Házipatika fórum: Lézeres fogínykezelés - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Lézeres fogínykezelés

#1 gorogzolii 2013. 09. 05. - 21:27:56

Ha nem is lézeres, de fogínygyulladásra ajánlották nekem a Vitinne-t, el is kezdtem szedni, tök szuper! már egyálatalán nem fáj az ínyem. úgyhogy fogom is szedni néha megelőzésképp nehogy fogínysorvadásom legyen!

#2 albert 2012. 03. 21. - 03:21:21

Vigyázat csaló! Több áldozata is van már annak a csalás-sorozatnak, amelynek elkövetője fogorvosként hirdeti magát. Dupla, sokszor tripla árat számol fel az áldozatainak, pl. 4 fogászati csap helyett 8-at számol, miközben a higiéniai viszonyok is többszörös fertőzés veszélyt jelentenek. A neve Szentmiklósi Péter, Fogászat + Fogtechnika, I. kerület, Hattyú utca 16. fsz. 1. Figyelem, Vigyázat!, fogászati csalás.

#3 ameliavagyok 2009. 11. 01. - 15:41:00

Szija:) Sok jót hallottam énis Dr.Memariról.Tudnál mesélni róla egy keveset? :) Kedves türelmes?Foglalkozik a betegeivel?Köszönöm:)

#4 vale46 2009. 03. 02. - 19:04:05

Szia Maimar! Körülbelüli árakat tudnál írni?

#5 tintong2 2009. 02. 14. - 21:45:57

Kedves maimar! Köszönöm a választ, meg fogom próbálni.

#6 maimar 2009. 01. 21. - 16:47:44

nekem is nagyon régi és megoldhatatlannak tűnő problémám volt a fogínysorvadás. hosszú procedúra és megannyi fogorvos és fogvesztés után végre rátaláltam egy fogorvosra, aki valóban csodát tett velem a fogászati lézer segítségével. hozzá kell, hogy tegyem, semmi fájdalommal nem járt, ugyanis a lézernek érzéstelenítő hatása is van! hálás vagyok érte és köszönöm memari doktor úrnak! bővebben a www.evidentis.eu címen tájékozódhatsz

#7 tucsokbogar 2009. 01. 20. - 11:50:52

Sziasztok! Ha valaki fájdalommentes fogászati kezelést keres, akkor tudok ajánlani egy nagyon korrekt rendelőt. Telkiben van a kórházban, az egész családom oda jár és nagyon meg vagyunk vele elégedve. Csontpótlást kellett csináltatnunk anyukámnak és gyönyörű lett neki. Én porcelántömést csináltattam már 2 éve és semmi panaszom nincs, ráadásul fúró nélkül kezelt. A honlapjuk: www.evidentis.eu Üdv nektek!

#8 tintong2 2008. 12. 27. - 16:40:28

Van itt valaki? Senki nem tud informálni??? Azért, ha mégis, megköszönném! Üdv, üdv!

#9 tintong2 2008. 12. 20. - 21:29:32

Sziasztok! Abban tud valaki infót adni, hogy hol végeznek ilyen kezelést, mert az én dokim azt mondja, hogy teljesen hiába való beavatkozás. Ha hallgatok rá, akkor szép lassan elveszthetem a fogaimat. Előre is köszönöm, ha válaszoltok!

#10 Davy 2008. 08. 29. - 22:46:11

Szia hixti! Fogínysorvadás kezelésére először általában mechanikus fogtisztítást alkalmaznak, ide tartozik a fogkőeltávolítás. Sokszor ez már önmagában elegendő, de ha nem akkor szoktak alkalmazni lézeres technikát a fogínysorvadás/gyulladás megszüntetésére. Manapság nagyon sokféle hatékony eszköz van a fogászati beavatkozások fájdalommentessé tételére, akár már az injekció érzéstelenítésére is. Ehhez ajánlom neked a következő oldalt, ahol még több mindent olvashatsz a témával kapcsolatban. www.esztetikai-fogaszat.info - fogászati információs oldal

#11 hixti 2006. 05. 04. - 17:01:20

Erdeklodnek, hogy van e itt valaki, akinel vegeztek mar lezeres foginykezelest inysorvadas kezelesenek celjabol! Ugyanis a fogorvosom ezt javasolta nekem es egyreszt kicsit felek, mert rosszul turom a fajdalmat, masreszt erdekelne, h tenyleg hatasos e. Ezen kivul erdekelne, hogy ha az iny visszahuzodasanak (egyik) oka az ejszakai fogcsikorgatas, akkor van e vm modszer arra, hogy errol "leszoktassak" az embert? Elore is koszonom a segitseget!

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: