Házipatika fórum: Együtt könnyebb - Társakat keresek fogyókúrához - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 11 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Együtt könnyebb - Társakat keresek fogyókúrához

#21 2004. 08. 01. - 21:25:41

sziasztok soroksár újtelepi vagyok. egy éve szültem és fogyokúrámhoz társat keresek 115 kg vagyok és 20 kg-ot szeretnék leadni.

#22 senki 2004. 07. 06. - 20:35:43

Nekem is kellene fogynom 20-30 kilót. Elkezdtem a 90 naposat. Remélem lesz kitartásom! Aki gondolja tartson velem, hátha úgy könnyebb lesz!!! :o

#23 2004. 06. 20. - 15:53:30

Sziasztok, én Bp-en élek és szivesen csatlakoznék olyan nőkhöz akik szintén kinlódnak a zsirpárnáikkal, kb 20-25 kg, én egy középkoru nő vagyok és egyedül nem megy.

#24 2004. 06. 16. - 15:32:46

Szia mysztika! Én is szeretnék fogyni,úgy 20 kilót.Egy éve szültem,és 8 kilót fogytam eddig csak,a többi nem moccan... Szóval szivesen mennék veled,ha gondolod írj! e-mailem is van: kkzsuzska@freemail.hu szia Zsuzsa

#25 2004. 05. 29. - 22:46:24

Én is szeretnék fogyni,és miskolci vagyok. kristi

#26 bukci 2004. 05. 02. - 17:13:07

Sziasztok! Ha valaki Miskolci és fogyni szeretne de nincs társa hozzá csak irjon vagy szoljon én benne vagyok. Üdv

#27 2004. 05. 02. - 09:01:10

Sziasztok! Szeretnék tartósan lefogyni, (25 kg, jelenleg 85 vagyok) de úgy vélem, hogy sporttal fog ez igazán menni, ha a diéta mellett ezt is bevetjük :-) A diéta is hatásosabb, és az nem nagy gond, ha hamarabb lemegy a plusz, nem? Egyébként Budapesten lakom. Nos, lenne vállalkozó? :-)) Aki úgy gondolja, hogy el szeretne kezdeni sportolni, és eddig csak az tartotta vissza, hogy nincs kivel, az írjon a webspider@freemail.hu címre:-)

#28 demene 2004. 04. 06. - 20:39:54

Szia! Én szíveseb venném, ha leirnád, hogyan sikerül tartani a súlyod.Nálam is sajnos az a baj, hogy vagy nagyon betartom, vagy egyáltalán. Tehát milyen az életmódod? :)

#29 2004. 04. 06. - 12:55:21

Sziasztok! 30 kg súlyfeleslegem leadásához keresek sorstársakat, úgy vélem, hogy ha nem egyedül csinálom, csináljuk, akkor biztosabb a siker :-) A lényeg az, hogy ha van jelentkező, írjon nekem a webspider@freemail.hu címre, és együtt talán ki tudunk majd találni valamit, ami beválik :-) És ami nem utolsó szempont, egy barátság is kialakulhat :-) Várom tehát leveleiteket :-)

#30 intercat 2003. 12. 08. - 15:25:56

5 perc mozgás naponta? 10 felülés? Kicsit kevésnek tűnik. Ennyi idő alatt nem pörög fel a pulzus, zsírégetés meg végképp nincs. Jól megfőtt csülköt akkor lehet enni? :) Mert ugyan fontos a cukur visszafogása, de ugyanannyira a zsíré is. A főtt kaja ellen nincs kifogás, csak éppen a nyers jobb az emésztésnek.

#31 2003. 12. 08. - 08:26:40

Steve! Neked megy egydül is, van akinek kell a többiekkel való kommunikáció! Mint látható Te is szükségét érezted annak, hogy véleményt mondj ill. jótanácsot adj. Az ételek felsorolásban a jól megfőtt- ön mit értessz? Szerintem minél több nyers züldségféle éa gyümölcs legyen az étrendben, megfelelő mennyiságű fehérjével és nagy mennyiségű rosttartalommal. A mozgás meg legyen annyi, amennyit bír az ember, de azt rendszeresen, ebben egyetértek. Valóban, néhány perc torna , ha erre reggel van ideje az embernek, akkor - akkor a legjobb! És ezt természetesen jó kedvvel és önmarcangolás nélkül, kitartóan, hosszútávra tervezve. Ne a gyors siker, hanem a kitartásra való törekvés vezesse a fogynivágyót! A cukor és egyéb szénhidrát csokkentése az étrendben valóban jó meglátás. Minimális mennyiségben azonban szükség van rá, mert az agyunk működéséhez kell. Minimális zsírfogyasztásra pedig azért, mert a zsírban oldódó vitaminok nem tudnak aktivizálódni. A mostanság divatos szintettikus vitaminok , nem megfelelő táplálkozási háttérrel nem képesek lebomlani, tehát a fogyasztásuk hatására több drasztikus fogyókúrát "csináló" ismerősömnél is alakult már ki vesekő, epeműködési zavarok stb. Nagyteri

#32 2003. 12. 07. - 21:11:08

Fogyokurazni nem kel tarsalgo vagy tarsasag. Mit kell tudni? Csokkenteni kell a cukor (eves-ivas) Pl. nem szabad edes szodavizet inni, sort, likort inni. Etelek; jol megfott es emesztheto legyen. A nem emesztheto etelek amik a gyomrot tagitjak es a cukor az ami nem uralkodunk akaratunkon. Kell egy reggeli torna. 10-15 felules fekvo hejzetbol. Erositi a hasizmot es egy 5 perces gimnastic. Ezt tenni minden nap es erzed hogy jo. En csinaltam evekig.

#33 2003. 12. 05. - 12:34:51

Sziasztok! Én szülés után vagyok egy évvel,a terhességet 60 kilóval indítottam,amit szülés után sikerült is vissza nyernem,de az elmúlt fél évben szépen apránként sikerült 72 kilóra híznom és hiába tornázom nem akar csökkenni a testsúlyom.Ha valaki tudna nekem hatásos fogyókúra tippet ajánlani annak nagyon örülnék,mert már nem merek tükörbe nézni és attól tartok,ha így folytatom szép lassan vége a nőiességemnek(már így is tramplinak érzem magam).Segítségeteket előre is köszönöm.

#34 zoknispagyi 2003. 12. 01. - 11:46:30

zoralind! Vacsira ne gyümölcsöt egyél a szénhidráttartalma miatt, hanem kevés fehérjét.

#35 2003. 11. 29. - 18:53:13

Nekem szinten ilyen problemaim vannak pedig napi 1.5-orat edzek egeszsegesen etkezem meg a vacsim is csak gyumölcs es mar 1 honapja egyhejbe topogok!Ha valaki tudna megoldast:zoralind@freemail.hu :d Kössszi!

#36 Zida 2003. 11. 17. - 18:42:56

Szia! Ma voltam a dokinál, legközelebb jövő hétfőn megyek. Ha el nem felejtem addig, akkor mindenképp megkérdezem! De írhatsz előző nap figyelmeztető mailt ;) zidaa@freemail.hu

#37 2003. 11. 17. - 10:22:16

Szia Zida! Bocsi hogy eddig nem válaszoltam ,de nem voltam gépközelben. Igen megköszönném, ha megkérdeznéd a dokidat, hogy itt pesten tudna e valakit ajánlani. Előre is köszönöm. :d

#38 Zida 2003. 11. 14. - 17:34:07

Vidék... Kecskemét. Ez a hapsi fejlesztette ki ezt a bizonyos módszert. Hallottam már másoktól, hogy más doki pl. mind2 fülbe tesz tűket, meg hetente 2x cseréli, stb. Ez a hapsi amellett, hogy akupunktúrával foglalkozik (nem csak fogyasztással, hanem pl. dohányzásról leszoktat, meg van pl. egy 5 éves kislány, akinek már most -8 a szeme, felnőtt korára -25 körülit jósolnak. Mióta jár kezelésekre, megállt a romlás.) belgyógyász is a megyei korházban, szóval nem egy kuruzsló. Megkérdezzem esetleg, hogy tud-e ajánlani valakit Pesten?

#39 greenattitude 2003. 11. 11. - 14:24:08

Hat akkor itt a cim, rakjatok ossze, ha sortores van benne: http://lapforum.lap....ID=229&AID=5974 Aki gondolja, azt szivesen latjuk a fogadalmaval egyutt.

#40 zoknispagyi 2003. 11. 11. - 13:10:18

Nyugodtan beírhatod ide is, azért fórum, hogy mindenki elmondja, amit akar.

• 11 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: