Házipatika fórum: A Rákbetegek Országos Szövetsége, Szegedi Napforduló Szolgálata - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

A Rákbetegek Országos Szövetsége, Szegedi Napforduló Szolgálata

#1 erzsi552 2010. 02. 03. - 17:43:03

Kedves mindenki! Nagyon örülök hogy mindenki jól van, és kívánok ezután is tünet mentességet! Ajánlok nektek egy weblapot olvasgassátok, nagyon sok jó és hasznos dolgok vannak ott. Ha van kérdésetek csak kérdezzetek. http://szegediametisztklub.mlap.hu/ további szép napot.

#2 emilia1985 2010. 01. 26. - 12:57:00

Sziasztok ill szép napot mindenkinek:-)Nos tegnap én is kézhez kaptam a pet ct-hez a levelem és picit szorongok is de a lényeg hogy mindenkinek kivánok eröt egézséget és fel a fejjel :d !!!Üdv mindenkinek és sok-sok jot:-)Bizzunk eggyütt a joban hisz hála Istennek ö eddig is végig segitetett minket csak bizni és hinni kell:-)üdv emi

#3 jolka09 2010. 01. 22. - 12:09:56

Családomban előfordult daganatos betegségek gyógyításában nagyon jó eredményeket értem el. Amennyiben érdekel vkit, milyen módszert alkalmaztunk, és a tüdőrákot hogyan sikerült 2 hónap alatt nagyon nagy mértékű javulásnak indítani, irjon a jolka0915@freemail.hu címre. Ne adja fel a reményt senki, mert van segítség, csak nem ismerjük!

#4 CsEva 2008. 12. 20. - 18:18:02

Kedves Tímea! Sajnos nekem is az a véleményem, hogy saját magunknak kell kezünkbe venni a dolgokat. Édesapja ráadásul jobban érti majd az elolvasott cikkeket, mint én, ha állatorvos. Az orvosok nekem sem segítettek sokat abban, hogy hogyan éljek ezután, mire számítsak? Én elkezdtem az internetet böngészni, kerestem olyan embereket, akik hasonló cipőben járnak. Nagy türelemmel és sok idő elteltével megtaláltam a számomra szükséges terápiát és szerencsére jól vagyok. Természetesen járok a kontrollokra is. Én nem köhögtem erősen csak köhécseltem sokáig. Én ezt annak tudtam be, hogy nincs elég levegőm a fél tüdőm miatt. Ezt orvosolandó rátaláltam egy oxigénnel dúsított vízre az OXIGÉN PLUSZ nevűre. Az Auchan áruházakban vagy bioboltban kapható 1,5 l-es palackban. Én 2 éve csak ezt iszom, napi 1,5-2 l-t fogyasztok. Már nem köhögök! Nekem van egy másik tünetem, ami még mindig fennáll, ez a hátfájás. Kb. a műtét után 2 hónappal kezdődött. A bal oldalamon a hátam közepén érzem a fájdalmat, ami pihenés hatására elmúlik, aztán újra előjön. Most már csak esténként, de korábban naponta többször kellett e miatt pihennem. Észre vettem, ha tornáztatom, sokkal jobb. Nyár óta heti kétszer gyógytornára járok, ezt édesapjának is tudom ajánlani. Jó egészséget és sok türelmet kívánok a gyógyulás érdekében Üdvözlettel Éva

#5 Titike64 2008. 12. 20. - 09:17:19

Kedves Éva! Nagyon szépen köszönöm a választ. Apukámnak is a jobb tüdejét vették ki október elején. Jóindulatú sejtes daganat volt, de azt mondták, hogy bármikor változhat , így ki kell venni amilyen gyorsan lehet. 2 hét múlva hazaengedték, de pár nap múlva belázosodott és visszakerült a kórházba. Többször csapolták, de semmi pozitív eredményt nem mutattak ki. Újabb két hét múlva megint hazaengedték, de igazából egy szó nélkül. Igen rossz vérképe volt és van a mai napig. Pulzusa 100 körül mozog és álladóan köhög, ha nem vizszintes helyzetben van. Néha van hőemelkedése, de azis változó. Hogy mit tegyen ezután? Senki egy szót nem ejtett róla, hogy mi a várható ennél a lábadozásnál. Csak annyit mondtak neki, hogy 3 hónap múlva röntgen és 6 hónap múlva CT. Most ott tartunk, hogy már három különböző orvos mondott vélményt és írt fel gyógyszereket a köhögésre, de nem változik semmi. Vagy ilyen gyorsan ne várjon változást? Én azt hiszem, hogy a köhögés az altalásra vezethető vissza, hogy esetleg ott sértettek meg valamit, mert különben miért csak álló helyzetben köhög. Ha megy vagy fekszik akkor nincs köhögés inger. Összességében ezken kívül jól van. Vannak rosszabb napjai és ilyenkor kedvetlenebb vagy türelmetlenebb. Igazából én arra keresek választ, hogy ezek a problémák, amikkel apukám küzd normálisak-e egy ilyen operációnál. Az orvosok ugyanis nem tudnak erre választ adni. Aki operálta annak csak az volt a dolga, hogy ott minden rendben menjen, a tüdőorvos nem tud választ a köhögésre, a belgyógyász még nem találkozott ilyen esettel, az altató - kardiológus tézisekkel próbálta megnyugtatni aput. Az eredmény: semmi nem változik. Apu nyugdíja állatorvos és most úgy gondolta, hogy kezébe veszi a dolgokat. De nem tudom, hogy ez jó ötlet-e. Ha esetleg megírná, hogy ezek az utóhatások Önnél is jelentkeztek-e vagy hogy az operáció után milyen hatásokkal kellett Önnek számolnia , nagyon megköszönném. Köszönöm szépen a türelmét és a válaszát Üdvözlettel Tímea

#6 CsEva 2008. 12. 19. - 19:59:08

Kedves Titike64! Szívesen elmondom legfontosabb tapasztalataimat a műtétem utáni állapotomról. Nekem nem volt szükségem kemoterápiára, mert a jobb oldali tüdőmet kioperálták, és a műtét után egy hónappal történt kontrollvizsgálaton nem látszott semmi rosszindulatúság. Feladatul kaptam, hogy erősödjek. A doktornő a kórházban ajánlotta, hogy búzafüvet fogyasszak. Vettünk egy darálót, amivel a friss búzafű levét ki lehet préselni. A friss búzafüvet bio-boltban lehet beszerezni. Én ezt azóta is fogyasztom. Minden reggel préselek egy-két evőkanálnyit. Nem tudom, hogy édesapja hogy érzi magát, milyen kezelést kapott, milyen gyógyszereket szed! Nekem szerencsém van, nem kell gyógyszert szedni, de úgy gondoltam, hogy valamilyen rákellenes ételkiegészítőt szednem kell. Igen ám, de milyet? Annyiféle van hogy szinte lehetetlen kiigazodni köztük. Az egyik ember erre esküszik, a másik arra. Én is sokfélét kipróbáltam: Vitanax, Vitacell.Most Culevit tablettákat szedek. Úgy gondolom, hogy mindenkinek magának kell nyitott szemmel járnia, körüljárni a lehetőségeket, és amelyik ételkiegészítőt hitelesnek találja, azt fogyasztani. E mellett-egy természetgyógyász javaslatára-nem eszem húst, nem iszom alkoholt és kávét. Gyümölcsöt, zöldséget eszem, teljes kiőrlésű gabonákból készült kenyeret eszem. Jól vagyok. Üdv: Éva

#7 Titike64 2008. 12. 10. - 05:36:01

Kedves Éva! Nem tudom, hogy nézi-e még a fórum hozzászólásait, vagy hogy aktuális-e még a tavalyi hozzászólás. Édesapámat 2 hónapja műtötték és én is keresek embereket, akik ezen átestek. Elég sok gonja van a rehabilitációval és szeretném tudni, hogy mások min mennek - mentek keresztül. Nagyon kérem , ha tud jelentkezzen. Köszönettel Tímea

#8 devaldne 2008. 01. 26. - 21:45:24

Kedves Zsóka! Azt szeretném megkérdezni,hogy Ön orvos-e ,mert apukámat most műtötték vékonybél daganattal és lenne egy pár kérdésem!!! Üdv:Marika

#9 PeggyPedro 2007. 10. 02. - 12:39:14

Üdv Mindenkinek! Most járok itt először és célom, hogy elmondjam és megismertessek mindenkit egy céggel, ami az egészséges életet tartja szem előtt. Termékeink alapanyaga a Ganoderma Lucidum, amit japánban elsősorban a daganatos betegségek kezellésében használnak sikerrel. Másodsorba jó hatással van a népbetegségeknek számító magas vérnyomás, cukorbetegség, elhízás, magas koleszterin szintre is. Nézd meg honlapomat: www.ganoegeszseg.shp.hu Célunk Magarországon egészséges generációt nevelni! Üdvözlettel: Ildikó

#10 tRudy 2007. 08. 15. - 18:47:29

Kedves Éva! Nekem a múlt hónap elején végeztek hasonló műtétet, tehát még nagyon "friss" vagyok!Szívesesen váltanék néhány levelet tapasztalatcsere okán. Most másfél hónappal a mútét után, fizikailag már kezdem jobban érezni magam, de a levegőm elég hamar elfogy, de a cigi elkerülése sem mindig egyszerű. Várom válaszod:

#11 2007. 06. 12. - 17:30:19

Kedves Évi! Ha megírnád hogy hol laksz, talán tudnék neked segíteni abban, hogy megadnám a lakhelyedhez a legközelebbi klub, vagy klubbok nevét és címét, ahol a te betegségedhez hasonlók járnak. Ott biztos hogy kapsz segítséget. Addig is nagyon jó egészséget kívánok. Üdv Zsoka

#12 CsEva 2007. 04. 24. - 12:57:32

Kedves Fórumozók! 2006. novemberében tüdódaganattal műtött beteg vagyok, lábadozóban. A jobb tüdőmet kioperálták, most jól vagyok, de sokkal kisebb a teherbíró képességem, mint a műtét előtt. Szeternék olyan emberekkel levelezni, akik hasonló cipőben járnak. Mondjuk el egymásnak érzéseinket, ki, hogy próbálja életét szebbé, jobbá tenni? Én minden reggel kb fél deciliter búzafüvet préselek magamnak, mert ez állítólag növeli a szervezet ellenállóképességét.Nem tudom, hogy ettől van-e, de aki nem tudja, hogy műtöttek, azt hiszi, hogy egészséges vagyok. Az kívülröl nem látszik, hogy milyen hamar elfáradok! Nagyobb bajom ne legyen, ha elfáradok, hát leülök, pihenek. Sokat olvasok, kézimunkázok, internetezek. Sorstársak, írjatok! CsÉva

#13 2006. 10. 14. - 15:30:44

Üdvözöljük a(z) A Rákbetegek Országos Szövetsége, Szegedi Napforduló Szolgálata betegtársaság fórumában!

Oldal 1 / 1
  • A téma zárva.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: