Házipatika fórum: Kérjen segítséget - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

Oldal 1 / 1

Kérjen segítséget

#1 2007. 05. 10. - 17:33:47

Van két ragyogó/okos/intelligens fiam.Felnőttek mind2en :-)) Az idősebb-(nem nagyobb, hiszen mindkettő 188 cm.magas)-évekig egyetemre járt és mindig tudtam hogy füvezik...És ez az ártalmatlan "jószág"marihuana ??? avagy más az oka ??? --de a fiam 26 évesen egyszercsak az utolsó szemesztere közepén egy egyet.klinika pszich.zárt osztályán találta magát,- megalomán téveszmés tünetei miatt kényszergyógykezelésnek vetették alá... :'(' Nos azóta eltelt 2 év..(a gyógykezelése után frissiben lediplomázott ugyan) Ez az iszonyu 2 év ami mögöttünk van,- napi harcokkal és kudarcokkal van "busásan" tele.. Betegségtudat/gyógyszerek szedése nélkül éli a saját beszükült /szürke/kellemes világát. Naponta kosarazik, zenét hallgat, internetezik, olvas,olvas,olvas.... :o folyt.köv...

#2 2007. 04. 04. - 00:19:23

A témában nagyon utána kellett olvasnom a neten, sajnos még mindíg ott tartok, hogy nem tudom hogyan kezeljük a családban jelenlevő betegséget. Édesanyám szenved ebben és ettől mi is kikészülünk így. Ha valaki tud tanácsot adni abban, hogy a rohamokat és azt a tényt, hogy nem akarja elfogadni az orvosságokat (ill. egyáltalán a betegségét) mi/én hogyan tudnánk kezelni az kérem vegye fel a kapcsolatot velem. Email: anonimitas@gmail.com Sajna egyenlőre én el sem tudom dönteni az olvasottak alapján hogy pánikbetegséggel állok e szemben vagy pedig paranoid skizofréniával. Igazság szerint kezelték már ps-el (de én akkor nem hittem benne) viszont akkor az orvos elronthatott valamit, mert azóta nem hajlandó a gyógyszereket beszedni és átvágja az orvosát ami a doktornő számára most derült ki az utolsó rohama után. (persze most a az orvos kidobta, gondolom arra várva, hogy újra beviszi majd a mentő...nem tudom) Nem akarom részletesen leírni itt a dolgokat, de ha valaki volt már ilyen helyzetben az ha tud segítsen nekem.

#3 Pszichotikus 2006. 12. 06. - 18:24:38

:) Hozzátartozóként érintve vagyok a betegséget illetően. Javasolnám minden érintettnek, hogy amennyiben észreveszi magán vagy hozzátartozóján, hogy valami nincs rendben a mindennapi életében, forduljon szakorvoshoz. Minél hamarabb kerül valaki orvoshoz annál könnyebben gyógyítható a betegség. Különösen a fiatal betegek 18 éves kortól 35 évig lehetnek érintettek. A hozzátartozóknak nagyon türelmesnek kell lenni a beteghez. Virág

Oldal 1 / 1
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: