Házipatika fórum: 13 nap 8 kg mínusz - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

13 nap 8 kg mínusz

#41 2003. 09. 14. - 01:05:32

Iirjátok meg nekem is legyetek szívesek ezt a módszert. köszi

#42 2003. 09. 13. - 06:30:19

Sziasztok! Írjatok nekem bővebben erről a módszerről!Köszi

#43 danie 2003. 09. 04. - 20:06:02

Szerintem ez a diéta kifejezetten férfi-párti.Nagyon szerelmesen és odabújva utána a szeretett férfiúhoz a hölgyeknek is hatásos lehet....

#44 2003. 09. 02. - 13:42:15

Sziasztok! Eszter vagyok. Segítségeteket szeretném kérni: az RTL Klubnál dolgozom, ahol egy riportműsort szeretnénk készíteni, melyben segítséget szeretnénk nyújtani a fogyni vágyoknak, ill. olyan embereket is keresünk, akik semmi pénzért nem fogynának le. Segítségeteket is előre köszönöm. E.

#45 zoknispagyi 2003. 08. 22. - 08:31:43

Szerintem ne csináld ezt. 8-at valóban leadsz, de 12 jön vissza, hidd el, próbáltuk már. Meg még annyit a "kúra" megbízhatóságáról, h. egyszer Dán királyi klinika, másszor a párizsi Brigitte klinika stb. Szégyellhetné magát a Harmonet, h. feltesz egyáltalán egy ilyen cikket az oldalára.

#46 2003. 08. 18. - 20:00:08

Én a zellerkrémlevest is szeretem :p

#47 2003. 08. 18. - 12:41:23

Aha, húslevesben :))

#48 2003. 08. 18. - 12:21:21

Sziasztok! Mégiscsak kipróbáltam a kúrát,és eddig bejött.Ez az 5. napom,és egyáltalán nem éhezem! :d Most álltam a mérlegre és 60 kiló vagyok, pedig 64-ről kezdtem (173cm-vagyok). Nagyon örülök,a kúra ideje alatt próbálok keveset itthon maradni, nehogy elcsábuljak.De még ha egész nap itthon lennék, sztem akkor is bírnám, mert egyáltalán nem kell éhezni!!!Természetesen a kúra mellett mindennap futok és este a Garnier új börfeszesítő hidratáló krém-zseléjét használom, hogy bőröm feszes maradjon.Egyébként a zellert én inkább kihagyom, mert utálom az ízét.Vagy van valakinek valami jó ötlete, hogy lehet úgy elkészíteni, hogy meglehessen enni? :p

#49 2003. 08. 18. - 11:55:07

Szia Milli! Az én férjem is megeszi.De úgy gondoltam, ez talán valami gyártási hiba nála...., a mi családunkban senki nem ette meg. Gondolod, lehet ezt talán turmixolva, vagya csak így rágicsálva "használ"? Úgy talán összeszorított foggal, szájjal, szemmel lemenne.....valahova. :p És elég sokszor van a 13 nap alatt :( .

#50 2003. 08. 18. - 10:39:23

Én max. apró kockákban bírom,de pl. a szüleim irtóra szeretik, nagy karikákban eszik ki a levesből.

#51 2003. 08. 18. - 10:32:40

Sziasztok. Elolvastam én is, amivel igen komoly gondom van, az a főtt zeller. Hogy lehet azt megenni? És ha jól emlékszem, nem lehet semmeit semmivel helyettesíteni. De tényleg meg lehet azt enni??????

#52 2003. 08. 18. - 10:07:08

Kedves Milli! Köszönöm a tanácsot a kínai húsészítéssel kapcsolatosan. Mivel én szigorú szabályok nélkül igyekszem egészségesen élni, belefér a marinád is. Ki fogom próbálni, van otthon hozzá minden. Szeretettel: Villő

#53 2003. 08. 18. - 07:09:50

Jaj, még egyet elfelejtettem. Ennek enyhébb változata, ha a húst csak szójaszósszal locsoljuk meg és úgy hagyjuk állni. Ettől is igen porhanyós lesz!

#54 2003. 08. 18. - 07:07:53

Kedves Villő! A "kínai hús" készítésének titka a marinádban rejlik, ami a mi pácunkhoz hasonló, viszont 90 naposon nem lehet alkalmazni, mert a marinád keményítőt tartalmaz. Egy kis burgonya lisztet, v. keményítőt ki kell keverni fűszerekkel, olíva olajjal és szója szósszal. Ebből lesz egy nem túl guszta pép :) és ebbe belekeverni a húscsíkokat. Így állni hagyni a hűtőben pár órát, vagy egy éjszakát, másnap, úgy, ahogy van, beleönteni a teflon wokba, még olaj se kell alá (mert a marinádban van) és kisütni. Közben néha megkóstolni, mert nem szabad túlsütni a húst. Meglepően finom és porhanyós lesz!

#55 2003. 08. 16. - 19:25:00

Kedves Mindenki! Ezt én megcsináltam tavaly szept.elején, és elmozdított a holtpontról: 82-ről 76-ra fogytam le. A második kúrát des. elején csináltam, akkor csak 2 kg ment le, és az vissza is jött, azóta 78-ra híztam, most kezdtem a 90 naposat. Szerintem nem annyira gyilkos a kúra, mint amennyire olvasva látszik, de azt hiszem, csak annál használ, aki eléggé el van hízva (tehát pont 8 kg felesleggel kár megpróbálni) - nekem 15-20 kg a feleslegem most, amikor csináltam akkor még 6-tal több volt. Hatása egyébként tökjó, mert a zsírokból tűnt el, a karomból, a combomból és a hasamból. De ha akkor ismertem volna a 90 naposat, abba kezdtem volna! Sziasztok: Zsuzsa :)

#56 2003. 08. 14. - 13:54:34

Kedves Ellisa! Sajnos én csak egy normális fogyási módszert ismerek, ami annyiból áll, hogy mozogsz (lehetőleg ,,testreszabott" edzés, azaz olyan, ami a te alakodat célzottan formálja) és mellette kevesebb kalóriát kell bevinni a megszokottnál, de hogy miből, azt jól meg kell gondolni. Azaz legyen egészséges, változatos, szeressed, napi 5 alkalommal egyél. És inni is kell eleget. Nekem ez bevált bizonyos súlyig, és a leadott kilók megtartásban is eredményes. A továbbfogyáshoz egyenlőre nem voltam elég határozott. Üdvözlettel: Villő

#57 2003. 08. 14. - 10:59:24

Kösz, hogy ennyire aggódsz értem :) Lehet, hogy igazad, van, ahogy így elolvastam a válaszod, én is tisztábban látok. ;) Ha ez nem jó kúra, van valami jó,hatékony tipped?5-6 kilót kéne már ,,csak" leadnom.Remélem van,ha igen írd meg létszi! Köszi, Ellisa

#58 2003. 08. 14. - 08:29:43

Kedves Ellisa! Megnéztem és elborzadtam. Ez valóban megváltoztatja az anyagcserét, de inkább felborítja, amit utána nehéz rendberakni, ráadásul éhezel, azaz szenvedsz. Nekem, aki kevés húst eszem (inkább csak akkor, ha kívánom, és az nem minden nap fordul elő), szörnyű lenne. A fogyást a kis kalóriabevitel okozza, nem más. Ha ezután visszaállsz az addig megszokott étkezésre, (ha az több a szükségesnél vagy nem megfelelő), vissza fogod szedni a kilókat. Ráadásul az ilyen gyors fogyásnál nem a kívánt helyekről (comb, fenék, pocak) fog lemenni a felesleg, hanem pl. az arc esik be, a mell lesz aszott, stb. A szervezet működése nagyon bonyolult, az orvosok is csak kis részét ismerik, tehát nem lehet azt kimondani, hogy egy ilyen diéta mit okoz pontosan. Csak irányt lehet meghatározni. (pl. a szükségesnél alacsonyabb kalóriabevitel--fogyás; egyoldalú étkezés--vitamin és ásványianyag-hiánytünetek) Ne haragudj, hogy ennyire ellene szólok, de ennél jobb kúrák is vannak, ha már sanyargatni akarod magad. (Amikben pl. nem éhezel állandóan.) Szeretettel: Villő

#59 2003. 08. 14. - 08:05:17

Kedves Elisa! A sima wokban (nem teflonos)leég, abba kell egy kis olaj. Ha teflonos, akkor már jobb a helyzet, talán megy olaj nélkül. Nem próbáltam, de esetleg úgy is lehet, hogy icipici vízzel teszed fel és mindig csak egy picit öntesz rá.Épp annyit, hogy ne égjen le. (egyébként én nem félek annyira a sziradéktól, sőt, bevallom, zsírt is használok, házit, mert az természetesebb, mint a legtöbb bolti olaj, meg valamiért mi azt jobban bírjuk a családban) A fűszereket, ha nem annyira hőérzékenyek, az elején ráteheted, de savanyú dolgot, pl. paradicsomot ne, mert attól nehezebben puhul meg a hús. Meg kellene tudni a kínai húskészítés titkát, mert az puha is és ízes is és hamar elkészül, azt hiszem. Majd írd meg, mit sikerült készítened! Szeretettel: Villő

#60 2003. 08. 13. - 18:48:11

Szia Villő! Köszi a tippet, majd kipróbálom! Egyébként a kúra leírása a harmonet.hu, szépség, 13nap 8kg mínusz- on látható! :d A marhahúst ha wok-ban sütöm, jó? Nem ég le?

• 4 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: