Házipatika fórum: Beszéljünk róla!!! - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »

Beszéljünk róla!!!

#21 bedeco 2011. 11. 16. - 18:24:09

Szia! A cím: Győr, Bajcsy-Zs. u.7. Dr.Beck Mária Tel:06-20-548-6672 Sok sikert.Üdv:Bedeco

#22 2011. 11. 15. - 22:58:24

Szia Bedeco, nekem is szükségem lenne a segítségedre egy családtag miatt. Kérlek juttasd el a címet ahol még létezik kapszula beültetés. köszi

#23 tundee16 2011. 10. 13. - 06:30:17

Szia Mindenkinek! Az én családomban is van egy alkoholista epilepsziás. Nagyon szeretnék segíteni neki mert nagyon rossz állapotba van. Elég ha pár pohár bort iszik és olyan mintha 5 literrel ivott volna. Az orvosai azt mondják ha nem hagyja abba akkor meg is halhat. 32 éves nagyon fiatal segítsen valaki mi ilyenkor a legjobb megoldás,vagy van kiút vajon ebből a betegségből?

#24 nagyeva1965 2011. 07. 06. - 21:14:15

Kedves Roszita! Ha esetleg neked sikerült megoldást találnod, hogy hol és kinél lehet hozzájutni az esperalhoz, nagyon megköszönném, ha elküldenéd nekem is.Sajnos mi is igy vagyunk a férjemmel, 3 évig volt beültetve, nem ivott, 1 évet kihagytunk, visszaesett, csak ezzel a gyógyszerrel tudja megoldani, hogy ne igyon. Kamionos, igy a tabletta nem jöhet szóba, mert nem veszi be. Kérlek, ha tudsz segits, hogy hol lehet hozzájutni. Köszönöm.

#25 vegjud 2011. 07. 06. - 18:06:11

Úgy tudom, hogy közvetlenül nem lehet bejelenkezni, ehhez szükség van a háziorvosra, hogy beutalót írjon. A Nyírő Gyula Korház addiktológiai osztályára kell kérni a beutalót. Az osztályvezető főorvos Dr. Funk. De esetleg meg lehet próbálni személyesen is. Elérhetőséget sajnos most nem tudok adni, de a Korház web oldalán meg tudod nézni az osztály közvetlen számát. Sok sikert.

#26 julcsa8 2011. 07. 05. - 10:37:20

Kedves vegjud! Nagyon örültem a megosztásodnak, mivel van egy rokonom, aki régóta beültetéssel él. Utoljára 6 évvel ezelőtt volt szüksége erre és azután egészen mostanáig józan maradt, nem ivott egy kortyot sem, dolgozik, vezet.... Szóval az egész család fellélegzett. Most azonban valamiért visszaesett, de sajnos az őt kezelő orvos, akihez mindig nagy bizalommal fordult a Támasz alapítványnál, azóta itt hagyott bennünket. Szeretnék neki annyit segíteni, hogy javasolok egy helyet és egy orvost, akivel másoknak jó tapasztalata van. Azután a többi már rajta múlik... Szóval ha meg tudnád írni, kihez és hogyan fordulhatna a Nyírőben, az talán segítene... De ha másnak van ötlete, azt is megköszönöm !

#27 vegjud 2011. 06. 22. - 15:12:17

Szia. Én meg értelek, én is ebben a cipőben jártam.Borzalmas.Nekem a Nyírő Gyula kórházban segítetek.Be ültetem az esperált, most újra élek.Rendbe jött az életem és csak pozitív visszajelzéseket kapok a környezetemből.Kisbabát szeretnénk.Ja és férjem aki ki tartott mellettem most újra szerelmes belém.Csak rajtad múlik szánd el magad és az orvosok segítenek különben egyedül mész a SÜJESZTŐBE. Alkoholistán fogsz az árokba feküdni.Én azt tudom csak mondani,hogy az élet öleted áll legyél erős még nagyon fiatal vagy időben kell lépni. Minden nap számít!!!

#28 clyde86 2011. 06. 11. - 22:55:30

Sziasztok! Kérem, aki tud segítsen! Társult betegségként (alapból pszichiátriai), elég komoly alkoholizmusban szenvedek. Tényleg csak szenvedek, mert már csak azért kell innom, mert úgyérzem muszáj, és az elvonási tünetektől akarok szabadulni, mert szörnyűek( testi és lelki is) Senkinek nem merek beszélni róla, mert csak elítélnek, lenéznek szánalmasnak tartanak stb... Szakemberhez se merek fordulni, mert attól félek berakat valami szociális otthonba, én meg nem hagyhatom itt a lakásom mert senki nem fizeti helyettem a számlákat, egyedül vagyok így hiába mennék elvonóra (mert amúgy elmennék), hova jövök majd haza? (24 éves vagyok) És már úgyérzem nem csak testi meg pszichés tüneteim vannak hanem szellemi is(mintha leépülnék agyilag, magamra se ismerek)...Ha valaki tud segítsen előre is köszönöm! Ne igyatok!!

#29 farkaslajos 2011. 05. 01. - 09:18:38

Sajnos én még függő vagyok bár tudom hogy rossz amit csinálok de,nem tudok segítséget kérni senkitől,a családomtól nem kérhetek.Elváltak a szüleim,nővéremmel is csak ritkán beszélek. Van ugyan egy barátnőm aki segítene de a segítségét nem fogathatom el.. honnan tudok segítséget kérni ? jó lenne, úgy érzem hogy elsüllyedek?

#30 leaa69 2011. 02. 17. - 12:45:35

Sziasztok. Én végső elkeseredésemben írok nektek, valakinek hátha van ötlete, esperál beültetéssel kapcsolatba. Megint rám jött a nyavalya, ilyenkor pedig szidom magam mint a kutyát. Megint volt öt rendes napom, elhagytam az irataimat, ma voltam pótolgatni őket súlyos pénzekért amit máshova is költhettem volna. Nekem 5-ször volt már beültetésem, 1-2 évig mindig letudtam állni. Most megint elbuktam. Nagyon sokat segítenétek ha valakinek lenne ötlete, hogy hol csinálják még esetleg. Szép napot mindenkinek

#31 Aida444 2011. 02. 09. - 18:44:40

Kedves mozsu12! Én is üdvözöllek a fórumon. Nagyon örülök, hogy végül idetaláltál. Első lámpalázadban (gondolom) írod, hogy nem tudod, hol kezdjed el a beszélgetést. Mindig azt írom, hogy már egy jó "jel", hogy bennünket megtaláltál, mert erősítésre vágysz. Csak azt tudnám most hirtelenjében kérni Tőled, olvasgasd végig a fórumon eddig megjelent írásokat . Sok mindent fogsz bennük találni , számodra is használható jó gondolatokat. Én is itt kértem segítséget először, még 2008-ban, amit meg is kaptam. Küldtem üzenetet a moderátoron keresztül. Üdvözöllek:)

#32 Gaben01 2011. 01. 31. - 10:18:03

Még mielőtt kiderült, hogy rákos vagyok, rengeteget ittam. Dohányoztam is keményen, persze szerető feleségem próbálta tolerálni a kirohanásaim mikor a kocsmából hazaértem. De megbüntetett rendesen az élet, és mondhatom , hogy a betegség úgy megváltoztatott, hogy sikerült megszabadulnom a káros szenvedélyeimtől. Bár rettentően nehezen ment az elején, el kellett döntenem, hogy iszok-cigizek és meghalok, vagy leszokok és élek. Én az utóbbit választottam és azóta is küzdök az életben maradásért. Az embernek el kell döntenie, hogy mi a fontos számára. Persze könnyű az italt választani, hiszen inni mindig van kivel. Rengeteg családot pusztított el az ital és sokszor elgondolkozom azon, hogy ha továbbra is ezt az életmódot folytatom és nem jön a rák, akkor vajon nem ment volna rá a családom. Csak remélni tudom, hogy az alkoholisták eljutnak oda, hogy bevallják önmaguknak is , hogy segítség kell nekik, mert ha idáig eljutnak a segítség jönni fog.

#33 mozsu12 2011. 01. 29. - 05:31:02

Üdvözlök minden kedves ittlevöt! Azt sem tudom hol kezdjem,vagy mit irjak, csak azt tudom,hogy a problemamat mar nemtudom egyedül kezelni. Szeretnek beszelgetni valakivel, akinek hasonlok a gondjaik!

#34 roszita 2011. 01. 05. - 21:10:27

Kedves Bedeco! Tudnál nekem segíteni,hogy hol oldottad meg maszek alapon az esperalt.Nagyon fontos lenne,két hónapja próbálkozom a beszerzésével sajna rossz helyen kerestem .Kérlek segíts!Köszönöm

#35 jooker 2011. 01. 03. - 14:13:22

Nekem is kellene ,hogy hol lehet ezt megcsináltatni mert sehol nemtudjákˇ"beszerezni".Előre is köszi!!!

#36 tibzal 2011. 01. 02. - 19:11:03

Kedves bedeco! Remélem jelenleg sincs problémád az alkohollal. Nekem viszont sajnos igen. Én is szeretném beültetni azt a bizonyos szert. Kérlek írd meg milyen címen, vagy telefonszámon - esetleg azt is, hogy ki által - kapok segítséget. Hálás köszönet!!!!!

#37 bedeco 2010. 11. 27. - 20:17:13

Kedves csepp 66 ! Írtam Neked, kérlek tudasd, hogy eljutott Hozzád a levelem! Köszönöm:bedeco

#38 csepp66 2010. 11. 03. - 06:13:34

Kedves Bedeco,tudnál nekem segiteni,hogy hol oldottad meg maszek alalpon az esperal beültetést,mert a férjemnek lejárt és nem tudják újra csinálni! köszönettel...nagyon fontos lenne!

#39 orion172 2010. 11. 01. - 15:51:47

2003 január 18.hideg,téli este.a nap lenyugodott már.egy életút a végéhez közeledik.márt nincs munka,nincs család,nincs cél,nincs semmi,miért élni kellene.a végső csata lezajlott...minden elveszett..de a kísérlet nem sikerül.március 12.a pezinoki kórház kapuján belép egy egykor embernek nevezett lény.új élet kezdődik.új gondolatok,új személyiség.egy új ember.a menekülésnek vége.mert az alkoholista menekül.menekül a világ,a barát,a rokon,de,legfőképp saját maga elől.de,lehet eljő életében a nap,mikor döntenie kell.az élete egy elágazáshoz ér.az egyik út a halálba vezet.a másik a jövőbe.ne hidd,kedves olvasó,hogy ez oly könnyű.előtte alászállsz a pokolba.megtapasztalod,mi a szenvedés.égni fogsz a kíntól.ordítani fogsz...s a legnagyobb próba majd a szívednek legkedvesebb személy lesz.majd,mikor a szempár rád néz,s mesél a múltról......bocsi a kis monológért.tibor vagyok,kezelt alkoholista,Szlovákiából.2003 márciusa óta tiszta vagyok.ha kérdésed van,írj nyugodtan.ha tudok,szívesen segítek.tisztelettel tibor,szlovákiából.

#40 orion172 2010. 11. 01. - 15:51:16

2003 január 18.hideg,téli este.a nap lenyugodott már.egy életút a végéhez közeledik.márt nincs munka,nincs család,nincs cél,nincs semmi,miért élni kellene.a végső csata lezajlott...minden elveszett..de a kísérlet nem sikerül.március 12.a pezinoki kórház kapuján belép egy egykor embernek nevezett lény.új élet kezdődik.új gondolatok,új személyiség.egy új ember.a menekülésnek vége.mert az alkoholista menekül.menekül a világ,a barát,a rokon,de,legfőképp saját maga elől.de,lehet eljő életében a nap,mikor döntenie kell.az élete egy elágazáshoz ér.az egyik út a halálba vezet.a másik a jövőbe.ne hidd,kedves olvasó,hogy ez oly könnyű.előtte alászállsz a pokolba.megtapasztalod,mi a szenvedés.égni fogsz a kíntól.ordítani fogsz...s a legnagyobb próba majd a szívednek legkedvesebb személy lesz.majd,mikor a szempár rád néz,s mesél a múltról......bocsi a kis monológért.tibor vagyok,kezelt alkoholista,Szlovákiából.2003 márciusa óta tiszta vagyok.ha kérdésed van,írj nyugodtan.ha tudok,szívesen segítek.tisztelettel tibor,szlovákiából.

• 6 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: