Házipatika fórum: Dömpike fogyi-klubja - Házipatika fórum

Ugrás a tartalomhoz

hirdetés

Szponzorált hirdetések

• 377 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »

Dömpike fogyi-klubja

#1 stt2401 2016. 12. 21. - 06:41:19

Fogyókúrás tabletta - vk.cc/5ZOckv
10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

#2 srgkata 2016. 09. 05. - 12:10:58

Üzenet megtekintéseIdézve: srgkata - Dátum: 2016. szeptember 05. - 12:10:02

Sziasztok!

Itt vannak jó ötletek nem egy rövid fogyókúrához hanem életmód megváltoztatásához, elmagyarázzák miért egyél kevesebb búzalisztet vagy tejterméket: http://protexin.hu/e...gytakaritasahoz

Bocs a címe: 10 tipp az emésztőrendszer négyhetes nagytakarításához a Protexin oldalán van fent.
sing

#3 srgkata 2016. 09. 05. - 12:10:02

Sziasztok!

Itt vannak jó ötletek nem egy rövid fogyókúrához hanem életmód megváltoztatásához, elmagyarázzák miért egyél kevesebb búzalisztet vagy tejterméket: http://protexin.hu/e...gytakaritasahoz
sing

#4 fbela86 2013. 11. 15. - 06:58:19

Sziasztok!Itt egy módszer,amit én és a barátnőm is kipróbált,bár ő tovább használta,én inkább sportolok... :) Ami tetszett benne,hogy jobb lett a közérzete tőle.Nézzétek meg!
http://track.acaiber...29&bid=advandec

#5 szilagyieva 2013. 01. 19. - 20:33:15

Üzenet megtekintéseIdézve: kovacskatalin58 - Dátum: 2012. december 20. - 12:46:55

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta1

Érdemes legalább átolvasni, lehet másnak is használ

Kedves kovácskatalin58!
Szeretnék érdeklődni a tapasztalataidról! Valóban jó, valóban használ?
Válaszod előre ie köszönöm!
nagyneeva65

#6 kovacskatalin58 2012. 12. 20. - 12:46:55

Sziasztok!

Én most a neten találtam egy terméket, amit próbálgatok, és eddig bejött amit elvártam.
Elsőnek innen kértem egy ingyenes mintát, ami alapján többet megtudtam:
http://www.bioplanet.hu/anorexminta1

Érdemes legalább átolvasni, lehet másnak is használ
sing

#7 puncs5 2012. 12. 18. - 14:52:14

http://www.bioplanet.hu/anorexminta3/
sing

#8 mici63 2011. 12. 12. - 11:07:14

Bocsánat, rossz helyre írtam.

#9 mici63 2011. 12. 12. - 11:06:02

Kedves Lányok! Csak ma tudtam küldeni a Heti válasz cikket, a munkahelyi gépemen volt. A csontritkulás témához írom, hogy nemrég voltam vizsgálaton, az érdi rendelőben, egy maszek rendelő, 1500 ft a vizsg. és nem kell beutaló. Ott is azt javasolták, hogy évente menjek, most jó volt az eredményem. Édesanyámnak nagyon súlyos fokú van, én is tartok tőle, hogy örökölhetem. D vitamint szedek heti 3x1-et, és koralkalcium tablettát, a Chen patika félét, 1-et naponta. Szép napot Györgyi

#10 katalinka76 2011. 10. 29. - 06:10:51

Hali! Kata vagyok és a történetemet szeretném veletek megosztani hogy a fogyokurám hogy lett sikeres 4 gyerekem van mindig sovány voltam soha nem volt problémám a sulyommal. De jött a nagy Ö és hát vele együtt jöttek a gyerekek mindig 55 kilo voltam Na az elsö gyerekután már 20 kiloval több lett és lesem ment rollam 70 kilo maradtam nagyon idegesitett nem dudtam szépen csinosan öltözni de meg mondom öszintén hogy a baba ugy lefoglalt hogy nem is érdekelt A második gyerek után plusz 30 kilo istenem mi ez velem mi ez nagy suly rajtam hogy hizhatam meg igy 100 kilo na ez nem semmi, de a kislányom sokáig cicizett és vissza tért a régi sulyom 55 kilo hurá ujra sovány vagyok a harmadig gyereknék (persze aki fiu két lányután) nagy volt az öröm a boldogság mindenre oda figyeltem csak a sulyomra nem 30 kilo val ujra több lettem a kisfiam nem szopot igy egy deka sem ment le rollam 85 kilo maradtam 7 év után jött egy ujjab baba 85 kiloval keztem a terhességem és hiztam 30 kilot ,depreszi ,sok sirás meg minden ami ilyenkor lenni szokot a terhesség alatt amikor elmentem szülni 106 kilo voltam a szülésznö megkérdezte hogy nem hagytunk bent semmit mert nagyon nagy maradt a hasam persze utána kiderült hogy semmit nem hagytak bennem csak a pazsmirigyem nem jol müködik tovább fogok hizni igy is volt még 10 kilo fell jött rám borzaszto volt ez a tulsuly nem tudtam menni mindig bedagat a lábam fuladtam itt londonban lehet kapni valami furcsa nevü teát na azt elkeztem inni és szép lassan lefogytam 1 év alatt vissza nyertem a régi sulyom mostmár mehetek strandra nem kell szégyenkeznem nem kell hosszu polokat felhuzzak hogy takarjam a kilogo kilokat Ha te is szeretnél ilyen teát akkor irj és segitek neked ITT RENDELHETÖ!!! : katalinka76@citromail.hu

#11 fizlik 2011. 06. 02. - 18:16:57

Kedves "maja31", kedves Ramóna! Mivel e-mail-emre nem válaszoltál kénytelen vagyok itt írni, remélem erre reagálsz! Nem tudom mit küldtél nekem 11.500,- Ft-ért, de hogy nem adipex azt tuti! Sem küllemében, sem hatásában nem hasonlít az adipexre, hiába magyaráztad nekem, hogy ez egy új gyógyszer! Hiába szedem rendszeresen, nemhogy fogyni nem fogyok, de talán még hízok is, nem merek a mérlegre állni! Szerintem nem szép dolog embereket átverni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! De legalább választ küldhetnél, ha valaki ír neked! Felhívom mindenki figyelmét, hogy ne rendeljen tőled! Csaló vagy!

#12 kormosszilvi 2011. 04. 27. - 05:19:07

Kedves Fórumozók! Az elmúlt hetekben rendkívüli módon megszaporodtak a Reductil gyógyszer iránt érdeklődők száma (Nem beszélve azokról, akik a Minimectilt vagy a Lindaxát keresik) Ezeknek a gyógyszereknek a hatóanyaga a Sibutramine (Szibutramin), melyet 10 illetve 15 mg-os mennyiségben tartalmazzák. Hatásmechanizmusuk megegyezik az Adipex-ével (étvágy csökkentő, anyagcsere gyorsító tulajdonságok). Szintén napi 1 kapszula a megfelelő dózis. Magyarországon 2010-ig mind a hármat recept ellenében lehetett megvásárolni a gyógyszertárakban. Köszönhetően a kedves gyógyszerészeti intézetünknek, ezek forgalmazását annak ellenére megszüntették, hogy rengetegen nagy sikerrel alkalmazták fogyókúrájukban. Külföldön ezen hatóanyagú gyógyszerek továbbra is kaphatóak. Azonos hatóanyagtartalmú fogyokurás étrendkiegészitö formában elérhetővé vált nálam. kapszula árával, kiszerelésével, szállításával kapcsolatban érdeklődhettek! kormos.szilvi@gmail.com

#13 2011. 04. 13. - 20:01:55

Ha gyorsan szeretne megszabadulni felesleges kilóitól próbálja ki az Uj Adipex Retard-ot.A szakértők által elismert legjobb fogyókúrás gyógyszerek egyike.Pár nap alatt GARANTÁLT, szemmel látható eredmény. 1 doboz beszedésétől teljesen reális a 20-25 kg fogyás! 6000Ft/30szem! maja31@lajt.hu

#14 dlaura 2011. 03. 06. - 07:29:03

DIET KAPSZULA 3 gyermekem megszületése után reménytelen voltam. Annyit híztam, hogy semmi sem segített: a sport, a fogyókúrák, a vizelethajtás, gyógyszerek: Semmi hatásuk. Vastag zsírpárnáim ragaszkodtak hozzám, mint valami óriási tapadókorongok! Több orvos véleményét is kikértem, akik sokba kerültek és semmi eredmény. A DIET KAPSZULA kevesebb, mint 5 hét alatt leadtam a 10 kiló túlsúlyomat Ez igazán látványos! Sikerült minden reményemnél jobban lefogyni és most olyan testem, mint amilyenről álmodtam!.. A Diet kapszula az egyik leghatásosabb és legbiztonságosabb természetes fogyokurás készítmény, mely a hagyományos fogyasztó kapszula az étvágycsökkentő képességeivel, lehetővé téve a kívánt testsúly elérését vagy megtartását. csökkenti az étvágyat, ill. az éhségérzetet elősegíti a hatékony és biztonságos fogyá raktározódását) javítja a kedélyállapotot fokozza a testi-szellemi aktivitást hatása kíméletes a májra, az idegrendszerre inzulinszint szabályzó hatása van, gátolja az édesség iránti vágyat segít a szív-érrendszeri betegségek megelőzésében kitolja a fáradási küszöböt kedvezően hat az izomzat alakulására, az energiatermelésre, az anyagcserére gátolja a koleszterin- és zsírsavképződést fokozza a nemi vágyat és teljesítőképességet sportolók eredményeire pozitív hatású. csökkenti a fogyókúrával járó ideges és feszült hangulat Most akciosan 5600ft- d.laurata@citromail.hu

#15 edinalorant 2011. 03. 03. - 17:10:32

Dr Loránt Edina Dietetikus Magán Táplálkozási tanácsadó Tisztelt Forumozok! Jelenleg gyesen vagyok. Általános kérdésekre e fórum keretében szívesen válaszolok, ha egyéni tanácsadásra van szükséged, a lenti e-mail címen tudod felvenni velem a kapcsolatot. Elsősorban táplálékallergiával, babavárás és szoptatás alatti táplálkozással fogyokura kapcsolatban várom kérdéseiteket. Számítógépes állapotfelmérést, elemzést, kiértékelést végzek. Anyagcserezavarokban, fogyokurában, táplálékallergiákban szenvedőknél, diétát igénylő betegségekben, betegséghez társuló táplálkozási zavarban, megváltozott élettani helyzetekben egyénre szabott táplálkozási, életvezetési tanácsadást vállalok, Segítséget nyújtok étrend-összeállításban, tervezek mintaétrendet. Tanácsot adok diétás ételkészítésben. dr.lorant.edina@gmail.com

#16 2011. 02. 24. - 09:35:13

SZIASZTOK VÉGRE ITT VAN A RÉGI KAPSZULA UJ KÜLSÖVEL A LINDAXAÉS A REDUCTIL !!!!! CSAK TERMÉSZETES ALAPANYAGOKBOL ÁLL NEM TARTALMAZ SEMMILYEN KÁROS ANYAGOKAT CSÖKENTI AZ ÉSÉGÉRZETET TERMÉSZETES UTON SZABÁLYOZZA AZ ANYAGCSERE -FOLYAMATOKAT EZZEL MEGAKADÁLYOZVA ,HOGY A LEADOTT KILOK VISSZAJÖJJENEK NÖVÉNYI ALAPANYAGOKBOL ÁLITOTÁK ÖSSZE KIVONTÁK A KÁROS ANYAGOKAT ÉS MOST UJRA PIACRA DOBTÁK MAGYARORSZÁGON MÉG NEM KAPHATÓ!!!!! EGYENLÖRE KÜLFÖLDRÖL JÖNN!!!!! AKIT ÉRDEKEL AZ IDE IRJON lindaxa@lajt.hu lindaxa -8000ft 30 szem reuctil- 7500 ft 30 szem + 1300ft postakötség akció ha többet rendelsz akkor lindaxa-7500ft reductil 7000ft Van lehetöség postai utánvételre itt 1300ft a postakötség és párnap mire megkapod Van lehetöség banki átutalásra itt csak 500ft a postakötség és másnap reggel megkapod de csak abban az esetben ha K&H bankban utalsz

#17 meaditti 2009. 05. 12. - 09:03:28

Sziasztok! LEFOGYTAM! :))) A bőröm nem nyúlt meg, az egészségem kitűnő és nem koplaltam, zsírból fogytam!!! Segítek Nektek is, írjatok! meaditti@gmail.com üdv, Ditti

#18 evanagyi 2008. 11. 20. - 11:59:46

Koszonjuk a Hazipatikanak a sok eves hazigazdasagot, es igerjuk, nem leszunk hutlen olvasoi tovabbra sem.:d :d :d :d :d :d :d Koszonettel: evanagyi

#19 Annemari 2008. 11. 18. - 08:06:47

Kedves Mindenki! Elbúcsúztunk ettől a fórumtól, mert egy olyan kis társaság gyűlt össze, akik már nem akarják ügyes-bajos dolgaikat megosztani a világgal. Másik, zártkörű helyre költöztünk.

#20 margo1254 2008. 11. 17. - 04:46:37

Elbúcsúzom ettöl a jól bevált, és általam is könnyen kezelhető levelezési formától. Majd megszokom az újat is. PÁ, Pá,viszlát az újon.

• 377 Oldal +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem szólhatsz hozzá ehhez a témához.

Szponzorált hirdetések

Topik megosztása: