Házipatika fórum: Együtt könnyebb - Társakat keresek fogyókúrához - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 11 Oldal +
  • « Első
  • 9
  • 10
  • 11

Együtt könnyebb - Társakat keresek fogyókúrához

#201 Katti 2003. 07. 17. - 12:16:12

Szia Kati! Én a www.mindmegette.hu-n találtam meg. Most megnéztem megint. Bal oldalon az Olvasnivalók címszó alatt a könnyebben..-re kattintva több diétás receptet megtalálsz. Ezek között van a "Diéta, amitől megváltozol" címmel ez a 90 napos dolog. Sok sikert! Katti

#202 kata100 2003. 07. 17. - 07:28:16

Szia Marcsi! Gratulálok a - 9 kilóhoz! Én is többször próbálkoztam már, több-kevesebb sikerrel. Az lenne a kérésem, hol található a 90 napos kúra leírása? Hogy sikerült a - 9 leadása? Továbi sok sikert. Üdv: Kati

#203 Katti 2003. 07. 16. - 23:12:59

Sziasztok! Én is mostanság gyűrkőztem neki komolyabban a fogyózásnak. Jelenleg 165 cm és 78 kg az állás. Hétfőtől kezdtem el a 90 napos diétát, amiről már írtak lentebb. Eddig egész jó volt. Bár holnap lesz a gyümölcs nap, ami lehet, kicsit nehéz lesz. Én Nyíregyházán lakom, úgyhogy a Bp-i sportprogramokhoz nem tudok csatlakozni. Ha esetleg olvassa valaki nyíregyi, úgy várom a jelentkezését, mert jó lenne helyben egy sorstárs, akivel esetleg közös sportolást tudunk kitalálni. Addig mindenesetre marad a bicikli. Ez minden nap min. 25 perc, de van, hogy 50. Sok sikert mindenkinek!! Katti

#204 2003. 07. 16. - 20:17:00

Sziasztok ! Szerintem is jó ötlet ez a társkeresés! A tollas pedig egyszerűen fantasztikus ötlet. Tényleg jó lenne találkozni olyan emberekkel, akik ugyanabban a cipőben járnak, mint én. Az én paramétereim : 168 cm és kb. 60 kiló. Ez teljesen normálisnak tűnik, de ez a súly nem arányosan oszlik meg rajtam. A hasam lapos, a derekam vékony, a fenekem és a combom viszont nagyon vastag. Nekem kb. 5 kg-ot kellene lefogyni. Ha lesz valami, akkor én is szívesen csatlakoznék. Egyébként 22 éves Budapesti lány vagyok és is.

#205 2003. 07. 16. - 19:21:27

Szia! Szerintem valami közös mozgásformára kéne alapozni a dolgot és kéne egy jó diéta, ami személy szerint beválik. Szóval ki kéne találni, hogy hol mozogjunk és mikor. Én saját magam elég hamar le dumálom az edzésről, ezért kéne valaki akivel az időpont le van fixálva és egymást lelkesítjük. Ami azt illeti mostanában meglehetősen mozgásszegény életmódot folytattam, így valami light-osabbal szeretnék kezdeni, hogy az eleején nem menjen el a kedvem az egésztől. Egy vidéki barátnőm pl. fitball-ra jár, ő azt mondja nagyon mulatságos ahogy ülnek a nagy gumilabdán, meg talán pattognak is, meg ilyesmik, azt szívesen kipróbálnám, de nyitott vagyok másra is: pl. ingyen-tollas a Margit-szigeten. Futni nem nagyon szeretek. Ha van ötlet, írj. Vagy írjon bárki akinek kedve lenne ilyesmihez.

#206 2003. 07. 16. - 18:39:23

Sziasztok Lányok! Én már egy hónapja kezdtem a fogyókúrát a 90 napossal. Eddig 9 kilót fogytam (no volt is miből, a terv 20-25 kg. Ehhez még van 2 hónapom és ha így folytatódik sikerül is. Ha úgy gondoljátok csatlakozzatok hozzánk a mindmegette.hu, "diéta amitől megváltozol" nevű fórumához. Itt nagyon jó társaság van, mindenki az elmúlt 1 hónapban kezdte, van aki éppen tegnap. Segítőkész lányok és 1 fiú, akik bárkit szívesen látnak és gyakorlati tanácsokat is adnak. Üdvözlettel: Marcsi

#207 lanina 2003. 07. 16. - 18:11:34

Szia! A kor és a hely stimmel, csak nekem 77-ből kell lefaragni 15-t :) Hogyan képzelted a dolgot? A jókedv és elszántság még megvan hozzá! :)

#208 2003. 07. 16. - 16:34:55

Keresek kitartó társakat fogyókúrához. Valaki(ke)t aki hasonló problémával küzd, mint én és szeretne tartósan és jókedvűen fogyni. 23 éves budapesti lány vagyok. A 70 kilómból szeretnék lefaragni úgy 10-15-öt (160 cm vagyok). Jelentkezz, ha van kedved társaságban szépülni ;) Sok sikert mindenkinek!

• 11 Oldal +
  • « Első
  • 9
  • 10
  • 11
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: