Házipatika fórum: Ajakherpesz - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Ajakherpesz

#1 marcsuki 2014. 05. 15. - 21:54:58

Szia!

Nekem is csak pozitív tapasztalataim vannak a Herstat kenőccsel! Néhány napra azért szükség van ahhoz, hogy probléma megszűnjön.

#2 milla75 2011. 07. 29. - 19:22:57

Szia, konkrétan a herpach-ot nem próbáltam, lehet hogy jó, de ahogy szokás mondani győztes csapaton ne változtass én is ennek a híve vagyok. Ahogy írtam is nekem a herstat kenőcs nagyon bejött.

#3 kati567 2011. 06. 22. - 11:38:03

próbáltad már konkrétan a herpach-ot? mert ez nem olyan mint a többi. nem kell letépni a vart a sebről és nekem is meggyógyította 4 nap alatt a herpeszem. gyógyító anyag is van benne és nem is látszik a tapasz. Nekem nagyon tetszik.

#4 milla75 2011. 06. 21. - 19:59:02

Nekem a tapasz nem jött be. Én természetes hatóanyagú cuccokban hiszek mint a herstat kenőcs. A herpesz minden szakaszában hatásos. 3-4 nappal is hamarabb meggyógyul mint régebben.

#5 kati567 2011. 06. 16. - 21:56:42

Nekem meg a herpach feloldódó tapasz gyógyította meg a herpeszem. pedig sok mindent kipróbáltam...

#6 milla75 2011. 06. 07. - 20:45:19

Sziasztok, én is használtam a homeopátiát már sok mindenre, de herpeszre sajnos nem nem segített. Erre is igaz hogy mindenkinek más válik be. Nekem eddig legjobban a herstat herpesz elleni kenőcs segített. Nagyon örültem neki hogy rátaláltam mert jelentősen lerövidíti a gyógyulási szakaszt. És csak természetes hatóanyagot tartalmaz. Szóval szuper.

#7 alexandra2 2010. 07. 29. - 07:32:07

Sziasztok, én a homeopátiás szerekre esküszöm, mindig ezeket szoktam használni, ha kijön a herpeszem. Ha ti is kipróbálnátok, de nem ismeritek annyira a homeopátiát, nézzétek meg ezt a cikket: http://homeomami.blo...jat_herpeszedet Itt bemutatják, hogy melyik típusú herpeszt milyen szerrel kell kezelni. Amúgy a citromos víz, amit ti ajánlottatok, is jónak hangzik, én is ki fogom próbálni, ha legközelebb szükségem lesz rá.

#8 eszterkiss 2010. 04. 23. - 08:09:05

Sajna nekem is van herpeszem:) De már régóta nem jött ki:) Én folyamatosan szedem a Highland L-lizin aminosavat és a Highland Super Citrus C-t. Jó cikk herpesz tanácsokkal: http://www.vitaminsz...ikk.php?id=2168

#9 csajszy19 2007. 12. 18. - 16:32:59

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne,hogy ha a barátomnak herpesze volt,de már begyógyult,akkor csókolózás útján elkaphatom-e? Vagy csak akkor ha éppen kijött rajta egy?? Tünetmentes állapotban is el lehet kapni nyállal az ajakherpeszt? Köszi Sziasztok

#10 b_judyt 2007. 02. 14. - 20:46:30

Sziasztok! Köszi a citromos módszert, legközelebb kipróbálom, mert sajnos én is elég sokat szoktam szenvedni a herpesztől. Nekem az eddig legjobban bevált módszer a fokhagyma. Ha érzem, hogy ki akar jönni, akkor a helyét bekenem, így általában visszahúzódik és ki sem jön, de ha mégis, akkor is nagyon jó helyi kezelése. Már aznap elkezdi szárítani, és elég hamar múlik. Bár azért ez sem tökéletes, mert a fokhagyma nagyon kimarja a bőrt, és a herpesz amúgy is fájdalmas, ez a maró érzés pedig még rá is tesz. De volt olyan, hogy egy nap alatt leszárította a hólyagokat és csak kis seb maradt utána, és ez is jobb, mint a semmi...:) Inkább legyen sebes a szám, mint azok a csúnya hólyagok, nem? :) Judit

#11 milanmark 2007. 02. 14. - 14:11:25

sziasztok herpisek! nekem nincs de a fiamnak mindig előjön a herpije. mi bioptron lámpával kezeljük. egy nap alatt leszáritja. másnap már meg sem látszik, ha van lehetőségetek próbáljátok ki

#12 cirip1 2007. 02. 05. - 22:55:37

szia monyka! Nekem is minden évben többször van herepeszem, úgyhogy nagyon is átérzem, amit leírtál. Kipróbáltam a citromos módszered és tényleg szuperül működik, jobban, mint eddig bármilyen kenőcs vagy egyéb. 3 napja jött ki a herpeszem és már most tök leszáradt, persze még nem tökéletes, de nem hólyagos és teljesen visszahúzódni látszik. Úgyhogy nagyon örülök és köszi a tippet!!! ;) :) :)

#13 monyka80 2006. 08. 31. - 14:15:28

Sziasztok! Látom, még senki sem foglalkozott ezzel a témával. Gondoltam, megosztom veletek a tapasztalatom. Elég sűrűn van herpeszem, általában mindig ugyanott, a felső ajkamon jobb oldalt. Ez évi szinten kb. 6 herpeszt jelent. Akinek volt már, az tudja, hogy nagyon kellemetlen tud lenni. Nekem általában együtt jár a nyirokcsomó megduzzadásával. Tuti módszer (nálam eddig mindig bevált, mióta kipróbáltam): amint észreveszed, hogy kijött, igyál meg 3dl citromos vizet (3dl víz+fél facsart citrom leve). Én ilyenkor egész nap ezt iszom, így rögtön elkezdi leszárítani a herpeszt és nem hólyagosodik fel. Persze a citromos víz mellett egyszer a legelején bekenem Zovirax-szal, és így még jobb a hatás. Remélem sikerült jó tippet adnom! Ha esetleg valaki kipróbálja, írja meg, hogy neki bevált-e! Üdv.

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: