Házipatika fórum: fél éves fülfájás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

fél éves fülfájás

#1 barbara5 2009. 10. 18. - 10:07:25

Sziasztok! A baratnöm kis gyerekének fájt a füle és már alig birt vele.Hétvégén sokat kint volt a kisfia és megfázott.Hétfön nem vitte iskolába mert annyira fájt szegénynek.igy elvitte orvoshoz.A doki irt fel neki anti biotikumot es azt mondta melegitsen sót és tegye a fülére.De mondta hogy lehet a Patikakban kapni Hőterápiás tapaszt fül és homloküreg gyulladásra gyerekeknek és felnőtteknek is.Hétfő délelött a barátnőm vett egy ilyen tapaszt,és estére a kisfiu jobban lett.Doki mondta hogyha nem sulyos a helyzet akkor a melegítes használ.Tök jó ez a fültapasz mert egy hajpántal lehet rögziteni es közben tudsz tenni-venni.Ráadásul 8 órán keresztül tartja a meleget és nem kell melegitgetni közben.Sőt még konyha só is van a tapaszban!Három darab van egy dobozban és egy fejpánt.Maxplast a neve az ára sem vészes 1240.-.A web-oldalukon olyandolgokat tudtam meg amit eddig nem is gondoltam a fülfájásrol.www.maxplastinfo.hu Szerintem próbáljátok ki.Én biztos nem szednék gyógyszert,inkább az alternatív módot választanám.Igy is annyi mérget etetnek velünk. Üdv mindenkinek És gyógyuljatok meg!!!

#2 nifa 2009. 06. 30. - 13:31:06

Sziasztok! Nekem is fáj a fülem kb. egy fél éve, de még nem voltam vele orvosnál, mert gyerekkoromban kicsit túl sokszor piszkálták és azóta nehezen viselem ha vki hozzáér. Illetve ami jobban zavar, h állandóan pattog, mármint folyton bedugul, meg kidugul. Először azt hittem, h a vérnyomásom szarakodik, de azzal minden rendben. A fogaim is rendben vannak, úgyh nem tudom. De marha idegesítő. És észrevettem, h romlik a hallásom is. Van vkinek vmi tippje, h mivel érdemes próbálkozni? Orvoshoz csak végső esetben megyek, mert ha hozzáér és fájdalmat okoz biztos letöröm a kezét. :@

#3 2006. 10. 20. - 19:18:43

Helló az én fülem is fáj nekem azt mondták hogy ne melegitsem ha nem hideg vizes borogatást tágyek a fülem mögé, én is jártam orvosnál nekem sem használnak a tableták meg a fülcsem sem. remélem tudtam egy picit segiteni. szia ;)

#4 2006. 06. 17. - 07:06:25

Fél éve fáj a fülem. Voltam már orvosnál,de nem nagyon használt sem az antibiotikum, sem a gyulladáscsökkentő gyógyszer. Most külföldön élünk, így csak egy hóónap múlva tudok orvoshoz menni újra. Tud valaki valamit ajánlani, aki hasonló problémával kűzd? Előre is köszönöm: Barbi

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: