Házipatika fórum: Én és a lyme kór - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 8 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Én és a lyme kór

#1 smeagol 2015. 05. 02. - 00:01:08

Üzenet megtekintéseIdézve: szenvedigabor - Dátum: 2015. április 30. - 16:09:58

Sziasztok!

Szeretném megosztani a tapasztalataimat, hogy mással ne fordulhasson ez elő. Én az Istenhegyi Géndiagnosztikát nem ajánom senkinek, engem Esztó Klára doktornő súlyosan félrekezelt és félrediagnosztizált. Negatív(!) szerológiai lelet alapján kezelt lyme-kórra. Már akkor sem értettem, hogy ha negatív a lelet miért gondolja, hogy lyme-kóros vagyok. 10-búl 10 orvos azt mondta, hogy ez nem lyme-kór akkor ő milyen érdekből állapította meg? Mindenesetre beszedtem a több hónap antibiotikumot több százezer forintért, valószínű, erre ment ki a játék... meg is lett az eredménye: még rosszabbul lettem, mint voltam. Az immunrendszerem tönkre ment, a beleim teljesen megkárosodtak. Sosem lesz már az igazi. Azért járok kezelésekre más, rendes orvosokhoz, hogy helyre hozzák, amit az Istenhegyin elrontottak.

Ezek után kicsit utána kérdeztem a klinikának meg a doktornőnek. Állítólag kuruzslás megy ott, a gyógyszermaffia van a háttérben. Több per is folyamatban van ellenük. Mert minden beteget, aki oda bemegy tévesen lyme-kórra diagnosztizálnak.

MINDENKI KERÜLJE EL ŐKET!!!

Szenvedigabor: Megkérdezhetem, hogy milyen tünetekkel fordultál orvoshoz, s mennyi ideig szedtél antibiotikumot? Most jobban vagy már?
Nekem is furcsa tüneteim vannak és ezért ajánlották az általad említett helyet. Azt mondják, antibiotikum mellé kell probiotikumot is szedni, hogy védje a belet. Nem szedtél?

#2 szenvedigabor 2015. 04. 30. - 16:09:58

Sziasztok!

Szeretném megosztani a tapasztalataimat, hogy mással ne fordulhasson ez elő. Én az Istenhegyi Géndiagnosztikát nem ajánom senkinek, engem Esztó Klára doktornő súlyosan félrekezelt és félrediagnosztizált. Negatív(!) szerológiai lelet alapján kezelt lyme-kórra. Már akkor sem értettem, hogy ha negatív a lelet miért gondolja, hogy lyme-kóros vagyok. 10-búl 10 orvos azt mondta, hogy ez nem lyme-kór akkor ő milyen érdekből állapította meg? Mindenesetre beszedtem a több hónap antibiotikumot több százezer forintért, valószínű, erre ment ki a játék... meg is lett az eredménye: még rosszabbul lettem, mint voltam. Az immunrendszerem tönkre ment, a beleim teljesen megkárosodtak. Sosem lesz már az igazi. Azért járok kezelésekre más, rendes orvosokhoz, hogy helyre hozzák, amit az Istenhegyin elrontottak.

Ezek után kicsit utána kérdeztem a klinikának meg a doktornőnek. Állítólag kuruzslás megy ott, a gyógyszermaffia van a háttérben. Több per is folyamatban van ellenük. Mert minden beteget, aki oda bemegy tévesen lyme-kórra diagnosztizálnak.

MINDENKI KERÜLJE EL ŐKET!!!

#3 liliabraham39 2015. 03. 05. - 14:26:39

Az egyik rokonomnál is Lyme kórt állapítottak meg. Neki a hiberbár oxigénterápia sokat segített, mert az oxigén kezelés megnöveli az antibiotikumos kezelés hatását is. Segíti a vérkeringést, így az antibiotikum több/mélyebb helyekre is eljut.

#4 weakup 2012. 08. 08. - 15:41:23

MEGHÍVÓ!!!!

CIVILEK ÉJSZAKÁJA!!!!!!!

INGYENES ELŐADÁS!!!!

Kedves Lyme beteg társaink..

Szeretettel meghívunk Benneteket:
BUDAPESTEN,A CIVILEK ÉJSZAKÁJA-KERETÉN BELÜL MEGTARTANDÓ:
A KULLANCS CSÍPÉS OKOZTA LYME KÓR,ÉS LYME NEUROBORRELIA!
(TÚL ÉLNI,A TÚLÉLHETETLENT!)-CÍMŰ INGYENES ELŐADÁSRA.
AZ ELŐADÁST:KISNÉ SZOBOSZLAI IBOLYA..(PÖTTY63)-TARTJA!
MELY 2012. SZEPTEMBER.15-én,19-21-óráig tart..illetve utána kötetlen beszélgetés,
és szóbeli-írásbeli kérdések feltételére lesz lehetőség..Majd ezek megválaszolására kerül sor!!

Nagy szeretettel várunk minden lyme beteget,hozzátartozóikat,
a társ betegségekben szenvedőket,és az egészséges embereket is,
ezen az egész éjszakás programsorozaton belül megtartandó eseményre!

Helyszin:Cökxpon RestArt KULTURBISZTRÓ.
H-1085. BUDAPEST.Horánszky u.5.
(A RÁKÓCZI TÉRHEZ KÖZEL!!)
CIVILEK ÉJSZAKÁJA.
19-21 óra.(KÁVÉZÓBAN).

ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK MEGTISZTELŐ RÉSZVÉTELETEKET:A SZERVEZŐK!
GYERTEK EL MINÉL TÖBBEN, VÁRUNK BENNETEKET!
ISMERTETŐ ANYAGOT KAPTOK MAJD!!

#5 bambi777 2012. 01. 10. - 12:06:41

Maca lehet nem kellett volna átigazolnod a másik oldalra, maradtál volna itt nyugodtan,

#6 bambi777 2012. 01. 08. - 11:12:31

látom átigazoltál a másikra ,

#7 bambi777 2011. 12. 28. - 20:02:36

SZia Maca! a lyme kór indexen vagyok fent babos77 névvel, gyere át ott elég sok okos dolog van fent, én nem tudom hoggy lehet ebből a szarságból gyógyulni de nehezen megy... én már tul vagyok háro kezelésen de semmi eredménye, olyan tarkófájdalmaim vannak de ott fent a tarkóm hogy ihaj, és elég fura a fejem is ... neked milyen tüünetek vannak? légszomj , tüdőfáradtság, alvászavar? zsibbadások? én is várom a véreredményt az ántsz -ből, ha negativ lessz akkor nem tudom mi van...még egy hormonvizsgálat lessz mert szörnyű fáradékony lettem...üdv

#8 maca1973 2011. 12. 28. - 10:50:24

Szia Bambi.Nekem Szegeden veszik le a vért az Infektológián,amúgy meg azért fájt a fejem ,mert megint megemelte a vérnyomásomat.Bár attól nem kéne fájni a nyakamnak. Melyik indexen vagy?Üdv. Maca.

#9 bambi777 2011. 12. 27. - 19:40:45

szia Maca! hol csapolják le a véredet? istenhegyi? nekem még keresik a bajt, a fejem az piszok rosszul van , baloldali arczsibi, tarkófájdalom, nyakropogás, szédűlés, nyomás a fejben , szal nekem inkább ott a gond és a tüdő, a neurologus szrint virus ami az agyamat és az azt körülvevő burkokat támadta meg, erre szedek most két hétig gyógyszert , nem tudom mi lessz, de mostmár alig birom a fejem, a fültövemnél is fáj, üdv bambi...gyere át az index-re ott vagyunk egy páran ..

#10 maca1973 2011. 12. 26. - 13:28:58

Szia Bambi777.Az idén nyáron csípett meg a kullancs,de nem tulajdonitottam nagy gondot rá,ez lett a vége.Aug.5-én vették le a vért,és Szept. 19-én tudtam meg az eredményt.Okt.6-án feküdtem be a korházba infuziókúrára,majd 5 napig Rocephint kaptam,és 3 hétig 3*2 tab. Maripent szedtem.Közben úgy meg emelte a vérnyomásomat,hogy azóta csökentőt szedek este fél szemet.Amúgy vitaminokat(Béres Extra,C vitamint,Magnézium+B6 vitamint,Olajfalevél kapszulát,B vitamin komplex,és kúraszerűen Propoliszt és Ehinacea cseppet,és hogy ne fájon a gyomrom Normafloret iszok napi kétszer.)Januárban megyek vissza az orvoshoz,és levesszik a vért,utána tudok majd többet.Üdv.Maca.

#11 bambi777 2011. 12. 25. - 13:17:04

Húha! én nem ismerlek téged, miota vagy beteg? most szedsz gyógyszert? az indexen szoktál lenni és milyen néven? nekem is a tarkóm fáj de ott felül és olyan mintha nyomnák ki az agyam hátul,én még kaptam rocephint is 20 napot de semmit nem használt, a doxi sem,,, következő lépésnek a nagy adag penicilin injekciót probálom meg,,, arzsibbadásom van baloldalt, egy kicsit kisebb is a balarcom mint a másik és extrém tüdőfáradtság is van ,,,nem megy be a levegő a tüdőmbe ..

#12 maca1973 2011. 12. 25. - 11:30:35

Szia Bambi 777.Még nem ,csak már régen irtunk egymásnak.Van amikor egész jól érzem magam,de van olyan nap is mikor alig bírom elviselni a fájdalmat.Mostanában mindig fáj a tarkóm és a nyakam,ha a párom elkezdi maszirozni ,sírva tudnák fakadni az érzéstől.Amúgy meg vitaminokat szedek,(elég sokat),de azért nem adom fel.Üdv.Maca.

#13 bambi777 2011. 12. 25. - 10:24:28

SZIA MACA ! TE már meggyógyultál? mik a tüneteid? milye n gyógyszereket szedtél, szedsz: ? üdv

#14 maca1973 2011. 12. 23. - 22:10:27

Sziasztok.Mindenkinek Kellemes Ünnepeket és minél hamarabbi gyógyulást kívánok az eljövendő évekre.Maca. :)

#15 maca1973 2011. 10. 26. - 10:38:48

Szia,még nem,most a Maripent szedem 3 héig 3*2 tab.Okt. 31.-én megyek vissza az orvoshoz kontrolra,és remélem utána már mehetek dolgozni. Mindenkit üdvözlök.Maca. :)

#16 weakup 2011. 10. 25. - 20:56:50

Szia Maca! Véget ért már a kezelésed? Én sem voltam mostanában jól, most már egy kicsit jobb. Ha gondolod írhatsz emailt is: v.rusznyak@freemail.hu Valamint van az indexes fórum, látogass át oda is. Jobbulást!

#17 maca1973 2011. 10. 21. - 12:27:18

Sziasztok.Már régen nem írtunk egymásnak.Hogy vagytok?Én nagyon szarul vagyok,folyamatosan fáj a fejem,szinte már elviselhetelen már ez az érzés.Néha még vannak végtagfájdalmaim,de az elviselhető.Mindenkinek mihamarabbi meggyógyulást kívánok.Maca.

#18 weakup 2011. 10. 16. - 14:16:16

Köszi a választ!

#19 maca1973 2011. 10. 13. - 18:14:50

Szegeden a II. kórházban az Infektológián kaptam az infuzíót,majd az inekciót a háziorvosomnál kapom meg naponta.

#20 maca1973 2011. 10. 13. - 18:12:54

Szegeden a II. kórház Infektológiai osztályán adták az infúziót majd a háziorvosnál kapom az inekciót.

• 8 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: