Házipatika fórum: fogkő - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

fogkő

#1 kati567 2011. 07. 20. - 22:02:19

A patikában a Whizzer fehérítő csíkot ajánlották és ki is próbáltam, és tök jó. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!

#2 lucusom 2011. 05. 19. - 12:48:32

Sziasztok! Ultrahangos fogkőeltávolítás, polírozás, fogfehérítés féláron!!! http://kuponmania.hu...-polirozas.html Próbáljátok ki! Szuper technológia (Beyond), ami a technika mai állása szerint a ma létező legjobb megoldás. A készülék kiszűri a káros ultraibolya és infravörös fényeket, így csökken a fogérzékenység!

#3 dumplin 2011. 05. 11. - 11:20:54

Alapesetben drága és fájdalommentes, de én most voltam egy kuponos céggel, ha érdekel, 2.990-Forintba kerül. http://kuponbirodalo...sadas-szemelyr/ www.kuponbirodalom.hu Üdv_: Gergő

#4 Davy 2008. 08. 29. - 22:58:53

Kedves csaba88888! Véleményem szerint mivel ez ma a legjobban elterjedt fogkőeltávolítási módszer, ezért ez is a leghatékonyabb. Az ára általában 10 és 20 ezer forint között mozog (alsó és felső fogív, már ha korrektek). Fájdalommal nem szokott járni, amúgy ritka esetben ha mégis, arra rendkívül hatékony módszerek vannak, hogy fájdalommentessé tegyék :). Bővebben: www.esztetikai-fogaszat.info - fogászati információs oldalon, fájdalommentes fogászat részben.

#5 Laura86 2008. 08. 29. - 11:22:52

Sziasztok! Tudok ajánlani egy nagyon jó fogorvost! Én is sokáig küzdöttem a fogkővel, de megoldották a problémámat! Clinident Fogászati Centrum! - nagyon kedvesek, korrektek, garanciát vállalnak! A www.clinident.hu oldalon mindent megtalálsz róluk!

#6 2007. 06. 01. - 12:13:26

Sziasztok A fogkő kialakulás tényleg nem attól függ, hogy ki hányszor mossa! Például nekem még soha nem szedtek le fogkövet, mert én nem vagyok hajlamos a fogkőre! A fogkő termelődése függ pl a nyál összetételtől is van akinek gyakran termelődik is van akinek nagyon ritkán! Ezt egy fogorvos mondta nekem!

#7 2007. 05. 16. - 10:39:40

Üdv Mindenkinek! Fogkövesedés sajnos tényleg nem függ össze, hogy ki hányszor és jól mossa-e a fogait. Közeledve a 40 felé, arra kellett rádöbbennem, hogy nem elég a normál (10-15.000 Ft) vagy ultrahangos fogköleszedés (7,5-10.000 Ft), mert nagyon hamar újranő. A fogorvosom azt tanácsolta, csináljunk egy szakszóval "küretet" - ami abbó áll, hogy felvágják az inyt - alaposan kitisztítják az íny alatt is a fogkövet - így állítólag lassul jelentősen az újraképződés kockázata. A beavatkozás inyekció hatása alatt történik, és max kb. fél óra - azaz akkor se nem fáj, se nem kellemetlen, hacsak nem hogy utána összevarják - viszont utána eléggé bedagad és min. 1-2 napig gyógyszeres fájdalomcsillapírtás ajáűnlott - ami még fontos 2 körben javasolják a beavatkozást (1 fennt - 2. lennt v. fordítva lennt kellmetlenebb)....most éppen gyógyulgatok......remélem megérte - pénzről nem beszélek - mert a protézis sokkal drágább! kipróbálom Hyg fogkefét, remélem nem csak a reklám helye volt......! kITARTÁS MINDENKINEK

#8 2007. 05. 06. - 21:22:44

Sziasztok Érdeklődnék, hogy az ultrahangos fogkőleszedetés az jobb mint a sima? (fájdalommal kapcsolatban kérdezem) És drágább? Előre is köszönöm

#9 2007. 04. 17. - 20:46:47

Nekem állandóan be volt gyulladva az ínyem, vérzett és sok fogkövem is volt. Szerencsére a fogorvosom tavaly éppen nyaralt, amikor ismét nagyon begyulladt a fogam. Kénytelen voltam elmenni egy másik fogorvoshoz, ő ajánlotta ezt a japán fogkefét, amit azóta is használok. Az ínygyulladásom elmúlt és szerintem a fogkövem is kevesebb lett. Próbáljátok ki, szerintem megéri. Én a weboldalukon keresztül rendelem, de két nap múlva meg is szoktam kapni. www.fogkefebolt.hu

#10 2007. 03. 01. - 18:32:15

A fogkőhöz még csak annyit hogy én is többször mostam naponta fogat, és mégis újra jött a leszedés után pár héttel. Elmentem egy másik fogorvoshoz, és képzeljétek vette a fáradtságot és a rendelőbe megnézte hogyan mosok fogat. Kiderült hogy tízszer is moshatnám naponta és úgysem használna. Megtanított hogy kell, leszedte a meglévőket, és láss csodát, hónapok óta nem nő újra. Ráadásul finom cseresznyés valamit kent az ínyre, így még nem is volt olyan gázos a dolog. Ajánlom minden betojinak ezt a dokit!

#11 2007. 02. 14. - 21:04:36

Curosept oldat. Recept nélkül kapható gyógyszertárakban.Teljes töménységben öblögetni legalább 1 percig. Persze, ha a csemete már ezt meg tudja csinálni. Hatásos.Ki kell próbálni.

#12 2006. 12. 30. - 22:18:22

4 éves a gyermekem, fél éve megjelenet az alsó-felső fogsoron elöl barnás elszíneződés, mintha egész nap csokit enne és ráragadt volna a fogára. Amikor az első pöttyök megjelentek elvittük fogorvoshoz, aki azt mondta, hogy nem szuvasodás, majd fogváltáskor valoszínű elmúlik. Addig mossuk szorgalmasan (eddig is ezt tettük) ezután is, de mostmár katasztrófálisan néz ki. Esztétikailag nagyon csúnya és elvittük egy másik fogorvoshoz, aki azt mondta, hogy le lehetne szedni, de valószínű újra meg fog jelenni, és majd fogváltáskor elmúlik. Ő a 3. gyermekem és eddig ilyen nem volt, valaki adjon tanácsot!!!

#13 2006. 09. 06. - 12:45:36

Tul vagyok a fogkőleszedésen.Nem is volt olyan borzalmas pedig nem kaptam rá szurit csak sprét.És csak 2000 ft volt.

#14 .Nena 2006. 09. 02. - 17:38:56

Szia Mindenki! A fogkő eltávolítása kellemetlen, ha nem kérsz érzéstelenítést. De rendes fogorvos szurit ad hozzá. Anélkül bizony elég kellemetlen, mert az ínyedet is megpiszkálja, ha lelkiismeretes munkát végez. Utána polírozza a fogadat és a nyelveddel olyannak érzed, mitha "tükröt nyalogatnál", teljesen sima. Hogy mitől van? Olyan, mint a vízkő. Az ember nyála termel egy csomó ásványi anyagot, az lerakódik, különösen, ha olyan keveset iszol, mint én. De ugyanígy a magas ásványianyag-tartalmú ásványvizek túlzott fogyasztása is okozhatja. Én is sikálom rendesen és mégis... Főleg, ha a dokid csat tessék-lássék munkát végzett. Mert ha nem távolírja el tökéletesen, akkor maradnak gócok a fogadon és sokkal előbb lerakódik rá a "mész". Irány a fogorvos. Az, hogy mennyibe kerül, változó, nálunk 10 ezer magánrendelésen. De egy telefon és megmondják. Sziasztok!

#15 2006. 09. 02. - 11:54:36

Én most szeretnék fogkő leszedésre menni,de még sosem voltam és eléggé tartok tőle.A fogkő leszedés fájdalmas?

#16 2006. 08. 25. - 13:25:33

Mitol van a fogko....'?? en egy honapja szedettem le es napi 4x mosok fogat es mar megint kezdem erezni az also metszo fogaimnal...nincsenek rossz fogaim..23 eves vagy??!!! valaszotok koszonom

#17 2006. 08. 10. - 10:36:29

Szia Eva! Azt meg tudod mondani, vagy esetleg valaki más, hogy kb mennyibe kerül a fogkő eltávolítás? És ha körzeti fogorvoshoz megyek, akkor támogatja a TB? Köszi!

#18 2006. 07. 27. - 14:34:19

Szia. Én is most fogok menni fogkő eltávolításra, de ultrahangosan csináltatom, nem kanalas módszerrel. Remélem utána nekem is jobb lesz a közérzetem. Ha gondolod, adhatok egy fogorvos címet, nevet, nekünk az egész család hozzá jár. Éva

#19 2006. 07. 27. - 14:30:50

Szia. Én csak most találtam erre az oldalra, de nagyon jó. Fogínysorvadás. Tényleg nem gyógyítható, de megállítható, és karban tartható. Szedjél sok c vitamint, és elektromos fogkefével moss fogat. Én is beszereztem kettőt, de tiszta gáz ha véletlenül kimerül az elem, és a sima fogkefét kell használnom. Teljesen más a két fogkefe közt a különbség. Nagyapáink esküsznek a petrezselyem rágására, és sóval-háztartási sóval történő fogmosásra, amivel az ínyedet is bedörzsölöd. Az elektromos fogkefe bemaszírozza a sót az ínyedbe, ami egyben fertőtlenít is, és erőssé teszi. De lehet kapni a patikában egy gyógynövény alapú fogport " Dentomin", ez nnagyon jó, én is ezt használom. Próbálj meg mindent, mert ha elsorvad az ínyed, gáz lesz. Én is hasonló cipőben járok, de amióta elektromos fogkefével mosok fogat jobb minden. Nézz utána a Kína orvoslás terén is, Ők okosabbak nálunk. Üdv: Éva

#20 agi2 2006. 01. 05. - 12:06:07

Fogkőeltávolítás után: Én is odafigyelek a fogaimra, pár hete fogkőlevételen voltam. Nagyon fájt az ínyem, mert eléggé felsérült a beavatkozás hatására. Öblögettem és kipróbáltam egy egy gyógynövényes fogkrémet és egy gél állagú krémet, ami nagyon jól lenyugtatta az ínyemet és elég hamar begyógyult. Ha valakit érdekel mit használtam, írjon egy e-mailt: dr.kiss.marta@freemail.hu

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: