Házipatika fórum: Otthonápolás - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Otthonápolás

#1 segitokez 2011. 03. 07. - 15:33:03

Bátran ajánlom neked a Segítő-kezet. www. segito-kez.hu email. segitokez@segito-kez.hu 06304361023

#2 segitokez 2011. 03. 07. - 15:31:23

Szia, Bátran ajánlom neked a Segítő-kezet. www. segito-kez.hu email. segitokez@segito-kez.hu 06304361023

#3 segitokez 2011. 03. 07. - 15:29:39

Szia, Bátran ajánlom neked a Segítő-kezet. www. segito-kez.hu email. SEGITOKEZ@SEGITO-KEZ.HU 06304361023

#4 Eva46 2011. 01. 25. - 19:45:32

Furcsa kérdés. Sokféle lefolyású tüdőgyulladás van, de én nem vagyok orvos, figyelmedbe ajánlom az itt megtalálható orvosi cikkeket. Az én tapasztalatom szerint van aki két hét alatt meggyógyul megfelelő orvosi kezelés mellett. Van akinek félévi kórházi kezelés kell a gyógyuláshoz, mint az én esetemben volt: Hónapokig tartó állandó magas láz és a nyilvánvalóan nem megfelelő gyógyszerek miatt állapotom nem javult, hanem romlott. Fulladási rohamaim, állandó magas lázam elvette minden erőmet. Kórházba vittek, ha tettszett, ha nem. Ott a lelkiismeretes gyógyítás ellenére sem javultam még kb. két hónapig (napi 30 db különböző tabletta, heti egy RTG ellenőrzés, gyakori légzésfunkció vizsgálat stb.). Ahhoz, hogy az orvosok tudjanak valamit tenni érted látniuk kell a terápia hatását. Folyamatos ellenőrzés nélkül nem tudnak segíteni. Ez otthon nem oldható meg, csak kórházban. Nálam a gyógyszerek hatástalansága miatt a tüdőtükrözést is bevetették (szövettani vizsgálat), és ezt az alkalmat felhasználták arra is, hogy egy gyógyszert közvetlenül juttassanak be a megfelelő helyre. Ezután megint újabb terápiát találtak ki, ami végül eredményre vezetett. Ez idő alatt eltelt félév. Nem tudom miért tetted fel ezt a furcsa kérdést, de szerintem vedd komolyan az orvosi javaslatot. A betegen is sok múlik! Sajnos tüdőgyulladásba még manapság is meg lehet halni, hiszen a gyógyulás sok mindentől függ.

#5 kacsa55 2011. 01. 15. - 08:25:20

Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem ,miszerint a tüdőgyulladás igényel kórházi ellátást ? Vagy ezt el lehet intézni otthon is ?

#6 elkeseredettke 2010. 10. 07. - 15:38:52

Sziasztok! Igazából, olyan sorstársakkal szeretnék beszélgetni, akiknek családjában alczheimer kóros beteg van. Mert szeretném tudni, ők hogyan oldják meg a beteg házi ápolását, és hogy bírják lelkileg, idegileg a megterhelést Köszönöm!

#7 dawies 2010. 07. 09. - 10:26:54

Itt vannak tanácsok otthoápolással kapcsolatban: http://bgh.hu/magans...polasi-tudastar

#8 2007. 05. 31. - 23:24:07

Házibetegápolást vállalnék sok éves kórházi gyakorlattal.Ajka és körzete lenne igazából megfelelő.Mindenképpen csak másodállásként,a kórházi munka vége után.

#9 2007. 01. 07. - 22:40:21

Szerbusz! Ha otthonápolásra van szükséged akkor a háziorvosnak kell szólni. Őpontosan tudja, hogy a lakhelyetek szerint melyik szervezetnél kell kérvényezni a szakápolást, amit neki kell elindítania.

#10 2007. 01. 03. - 22:01:17

Szerbusztok! Akinek otthonápolásra van szüksége az a Háziorvosának kell, hogy szóljon. Ő tudja hogy a lekhelyéhez melyik szervezet áll a legközelebb és rajta keresztül közvetítik ki a házi betegápolót. Ami még fontos, hogy ezt a szolgálltatást a TB támogatja. 1 hónapig, majd 1 hónap szünet után ismét és így tovább. Tehát ingyenes.

#11 2006. 11. 04. - 13:46:00

Nagymamám (84 éves) heti vércukorszint mérésére keresek szakképzett ápolót a VII. kerületben, Octogonhoz közel. Tel : 20-9464-305 Márton Barbara

#12 v013 2006. 10. 08. - 08:26:46

Üdvözlök mindenkit! Segítséget szeretnék kérni. Tud vki otthonápolással foglalkozó szervezetet, vagy akár egy olyan ápolót, akihez már volt szerencséje, és megbízható? Nem csillagászati árakban gondolkodok, ezt sajnos nem tudom megfizetni. Egy idős, szívbeteg, plusz meniere szindrómás beteg otthoni felügyeletéről lenne szó. Az ezzel foglalkozó oldalakon nem találok semmi érdemlegeset... Előre is köszönöm: Veronika (hmediodia@hotmail.com)

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: