Házipatika fórum: gyerekfogyókúra - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

gyerekfogyókúra

#1 jozsef0120 2009. 10. 29. - 10:15:28

Sziasztok! Az én gyerekem is kóros elhízásban szenvedett. Egy speciális masszázsterápiával sikerült elég sokat leadnia. Azóta sokkal könnyebben mozog, jobb a közérzete! www.gyerekfogyas.hu - én ezen az oldalon találtam meg a segítséget!

#2 boci-cica 2007. 01. 22. - 10:32:46

SZIASZTOK!Az én kislényom 8 éves 41kg.Szeretném én is,hogy kevesebbet egyen de ezt borzasztóan nehéz neki megmagyarázni.A tesója 10éves 30kg ,ő annyit ehet amennyit csak akar nem hízékony. A fiam nagyon rendes mert segít nekem húgi fogyásában nem eszik olyen kaját pl:csoki ,süti ami elcsábíthatná húgát.Most mindig gyümülcsöt kell centrifugálnom vacsira.Az a legnagyobb gondom,hogy őt nem zavarja dundisága,pedig már őt is kicsúfolták.Talán neki az-az előnye sok társával szemben,hogy ezeket a gonosz megjegyzéseket nagyon jól kivédi humorával.De meddig?Féltem őt a betegségektől .Aki hasonló gondokkal kűzd ,kérem írjon.PUSZI:BOCI-CICA :'('

#3 Gombolyag 2007. 01. 19. - 08:40:52

Kedves Fedor1! Az én kisfiam is duci (nem kicsit), 13 éves, 161 cm és 82 kg. Szerintem komoly ez a probléma, és gyermekem osztálytársait, és barátait nézve, biztos vagyok abban, hogy nem vagyunk egyedül a gondunkkal. Sajnos a megoldást én sem tudom, azon kívül persze, hogy egyen sok zöldséget és főzeléket, mozogjon sokat és sportoljon. Csak arra nem jöttem még rá, hogy mit csináljak, ha nem hajlandó megenni a zöldséget és a főzeléket (inkább nem eszik semmit, s be kell valljam, e téren ő a kitartóbb), és még a ház körül sem jön velem sétálni. A csúfolódás sajnos a mi életünkre is hatással van, nem tudom hogy lehet az ilyesmit kivédeni. Ráadásul az osztálytársai azt mondták neki, hogy mivel kövér, úgysem éli meg a 20. szülinapját. Hiába mondom, hogy ez nem így van, de azért nem ártana kicsit többet mozogni, nálunk most "világvége hangulat" uralkodik. Szerintem a kislányodnál még nem ilyen komoly a helyzet. Megoldással sajnos nem szolgálhatok, de azt gondolom, ha az iskolai elfoglaltságok mellett is találtok majd elég módot a rendszeres testmozgásra (és kedvét leli továbbra is a táncban), nem lesz gond, és remélhetőleg nem jut el a dolog odáig, mint nálunk. Ehhez nagyon sok kitartást, és erőt kívánok Nektek: Szilvia

#4 Fedor1 2006. 12. 08. - 19:08:50

Hahó! senkit nem érdekel a téma?

#5 Fedor1 2006. 11. 26. - 21:54:03

Teljesen el vagyok keseredve, mert attól tartok, hogy csúfolni fogják, hogy kövér, kiközösítik majd. Zavar, hogy kövér, később végképp nem tudja majd leadni; azt hiszem kórházi diétába kezdünk...

#6 Fedor1 2006. 11. 16. - 20:26:26

Háát... csak nekem van duci lányom, vagy mást nem érdekel a téma?

#7 Fedor1 2006. 11. 13. - 21:58:20

Úgy látom, egy darabig csak én írogatok itt, de legalább az elhatározás és az ötlet erősödik bennem:D

#8 Fedor1 2006. 11. 13. - 13:54:00

Nem csúnyán kövér, azonban látom, hogy nehezen hajol le, nehezen mozog, lassú; bár az oviban jár táncolni és aerobic-ra, heti kétszer tornáznak, mégis kevés, nem fogy semmit.

#9 Fedor1 2006. 11. 13. - 13:15:30

Drasztikusan hangzó szó ez a fogyókúra. Valami olyat szeretnék kitalálni az 5 éves kislányomnak (aki 34 kiló), ami a korának megfelelő, belefér néha egy kis édesség, de eredményes. Nem feltétlenül azt akarom, hogy adjon le 5-6 kilót, hanem ezt a súlyt tartsuk meg 2-3 évig... Ha gyermek ügyben van valakinek hasonló problémája, tapasztalata, észrevétele, ötlete, kérem, írjon!

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: