Házipatika fórum: anorexia,bulimia,hashajtó... - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

anorexia,bulimia,hashajtó...

#1 eva42992 2017. 05. 11. - 04:54:25

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/55G3Xw
Megkaptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

.

#2 tannerzsoka 2011. 12. 30. - 20:16:19

Sziasztok! Egyetemista vagyok, öt évig szenvedtem anorexiában és bulimiában. Jelenleg gyógyult vagyok, remélem, még sokáig. Az egyetemen a pro-anorexia oldalakról írok dolgozatot, ehhez készítettem egy kérdőívet. Arra kérlek titeket, hogy töltsétek ki, természetesen névtelen, de megkönnyítené a munkámat:))) Köszönöm előre is! http://www.kerdoivem...doiv/514422506/ http://www.kerdoivem...doiv/514437040/ A kettőt összesen 10 perc kitölteni:) Előre is köszi! Zsóka

#3 yourkamain 2011. 10. 03. - 10:04:41

sziasztok! Remélem tud valaki segíteni nekem! Szeretnék legalább 6-8kilot lefogyni,leginkább hasról.Én kiprobáltam a hashajtot is de nem fogytam töle-XD. Már 1 ideje zavar! Remélem valaki tud nekem hatásos modszerrel előálni! Nem baj ha 1 kicsit drasztikus!!!!!!!!! Köszönöm!!!!!!!!!!!

#4 adipex 2011. 06. 23. - 15:18:05

Sziasztok! Fogyokurás kapszulák elérhetö áron dipex@lajt.hu

#5 csingiling0 2011. 06. 15. - 19:04:16

Szia! Tudom, hogy már elég régen írtad a bejegyzést, de annyira megdöbbentett, hogy mindenképpen szeretném megkérdezni, hogy jól vagy e! Remélem minden rendben van és képes vagy tartani a reggelit és az ebédet!!!! Reményt adtál nekem!

#6 csingiling0 2011. 06. 15. - 14:39:12

Sziasztok! Örülök, hogy találtam ilyen oldalt ahol megoszthatom a tapasztalataimat, mivel eddig ezt még ilyen fórum keretein belül soha nem tettem, de úgy érzem most már muszáj kiadnom magamból! 22 éves vagyok, 170 cm és 58 kg. Régen evészavarokkal küzdöttem, de hála a családomnak, a barátaimnak és persze a jó kis pszichológusnak úgy nézett ki, hogy teljesen rendbe jöttem. 45 kg voltam,a havim már nem volt, de szerencsém volt. Én csak reggeliztem (ha azt lehet annak nevezni) és rengeteg körtét és zöld almát ettem. Természetesen a napi hashajtó adagom és a hashajtó tea elengedhetetlen volt. MÉGSEM LÁTTAM MAGAM SZÉPNEK!!!!Sőt, kifejezetten csúnyának, kövérnek láttam magam, úgy, hogy szinte naponta sírtam miatta. Olvastam egy kommentben, hogy kiskorában sokat csúfolták, hogy kicsit duci volt. Na, én ezt nem csak a suliban, hanem otthon is megkaptam elég nagy dózisban. Természetesen most már mellettem állnak mindenben és soha nem jön szóba ez a téma, akármilyen kis pocakot eresztek, de ez engem persze nem boldogít, m tisztában vagyok a véleményükkel. Tavaly nyáron sikerült visszanyernem az 55 kg-os normálnak számító súlyomat, de a hízás sajnos nem állt meg, amit a 3 hónapos külföldi munkámnak is betudhatok (sok fini kaja, és a MAGÁNY). Amikor hazajöttem soha nem éreztem magam olyan jól a bőrömben, mint akkor. Nagyon örültem, hogy a családommal és a barátaimmal lehetek, mivel nagyon hiányoztak! Ekkor már 62 kg voltam. Én maximálisan tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok csúnya lány, sőt. Szépnek számítok és jó csajnak, de ezt kb. csak egy hónapban 1szer ha elhiszem magamról! A BAJ megint akkor kezdődött, amikor megtaláltam életem nagy szerelmét, akivel már több, mint fél éve együtt vagyok és élek Budapesten. Természetesen már az első héten beleszerettünk egymásba és mivel a bizalmamba fogadtam ezért elmeséltem neki azt, amin átestem, de sajnos kicsit hiába. Az eslő 3 hónap arról szólt, hogy fogyóztam mint állat meg salit meg káposztát ettem, m ő azt vett nekem és hozzátett ilyen és hasonló beszólásokat: "DE JÓ LESZ HA MAJD NEM CIGIZEL ÉS VÉKONY LESZEL". Ezek számomra olyanok voltak mintha kést szúrtak volna a szívembe. Majdnem szakítottam is és azóta ilyet soha nem említett sőt el akar venni feleségül és folyamatosan a gyerek témával cseszeget.És azóta kb minden nap 100szor elmondja, hogy mennyire gyönyörű vagyok, de ez már eső után köpönyeg, nem hiszek neki, főleg azért nem m az előző barátnői is baromi vékonyak voltak és elmondta neki ez az ideálja, de én is jó vagyok. Hozzá kell tenne, hogy én az ő legénylakásába költöztem be és nagyon jól tudom, hogy imád és hogy még soha nem volt ilyen jó csaja, de azóta nem tudok talpra állni. Most már kb egy hete megint elkezdtem hashajtózni (2 különböző és dupla adag) és egyre kevesebbet eszek .... úgy érzem hogy már csak akkor leszek boldog ha újra 45 kg leszek, de azt hiszem jó úton járok! NAGYON KÖSZÖNÖM, HOGY MEGOSZTHATTAM EZT VELETEK, MÉG AKKOR IS HA SENKI EL SEM OLVASSA! KITARTÁS MINDEN HOZZÁM HASONLÓNAK!

#7 applebitch 2011. 04. 01. - 10:50:03

most már csak 50kiló vagyok :D hamar 40?:D jah énis egyik napról a másikra. de az nem megy: )

#8 katalinka76 2011. 03. 29. - 19:30:45

Hali! Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani hogy a fogyokurám hogy lett sikeres 4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal. De jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek mindig 55 kilo voltam Na az elsö gyerekután már 20 kiloval több lett és lesem ment rollam 70 kilo maradtam nagyon idegesitett nem dudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom öszintén hogy a baba ugy lefoglalt hogy nem is érdekelt A második gyerek után plusz 30 kilo istenem mi ez velem mi ez nagy suly rajtam hogy hizhatam meg igy 100 kilo na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilo hurá ujra sovány vagyok a harmadig gyereknék (persze aki fiu két lányután) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem 30 kilo val ujra több lettem a kisfiam nem szopot igy egy deka sem ment le rollam 85 kilo maradtam 7 év után jött egy ujjab baba 85 kiloval keztem a terhességem és hiztam 30 kilot ,depreszi ,sok sirás meg minden ami ilyenkor lenni szokot a terhesség alatt amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznö megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pazsmirigyem nem jol müködik tovább fogok hizni igy is volt még 10 kilo fell jött rám borzaszto volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagat a lábam fuladtam itt londonban lehet kapni valami furcsa nevü teát na azt elkeztem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom mostmár mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszu polokat felhuzzak hogy takarjam a kilogo kilokat Ha te is szeretnél ilyen teát akkor irj és segitek neked ITT RENDELHETÖ!!! : 06305020792 vagy katalinka76@citromail.hu NE HAGYD HOGY A KILOK URAJÁK AZ ÉLETEDET

#9 edina_p 2011. 03. 25. - 13:17:32

Üdv, Házipatika Olvasók! Lehetséges, hogy posztunkat már olvastátok korábban, de bemutatkozunk újra. A Semmelweis Egyetem Magatartástudományi Intézet és Járóbeteg Osztály kutatókból és pszichológusokból álló csapata vagyunk, Professzor Dr. Túry Ferenc koordinálásával. Munkánk része egy kiterjedt EU kutatási projektnek, melynek célja az evészavarral küzdők segítése egész Európában. Az EDINA program (www.e-mental-health.eu/edina) egy interneten működő támogató program olyan nők számára, akik az elmúlt év során már vettek részt kezelésben evészavaruk miatt, és akik részére ez folyamatos ingyenes online támogatást nyújt. Ez a következő elemeket tartalmazza: online információs anyagok az evészavarokkal kapcsolatban, személyi és csoportos chat ülések egy tapasztalt terapeuta felügyelete alatt, fórum, valamint heti ellenőrző és visszajelző elemek. A program teljesen anonim, a résztvevők személye nem ismert egymás előtt, személyes találkozások nincsenek. A tavalyi év óta már több nő regisztrált a programba, hetente találkoznak a csoportos chat üléseken, hogy kérdéseket tegyenek fel és egymásnak, és támogatást nyújthassanak. Csak a tanulmány regisztrált felhasználóinak van hozzáférése a fent említett modulok mindegyikéhez. Így ha az elmúlt év során részesültetek evészavar miatt kezelésben, és szívesen részt vennétek a programban, küldjetek egy e-mailt nekünk: edina@net.sote.hu. Amint megkapjuk e-mailjeiteket, megosztjuk veletek a programban való részvétel feltételeit. Ha még sosem részesültetek kezelésben, vagy úgy gondoljátok, hogy talán jelenleg is segítségre lenne szükségetek, Prof. Dr. Túry Ferenc és kollégái ingyenes csoportterápiát tudnak biztosítani Budapesten. Miután részt vettetek a kezelésben, regisztrálhattok az EDINA programba. Akkor is várjuk jelentkezéseteket, ha már meggyógyultatok, és úgy gondoljátok, tapasztalataitokat másokkal megosztva tudnátok nekik segíteni, Nyugodtan küldjetek nekünk e-mailt, amennyiben érdekel benneteket a program, vagy bármilyen kérdésetek van ezzel kapcsolatban: edina@net.sote.hu. Várjuk visszajelzéseteket! Üdvözlettel: az EDINA Csapat

#10 diacska1986 2011. 03. 05. - 16:02:06

Sziasztok. Mar egy ideje tulsuly problemaim vannak. A dietak nagyreszet mar kiprobaltam, hat mit is mondjak nem volt latszatja. Nehany napja eldontottem magamban hogy megprobalom hanytatni magamat. Mar nemtudom mit csinaljak el vagyok keseredve, a hazassagomat is kockara teszem ezzel. A ferjem azt mondta igy szeret ahogy vagyok de en utalom magamat neha inkabb elrohannek valamerre. Segitsetek nem merek errol beszelni senkivel. diacska1986

#11 diacska1986 2011. 03. 05. - 16:02:03

Sziasztok. Mar egy ideje tulsuly problemaim vannak. A dietak nagyreszet mar kiprobaltam, hat mit is mondjak nem volt latszatja. Nehany napja eldontottem magamban hogy megprobalom hanytatni magamat. Mar nemtudom mit csinaljak el vagyok keseredve, a hazassagomat is kockara teszem ezzel. A ferjem azt mondta igy szeret ahogy vagyok de en utalom magamat neha inkabb elrohannek valamerre. Segitsetek nem merek errol beszelni senkivel. diacska1986

#12 2011. 02. 28. - 20:24:45

Sziasztok! uj fogyokurás kapszula http://www.uj-lindaxa.eoldal.hu/

#13 dalmaedi 2011. 02. 12. - 23:10:36

ja, próbáld ki az anorexiát...hülye csipegess keserűsót

#14 ursula101 2011. 02. 09. - 21:31:17

véletlenül tévedtem erre a topikra, de döbbenten olvasom a kommenteket, hihetlen hogy mit gondoltok, nem fogyókúrára, hanem egy szülői figyelemre van szükségetek!!! te sem gondolhatod hogy 13 évesen fogyókúrára van szükséged. "anorexiára szeretném magam rávezetni"???? ez nem vicc!! ez egy nagyon súlyos és veszélyes betegség!! neked és még pár hozzászólónak ajánlom hogy olvassa el ezt a cikket http://www.onlinepsz...hattere-ii-resz és inkább a helyesírással foglalkozzatok fogyókúra meg hashajtó helyett...

#15 mira_86 2011. 01. 14. - 14:42:42

Kedves Látogatók!:) Mira vagyok, és evészavarosokról írom a szakdolgozatomat. Ehhez szükségem lenne evészavarosokra. Ha van táplálkozási zavarod, amit diagnosztizáltak, és van kedved, írj nekem. Pár kérdőív kitöltéséről van szó, és egy tesztről, amiben a fantáziádra és a képzeletedre is hagyatkozhatsz. A részvétel természetesen anonim, a kérdőívek megsemmisítésre kerülnek. Ha érdekel, és szívesen segítenél nekem, légyszi írj emailt. Ott minden mást megbeszélünk. Köszönöm ... a bizalmat, ha írsz... Üdv, Mira femira86@gmail.com

#16 zsofinyu 2011. 01. 07. - 18:54:45

Én 55kg vagyok és 171 cm. Annyira szeretnék 58 lenni :) de egy 60-nal is kiegyeznék. :)

#17 bebebeke 2011. 01. 04. - 16:09:50

Sziasztok! Én csak annyit szeretnék ide írni, hogy mint minden nő, én is állandóan fogyókúrázok,169 magas vagyok és 60 kg,55-re szeretnék lefogyni. Viszont akik írnak itt olyan dolgokat,hogy 170 magasak és 40 kgrammra szeretnének fogyni, azok gondolkodnak néha? Szörnyűnek tartom azt hogy itt egymásnak ezek a kislányok mondogatják és erősítik egymásban azt hogy ez a normális,hogy valaki ilyen beteg sovány legyen :( Azzal szerintem mindenki tisztában van,vagyis tisztában kell lennie,hogy a divatszakmában,kifutókon az a normális,hogy egy lány nagyon sovány legyen,egy milánói kifúton még jó hogy nem 60 kg körüli lányok szaladgálnak,na de ez azért túlzás,hogy ilyen fiatalon ennyire komolynak gondolják a harmincakárhány kilót. Gondolkodjatok!

#18 irina16 2010. 10. 22. - 12:57:34

Sziasztok ! szerk. alatt van. <3 www.proana-irina.gportal.hu Nagyon like ez az oldal.....sok sikert kívánnok mindenkinek.

#19 nessza22 2010. 10. 21. - 09:02:37

Szia!! én szívesen beszélgetnék veled ha gondolod... 160cm/47kg:S ... 40 szeretnék lenni nagyon hamar!!

#20 herbalife2002 2010. 10. 19. - 19:43:31

HERBALIFE AKCIÓ -25 % Minden herbalife termékre 25 % kedvezményt adunk! ShapeWorks Shake italpor: 12.900 Ft helyett 9.739 Ft Formula2 Multivitamin: 5.600 Ft helyett 4.216 Ft Formula3 Fehérje koncentrátum: 9.100 Ft helyett 6.907 Ft Shapeworks Rost tabletta: 5.100 Ft helyett 3.901 Ft. Fontos, hogy a kedvezmény más tanácsadókon nem kérhető számon! Kapcsolati e-mail: herbalifetermekek@mailbox.hu

• 5 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: