Házipatika fórum: Lúdtalp megszüntetése - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Lúdtalp megszüntetése

#1 zsuzsa50 2013. 04. 01. - 11:08:21

Sziasztok!

A lúdtalp mellett több problémám is van. Elsősorban a gerincsérv okoz problémát (2 helyen), sokat fáj a hátam, nem vagyok már fiatal, féltem az új dolgoktól, de egy kedves ismerősöm ajánlásával felkerestem egy nagyon kedves kis céget. Mindenben segítőkészek voltak, rögtön elkészítették a betétemet, amit azóta is szívesen hordok. Fájdalmaim szinte megszüntek és szerencsére a gerincsérvem se újúlt ki. Akit érdekel nézzen utánuk a sz.gépen és menjen el hozzájuk! :) (www.medbox.hu)
sing

#2 swingerman 2012. 10. 06. - 07:21:07

Nekem a szakmám (felszolgáló) miatt alakult ki, de már gyerek koromban is volt némi bokasüllyedésem. A telpbetét és jó cipő párosa a legjobb a fájdalom csillapítására. Nekem például a lúdtalp megvan, de nem fáj se a talpma, sem a bokám. Ha valkit érdekel, itt rendeltem: Easyinsole egyéni betét
sing

#3 barnu 2012. 02. 18. - 22:08:09

Mi történt a lábaddal?

#4 nemeth 2011. 10. 15. - 20:19:40

Lúdtalpbetét? http://www.futas.net...et-viselese.php

#5 gabeszka27 2011. 10. 07. - 20:10:43

Kérlek titeket , jót akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Figyeljetek oda a lúdtalpra és a bokasüllyedésre!!!!!!!!!!! Komoly problémáim lettek belőle!!!!!!!!! Ha lesz erőm, leirom!!!! GAbi

#6 nagyandrea70 2011. 07. 10. - 17:36:40

Keves Doki! Megállapították hogy, Lúdtalpam van, és szeretném megkérdezni hogy ez okozhat-e, elviselhetetlen lábfájást ?!... ami úgy jelentkezik hogy 4-5 lépés után bekeményedik a vádlim^^ és meg kell állnom, mer annyira fáj... a bokámmal együtt."de csak a bal lábam :(. Be kellene méretnem-e szakemberrel hogy milyen talpbetétet vegyek.?... vagy elég ha ortopédiai szaküzletben vásárlom meg?. Üdv:Andrea várom válaszát :)!

#7 agapao 2010. 12. 06. - 18:06:12

Sziasztok! Én is kínlódom a talpam gágogásától, és olvasgattam kicsit, mégis milyen tüneteket okoz - azon kívül, hogy fáj a talpam boltíve - ezt az oldalt találtam: http://homeomami.blo...t_ludtalpam_van Szerintem nagyon hasznos!

#8 bigpete 2010. 10. 07. - 13:59:14

Kedves Dave! A RollSTEP tényleg nagyon jó! MBT-m volt, de sajnos tönkrement (50e forintért nem ezt várná az ember). Ezek után nem mertem ennyit belefeccölni egy pár cipőbe, viszont kínai gagyit sem szerettem volna venni amiknek a hatásai inkább károsak, mintsem előnyösek... Így a hídat a Rollstep képezte, ami árban lejjebb, minőségre pedig felette van az Mbt-nek, legalábbis az én tapasztalataim alapján! Nagyon kényelmes, sarokirányban támaszt ki a cipő, és attraktív is, szóval mi az elégedettek táborába tartozunk!

#9 jeszi_dave 2010. 09. 30. - 13:27:33

Sziasztok! Én a szokásos talp-gyakorlatokon kívül gördülőtalpas cipővel igyekszem segíteni a lúdtalp-problémámon, és szerintem sokakkal egyetemben úgy gondolom, hogy nagyon jó! Sokféle van, mindegyiknek megvan a maga előnye, hátránya, én csak azt tudom mondani, hogy a dr. batz-fée rollstep-et vettem... fura az instabilitása ezeknek a cipőknek először, de megszokja az ember, aztán, már azt érzi, hogy tényleg segít! aki ilyenen töri a fejét, csak ajánlani tudom! magát a márkát is, mert nekem bejött, mert kényelmes, és jó érzés benne lenni.a többiről nem tudok véleményt nyilvánítani, de másoknak biztos van tapasztalata azzal.

#10 erikakarika 2010. 05. 20. - 06:59:13

Bokasüllyedés ellen tudom ajánlani a Ryn gördülőtalpas lábbeliket. Nagyon erősen dogoztatják a talpizmot és nyomják a megsüllyedt csontozatot. Jobban,mint bármilyen scholl talpbetét ! Sokszor már pihentetnem kell a lábamat,mert túlontúl is erős,pedig nekem nagyon gágog !! :)

#11 szabonekinga 2010. 03. 12. - 08:43:36

Termoplasztikus lúdtalpbetétet csináltattam tegnap, 15 perc és hordom. Nem kellett volna várnom másfél évet, de féltem a betét viselésének macerájától.

#12 gyt22 2008. 11. 05. - 15:17:14

Szia! egy lehetséges megoldást ajánlanék, ami ugyan nem olcsó de nagyon jó.Nekem is harántboltozat süllyedésem van és az MBT sokat segített, a panaszok elmúltak végre normálisan tudok járni. www.swissmasai.hu itt megtalálsz minden fontos infót.Ja és mostanában van olyan MBT ami féláron van!!

#13 alexu13 2008. 10. 15. - 17:53:15

Szia! Én szeretném elkérni a címét ennek a lábvizsgálatnak. Köszi :)

#14 h.gyorgyi 2008. 03. 24. - 21:50:25

Halló Doki! Persze hogy érdekelne mert most ha vennék az több mint a fele nyugdijamat elvinné. Nagyon sokan dicsérik, de megfizethetetlen. Györgyi

#15 h.gyorgyi 2008. 03. 24. - 21:47:30

Szia Gocsi7 Most kerültem közétek egy hete talán és tallozgatok. Engem érdekelne az egyénre szabott betét. Légyszives küld el a cimét, ugyan van betétem de ez már nem jó, Veszprémbe csináltattam egget, de az nagyon hamar tönkrement, Most olyan van ami nem ér végig a cipómbe és ezt nem szerete. Előre is köszönöm Györgyi

#16 Dokki 2008. 02. 15. - 21:06:42

Kedves Mindenki! MBT cipő! A cipő fejleszti a tartást, járást, segít a láb-, térd-, és csipőízületi problémákban, csökkenti a tehelést az ízületekben, megszünteti a hátfájást. www.mbt-info.com Érdekelné Önt, ha hozzájutna olcsóbban? Részletek telefonon:06-209-203-597.

#17 Bocsi7 2008. 02. 14. - 20:38:53

Sziasztok! Olvastam sokatoknak gondja van a lábával. Székesfehérváron is van egy üzlet, ahol van számítógépes talpvizsgálat, és egyedi - valóban a saját lábra formázott - talpbetét. A vizsgálatot és a betétkészítést hozzá értő ortopéd cipész készíti. A tapasztalat nagyon jó. Ha szeretné valaki a címet, írjon.

#18 _lilla 2008. 02. 05. - 23:43:10

nah végre. találtam egyet. cipofuzo.com

#19 _lilla 2008. 02. 05. - 20:50:45

nem tudja valaki hol lehet lúdtalpbetéten rendelni? vidéki vagyok és itt elég szegényes a kínálat.

#20 barnu 2008. 01. 09. - 16:58:14

Most vagyok 29 éves és már szinte az összesfajta lúdtalpbetétet végig próbáltatták velem az orvosok, a harántsüllyedésem miatt. Vagy tör, vagy nem ér semmit, vagy bele se fér a cipőmbe. Amúgy is nagyon nehéz kényelmes lábbelit találnom. Viszont alig indulok el és máris ég a talpam, fáj sarkam, a bütyköm pedig egyre kifejezettebb. Próbáltam gyógycipőt csináltatni: hát no comment, borzalmasan kényelmetlen lett. Kérdésem, hogy jár e valaki hasonló "cipőben"? Vajon létezik-e olyan hely ahol tudnak normális betétet vagy gyógycipőt készíteni.

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: