Házipatika fórum: éjszakai félelmek - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

éjszakai félelmek

#1 kovacs_csillla 2012. 01. 19. - 22:22:13

Kedves BB! A leírtak alapján Alvásparalízisben szenvedsz! Nézz utána a neten! Üdv:Csilla

#2 etelkakiss 2011. 08. 01. - 16:25:43

Kimerült?Fáradt?Rosszul alszik?Ingerült?Esetleg horkolással küzd? Szeretné megtudni ennek az okát? Mi segítünk ! http://alvasterapia.hu/ A gyártó legszívélyesebb ajánlásával!

#3 poo8saman 2011. 01. 18. - 14:14:13

A kérdésem a következő lenne! A kisfiam most 5 hónapos.Két héttel ezelöttig már 4 óránként szoptattam nappal,és éjjel az első ébredésnél,-ami 1 óra körűl volt kivettem a kiságyból pár perc alatt visszaaludt szopi nélkűl.A következő kb 5 órai ébredésnél szopizott és visszaaludt 8ig.Most ez megváltozott.A tejem úgy vettem észre kevesebb ezért homeopátiával fokozom és áttértem a gyakrabbani 3 és fél órás szoptatásokra a tejtermelés fokozása miatt.A babám viszont kb két hete szinte 2 óránként szopizik éjjel és máshogy nem alszik vissza,csak ha evett.Helyhiány miatt egy a szobánk,és én nappalra teljesen kialvatlan vagyok.Mit lehetne csinálni,hogy újra valamennyire átaludja az éjjszakát?Ne hadjam nappal aludni??? A súja miatt nem aggódnék,mert 5 hósan 8 és fél kiló!!!Nappal alszik rendesen sokat,este lefekvésnél kiságyban önnálóan bealszik.Fogzásra is kap camomillát.Várom válaszát,egy kialvatlan kismama!!!!

#4 cica78 2007. 08. 18. - 17:16:06

Kedves BB! A legjobb megoldás: Ne menekülj, nézz szembe!!!

#5 jakhalmi 2007. 05. 30. - 07:28:47

Tisztelt Szakértő, kérem, nagyon gyorsan segítsen, mert komolyan aggódom 6 és fél évas kisfiamért, aki idén elkezdett borzasztóan félni a széltől, esőtől, villámlástól, dörgéstől. De nem csak "megjátssza magát", hanem tényleg FÉL! Én próbálok nyogodt maradni, és elmagyarázni neki, hogy ezek természetes dolgok, de semmilyen érvem nem hat. Tegnaptól adom neki az Ignatia Amara 15 CH nevű homeopátiás készítményt, remélem beválik, de addig is tanácstalan vagyok. Tudni kell hozzá, hogy soha semmilyen negatívum nem érte az időjárásból kifolyólag, már pár hónapos korában megállapította egy ideggyógyász, hogy gyengébb az idegrendszere, majd oda kell rá figyelni. Mit ajánl? Várom válaszát: kösznettel. Jákhalmi Andrea 2007.05.30.

#6 2006. 09. 21. - 18:13:52

:'(' :'(' :'(' nagyon elvagyok keseredve,vki adjon tanácsot mert megörülök! borderline vagyok,s azon gondolkodtam h vajon akkor én ki vagyok?? más:éjjelete k9rülbelül 10 éve havi rendszerességgel rámtör egy "merevedés. nem kapok levegőt,nem tudok megmozdulni,megszóllni,és az ahyam meg tökéletesen épp,egyben vagyok,mozog,és fél..:s hozzáteszem drog is szerepet játszott az életemben kb. 15 éves koromtol,most leszek 26.sok lsd,extasy,speed,gomba,meszkalin,fú,hasis.:$ pánik és agoro-fobiám volt,de szerencsére úgynéz ki h már elmúlt. még szedek gyógyszert,de igen kis mennyiségben :) nagyon megköszönném ha valaki tudna nekem erre az "alvászavarra2 vmit mondani,h egyálltalán mi lehet,ill. minek a tünete lehet,vagy bármit. Előre is köszönöm:BB

#7 Törölt felhasználó 2003. 07. 15. - 15:45:31

Kedves Aggódó Nagymama! Amit leír az unokájával kapcsolatban, az valószínűleg életkori sajátosság, ahogy Ön is írja, de egy email alapján ezt biztosan állítani nem merem. Javaslom, hogy keressenek fel gyermekpszichológust, aki a gyermek megismerése, a közös játék és a gyerek rajzai alapján biztosabb véleményt tud mondani a problémáról. Üdvözlettel: ------------------------------------------------------------------- Dr. Iván Norbert pszichiáter és pszichoterapeuta szakorvos tel: (30) 999 3129 -----------------------------------------------------------------

#8 2003. 07. 11. - 09:11:43

Kedves Doktornö vagy Doktor Úr! Kisunokám négy éves.Pár hete aggasztó,hogy az éjjeli mese után görcsösen kapaszkodik abba aki elaltatja/legtöbbször az anya/Kis villany égve marad, de igy is átmegy a szülöi ágyba azzal hogy nagyon fél.Általában szörnyeket emleget, de ilyet nem mesélünk neki.Kérdésem, hogy életkori sajátosság-e ez,vagy komoly lelki probléma?A másfél éves testvérével alszik egy szobában, nincs is egyedül.Válaszát elöre is köszönve:egy aggodó nagymama.

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: