Házipatika fórum: Sokízületi Medrollal - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Sokízületi Medrollal

#1 Laca61 2009. 02. 11. - 01:10:01

Sziasztok ! Bár itt régen láttam írást , de válaszolok, mert a Medrolt olvastam itt. Sajnos én 99 % , hogy 45 évesen csontelhalást kaptam és a legfőbb okozója e gyógyszer volt , pedig pár hónapig szedtem. Először olyan gennyes pattanások keletkeztek rajtam , mint a 16 éves serdülő fiúkon látható. A tüdőgyógyászom elmondta , hogy van benne valami hatóanyag ami olyan férfihormon serkentő. Sajnos a gyógyszert éppen a bőrgyógyászaton írták fel és többet árt , mint használ. Van ismerősöm másik is a Csípőprotézis fórumon, akinek szintén a Medroll okozta az elhalást , így mehetett csípőprotézisért könyörögni. Másik ismerősömnek a veséjét támadta meg , nem sok volt , hogy majdnem meghalt. A nevek nálam vannak. Én nem ajánlanám ezt a gyógyszert senkinek ezek után . Most boldog vagyok , hogy szedhettem e csodaszert , és lett két frankó csípőprotézisem. :@ Laca :@

#2 adcsilla 2008. 05. 15. - 14:30:00

Mi a gond a leszokással? Az én fiam is Medrolt szed. Colitis Ulcerosára. Ha abbahagyja, visszajön a betegsége. Neked is ez a probléma? Erre az orvos azt írta, hogy: "steroid dependens" Csilla

#3 blue21 2006. 06. 09. - 14:16:17

Sziasztok! Szeretnék olyan "szteroid szedőkkel" infót cserélni, akik szintén Medrolról próbálnak leszokni! Lécci írjátok meg,hogy kinek hogy sikerült a leszokás,mert én jelenleg február óta próbálok, de 4 mg = napi 1 db-nál megálltam! köszi

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: