Házipatika fórum: pánikbetegek fóruma - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 1114 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

pánikbetegek fóruma

#1 pavarotti 2014. 10. 22. - 19:22:47

Sziasztok Ki hogy van? Emese unokád? és a pocaklakó?Kihalt a fórum, remélem azért ,mert meggyógyultatok.

#2 Margitti 2014. 09. 17. - 17:38:49

Jár még ide valaki?

#3 totem70 2014. 06. 14. - 18:11:21

Sziasztok!Hát nálam is a csoki segít!Munkahelyen kocka csoki szokott a zsebemben lenni!Nem mennek túl jól a dolgok!Párom október óta többet van táppénzen mint dolgozni!Kikészült a munkahelyén,de itthon csak el van!Lökdösöm ezerrel,hogy ez így nem jó!Én dolgozom,közbe járok a lányomékhoz is!Remegve ébredek,néha héha a látásom is el-el megy!Illetve látótér kiesések vannak!Kisebb pánikokkal!DE BÍROM MÉG!Nem megyek már mindennel dokihoz!Félek egyszer visszaesek a mélybe!Bár hajt az hogy a lányoméknak szükségük van rám!Na az unokám energia bomba!Imádom és akkora erőt ad hogy hihetetlen!Lányom megint kismama ha minden igaz!Ismét véletlen!Féltem,mert nincs segítsége!Bár tudom meg küzd mindennel!Csütörtökön megyünk nőgyógyászhoz!Előtte a fiam kísérem ,mert táborba megy,aztán menni kell délutánra dolgozni!Na az ilyen húzós napok kikészítenek!1 nap szabadság könyörgés lesz,mert a délutánost amúgy is nehezen viselem!Pszichiátriára,tüdőgondozóba,neurológiára már nem járok!Reggel 0.25 rivotril és a küzdelem van!Vérnyomás csökkentő,hormonok,vérhígító 3 hétig,mert a menzesz előtt abba hagyom,mert utcára alig bírok kimenni annyira meg szokott lenni!Vérhígítóval meg.......Írjatok!Főleg az új tagunk,hogy mi volt a kórházban?????????Én még nem voltam,de érdekel mit csinálnak ott?Pánikmentes szép napokat mindenkinek!

#4 babi58 2014. 05. 05. - 14:41:31

Sziasztok! Ezer éve nem jártam erre. Igazából el is felejtettem a jelszavamat.
Totem! Gratulálok unokádhoz. Olvasom gyűröd a hétköznapokat. Sok sikert kívánok hozzá!

Anna! Lehet későn írok, már kórházban vagy. Ha még nem, kérlek írjál ide. Voltam többször kórházban pszichiátrián.
Pánikbeteg, depressziós vagyok sok-sok éve.

Mindenkinek pánikmentes szép napokat kívánok!
Babi

#5 babi58 2014. 05. 05. - 14:34:48

Idézve: foldieanna - Dátum: 2014. április 19. - 09:54:08

Szia! Sziasztok! Miskolci vagyok, Miskolcra fekszek be, igaz, hogy 11 éve vidékre költöztünk, nem messze a várostól. Érdekes ez a pánik, lehet inkább fóbia, mert igazán csak a munkahelyemen támad, máshol tudom kezelni úgy ahogy. Ha a pénztárba be kell ülnöm, bezárom a kalitkát, fél óra múlva jön, kezdődik. Rossz nagyon a munkahelyi légkör, most már jönnek mennek az emberek. Igyekeznek engem is kicsinálni, mivel a nyaki sérv műtétem miatt már nem tudok más osztályon munkát végezni. Tehát mennem kell onnan. Nem tudok liftbe szállni, ha sokan vannak a buszon, akkor is előjön ez. Tehát glaosztrofóbiám is van. Kellemetlen, elviselhetetlen "betegség" ez számomra. Ha nem tömnek tele gyógyszerrel, az csak jó. Nekem is az lenne a lényeg, hogy tanítsanak meg a roham kezelésére. Nem tudok lazítani sem. A foglalkozásokra kíváncsi vagyok nagyon, a csoport terápiára is, hiszen abból is és a mások bajából is tud az ember tanulni. Ha esetleg erre vetődne olyas valaki is, aki feküdt ilyen intézményben, szívesen várom tapasztalatai megosztását. Nekem az evés nem jön be, főleg az édesség, csokik. Attól még jobban görcsölök. Ha kekszet, kenyeret, bármi liszteset eszek savanyú a szám és a torkomban a sav jön fel, annak ellenére, hogy savlekötőt szedek. Sok a stressz, az aggódás az életemben. Sziasztok!

#6 foldieanna 2014. 04. 19. - 09:54:08

Szia! Sziasztok! Miskolci vagyok, Miskolcra fekszek be, igaz, hogy 11 éve vidékre költöztünk, nem messze a várostól. Érdekes ez a pánik, lehet inkább fóbia, mert igazán csak a munkahelyemen támad, máshol tudom kezelni úgy ahogy. Ha a pénztárba be kell ülnöm, bezárom a kalitkát, fél óra múlva jön, kezdődik. Rossz nagyon a munkahelyi légkör, most már jönnek mennek az emberek. Igyekeznek engem is kicsinálni, mivel a nyaki sérv műtétem miatt már nem tudok más osztályon munkát végezni. Tehát mennem kell onnan. Nem tudok liftbe szállni, ha sokan vannak a buszon, akkor is előjön ez. Tehát glaosztrofóbiám is van. Kellemetlen, elviselhetetlen "betegség" ez számomra. Ha nem tömnek tele gyógyszerrel, az csak jó. Nekem is az lenne a lényeg, hogy tanítsanak meg a roham kezelésére. Nem tudok lazítani sem. A foglalkozásokra kíváncsi vagyok nagyon, a csoport terápiára is, hiszen abból is és a mások bajából is tud az ember tanulni. Ha esetleg erre vetődne olyas valaki is, aki feküdt ilyen intézményben, szívesen várom tapasztalatai megosztását. Nekem az evés nem jön be, főleg az édesség, csokik. Attól még jobban görcsölök. Ha kekszet, kenyeret, bármi liszteset eszek savanyú a szám és a torkomban a sav jön fel, annak ellenére, hogy savlekötőt szedek. Sok a stressz, az aggódás az életemben. Sziasztok!

#7 foldieanna 2014. 04. 19. - 09:28:44

Idézve: pavarotti - Dátum: 2014. április 18. - 14:41:15

Sziasztok.Érdekes,hogy összefüggést találtak a pánik és a glutén között.De én forditva működök,mert engem pont az nyugtat le ha eszem sütit vagy csokit.Nálam a táskámban mindig van csokoládé és ha érzem a közelettét bekapok egy-két falatot.Érzem is,hogy kell.A gyomrom sok mindentől rossz,de az édességtől nem.Százszor jobban esik egy szelet csokitorta mint a legfinomabban elkészitett húsétel.Kórházba pszichiáter javaslatára fekszel be,?Elhiszem,hogy kicsit tartasz tőle.Nem gondoom,hogy tömnék a bogyókat,inkább a csoportos terápiára, művészeti foglalkozásokra-pl festészet-helyezik a hangsúlyt.Bár nincs tapasztalatom,én még a klinikáktól is rettegek.Mikor fekszel be?Pesten? Minden topiktársnak Áldott békés ünnepeket kivánok,pánikmentesen eltöltött napokat.Annamária

#8 pavarotti 2014. 04. 18. - 14:41:15

Sziasztok.Érdekes,hogy összefüggést találtak a pánik és a glutén között.De én forditva működök,mert engem pont az nyugtat le ha eszem sütit vagy csokit.Nálam a táskámban mindig van csokoládé és ha érzem a közelettét bekapok egy-két falatot.Érzem is,hogy kell.A gyomrom sok mindentől rossz,de az édességtől nem.Százszor jobban esik egy szelet csokitorta mint a legfinomabban elkészitett húsétel.Kórházba pszichiáter javaslatára fekszel be,?Elhiszem,hogy kicsit tartasz tőle.Nem gondoom,hogy tömnék a bogyókat,inkább a csoportos terápiára, művészeti foglalkozásokra-pl festészet-helyezik a hangsúlyt.Bár nincs tapasztalatom,én még a klinikáktól is rettegek.Mikor fekszel be?Pesten? Minden topiktársnak Áldott békés ünnepeket kivánok,pánikmentesen eltöltött napokat.Annamária

#9 foldieanna 2014. 04. 13. - 16:07:31

Szia! Úgy látom nem nagy a mozgás erre felé mostanság. Amit leírtál a glutén érzékenységről, az valóban így van. Én is tapasztaltam, hogy amúgy is ideges, szorongásos vagyok és ha munka közi szünetben gyorsan bekaptam akár egy pogit, vagy bármi féle péksütit, utána még nagyobb erővel tőr rám az idegesség és a hasfájás. Most már én is nézem a cimkéket, hogy miben, mi van? Muszály, meg akarok gyógyulni, legalább is élhetővé kell újra tennem a napjaimat. Egy biztos, hogy a munkám már iszonyú erővel nyom lelkileg, fizikailag, tehát 38 év után ott kell hagynom a kereskedelmet, a pénztárt. Nyaki sérvre is műtve vagyok és megint műteni kéne, de csak akkor fogják, ha már bénulok. Ez van! Jó lett volna valakivel beszélgetni a kórházi dolgokról, mert első és remélem utolsó alkalommal fogok befeküdni. Félek, mert nem tudom, mi fog ott történni. Nem akarok antidepis bogyókat, hiszen egyszer már letettem sikeresen. Sziasztok.

#10 foldieanna 2014. 04. 13. - 15:56:13

Üzenet megtekintéseIdézve: karolyi - Dátum: 2014. április 12. - 21:02:04

Sziasztok! Nem fogjátok elhinni mitől alakul ki a depresszió és a pánikbetegség!A GLUTÉNTŐL!!! A gluténérzékenység okozza, valójában mind lisztérzékenyek vagyunk! Egy természetgyógyász derítette ki nálam 1 éve, akkor már több, mint 2 éve pszichiáterhez jártam, gyógyszereket szedtem, de továbbra is szorongtam, időnkét újra rám törtek a pánikrohamok,esténként nem tudtam elaludni. Én mindig világ életemben sportoltam, mozogtam, hegyet másztam, de az utóbbi időben olyan gyenge voltam, hogy az ágyból sem tudtam már felkelni,pedig vállalkozó vagyok 4 gyerekkel. Hozzátartozik a történethez, hogy az orvosaim magas húgysav szintet állapítottak meg, mondván, hogy köszvényes vagyok, ne egyek húst stb. hát én egyre több tészta félét ettem, aztán meg egyre gyengébb lettem és pánikoltam...Míg végül a feleségem küldött el ehhez a természetgyógyászhoz állapotfelmérésre, (azóta is áldom, akit érdekel a telefonszáma: 06309585215, Herczegné Rózsa)aki megmondta, hogy lisztérzékeny vagyok, attól vannak a pánikrohamok, meg az elgyengülés, ne egyek glutént.Nagyon gyorsan felerősödtem, az életkedvem is visszatért, de ha glutént ettem,akár csak egy szem pogácsát, azonnal elkezdtem szorongani és éreztem, hogy bepánikolok.Azóta nagyon jól vagyok! Próbáljátok ki , meg fogtok gyógyulni, mert ettől van a depresszió meg minden!!

#11 karolyi 2014. 04. 12. - 21:02:04

Idézve: foldieanna - Dátum: 2014. április 11. - 18:10:03

Sziasztok! Új vagyok az oldalon, de a pánikom nagyon régi. :D Kérlek benneteket, aki feküdt már az idegen ezzel a betegséggel, írja le tapasztalatait. Hallottam jót is, de sok rosszat is a bent létről. 3-4 hét van kilátásban. Tényleg belénk kényszerítik a gyógyszert? Nem akarok depresszáns gyogyókat, a terápiák, csoport terápiák érdekelnek inkább. 3-4 hétig aki bent van kórházban, milyen lehetősége van a mosásra. A szennyes csak össze gyűlik és állítólag már nem divat, hogy pénteken haza menjenek a kezeltek. Mik azok a foglalkozások, hogy "nagykör, meg kiskör" ? Kérlek benneteketami eszetekbe jut a támáról, írjátok meg! Tudni illik félek eléggé. Nem szeretném, ha akaratom ellenére be kéne vennem a dilibogyót. Így is szedem a helexet este 1 mg, reggel 0.5 mg. Köszönöm!

Sziasztok! Nem fogjátok elhinni mitől alakul ki a depresszió és a pánikbetegség!A GLUTÉNTŐL!!! A gluténérzékenység okozza, valójában mind lisztérzékenyek vagyunk! Egy természetgyógyász derítette ki nálam 1 éve, akkor már több, mint 2 éve pszichiáterhez jártam, gyógyszereket szedtem, de továbbra is szorongtam, időnkét újra rám törtek a pánikrohamok,esténként nem tudtam elaludni. Én mindig világ életemben sportoltam, mozogtam, hegyet másztam, de az utóbbi időben olyan gyenge voltam, hogy az ágyból sem tudtam már felkelni,pedig vállalkozó vagyok 4 gyerekkel. Hozzátartozik a történethez, hogy az orvosaim magas húgysav szintet állapítottak meg, mondván, hogy köszvényes vagyok, ne egyek húst stb. hát én egyre több tészta félét ettem, aztán meg egyre gyengébb lettem és pánikoltam...Míg végül a feleségem küldött el ehhez a természetgyógyászhoz állapotfelmérésre, (azóta is áldom, akit érdekel a telefonszáma: 06309585215, Herczegné Rózsa)aki megmondta, hogy lisztérzékeny vagyok, attól vannak a pánikrohamok, meg az elgyengülés, ne egyek glutént.Nagyon gyorsan felerősödtem, az életkedvem is visszatért, de ha glutént ettem,akár csak egy szem pogácsát, azonnal elkezdtem szorongani és éreztem, hogy bepánikolok.Azóta nagyon jól vagyok! Próbáljátok ki , meg fogtok gyógyulni, mert ettől van a depresszió meg minden!!

#12 foldieanna 2014. 04. 11. - 18:10:03

Sziasztok! Új vagyok az oldalon, de a pánikom nagyon régi. :D Kérlek benneteket, aki feküdt már az idegen ezzel a betegséggel, írja le tapasztalatait. Hallottam jót is, de sok rosszat is a bent létről. 3-4 hét van kilátásban. Tényleg belénk kényszerítik a gyógyszert? Nem akarok depresszáns gyogyókat, a terápiák, csoport terápiák érdekelnek inkább. 3-4 hétig aki bent van kórházban, milyen lehetősége van a mosásra. A szennyes csak össze gyűlik és állítólag már nem divat, hogy pénteken haza menjenek a kezeltek. Mik azok a foglalkozások, hogy "nagykör, meg kiskör" ? Kérlek benneteketami eszetekbe jut a támáról, írjátok meg! Tudni illik félek eléggé. Nem szeretném, ha akaratom ellenére be kéne vennem a dilibogyót. Így is szedem a helexet este 1 mg, reggel 0.5 mg. Köszönöm!

#13 totem70 2014. 03. 23. - 15:40:24

Sziasztok!Látom az eltelt pát hónapba nem maradtam le semmiről!Sajnos! :( Unokám 7 hónapos múlt,hatalmas babuci!Imádom a drágát!Mostmár szinte mindent eszik!Kis vitáink adódnak ha a lányomnak tanácsolok valamit,de jól kijövünk!Igyekszem akkor mondani valami okosat,ha kérdeznek!De büszke vagyok a lányomra,megállja a helyét!!!!!Én továbbra is "elvagyok"!Dolgozom,közbe orvoshoz mászkálás!Közbe a párom is kibukott,belefáradt a munkahelyébe,csinálta a hülyeséget sorra!Táppénzre jött........Úgy néz ki talpra állítottam!Meddig bírja nem tudom!Utólsó UH szerint a májam nem nőtt,persze kontrollra nem mentem vissza,most megyek kedden!A nőgyógyihoz is mert már végelgyengülök!Halogatok mindent!Olyan mintha vissza akarnak jönni a pánik!Kétszer lettemmegint rosszul a munkahelyen! :( Egyet megtanultam!A gyógyszer nem megoldás!Persze van amikor muszály valamit szedni,én is beveszem a Rivotrilt reggel indításnak,de a rengeteg rendszeres bogyó,csak lefáraszt!Valóban az agyban dől el sokminden!Mindig előre kell nézni!Célt kell állítani magunk elé!Néha elesek,de felkelek!Ja!Voltam Endokrinológián,persze nem küldött MR-re csak hormonszintet néztek vérből,és ennyi!Hiába mondtam,hogy hónapok óta fáj a fejem,napi szinten fájdalomcsillapítózok....Flegma,lekezelő volt a doki!Szokás szerint!Előző kontrollon volt normális,mert ott volt az orvostanhallgató!Az egészségügyünk minősíthetetlen!
A pörgés nem megy már nekem sem! :(Jó lenne vagy 2 hét,a lakást rendbe tenni,de nem engedhetem meg magamnak a táppénzt,mert sok lenne az anyagi veszteség!Egyre fárasztóbb mindenhol helyt állni!Remélem mindenki jól,vagy legalábbis nincs roszabbul!Már az is jó!!!!!!!

#14 pavarotti 2014. 03. 15. - 17:50:31

Sziasztok Ki hogy van? Emese mi van Veled? Mekkora már a picurka? Irjatok egy pár sort magatokról Itt a tavasz Üdv Annamária

#15 makivia48 2013. 12. 23. - 21:57:28

Áldott békés karácsonyi ünnepeket kívánok: Lívia

#16 pavarotti 2013. 12. 22. - 20:38:54

Áldott békés karácsonyt kivánok Nektek. Annamária

#17 Margitti 2013. 12. 17. - 10:51:29

Sziasztok!
Szeretném tudni, hogy ki hogy van, mi van veletek?Jelentkezhetnétek! :lol:

#18 napsugar1981 2013. 11. 25. - 20:30:06

Sziasztok, üdvözlök mindenkit.

Ezer éve nem jártam erre...
Sajnos a pánik nálam is előjött újra...minden nap xanax...nagyon rossz..vannak napok mikor jobb....nem tudom mit kezdjek magammal sokszor.

Mindenkinek minden jót kívánok. Napsugár Ildi

#19 pavarotti 2013. 11. 25. - 19:15:52

Sziasztok Emese nem értem ennyí bajjal,problémával miért nem rokkantosítottak le?!Minden tiszteletem a Tiéd,hogy birod magad ,dolgozol stb.Hogy szalad az idő,milyen "öreg" az unokád Terike jobbulást.Hirtelen milyen hideg lett,ez megvisel.Pánikom sajna még az enyém,unom már nagyon!Bogyót továbbra se szedek.Sok helyen olvasom,hogy milyen rendesen és milyen sokat szednek és mégis otthon kotlik! Akkor minek mérgezzem magam?!Lányom már másodéves,barátnőm férje 48 évesen meghalt rákban-egyértelmű orvosi műhiba! Hiába járt szegényke a panaszával orvoshoz ,nem vette komolyan,nem küldte tovább pl ultrahangra,csak irta sorban az antibiotikumokat! Ez a magyar eü-ha nincs pénzed maszekra akkor ...!!!!!!!!És ez nagyon de nagyon szomoru!!!!Igy én se megyek,minek hisz a pánikost pláne nem veszik komolyan!Közeleg a karácsony-Emese Neked nagyon boldog lesz a picivel,már érdeklődve nézi majd a fényeket.Vigyázzatok Magatokra ebben a csúszós,hideg időben .És irjunk sűrűbben ha lehet Annamária

#20 farkasnne 2013. 11. 12. - 11:40:25

Idézve: totem70 - Dátum: 2013. november 02. - 19:17:22

Sziasztok!Rég voltam!Unokám 16.-án lesz 3 hónapos!Sikerült nekik a ház,átköltöztek!Közbe tejcsi elapadt,amin nem csodálkozom!Terike!Én 43 éves vagyok és néha 100-nak érzem magam!Nem leszek én még annyi sem mint te!
Hol is kezdjem?Fájt a gyomrom,hasam,oldalam!Tükrözés,alul,felül!Gyomorgyulladás!Hasi ultrahang!2 érgomolyag a májamon!Ct!Újra hasi UH májam a gomolyaggal nől!Decemberbe megint UH,gasztro!Közben volt 2 látáskieséses rosszullétem!Agyérgörcs !Szemészeten voltam,Laborba,18.-án Dopler!Neurológia még,mert a háziorvos mielőbbi koponya CT-t vagy MR-t szeretne,de az endokrinológiára januárba kell menni,onnan koponya MR.de a dokim azt mondja minél előbb jó lenne!Vashányos lettem!Irány a nőgyógyászat,gyógykaparás!(Ez megint halasztva lesz/Dokim szerint az iszonyatos vérveszteségtől van ami havonta elér!Lassan én se bírom követni!Ja és emelkedik a koleszterinem amikor iszonyatosan alacsony szokott lenni!Cymbalta eldobva,most a Rivotrilt szenvedem!Reggel 0.25 -nél tartok!Már csak azt kellene letenni,de sajna nem vagyok én olyan jól!Közbe 2 műszakba meló!Itthon a család,hétvégén nagyiskodás,van amikor munka előtt,vagy után megyek!Néha úgy érzem,kész,végem,nem bírom,felbukok!Tegnap menni akartunk a lányomékhoz,de kértem,hogy jöjjenek ők,mert ki vagyok,mint a liba!Így jöttek!Picurkámat pusziltam ahol értem!A gyerekeim,unokám tartanak talpon!Szóval ennyi! Többiek?

Szia Totem .Atya isten nem emlékszem a keresztnevedre...dehogynem leszel annyi idős mint én ..:) még több is...én se gondoltam hogy leszek ennyi..most azt se tudom jól csinálom e a hozzászólást mert olyan uj lett nekem minden..

• 1114 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: