Házipatika fórum: aranyer - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

aranyer

#1 eva9173 2017. 05. 11. - 05:05:09

Aranyér kezelése - leadbit.biz/Ry1V

.

#2 snn3179 2015. 10. 08. - 07:06:30

Aranyér kezelése -http://bit.ly/16ru5Kk

#3 vicusmamesz 2014. 03. 27. - 15:31:04

Ó, lehet, hogy nagyon késő a válasz... Nem láttam a kérdést, bocsánat. Nekem aztán sajnos van ezzel tapasztalatom.. Még műtétem is volt. Viszont azóta azt vettem észre, hogy nincs számottevő gond, ha a tünetek legkisebb jelére megelőzés jelleggel Reparont használok.

Üzenet megtekintéseIdézve: pytyuka - Dátum: 2013. november 20. - 22:49:46

Borsószem nagyságú külső aranyerem van. Kezdő vagyok -e betegség kezelésében. Orvoshoz nem voltam. A különböző helyekről összeszedett információ szerint először Liotont használtam,de ez kellemetlen volt és abba hagytam. Közben harmadik napon elkezdett vérzeni. Közben áttértem a Proktis-M plus használatára.Van-e valakinek tapasztalata ezen gyógyszerek használatáról.

#4 pytyuka 2013. 11. 20. - 22:49:46

Borsószem nagyságú külső aranyerem van. Kezdő vagyok -e betegség kezelésében. Orvoshoz nem voltam. A különböző helyekről összeszedett információ szerint először Liotont használtam,de ez kellemetlen volt és abba hagytam. Közben harmadik napon elkezdett vérzeni. Közben áttértem a Proktis-M plus használatára.Van-e valakinek tapasztalata ezen gyógyszerek használatáról.

#5 pytyuka 2013. 11. 20. - 22:45:43

Borsószem nagyságú külső aranyerem van. Kezdő vagyok -e betegség kezelésében. Orvoshoz nem voltam. a különböző helyekről összeszedett információ szerint először Liotont,de ez kellemetlen volt és abba hagytam.közben harmadik napon elkezdett vérzeni Eközben áttértem a Proktis-M plus használatára.Van-e valakinek tapasztalata ezen gyógyszerek használatáról.

#6 gorogzolii 2013. 09. 05. - 21:31:24

Én is hemoclin gélt használom és nagyon meg vagyok elégedve! Az a szupi fej, ami segít...!

#7 emma3151 2013. 08. 31. - 06:10:20

Aranyér kezelése - hu.hemapro.com Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

#8 kati567 2013. 07. 20. - 20:48:58

műtét előtt még érdemes kipróbálni a HemoClin gélt. sztem nagyon hatásos!
K

#9 noche 2009. 04. 20. - 16:36:54

Tisztelt doktor úr! Hamarosan aranyérműtétem lesz, de valószínűleg abban az időpontban lesz a menstruációm is. Végre lehet így hajtani a műtétet? Válaszát előre is köszönöm!

#10 scorpio1984 2009. 02. 10. - 18:28:21

Lézersebészeti magánklinika Az Alfa-Med Egészségközpontban exkluzív környezetben várakozás nélkül, előre egyeztetett időpont alapján várjuk, és látjuk el kedves betegeinket. Korszerű műtőnkben lehetőség nyílik sebészeti szakvizsgálatra, valamint hagyományos és a legkorszerűbb lézeres technikával történő ambuláns beavatkozásokra is. A kórházi ellátást igénylő sebészeti betegségek (pl. sérv, epekő, struma, visszeresség, aranyér, végbélbetegségek, vastagbélbetegségek) konzultációját ugyancsak elvégezzük, majd a szükséges beavatkozás, a megfelelő vizsgálatok után, kórházi körülmények között történhet. A bőr felszínén, vagy a bőr alatti kötőszövetben kitapintható bizonytalan eredetű, panaszt okozó, vagy csak kozmetikai kellemetlenséggel járó elváltozások bőrgyógyászati szakvizsgálat után ambulanter eltávolíthatóak (pl. kásadaganat, atheroma, zsírdaganat, lipoma). Az eltávolított képletek szövettani vizsgálata minden esetben megtörténik. Étkezést követően kezdődő gyomortáji, ill. jobb bordaív alatti tompa, vagy görcsös fájdalom epekövességre utalhat. Ennek bizonyítása után sebészeti műtét, laparoszkópos műtét szükséges. A has különböző pontjain: köldök, lágyékhajlatban fizikai terhelés, hasprés fokozódása során puha terime elődomborodása , majd visszahúzódása sérv lehetőségére hívja fel a figyelmet. A sérvet ugyancsak kórházi körülmények között oldjuk meg. Hasonlóan járunk el a nyakon lassan növekvő korábban enyhébb, majd súlyosabb panaszokat okozó, különböző labor, RTG, UH vizsgálatokkal bizonyított struma esetében is. Aranyér, ill. egyéb végbélpanaszok miatt proctologiai vizsgálat szükséges, a további teendők a vizsgálat során állapíthatók meg. Ezen kivizsgáláshoz teljes műszerparkkal rendelkezünk. Aranyér gyanú esetén a tükrözést mindig elvégezzük, mert egy esetleges végbéldaganat akár korai, akár késői stádiumban is, csak így diagnosztizálható. (A tünetek sajnálatos módon nem különböznek). Általában az álló foglalkozást végzők betegsége az alsó végtagon kialakuló, jól látható visszeresség, mely mindennapos problémákat okoz. Mindenképpen tanácsos orvosolni a problémát még a szövődmények kialakulása előtt. Mindezek megoldásában készséggel állunk rendelkezésükre! Recepciónk telefonszáma: 06 1 200 1181, 06 30 472 23 40 Honlapunk: www.alfa-med.hu Email: info@alfa-med.hu

#11 2006. 05. 29. - 08:38:53

HELLÓÓÓÓ A CIMET KÜLDÖM!!!!!!!!

#12 2006. 05. 22. - 18:10:11

Mindenkinek jó egészséget! KÉREM HA VALAKI SEGITENI TUDNA.HOL TALÁLOK OLYAN KÓRHÁZAT AHOL LÉZERTECHNIKÁVAL MÜTIK AZ ARANYERET. VÁLASZOKAT SZIVESEN VÁROM! E-mail:fefe100@citromail.hu

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: