49

Sziasztok! Én is regisztráltam, már alig várom, hogy hétfő legyen! Ti melyik menüsort választottátok? Nekem a GI és a sietős szimpi (meg hát dolgozó nőként ezekre van lehetőségem). Szerintetek lehet variálni a kettőt? Na, nem egy napon belül, hanem egy-egy napot "kicserélni". Móni

#84 2006. 05. 01. - 06:19:20

Sziasztok! Nagy örömmel csatlakoztam a programhoz! Remélem, beváltja a hozzá fűzött reményeimet! :) Mindenkinek kitartást, "szép eredményeket" kivánok!

#85 2006. 04. 27. - 22:52:26

Sziasztok! Én már regisztráltam, már alig várom hogy kezdjük!!! Bár nekem jobb lenne, ha 1hét alatt 3kg fogynék :p dehát mindent nem akarhatunk egyszerre. Ugye. Regisztráljatok, hogy legyen kivel siránkozni, küzdeni, s hajtani!!! :) Hajrááá!

#86 Törölt felhasználó 2006. 04. 27. - 21:11:10

Kedves Olvasóink! Ismét indul az öt hét- öt kiló fogyókúrás programunk, a már jól bevállt tartlamakkal és szolgáltatásokkal, páros fogyival és nyereményekkel, GI-diétával, "fogyókúrák harcával" és még sok más érdekes és hasznos dologgal. Már lehet regisztrálni itt: http://www.hazipatik...ices/weightloss Már csak egy hét regisztrációs időszak és május 8. a fogyi első napja. Addig keressenek fogyi partnert, készüljenek fel a szükséges alapanyagokkal és a nélkülözhetetlen elszántsággal:-) Nem fog fájni, sőt kellemes meglepetések érhetik az első alkalommal "öt hét- öt kiló" fogyizókat! A visszatérők biztos szívesen adnak eligazítást, segítséget. Strandszezonra felkészülni, fogyira regisztrálni és start!:-)

• 5 Oldal +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: