Házipatika fórum: Sclerosis Multiplex Budapesti Egyesület (SMBPE) - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Sclerosis Multiplex Budapesti Egyesület (SMBPE)

#1 tsasa51 2012. 09. 10. - 20:34:44

Kedves Fórumozók!!!

. A lányomnál 3 éve diagnosztizálták a sclerosis multiplexet. Jelenleg már nagyon nehezen tud menni. Az orvosok biológiai terápiát (Tysabri nevű gyógyszer) javasolnak. Sajnos nem tudunk erről a kezelésről túl sokat, csak azt, hogy elég kockázatos. Ritka esetben olyan mellékhatása is lehet, ami halálos. Kapott valaki kezelést? Esetleg tudnak segíteni ebben, hogy be merjük-e vállalni? ? Nagyon aggódunk a lányunkért, teljesen tanácstalanok vagyunk... Kérem azok segítségét, akik tudnak valamit erről a terápiáról S.O.S.!

Köszönöm előre is!

Sasa51
sing

#2 Thedina 2009. 02. 19. - 10:14:17

Kedves SMBPE tagok és nem tagok! Egyesületünk, az Értelmi Fogyatékosok Fővárosi Egyesülete, vállalja szakemberek közreműködésével, idősek, fogyatékkal élők, pszichiátriai betegek otthonukban történő segítését ! ( ápolás, terápiás tevékenység végzése, mentális problémák kezelése, gondozás, takarítás, bevásárlás, ügyintézés,kedvezményes étkezési lehetőség, stb.) Az iroda címe: 1078, Bp., Hernád u. 27. A részletekért kérem hívják bizalommal kolléganőimet, ha Önöknek vagy ismerősüknek segítségre van szüksége! Ráfi Rózsa Ágnes 06-20-294-84-12 Iván Nikolett 06-70-705-84-50

#3 hegedus.eva 2008. 07. 08. - 18:58:20

Szia Barbara! Tényleg elvették a jogsidat? Akkor nekem sem sincs semmi esélyem. :o Vigyázz magadra. Én 15 éve vagyok SM.es.7 éve szurkálom én is magam naponta Üdv.Éva

#4 barbara13 2008. 06. 08. - 21:23:27

Sziasztok!Ujként irok.4éve diagnosztizálták nálam az SM-et. Copakszonosként szúrom magam napi rendszerességgel. Időnként feladom, máskor elviselem az injekció okozta fájdalmat.Megértek minden kezdőt,és a félelmeit! Számomra kizárólagos félelem a jogsim visszavonása. BARBARA

#5 2006. 06. 22. - 12:57:04

Üdvözöljük a(z) Sclerosis Multiplex Budapesti Egyesület (SMBPE) betegtársaság fórumában!

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: