Házipatika fórum: Menopausa kellemetlenségei - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2

Menopausa kellemetlenségei

#1 pityujudit 2011. 06. 06. - 12:01:38

Szia Judit vagyok most olvastam hogy anyukádnak van Dermestril tapasza amit már nem használ, én nagyon szeretném megvenni ha még megvan, ez az egyetlen hormonpótlló ami bevált nekem és most hiánycikk. Ha aktuális a dolog légyszi hívjál 70-201-4118 Köszönöm előre is.

#2 zsirmonagi 2011. 05. 25. - 11:14:44

Üdv Mindenkinek! Anyukámnak van 3 bontatlan doboz Dermestril 50mg/24 órás transzdermális tapasza /8 db-os/ . Felhasználható: 2012 februárig. Neki már nincs szüksége rá, szívesen eladná 1000, Ft/doboz áron. /eredeti Ára: 1450, Ft./ Ha valakit érdekel, a zsirmonagi@index.hu címre írjon. Szép napot!

#3 boszorkany32 2011. 04. 05. - 15:18:11

Szia kedves sílverfrict!!! az email cimem: vera@neveco.axelero.net Kérlekszépen küld el azt a gyógynövény készitmény nevét amely szerinted megoldja a kellemetlen problémáinkat... Én 50 éves vagyok és bizony szenvedek rendesen, de csak a gyogynövényekben hiszek...Megköszönöm szíves közremüködésed... Veronika

#4 norci65 2011. 01. 19. - 22:42:09

Ki hallott a bioaktív kékjód+ cseppekről. Új készítmény és azt mondják nagyon jó ezekben az időkben. Különösen pajzsmirigy problémák mellett. Ha valaki már szedi, érdekelne a hatása.

#5 norci65 2011. 01. 19. - 22:38:19

Én javaslom a növényi hormonpótlást. Szója, tofu, babfélék. Nagyon hatásosan csökkenti a tüneteket. Én akupunktúrára járok. Sokat segít. Ott kaptam ezeket a tanácsokat. De mindenféle táplálkozási segítséget megkapok, amitől jobban viselem ezt a dolgot.

#6 zsazsa12 2010. 09. 17. - 09:50:05

Bocs, hogy csak most válaszolok. Ajánlom neked is a természetes hormonpótlást, az Aviva tornát.

#7 zsazsa12 2010. 09. 17. - 09:48:46

A hüvelyszárazság a menopauza egyik tünete, de előfordul szülést követően is. Lehetnek ennek lelki okai is, amit érdemes körüljárni. Bármi legyen is az ok, az biztos, hogy az Aviva torna segít rajta. Kipróbálhatod, megnézheted az Avivalap.hu weboldalon. Sok sikert!

#8 Illonka 2010. 08. 15. - 16:44:58

Sziasztok ! Hüvelyszárazság -ra tud valaki hatásos megoldást ? Sikosítók nem használnak, a Cikatridine kúpot folyamatosan használom, mellette az Ovestin krémet is. Minden leletem jó, rákszűrés, gomba stb., mind negatív. Köszönöm a segítséget ! Ilike

#9 maargoo 2010. 07. 29. - 21:05:15

Tudna-e valaki a hormonpótló terápiáról írni tapasztalatokat. Most készülök ilyet igénybe venni.

#10 animoanna 2010. 06. 15. - 07:22:26

sziasztok! csak azért regisztráltam ide hogy köszönetet mondjak valakinek ...Itt olvastam a vöröslóhere jótékony hatásáról és bizony tényleg csodát tett. A menopausa gyötrelmeit élem már jó ideje és kaptam hormonpótlást is aminek műtét lett a vége. Azóta mindenféle alternatív gyógymódokkal próbálkoztam remifemin és a többi csodaszer és bizony nem használt de már teljesen felőrölt ez az állapot . Szójafélét is ettem mindennap de az sem segített. Az összes tünet ami ilyenkor lehetséges nálam a legerősebben jelentkezett valahogy nem volt szerencsém . Kétségbeesésemben állandóan keersgéltem itt a neten és így találtam rá erre az oldalra ahol valaki ajánlotta a vörös lóherét MENO ROTKLEE kiszerelésben és hogy németből szerzik be . Nos én éppen itt élek így vettem is gyorsan egyet ha hiszitek ha nem már a 2 szemtől ezerszer jobban vagyok . Éjszakára vettem be az elsőt és csak 2x volt hőhullámom és aludni is tudtam közben és reggel a másikat de még ezidáig semmi bajom! El sem hiszem ! megmondom a dokinak meg én ezt ajánlja másoknak talán tényleg jó lehet mindenkinek sok sok köszönet Valakinek üdv

#11 mfwellness 2009. 04. 22. - 19:16:25

Lehet, hogy valakit érdekel. Tizenhét héten át rendszeresen új írást jelentetünk meg a női változókor, és tünetei témakörben. Részletek a www.valtozokorban.blogspot.com oldalon.

#12 gyurjud 2008. 08. 04. - 19:09:02

Kérek szépen valakit,hogy adjon egy címet,ahol tuti lehet kapni Vöröslóhere kapsz.-t. 2 hónapja keresem és csak néznek rám!!!!! Köszi,köszi

#13 Pelekutya 2008. 07. 14. - 14:03:55

Szia! Bocs hogy csak most válaszolok, de most jöttem haza a nyaralásból. A nővéremnek már 1 hónap után volt javulás, de ha jól emlékszem több hónapig szedett belőle. De azóta minden rendben van nála. Megkérdeztem rootklee kapszula a neve és kb 2500 -3000 ft-ért lehet kint kapni. attól függően, hogy éppen akciós-e. De van a vaterán is. www.vatera.hu

#14 lmhokuszpok 2008. 05. 15. - 20:32:17

A daganatos betegségek elkerülése érdekében a hormonok helyett a HOMEOPÁTIÁT ajánlom, ebből is a KLIMAKT-HEEL tablettát, amit patikában lehet megvenni, nyelv alatt elszopogatni, s tökéletesen hat. Én 16 évig használtam, s nekem nagyon bevált. Ez volt a legjobb. Én természetgyógyász és gyógymasszőr vagyok.Lenkey Mária

#15 anolianna 2008. 04. 12. - 10:59:00

Sziasztok! Tudna nekem valaki segiteni abban, hogy hol lehetne intimtornát igénybe venne ingyenesen, vagy csekély térités ellenében? Jópár évvel ezelőtt a Rókus Kórházban volt egy ilyen ambulancia, ott tartotta ezt a tornát Kriston Andrea, de mára jó üzletet csinált belőle, egy-egy tanfolyam több tizezer forintba kerül. Persze nem csak ő csinál már ilyet, de az ő nevével fémjelzettek szerintem a leghitelesebbek. Ha tudtok segiteni, előre is köszönöm! Anna

#16 anolianna 2008. 04. 12. - 10:47:56

Szia! Bocs, hogy ismeretlenül is kritizállak, nem értem, miért nem tudod rögtön leirni a készitmény nevét, miért kell különd emailt irni Neked, ez igy tul bonyolultnak tünik. Vagy talán a készitény forgalmazásával foglalkozol? Azzal sincs baj, csakhát az élet igy is elég bonyolult, miért kell tovább komplikálni? Még az is lehet, hogy érdekelne a készitmény, de szeretem az egyenes dolgokat. Szia

#17 Klimax_nelkul 2008. 03. 04. - 13:29:20

Mikor korán változó korba léptem, és már nem bírtam a szenvedést, a tünetekre automatikusa gyógyszereket szedtem (elég sokáig) és elfogadtam, hogy mellékhatása van, ez a természetes. De idővel a mellékhatás és a még több gyógyszer vált kellemetlenné. Ma már csak egy természetes, hogy gyümölcs és zöldség alapú, szervezet számára könnyen feldolgozható, mellékhatás nélküli készítményt fogyasztok. Örülök, hogy rátaláltam a www.menopauza-klimax.com oldalra. Anna, 47 éves

#18 silverfruct 2008. 01. 30. - 23:29:13

Sziasztok! Van segítség a bajainkra,van egy gyógynövény készítmény ami megoldja a kellemetlen problémáinkat. Ha érdekel írj a mail címemre és elküldöm hogy hol lehet beszerezni a készítményt. Szerintem érdemes kipróbálni neked is segíteni fog.

#19 Annus976 2008. 01. 24. - 11:33:38

Sziasztok! Anyukám 10 évvel ezelőtt kezdte szedni a KLIMIN nevű nem hormonális készítményt. Családunk legnagyobb örömére szinte teljesen elmúltak a dühkitörései, sokkal kegyensúlyozottabb és nem panaszkodik a hőhullámokra. A mi életüket megkönnyítette a KLIMIN. Öszintén remélem, hogy ezzel az információmorzsával tudo rajtatok segíteni! Puszi Annnus!

#20 linkzsu 2008. 01. 22. - 10:35:09

Szakdolgozatomhoz nekem is ilyen hölgyekre lenne szükségem! Tudna nekem segíteni? Üdvözlettel: Zsuzsa

• 2 Oldal +
  • 1
  • 2
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: